Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.22. 12:07


Az a baj, hogy mindenképpen kell valami csatár nekünk:-S Ezért hajtottunk rá annyira.. Az nem lehet, hogy nem ő van úgy elszállva, hanem túl kapzsi a menedzsere?!
Szerintem idővel minden ki fog derülni. Remélem jó döntést hoz a vezetőség! Igaz, hogy még mindig van több, mint egy hónap igazolgatni, de.. az elején lehet nagy üzleteket kötni:) A végén... csak gyorsakat.
Még eltelik pár nap/hét és akkor meglátogat Benedetto tata és kezd megint ígérgetni?
Kiderül..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 10:51


Ez csak is a pénzről szól, semmi másról...Ha nem akar jönni, akkor ne jöjjön. Bár tudom, hogy nem egy kalap, de ne feledjük el De Rossi sem két nap alatt írt alá, pedig ő aztán kötődik a klubbhoz..:)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.07.22. 10:47


Nem értem, h miért akarnak még egy ajánlatot tenni ennek a magától teljesen elszállt majomnak. Ha valaki már ilyen korában beképzelt a semmire, akkor nagy játékos ritkásan lesz belőle. Ha nem akar Romába jönni, hanem a Juvéba, akkor ha meg is szerezzük se lesz képes kihajtani magából a maximumot azért a címerért, amit a szíve fölött visel. Nagyon szurkolok, hogy ne jöjjön ide, inkább ne igazoljunk csatárt, de ezt a nyafogós gyökeret soha nem akarom a mi mezünkben látni.

De Rossiért 25-30m-t ajánlott a City. Remélem nem azért maradt itthon, mert ilyenen törik a vezetők a buksijukat...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2012.07.22. 10:51-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.22. 00:45


a tatyó színére gondoltam mint gázosra :D

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 9232_n.jpg
Paripa USA-ban is villant, és nem is egyedül :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2012.07.21. 20:48


Levy ASR írta:
Trigoria írta:http://www.facebook.com/photo.php?fbid=384368748290612&set=a.384314364962717.85535.209630315764457&type=1&theater
Lopez jó játékos lesz szerintem, de az a táska... :D


majd fussa neki is LV-ra, ha megkapja az első fizuját ;)

nekem is van egy hasonló "tatyóm" csak feketében, a hétköznapok során elég használható tud lenni :)
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.07.21. 20:11


Trigoria írta:http://www.facebook.com/photo.php?fbid=384368748290612&set=a.384314364962717.85535.209630315764457&type=1&theater
Lopez jó játékos lesz szerintem, de az a táska... :D


majd fussa neki is LV-ra, ha megkapja az első fizuját ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.21. 17:55


mcsabi írta:
bence írta:Nem is baj, hogy a brazil ligából igazolunk, sőt! Na de könyörgöm, miért védőket? Nem hiszem, hogy Olaszországban nincsenek olyan színvonalú védők mint Dodo vagy Castan... A brazil játékosok korántsem a csodálatos védekezésükről híresek, de mondjuk bele lehet kellemesen szaladni ( lásd: Juan) de ő azért előtte lehúzott pár évet a Leverkusennél.
Csak számomra lenne észszerü leigazolni féláron Berbatovot, balhátvédnek elhozni Palermoból Balzarettit, esetleg meg lehetett volna szerezni Luciót, de őt természetesen elvitte a Juve. A Sensi-érában okosabban igazoltunk esküszöm....
Off: nincs a hossszú ü betü a gépemen próbálom elkerülni az ilyen szavak használatát, elnézést a helyesírásért :)

Hát én jobban örülök Dodonak, Castannak és Nico Lopeznek, mint azoknak akiket írtál. Mindegyik öreg, nálam egytől egyig Perrotta, Taddei szindrómák, azokból meg már van elég a padon.

Ez az öreges duma nagyon unalmas. Nem 10 évre igazolunk egy játékost, sőt nem is 5-re.
Annak idején Toni meddig volt nálunk? Az a lényeg, hogy formába legyen a játékos,leszarom, hogy 18 vagy 34 éves.
Én is csak azt tudom mondani bár igazad lenne és padoznának mert olyan jók lesznek a fiatalok, de kételkedem.
Sebaj, majd meglátjuk :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.21. 14:54


Lo Monaco, a Genoa egyik fejese nyilatkozott a mai sajtótájékoztatójukon. Azt mondta, hogy a legnagyobb lépést eddig a Roma tette Destro leigazolásának ügyében de a futballban a pénz diktál és ebben a tekintetben a Juve többet ajánl. Meglátjuk mi lesz.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.21. 14:41


tulajdonképpen mi is a baj destroval? lehet, hogy nekem kimaradt egy lépcsőfok, de én csak annyit látok, hogy máshova akar menni, mint ahova a klubtulaj el akarja adni, több pénzért és EREDMÉNYEKÉRT. elvégre nem rabszolga, talán van némi beleszólása a dolgokba...
nálunk is padozna elég sokat...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.21. 14:31


Vagy csak ott volt hely. De gondolom már rég a múlté az az affér...
És Chicago... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.21. 14:12




Osvaldo és Lamela már ilyen jó haverok, elvileg tavaly volt az a pofozósdi vs. nemvagytemaradona afférjuk, most meg már együtt ladikolnak Velencében? :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.21. 13:55


Bigg: Nem kell ide neymar.. van itt Nilmar helyette:)
Itt nem lenne (még) akkor játékos, mint otthon.. Jó helyen van ott. Támogatom, az "otthon-szülést" (Off topicból idézem:)) )

mcsabi írta:Hát én jobban örülök Dodonak, Castannak és Nico Lopeznek, mint azoknak akiket írtál. Mindegyik öreg, nálam egytől egyig Perrotta, Taddei szindrómák, azokból meg már van elég a padon.

Bár igazad lenne.. és tényleg a padon lennének
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.21. 13:40


Ha igaz amit Preziosi nyilatkozott, akkor az ilyen vezetőket szeretem! "Émelygek"... Kb csak azt nem mondta ki amit én szoktam, hogy okádok ettől! :D

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Lopez jó játékos lesz szerintem, de az a táska... :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.07.21. 12:49


bence írta:Nem is baj, hogy a brazil ligából igazolunk, sőt! Na de könyörgöm, miért védőket? Nem hiszem, hogy Olaszországban nincsenek olyan színvonalú védők mint Dodo vagy Castan... A brazil játékosok korántsem a csodálatos védekezésükről híresek, de mondjuk bele lehet kellemesen szaladni ( lásd: Juan) de ő azért előtte lehúzott pár évet a Leverkusennél.
Csak számomra lenne észszerü leigazolni féláron Berbatovot, balhátvédnek elhozni Palermoból Balzarettit, esetleg meg lehetett volna szerezni Luciót, de őt természetesen elvitte a Juve. A Sensi-érában okosabban igazoltunk esküszöm....
Off: nincs a hossszú ü betü a gépemen próbálom elkerülni az ilyen szavak használatát, elnézést a helyesírásért :)

Hát én jobban örülök Dodonak, Castannak és Nico Lopeznek, mint azoknak akiket írtál. Mindegyik öreg, nálam egytől egyig Perrotta, Taddei szindrómák, azokból meg már van elég a padon.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.21. 12:19


bence írta:A brazil játékosok korántsem a csodálatos védekezésükről híresek...


Nekünk eddig bejöttek a brazil védők: Juan, Aldair, Cafu (Cicinho kivétel, de ő pont a Sensi éra "jó" igazolásaira ellenpélda, már kiselejtezték madridban, úgy jött ide.)
Egyébként Piris is Brazil csapatból jönne, Sao Paulo, ő paraquayi.

Xaba írta:Én a brazil ligából és a brazil emberekből teljesen kiábrándultam. Sikeresen lejáratták magukat a szememben...


Nekik, vagyis Neimarnak meg európa nem szimpatikus: http://www.youtube.com/watch?v=xu7SDfAQYhk :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.21. 12:08


Nem is baj, hogy a brazil ligából igazolunk, sőt! Na de könyörgöm, miért védőket? Nem hiszem, hogy Olaszországban nincsenek olyan színvonalú védők mint Dodo vagy Castan... A brazil játékosok korántsem a csodálatos védekezésükről híresek, de mondjuk bele lehet kellemesen szaladni ( lásd: Juan) de ő azért előtte lehúzott pár évet a Leverkusennél.
Csak számomra lenne észszerü leigazolni féláron Berbatovot, balhátvédnek elhozni Palermoból Balzarettit, esetleg meg lehetett volna szerezni Luciót, de őt természetesen elvitte a Juve. A Sensi-érában okosabban igazoltunk esküszöm....
Off: nincs a hossszú ü betü a gépemen próbálom elkerülni az ilyen szavak használatát, elnézést a helyesírásért :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.07.21. 11:59


mcsabi írta:
slider írta:Nevetséges ez a Destro gyerek. Összekalapál 10 gólt egy középcsapatban és máris Messinek hiszi magát, aztaq... Verratti detto, ugyanez a kategória. Ebben az egyben igazat adok Sab-nak, az olasz játékosok rettenetesen túlértékeltek, emiatt lesz önértékelési problémájuk. Komolyan mondom, inkább essünk ki a serie-c-be, de egy ilyen nímand pöcsnek, meg a menedzserének ne kelljen már könyörögnünk, hogy idejöjjön.

Egyetértek, de sztem a srác el is intézte magának, hogy ha meg is gondolná magát, a szurkolók akkor se fogadnák örömmel. 12+7 milláért meg inkább hozzunk valami dél-amerikai tehetséget. Amúgy régen még cikkeztek arról, h a river 3 fiatalt adna nekünk, azokkal mi a helyzet?

egyedül Ocamposért kérnek több mint 20 millió eurót :D
emlékeim szerint 35 milliót kérnének az általad említett 3 játékosért. Ebben a packban lenne Ocampos, talán Cirigliano és még vki. nem emlékszem
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2012.07.21. 11:44


Hát kb. ennnyit irtam én is...h nem akkor maradjon a valagán,vagy menjen a Juveba padozni!Nehogy már még mi könyörögjünk...annak a pénznek a felét se éri!!!ne vicceljünk már!
Nahh gyorsan nézzünk vki mást mert megy az idő,mire hazaérünk Amerikából addig legyen már vki...
Nálam a brazil az lutri,de nagyon...ezért félek én a srácoktól akik jöttek...de meglátjuk...lehet h jó sül ki belőle! :evil:
FORZA AS ROMA!!! :wink:
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.21. 11:31


bigg írta:
Xaba írta:Bigg: Érezd a szarkazmust abban, amit írtam ezelőtt ;)


Na de nem értek egyet a szarkazmusoddal, ezek Brazil élcsapatok, ezekből a csapatokból jöttek európába a sztárrá lett brazilok is, miért ne lehetnének ők is sztárok? (még mindig rohadtul idegesít az a szmájli, de szeretném ha valaki törölné az emotikonok közül, egyre népszerűbb, grrrrr :x )


Én a brazil ligából és a brazil emberekből teljesen kiábrándultam. Sikeresen lejáratták magukat a szememben..
A brazil élcsapatok meg megfelelnek egy itteni 6-9. helyezettnek.. szerintem
(Nekem tettszik az az emotikon:P)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.07.21. 11:05


slider írta:Nevetséges ez a Destro gyerek. Összekalapál 10 gólt egy középcsapatban és máris Messinek hiszi magát, aztaq... Verratti detto, ugyanez a kategória. Ebben az egyben igazat adok Sab-nak, az olasz játékosok rettenetesen túlértékeltek, emiatt lesz önértékelési problémájuk. Komolyan mondom, inkább essünk ki a serie-c-be, de egy ilyen nímand pöcsnek, meg a menedzserének ne kelljen már könyörögnünk, hogy idejöjjön.

Egyetértek, de sztem a srác el is intézte magának, hogy ha meg is gondolná magát, a szurkolók akkor se fogadnák örömmel. 12+7 milláért meg inkább hozzunk valami dél-amerikai tehetséget. Amúgy régen még cikkeztek arról, h a river 3 fiatalt adna nekünk, azokkal mi a helyzet?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.07.21. 10:47


Nevetséges ez a Destro gyerek. Összekalapál 10 gólt egy középcsapatban és máris Messinek hiszi magát, aztaq... Verratti detto, ugyanez a kategória. Ebben az egyben igazat adok Sab-nak, az olasz játékosok rettenetesen túlértékeltek, emiatt lesz önértékelési problémájuk. Komolyan mondom, inkább essünk ki a serie-c-be, de egy ilyen nímand pöcsnek, meg a menedzserének ne kelljen már könyörögnünk, hogy idejöjjön.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.21. 10:46


Xaba írta:Bigg: Érezd a szarkazmust abban, amit írtam ezelőtt ;)


Na de nem értek egyet a szarkazmusoddal, ezek Brazil élcsapatok, ezekből a csapatokból jöttek európába a sztárrá lett brazilok is, miért ne lehetnének ők is sztárok? (még mindig rohadtul idegesít az a szmájli, de szeretném ha valaki törölné az emotikonok közül, egyre népszerűbb, grrrrr :x )
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.21. 10:19


Jaja, rendes arc.. de nem minden arany ami fénylik.. De lehet ez kivétel:P


Bigg: Érezd a szarkazmust abban, amit írtam ezelőtt ;) Tudom, hogy nem icipici csapatoktól jöttek, de azért legyünk őszinték.. nem is valami nagy csapatoktól.. Olyan közepes csapatok, közepes játékosai jöttek hozzánk, és ezekkel az amcsik szerint nagy csapat leszünk.. europa best of-jai kozott.. yeah.. -_-
cseby77: Kösz a támogatást:))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.07.21. 09:36


blint63 írta:Ezt valami hír alapján írtad? Ő akart maradni Sienaban v. túl nagy fizut kért?

Jah, visszautasított minket, mert kevésnek találta a zsetont. Preciozi meg lenyilatkozta, hogy ő nekünk ígérte oda, hiába a juve és az inter érdeklődése, ha neki nem feleltek meg a roma által ajánlott milliók, akkor most focizgasson ennyiért a Siena-ban, mert másnak ugyan nem adja oda.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.07.21. 09:32


Xaba írta:Igen spórolunk.. helyes. De akkor csináljuk már rendesen. Miért Heinze, Simpliciot küldjük el? (Pizzaról nem hallottam, hogy megy..)
Heinze nagyon-nagyon-nagyon jól jött tavaly.. Miért nem Perrotta és főként Taddei-t küldjük el? Rájuk tényleg semmi szükség nincs.. Oké, tisztelet mert régóta vannak itt meg minden.. De ha már mindig a pénzt nézzük, akkor ez miért kivétel?



TELJES MÉRTÉKBEN EGYETÉRTEK!!!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: snatch valamint 47 vendég