Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.17. 09:17


Trigoria írta:elmondom: fizikailag jó, technikailag nem lenne rossz, mert trükköket tud, de egy egyeneset nem tud passzolni, se egy egyeneset erősen lőni

Jaa, úgy érzem, hogy igazad van! De akkor mit csináljunk vele? Szerintem ilyen edzésmotivációsfutokmintah(lyefussatokutánam menedzsernek kellene alkalmazni

jnzsblzs írta:Pedig itt 3:36 olyan egyenesen lő hogy az csak csuda :D http://www.youtube.com/watch?v=rUL2mRLDNvQ

:))) jajjjj=))) Ez nagyon kellett ide:D Máris jól kezdődik a napom:D

cejas írta:Bradley profilját most néztem meg és elég érdekes, hogy a Heerenveenben a 07/08-as szezonban 33 bajnokin 15 gólt szerzett és adott 6 gólpasszt. :D Hmmm... Vagy 11-es rúgó volt vagy csatárból lett középpályás.

Ha Destro véletlenül nem lesz meg, akkor vajon honnan kapálunk össze egy épkézláb csatárt???

Hmm.. ezt az arányt itt is szívesen elnézném:)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.07.17. 09:02


Trigoria írta:elmondom: fizikailag jó, technikailag nem lenne rossz, mert trükköket tud, de egy egyeneset nem tud passzolni, se egy egyeneset erősen lőni

Pedig itt 3:36 olyan egyenesen lő hogy az csak csuda :D http://www.youtube.com/watch?v=rUL2mRLDNvQ
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2012.07.17. 07:49


fúú mióta eléggé takaréklángon követem a híreket meg kell mondjam meglepett ez a nagy jövés menés, úgy látom "szintbe" kell hoznom magam a történések terén....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.16. 23:09


elmondom: fizikailag jó, technikailag nem lenne rossz, mert trükköket tud, de egy egyeneset nem tud passzolni, se egy egyeneset erősen lőni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.16. 21:03


francesco írta:Kis gólt lőtt Taddei a mai edzésen. :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=5IVRGhwbxA0

Én nem értem ezt az idi(tát.. Egész meccsen SEMMIT nem tud produkálni, s akkor edzésen futja a jó időket, meg nyújtja a jó eredményeket.. nem tudom megérteni
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.16. 20:14


ja hogy EZÉRT van tökiggatya??? Jobb a félolló így! :D
utána meg hogy huzogatja lefelé - a közönséget már nem illik úgy köszönteni :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.16. 20:00


Kis gólt lőtt Taddei a mai edzésen. :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=5IVRGhwbxA0
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.07.16. 19:25


Bradley profilját most néztem meg és elég érdekes, hogy a Heerenveenben a 07/08-as szezonban 33 bajnokin 15 gólt szerzett és adott 6 gólpasszt. :D Hmmm... Vagy 11-es rúgó volt vagy csatárból lett középpályás.

Ha Destro véletlenül nem lesz meg, akkor vajon honnan kapálunk össze egy épkézláb csatárt???
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.16. 19:19


sebastian írta:Bojan, maradjon csak a pi*áján...:) Zeman kedveli ez látszik, és a keze alatt nagy futballista lehet..

Ezzel sajnos nem tudok egyetérteni:( De marad.. az tuti. És ahhoz, hogy további 28 misit adjunk érte... hááát :roll: Ha egy fél év múlva Messi szintjén lenne, akkor sem fizetné ki a vezetőség...

MajerKriSSz írta:aki ment: Borini, Gago, Brighi, Juan, Pigliacelli, Cicinho, Cassetti, Viviani, Stoian, Kjaer
aki menni fog: Borriello, Heinze, Curci, Pizarro, Simplicio, Greco, Antunes (talán már el is ment)
aki jött: Lucca, Svediauskas, Bradley, Dodo, Marquinho, Florenzi
aki jönni fog: Castan, a görög srác, Destro

Aki 100%, hogy marad és a kezdőben fog játszani: Taddei[/quote]


Bojant nem fogjuk annyiért megvenni, amennyit kér érte a Barca. Tehát én azt gondolom, hogy egy teljesen más árban fogunk megegyezni, ha beváltja Zemannal a hozzáfűzött reményeket...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.16. 19:08

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.16. 17:49


Először is, üdvözlünk a fórumon BGM!
FANATIC-AS ROMA! írta:A görög srác szeritnem jó lesz,Zeman külön kérésére jött,rossz nem lehet...fiatal is szal örülök neki!!!
Kiváncsian várom a többieket,nagyon kiváncsian!
FORZA AS ROMA!!!

Vagy rokon:))
MajerKriSSz írta:örülök az érkezőknek, de minek igazolunk ennyi játékost a középpályára? túl sokan vannak már ott, eközben a védelemben egy Castan nem lesz elég, főleg ha Heinze is megy. Kjaer jó lenne ha visszatérne + még kéne egy fiatal olasz védő. támadósorban meg nehogy eladjuk Borriellot, főleg hogy most elment Borini, Destro valószínűleg nem lesz meg és a legfrissebb hírek szerint Bojan is távozik a Newcastlebe, szóval van még bőven dolguk a vezetőknek, de a középpálya szerintem kész, jöhet a többi csapatrész.

Azért veszünk ennyit, hogy egy pár legalább beváljon belőle.. Középvédőnek én valami középkorú stabil embert szeretnék, nem fiatalt:-S
Bojannak szerződése van, sztem nem kérdés,h marad.
sebastian írta:Bojan, maradjon csak a pi*áján...:) Zeman kedveli ez látszik, és a keze alatt nagy futballista lehet..

Ezzel sajnos nem tudok egyetérteni:( De marad.. az tuti. És ahhoz, hogy további 28 misit adjunk érte... hááát :roll: Ha egy fél év múlva Messi szintjén lenne, akkor sem fizetné ki a vezetőség...

MajerKriSSz írta:aki ment: Borini, Gago, Brighi, Juan, Pigliacelli, Cicinho, Cassetti, Viviani, Stoian, Kjaer
aki menni fog: Borriello, Heinze, Curci, Pizarro, Simplicio, Greco, Antunes (talán már el is ment)
aki jött: Lucca, Svediauskas, Bradley, Dodo, Marquinho, Florenzi
aki jönni fog: Castan, a görög srác, Destro

Aki 100%, hogy marad és a kezdőben fog játszani: Taddei
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.07.16. 17:44


jnzsblzs írta:Kjaer-t sajnálom mert szerintem 5-6 év múlva bitang jó védő lehet belőle mert technikailag mindent tud a védekezésről. Kár hogy a védekezés nem csak szerelésekből és fejesekből áll hanem kő kemény taktika. De azt meg lehet tanulni aránylag későn is.

5-6 év? Na nee
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.16. 17:33


Megint mennyiségre megyünk minőség helyett, hiába a fiatalítás, vagyis ez a jelszó, nem igazán tetszik a mercato...... :S
Veszünk-veszünk, de Pizzától, Boristól vagy Rositól nem tudunk megszabadulni.....

Borinit annyiért el lehetett adni, de sztem qrvára megfogjuk bánni, mert bitang jó lesz Poolban, szavamon lehet fogni. :) :wink: Destro középcsatár, abból tengert lehet nálunk rekeszteni. (jönni fog).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.07.16. 17:29


Kjaer-t sajnálom mert szerintem 5-6 év múlva bitang jó védő lehet belőle mert technikailag mindent tud a védekezésről. Kár hogy a védekezés nem csak szerelésekből és fejesekből áll hanem kő kemény taktika. De azt meg lehet tanulni aránylag későn is.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.07.16. 17:04


Jó ez selejtezni kell nincs mese. A távozók közül egyért se kár. Juan nagyot alkotott nálunk, de fiatalítani kell. Megköszönhetjük az áldozatos munkáját, szerény természetét. Akik remélhetőleg távozni fognak nem fognak hiányozni. Heinze talán, Pizarro is megtette a magáét, köszönet érte. Az újakat meg isten hozta, remélem tudják mit vállaltak, mit jelent a maglia giallorossa.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.07.16. 14:56


aki ment: Borini, Gago, Brighi, Juan, Pigliacelli, Cicinho, Cassetti, Viviani, Stoian, Kjaer
aki menni fog: Borriello, Heinze, Curci, Pizarro, Simplicio, Greco, Antunes (talán már el is ment)
aki jött: Lucca, Svediauskas, Bradley, Dodo, Marquinho, Florenzi
aki jönni fog: Castan, a görög srác, Destro
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.07.16. 14:47


Fiuk szedjük már össze az érkezőket meg a távozókat mert én kezdek belezavarodni.
Tehát aki ment: Borini, Gago, Juan
Aki menni fog: Borriello, Heinze? Greco Curci
Akiről nem tudok semmit az Kjaer Cicinho Brighi Rosi Cassetti Pizzaro Simplicio
Aki jött Dodo Castan Bradley Lopez ugy tünik feljött az ifiből
Aki jönni fog: Tachtsidis (lehet hogy sorral feljebb kellet írnom de még nem láttam róla Roma mezes fotót), Destro (Hát lehet ugyan hogy az interbe megy de akkor Boris marad ami a Genoának nem szerencsés úgyhogy az ő érkezésére számítok)
Na ha kimaradt a listámból valaki akkor örömmel hallgatom a neveket illetve ha az elég hosszú számomra ismeretlen sorsú emberről tudtok valamit az is jó lenne.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.16. 14:14


Bojan, maradjon csak a pi*áján...:) Zeman kedveli ez látszik, és a keze alatt nagy futballista lehet..
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.07.16. 13:56


örülök az érkezőknek, de minek igazolunk ennyi játékost a középpályára? túl sokan vannak már ott, eközben a védelemben egy Castan nem lesz elég, főleg ha Heinze is megy. Kjaer jó lenne ha visszatérne + még kéne egy fiatal olasz védő. támadósorban meg nehogy eladjuk Borriellot, főleg hogy most elment Borini, Destro valószínűleg nem lesz meg és a legfrissebb hírek szerint Bojan is távozik a Newcastlebe, szóval van még bőven dolguk a vezetőknek, de a középpálya szerintem kész, jöhet a többi csapatrész.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.16. 13:18


Kíváncsi vagyok ennek a Boriello vs. Destro biznisznek mi lesz a vége, ahogy olvasom mit akar a Genoa, az a folyamat egy hónapig is elhúzódhat... Boriellot jó lenne ha elvinnék a padunkról, Destrotól függetlenül is, de lehet amúgy sem lesz a két üzletnek köze egymáshoz, valószínűbb, hogy Destro megy az interbe, Boriello (remélem) a Genoa-ba.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2012.07.16. 12:46


Én abszolutt bizakodó vagyok!!!Bradleynek örülök,nem sokat adtunk érte és ha vki akkor ő hajtani fog!A stílusa is olyan!Castan és Dodó őket még nem láttam focizni,csak jók!Bizok Zemanba!
A görög srác szeritnem jó lesz,Zeman külön kérésére jött,rossz nem lehet...fiatal is szal örülök neki!!!
Kiváncsian várom a többieket,nagyon kiváncsian!
FORZA AS ROMA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.07.16. 12:35


BGM írta:Első hozzászólás!
Bemutatkozom:kb. 8 éve vagyok Róma drukker,a Capello-éra utántól,2004.Szörnyű év volt,8. hely,45 pont,-- 3-as gólkülönbség,úgyhogy egyből beleszerettem a csapatba.:-)Ennél már csak jobb jöhet,gondoltam.És jött is később(Spaletti!):-))...

Üdv! :D
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.07.16. 12:15


Üdv köztünk BGM :D Forza!
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.07.16. 11:27


francesco írta:Bradley már az új mezben feszít.

http://www.asroma.it/it/notizie/notizie.html?id=5860


Most, hogy leigazoltuk Lex Luthort, azt hiszem jogosan merül fel bennem a kérdés, hogy Superman mikor érkezik?
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.07.16. 10:08


Hagjuk már ezt az összeesküvéselméleteket, A liverpool uj edzője Brendan Rodgers aki kimondottan kedveli Borinit, a Swanseaban már edzette őt, és ott jó eredményeket értek el. Senki másnak nem kellett Borini, nekem is csak az maradt meg tőle tavalyról, hogy fogja a fejét...
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég