Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.25. 22:49


Hát ja, kezdőben is csak 3 van, biztos kezdő meg csak DDR, Destro és Totti forma függő lesz szerintem...
Egyébként Destroról lassan már érkezhetnének romás fotók, fura hogy még egyet sem láttunk, vagy még orvosin sem volt?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.07.25. 21:46


lehet, h. lesz egy újabb görögünk. Jobb bunkóba a válogatott Torosidis.

Ahogy nézem, idén már tuti interebbek leszünk az niternél, és lesz olyan, hogy egy azaz egy digó se lesz tőlünk a pályán.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.25. 20:49


Xaba írta:Ezer bocsánat bigg 8)


Semmi gond, felejtsük el! 8)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.25. 20:30


Ezer bocsánat bigg 8)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.25. 17:18


Xaba írta:Van Eddának az a száma, hogy : "szálljunk fel" :lol: :lol:


"Szellemvilág" a címe, a "szálljunk fel, én is akarom, így most jó, nem kell beszélni" ez a refrén.
Szellemvilág ahol élsz, a valóság utolér, utolééééér....

A kedvenc Edda számom!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.25. 17:16


Hát nekem 2007 nyara jobban tetszett:P
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.07.25. 16:37


Huhh, azért ilyet, hogy egy juve megérdemli... 8) Na de kit érdekelnek, a lényeg, örülök, hogy Baldiniék így állnak hozzá, jó csapatunk lesz. Elmúlt 5 év legjobb nyara lehet, ha hoznak még 2 jó védőt, meg egy kp..:) Csak hogy telhetetlenkedjek még egy kicsit.:)
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.25. 14:46


Trigoria írta:
wazzé, ha Jovét elviszik a zebrák, akkor a köv.évre, évekre meg van a scudetto gazdája :(
az így is úgy is az övék lesz

Én nem bánom.. megérdemlik... úgyis annyi pénzt belefektettek már a csapatba.. A bundázásokon kívül nincs bajom a zebrákkal. (Igaz, hogy ez már önmagában elég nagy baj, de ha őket nagyon utálnám emiatt, akkor nagyon kevés olasz csapatot kellene utáljak.. az elsőtől az ötödik ligáig)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.25. 14:40


Boriellonak végül mi lesz/lett a sorsa? Olvastam olyat, hogy a Tottenham vinné de a folytatásról nem hallottam :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.25. 14:30


állítólag Sab nem megy Bostonban, inkább mercatozik egy kicsit helyette... :)
DiMarzio szerint almost done az üzlet Okakával és Rosival, mind2 Parmában köthet ki......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.25. 13:37


wazzé, ha Jovét elviszik a zebrák, akkor a köv.évre, évekre meg van a scudetto gazdája :(
az így is úgy is az övék lesz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.25. 13:13


Van Eddának az a száma, hogy : "szálljunk fel" :lol: :lol:

Rákerestem volna erre a Leggora.. ha a google nem csak lego figurákat dobott volna ki :lol:

Destró bármilyen személyiség is legyen... egy most már bíztos! Minket választott és ha jövőre még adunk 7 misit akkor 5 kerek évig a milyénk.. Nagy üzlet...szerintem. 5 év hosszú idő..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.07.25. 12:55


feree80 írta:
habi írta:Dodo remélem nem lesz kezdő.

én meg azt remélem, hogy mielőbb rendbe jön, és megmutathatja magát, hogy mire képes, játék nélkül uis könnyű leírni vkit.

Na, itt vannak a nevek, leggo :S Jove és Witsel mint álomkategória :-) az is marad.
wazzé, ha Jovét elviszik a zebrák, akkor a köv.évre, évekre meg van a scudetto gazdája :(


NEm akarlak, vagy tudlak cáfolni, de ha a Juvét nem verjük meg 2x, de mindenki más ellen győzelem / döntetlen lesz az eredmény, ( természetesen a győzelemből jelentősen több), miénk lehet a Scudetto...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.07.25. 12:50


Üdv.
Destrónak nagyon örülök - bár várom a hivatalos hírt még azért -, ha lehet hagnám mellé Osvaldót is, Lamela, Krikic, Totti remek támadók mögéjük, így elől sztem meg is vagyunk. Középpálya szintén oké, én hoznék mindenképp még egy középső védőt, Aggert, vagy vmi hasonló kalibert. Széleken így is kockázatos, de talán Angel összeszedi magát, hiába tehetséges, tavaly ez nem jött ki. Egy új edző azonban sok mindent változtathat, önbizalom terén főleg. Nagy vágyaim nincsenek, első 3-ban kell végezni. :mrgreen:
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.25. 11:31


hát.. úgy legyen
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.25. 11:15


pl magath hires a brutális edzéseiről (nameg a diktátor-hozzáállásáról) nagyon-nagyon nem szeretik a játékosok a brutális edzéseket, meg a kemény edzőket. nem megy a játékosok kárára, ill. ált. az ilyen felkészülés után a csapat az év elején fáradt, viszont a későbbiekben fordul a kocka és még az év végén is frissek, mint a reggeli harmat, amikor a többiek már lógatják a nyelvüket...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.25. 11:06


tomm írta:javitsatok ki, ha tévedek de nekem úgy rémlik, burdisso is képes hajmeresztő hibákra és nem egy, utolsó emberként eladott labdájára emlékszem.
merthogy mindenki úgy kezeli, mint aki tökéletes megoldás a védelem közepén. persze rózinál meg józsinál mindenképp jobb...


Tényleg voltak hibái.. de ne várd, hogy minden játékos mindig a legjobbat nyújtja. Burdisso pedig másokhoz képest sokkal stabilabb! És nem hiába kezeljük úgy, ahogy. Engem akkor győzött meg, amikor az Inter elleni kupameccsen játszott. Én ott "szerettem bele". Ekkor még kölcsönben volt nálunk és nem volt tuti, hogy megvesszük(féltem is a meccs elején, hogy még a sintérek játékosa..)
A felkészülési meccseken is jól játszott és sérülése előtt is nagyon meggyőző volt! Említettem is egy hozzászólásban, hogy kellene 4 belőle:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.25. 11:02


Először is fantasista76 hozzászólásához lenne egy-két gondolatom.
Az első felével nagyon egyet értek. Igazad van, és kösz, hogy lehúzol minket a levegőből. Remélem többen is megfontolják azt az okos hozzászólást. Tavaly is sokat vártunk Angeltől, Kjaertől stb..
És tényleg egy rutintalan gárdánk van. És tényleg Romagnoli fiatal és rutintalan.
DE..
Ha nem játszik egy játékos tétmeccseken, sosem lesz rutinja.. Romagnolinak sem! Persze.. megértem én, hogy nem teheti be a kezdőbe, mert mecset buknánk rajta.. meg ha kölcsönadja az sem jó... értem én ezt a padhelyzetet.. de ki tudja, hogy lehetne megoldani?
Tavalyhoz képest azért jobban állunk, mert tavaly 2 játékos volt a kezdőben aki azelőtti évben is kezdő volt (Totti,DDR) és 9 ismeretlen alak(és persze Taddei). Idén viszont (talán) lesz a kezdőben Stek,Burdi,Totti, DDR,Lamella,Pjanic és emellé 5 játékos új ismeretlen alak. Elnézést a kifejezésért

Továbbá az utóbbi napokban gondolkodtam valami fontosan. És azt szeretném, hogy aki elolvassa ezt és van valami ötlete, az ossza meg velem. Érdekelne a véleményetek.
Ez a ZZ féle dupla edzésen agyaltam. Híres csapatokban híres, hozzáértő, tanult emberek adagolják a fehérjét meg a szénhidrátokat meg edzéstervet dolgoznak ki meg minden. És pontosan kiszámolják, hogy milyen edzés nem lesz a játékos kárára és mivel hogy fejlődik. Zeman-féle dupla edzésekben ezeknél sokkal többet kell dolgozni.. úgy-e? De kérdés, hogy mennyire fárasztja ez ki a játékosokat? És ha annyira hatékony, mint ahogy mi ők állítják és ahogy lassan mi is szentül hisszük.. akkor más csapatok miért nem alkalmazzák? Nincs bajom az edzésmóddal, ne értsétek félre. Csak érdekel.. Vagy lehetséges, hogy csak most nyáron van ez a nagyon kemény edzés? És év közben valamivel gyengébb lesz?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.07.25. 10:53


közben Brighi a Torinohoz igazolt
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.25. 10:53


javitsatok ki, ha tévedek de nekem úgy rémlik, burdisso is képes hajmeresztő hibákra és nem egy, utolsó emberként eladott labdájára emlékszem.
merthogy mindenki úgy kezeli, mint aki tökéletes megoldás a védelem közepén. persze rózinál meg józsinál mindenképp jobb...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.07.25. 10:13


feree80 írta:
habi írta:Dodo remélem nem lesz kezdő.

én meg azt remélem, hogy mielőbb rendbe jön, és megmutathatja magát, hogy mire képes, játék nélkül uis könnyű leírni vkit.

persze a jövő az övé, és hosszútávon én is azt szeretném, hogy szépen beépüljön, de az idény elején szerintem nem igen fogjuk látni. Nem leírom abszolute, sőt örülök, hogy hozzánk jött, csak azért kell neki majd idő, hogy felvegye a ritmust, a térde helyrejöjjön. Mindenesetre, ha ma már játékra képes, akkor remélem őt látjuk és nem José Angelt
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.25. 09:43


habi írta:Dodo remélem nem lesz kezdő.

én meg azt remélem, hogy mielőbb rendbe jön, és megmutathatja magát, hogy mire képes, játék nélkül uis könnyű leírni vkit.

Na, itt vannak a nevek, leggo :S Jove és Witsel mint álomkategória :-) az is marad.
wazzé, ha Jovét elviszik a zebrák, akkor a köv.évre, évekre meg van a scudetto gazdája :(

SABATINI VUOLE JUNG E UVINI, SPERA IN WITSEL E SOGNA JOVETIC
LEGGO (F. Balzani) - La Roma continua a sfoltire la rosa. Dopo le cessioni di Greco, Brighi, Curci e Simplicio, i prossimi ad abbandonare la Capitale saranno Rosi e Jose Angel. Come spiega 'Leggo', per il primo si è fatto sotto il Parma. Il terzino spagnolo, invece, con ogni probabilità passerà al Benfica. Nel frattempo, Sabatini lavora per rinforzare ancora di più la squadra. Per la fascia destra di difesa il sogno resta Jung dell'Eintracht, ma piace anche Amalfitano del Marsiglia. A sinistra «il colpo in canna» potrebbe essere italiano: Santon o Balzaretti. Poi sarà il turno del quarto centrale con Uvini del San Paolo in pole. Intanto dal Portogallo rimbalza la notizia di un'offerta da 20 milioni per Witsel del Benfica. Nei pensieri di Sabatini continua a ronzare il nome di Jovetic.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.07.25. 09:03


én Castant a kezdőbe várom egyértelműen, ahogy Pirisit is. Itt jön egy olyan dolog, hogy állítólag újítjuk a Lyonnal a kapcsolatot a Bastos-Cissokoh ügyben (granderoma.hu blogon olvastam). Dodo remélem nem lesz kezdő.
Egy olyan Bastos-Cissokoh-Castan-Pirisi 4es tényleg menő lenne. Ez esetben még sokat is nyomna a latba, hogy ismernék egymás játékát. Nyilván a belső kapcsolatnak alakulnia kell, de ezzel a szélső védelemmel lehetne kellő offenzívát biztosítani. Álá Bárcá.
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.07.24. 23:19


Érdekes olvasni a hozzászólásokat. Miből gondoljuk, hogy Castan, Dodo, Piris egy-kettőre a kezdőbe játszák magukat és jó teljesítményet fognak nyújtani. Én például még életemben nem hallottam ezekről a palikról. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy próbáljunk a földön járni, nehogy az legyen, mint az előző szezonban. Tavaly még az európai szinten ismert játékosok sem hozták azt, amit elvárhattunk tőlük. Egyenletes, jó teljesítményt egyik igazolásunk sem tudott felmutatni

Én is nagyon bízom ZZ-ben, de azért ez mégiscsak egy teljesen új gárda lesz, tele rutintalan, fiatal játékossal. Szóval ahogy most megvan a bizalom feléjük, remélem, nem fog elveszni egy-két rosszabbul sikerült mérkőzés után. Nem károgni akarok, csak a túlzott optimizmust tartom erősnek.

A védelem pedig egyáltalán nincs meg.
Rosi, Angel vicc,
Romagnoli fiatal, rutintalan, szerintem a keretben sem lesz,
Heinze nem lesz fiatalabb,
Taddei max cserének (véleményem szerint a szezon elején azért vele kezdünk), bár a szíve miatt nekem örök kedvenc,
Dodo, Castan, Piris ugrás az ismeretlenbe, úgy hogy a kacsának nem volt mérkőzése már fél éve.
Burdi ő az egyetlen biztos pont, de azért nála se feledjük a sérülését
Nego nem tudom mi van vele

Szóval ez a lista még javításra szorul
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.24. 23:04


Totti simán kezdő lesz idén
Egyetlenegy esetben tudom elképzelni hogy meg merik lépni vele a kispadot - ha nem jönnek az eredmények, és bizonyíthatóan köze van hozzá. Slussz.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég