Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.08.02. 12:15


feree80 írta:http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2182318/Tottenham-want-Maarten-Stekelenburg.html
nem bukott meg Romában.


Ez most csak valami vicc igaz? Nehogy már... ez már hivatalos, vagy csak szeretnék? angol tudásom elég gyér
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.08.02. 11:45


http://www.asroma.it/it/notizie/corpora ... alzaretti/

Balzaretti egy csöppet hasonlít Oszira. :D
Amúgy az EB-n azt hitterm a Juvéban játszik (nemtom miért), nem gondoltam volna hogy ősztől a miénk lesz. Úgy sem, hogy a Palermoból jött.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.02. 11:24


Levy ASR írta:
Gladiators921 írta:Balzarettinél Olyan Tonettos filingem van.... őt is idősen igazoltuk már és azért 2-3 évig elég jól tolta nálunk

Ahogy visszaolvasgattam, Panuccira már senki sem emlékszik... :(

nekem eszembe jutott:D De ő jobb szélső:P

Ajánlom melegen Destronak, hogy robbanjon.. a pénz "nem számít", de a 2 tehetséges ifink fele játékjoga..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.02. 10:52


A nevetséges tuttosport Oszit most a zebrákkal hozta össze :D ugyanaz a véleményem, mint mikor az Interrel hozták össze, vagyis nem adnám, persze van az a pénz, de úgyse fizetnék ki. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.08.02. 10:50


feree80 írta:ha mellé rakom hogy Verre fele 1,5 milla, és Piscitella fele is 1,5 milla, akkor ez qrva nevetséges, mind a 2 fiatal túlzott beárazása, mind Greco leárazása....azért vhol 2-3 milla között vártam volna...S

Igy tényleg nevetséges, de vedd figyelembe hogy ezeket a másfél millákat senki sem fizette ki. Destrot kölcsönvettük 8.5 millió kézpénzért és a két játékos feléért és erre mondták,hogy 11.5. Ami szerintem inkább 9.5 körül van, szóval még a 4.5 jövöre és kijön hogy 14 ért vettük Destrót, ami reális ha azt vesszük hogy Borini 13,3 ért adtuk el és a gólaránya egy hangyányit gyengébb volt. Ugyes ez a Szabi bácsi, kedvelem :)
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.02. 10:17


Fantomasso írta:
feree80 írta:Heinzét már össze is hozták az Olimpiakosszal, egyre kiváncsibb vagyok a Greco görög átigazolásának részleteire, még a végén kiderül, hogy ingyé ment a Görög görögbe....

Hát majdnem... transfermarkt szerint 850 ezer eurót kaptunk érte, de tán van valami olyan is a dologban, hogy olcsón megszerezhetjük Torosidist, jobb szélső, 27 éves, görög és csapatkapitány.

ha mellé rakom hogy Verre fele 1,5 milla, és Piscitella fele is 1,5 milla, akkor ez qrva nevetséges, mind a 2 fiatal túlzott beárazása, mind Greco leárazása....azért vhol 2-3 milla között vártam volna...S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.08.02. 10:05


feree80 írta:Heinzét már össze is hozták az Olimpiakosszal, egyre kiváncsibb vagyok a Greco görög átigazolásának részleteire, még a végén kiderül, hogy ingyé ment a Görög görögbe....

Hát majdnem... transfermarkt szerint 850 ezer eurót kaptunk érte, de tán van valami olyan is a dologban, hogy olcsón megszerezhetjük Torosidist, jobb szélső, 27 éves, görög és csapatkapitány.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.08.02. 09:29


Gladiators921 írta:Balzarettinél Olyan Tonettos filingem van.... őt is idősen igazoltuk már és azért 2-3 évig elég jól tolta nálunk

Ahogy visszaolvasgattam, Panuccira már senki sem emlékszik... :(
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.02. 09:17

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.02. 08:38


Heinzét már össze is hozták az Olimpiakosszal, egyre kiváncsibb vagyok a Greco görög átigazolásának részleteire, még a végén kiderül, hogy ingyé ment a Görög görögbe....
Amúgy az argentint ez idáig a Bolognával, a görögökkel és egy argentin csapattal hozták össze a mercato alatt....

Vmelyik nap olvastam hogy vmi neves külföldi csapattal akkartak összehozni egy bari.meccset aug19re az Olimpicoba, ehhez képest lehet hogy Arisz Szaloniki lesz belőle.... :S (emellett aug13 vmi helyi csapat ellen lehet még 1 bari meccs, by leggo :S )....

Didac állítólag nem ment át a Valencia orvosián, szal lehet hogy a Valencia ismét beszáll az Jose Angyal bizniszbe.....

elvileg róla pletykának már 2dik napja, megnézve ezt a vidit nem is tudom mi a jó szó, de mintha váratlanság erejével csapna le, olyan ösztönösek a belépői... :)
http://www.youtube.com/watch?v=wx8XnQap ... r_embedded

2.08nál a gólöröm nem semmi, de nem tom elképzeni, hogy 2 castannyi lovét adjunk érte.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.01. 21:59


nem lértem, Heinze mért maradt ki.
Remélem, csak az az oka,hogy ő maga már inkább haza akarna menni levezetni, és ezért nem számol vele ZZ. Amúgy ha nem is alapemberként jó lenne az öreg a háznál. Pláne, hogy az utóbbi évek során kiderült, hogy sérülések, eltiltások miatt középső hátvédből sosincs elég
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.01. 21:35


1994.05.21.én született és igen a Primaveraból van beválogatva, Francesco a keresztneve

Ő lenne az:
Kép
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.01. 20:39


feree80 írta:.
.
PROIETTI GAFFI
.
.


Ő ki?
Egy primaverás?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.01. 20:36


fradista romanista írta:a litván kapusnak ezek szerint megköszöntük a közreműködését...

vittek helyette másikat, Gaffit :)
gondolom megy a primaverába....

Csak kiváncsiságból kiszámoltam az Ausztriába utazó keret átlagéletkorát, köbö 24,5 év.
Csak úgy megjegyezném, hogy az amcsi korszak előtti csapatból mindössze Totti, DDR, Taddé, Burdi, Lobont maradt hírmondónak.....

23 fő, kell még 1 belső meg 1 szélső védő, és kezdődhetne is a szezon, bár ha Heinzét is elpasszolják, lehet hogy Romagnoli megmaradna biztosítéknak.... :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.01. 20:32


a litván kapusnak ezek szerint megköszöntük a közreműködését...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.01. 20:08


Piris & Balzaretti, mind2 uficsálé



COMUNICATO AS ROMA - La lista dei convocati per Irdning. Non ci sono Rosi, José Angel e Heinze
RITIRO AS ROMA
Irdning (Austria), 2-13 agosto 2012

Lista convocati
BALZARETTI
BRADLEY
BURDISSO
CASTAN
DE ROSSI
DESTRO
DODO’
FLORENZI
KRKIC (BOJAN)
LAMELA
LOBONT
LOPEZ
LUCCA
MARQUINHO
OSVALDO
PIRIS
PJANIC
PROIETTI GAFFI
ROMAGNOLI
STEKELENBURG
TACHTSIDIS
TADDEI
TOTTI

Giocatori non convocati:
PIZARRO
PERROTTA
BORRIELLO
JOSE ANGEL
ROSI
JULIO SERGIO
HEINZE
OKAKA

Ezek szerint Heinzének is löttek :(

mondjuk azt nem értem hogy Negot és Tallot mért nem viszik magukkal? :O
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.08.01. 20:04


Én Jordi Albával :D Bár rá akkor sem volt esély és most ami volt az is át ment mínuszba.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.01. 18:43


GrazieRoma írta:
Valaki irta minap, hogy az EB alatt azon gondolkodott, hogy barcsak egy olyan balhatvedunk lenne, mint Balzaretti, en is ugyanezen a velemnyen vagyok.


Én Abateval kacsintgattam :P
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.01. 18:30


jogos, de már más is vázolta, egyelőre van 6 támadó akivel ZZ számol(Lamela, Totti, Oszi, Destro, Lopez, Bozsan) az se biztos hogy Lopez a felnőtteknél marad, Totti öreg, Bozsnnal se garantált, hogy jobb lesz mint tavaly, szal vétek lenne Oszi elpasszolása, mert hozni kéne mást helyére, aki közel se biztos hogy jobb vagy olcsóbb nála, plusz a beépítés, nem azt mondom, hogy jó, vagy hogy szeretem Oszit, de ha már Borinit adták el(akkor inkább Oszit adtam volna), és már így is van elég érkező, akit be kell építeni, én megtartanám.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.01. 18:20


lehet vitázni osvaldo kvalitásain, de mint házi gólkirályt egy lapon emliteni pl rosival... naneeeee
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.01. 18:06


feree80 írta:Rosi elutasította a Parmát, biztos world-class spilernek képzeli magát(vagy nem elégedett a pénzzel), hogy megengedheti ez magának LOL a fizuja a gazzella szerint vhol évi fél milla, szal ha ne adj isten a nyakunkon marad, ez nem az a pénz, ami a Romát a földhöz vágná, vagyis nyugodtan mehet a tribünre az egész szezonra......


Nem hülye a srác, ő is tudja, hogy máshol ennyit sem kapna. Úgy fogja fel, hogy ingyen nézhet a következő szezonban Roma-meccseket és még fizetnek is érte fél milliót. Nincs még ilyen állás? :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.08.01. 17:49


Ivan Piris és Federico Balzaretti már részt vettek a ma délutáni edzésen. Utóbbinak nagyon örülök és csatlakozom az előttem szólóhoz, miszerint Riise távozása óta ő az első normális balbekk a keretben.

http://www.laroma24.it/index.php?show=gallerie&id=912
Néhány fotó a mai edzésről. ;-)
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.01. 17:36


Rosi elutasította a Parmát, biztos world-class spilernek képzeli magát(vagy nem elégedett a pénzzel), hogy megengedheti ez magának LOL a fizuja a gazzella szerint vhol évi fél milla, szal ha ne adj isten a nyakunkon marad, ez nem az a pénz, ami a Romát a földhöz vágná, vagyis nyugodtan mehet a tribünre az egész szezonra......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.01. 16:59

No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.01. 16:34


http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... gazol.html

Aki még kételkedne, hogy hol folytatja pályafutását Balzaretti..:DD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég

cron