Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.30. 14:05

tomm írta:8 milliót ajánlunk stekelenburgért, az ajax már lejjebb adott: 10-12-őt kérnek. jövőre lejár a szerződése, nem akarja megújitani és állitolag már megegyezett velünk.
sztem nincs azzal semmi baj, ha van b vagy akár c terv is.

Ha már letettünk egy 8 milliós ajánlatot érte akkor sztem meg is fogjuk szerezni, ennek nagyon örülök mert egy klasszis igazolás lenne.
Hunszi

HozzászólásSzerző: CaPy Dátum: 2011.06.30. 13:44

Hidd el engem is irritálnak, de nem lehet mit tenni, ez nem a "mostaniak" műve, gondolhatod nekik hogy főhet amiatt a fejük, hogy az "előzőek" pont a legszarabb játékosainkkal kötötték a legjobb és legtovább tartó szerződéseket...és az, hogy kis túlzással szinte egy átigazolási pletyka sem szól az én koromnál(90es vagyok) öregebb játékosról, az számomra tükrözi, hogy mennyire nem Tádéékkal képzelik el a jövőt.
Szerintem az "igaz" szurkoló csak ismétlésből látja kedvenc csapatának gólörömét, hisz a gól után maga is őrjöng.
CaPy

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.06.30. 13:31

szerintem a holland jobb lenne mint Viviano, de rosszabb semmiképp. ha őt sikerülne megszerezni, Sergio a padra meg is oldódna minden. Doni barátunkat meg ki kell rúgni:) de annyi esze nincsen, h ha kitölti a szerződését, az még 2 év, semmit nem fog védeni, utána már a kutyának se kell. az lehet h most 4 millát zsebre tesz, de 30-31 évesen majd 0,5 milliós szerződést tud aláírni, az angol 3ad osztályba vagy az oroszoknál. lehet szentségtörés amit írok, de nekünk is ahhoz kellene folyamodnunk, mint városunk kék felében, ahogy Lotito tette. kivágni a csapatból leültetni a lelátóra, azt szevasz. bár ez a csapaton belül talán viszályt szítana. bocs, h ilyet írtam, de Doni és Taddei annyira irritál már, h azt elmondani nem lehet...
piiii

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.30. 12:49

8 milliót ajánlunk stekelenburgért, az ajax már lejjebb adott: 10-12-őt kérnek. jövőre lejár a szerződése, nem akarja megújitani és állitolag már megegyezett velünk.
sztem nincs azzal semmi baj, ha van b vagy akár c terv is.
tomm

HozzászólásSzerző: Gladiators921 Dátum: 2011.06.30. 12:47

Elvileg Marko Marin ügynökével is felvettük a kapcsolatot , Menez pótlásaként .Nagyon jóó ki játékos én örülnék neki, ha ide tudnánk hozni

Az a baj, hogy ha csak a szándék van meg az igazolásokkal kapcsolatban, azzal sajnos nem érünk semmit, mert a riválisok elszipkázzák előlünk a játékosokat.
Lépni kell!!!

hát igen lépni kell , de legalább már haladunk valamerre mert eddig a szándék is nagyon ritkán volt meg ... évek óta nem volt ennyi átigazolási hír a Roma háza táján :D amúgy szerintem pár jó kis igazolás lesz idén és úgy tudom , hogy júliusba kezdődik Olaszországban hivatalosan a nyári átigazolási szezon
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gladiators921 2011.06.30. 12:51-kor.
FORZA MAGICA ROMA! <3<3<3<3!
Gladiators921

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.30. 12:46

asrc írta:Az a baj, hogy ha csak a szándék van meg az igazolásokkal kapcsolatban, azzal sajnos nem érünk semmit, mert a riválisok elszipkázzák előlünk a játékosokat.
Lépni kell!!!

egyetértek...
Hunszi

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.06.30. 11:58

drágának biztos nem drága, és Mou szűkíteni akarja a keretét, úgyh sanszos hogy elpasszolnák, ha mást nem kölcsönben...
piiii

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.30. 11:56

a legujjabb kiszemeltünk Sergio Canales a Realból egyedüli gond vele, hogy 2016ig van szerződése

Lamelaról a hír pedig, hogy az Inter lehet ha lecsap rá...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2011.06.30. 11:59-kor.
Hunszi

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.06.30. 11:12

reaosns(Roma bella) írta:egyébként oolvastam itt hogy egy pár embernek nem tetszik hogy sok légiós lesz (annyira nekem sem)

Nekem semmi gondom azzal, ha hoznak minőségi légiósokat, de ne akarjanak már a kapuba egy afrikai elefántvadászt állítani egy enyhén szólva nacionalista érzelmű tábor elé..
Xabee

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.06.30. 10:25

amennyit érnek, annyid pont lesz is :P :lol:
piiii

HozzászólásSzerző: Gladiators921 Dátum: 2011.06.30. 09:57

tomm írta:szerintem, ha jelentkezel sabatininél, és leperkálod neki azt a néhány milliárd forintocskát amit ezen szerződésbontások jelentenének, biztos megszabadulnak pár ilyen felesleges játékostól

már megyek is :D összespórolt pénzemet odaadom nekik h megszabaduljunk tőlük :)
Gladiators921

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.30. 09:35

Xabee írta:
reaosns(Roma bella) írta:lefordíthattad volna..nem mindenki olyan agyoniskolázott mint te :lol: :wink: :D

A komolyságot megőrizve kösz az infokat :)

én is csak viccnek szántam valamennyit értettem belőlle, de jo lett volna tudni az egészet ..megtudtuk és köszönjük :D
egyébként oolvastam itt hogy egy pár embernek nem tetszik hogy sok légiós lesz (annyira nekem sem) , de szerintem hozzá kell szoknunk ez hozzátartozik a marketing részhez, hisz megmondták Benitoék...egy nemzetközileg ismert márkát akarnak létrehozni. Ehez pedig muszáj a több légiós...inter: nagatomo, és pont most jelent meg egy cikk ilyen címmel : A Juve is beindítaná az Ázsia-projektet: középpályára Honda a kiszemelt. szal ezek nem véletlenek, a mai fociban sajna muszáj ezt csinálni. Most jöhetünk a Barcával, hogyy utánpótlás, de szerintem a sok Barcás fiatal eléggé fel is van kapva (Jeffren, Alcantara...stb.) ,de azért a sok fiatal mellet költöttek elég rendesen minden évben játékosokra, Dani Alves (34milla) , Villa (40milla) , Mascherano (25 milla), Abidal (15milla) , Pique (hiába mondják hogy az ő nevelésük, nem ők csináltak belőlle játékost hanem az MU, és pénzért is vették meg tőllük) , Fabregas( 40milla??? , detto mint Pique, sajátjuknak fogják tekinteni, pedig semmi közük hozzá hogy ilyen játékos lett belőlle ) , Kokányorru Ibra ( vele megszopták rendesen, Eto+ 44milla ) , Eto ( 24milla), S. Keita ( 15milla) , G. Milito ( 21milla) , Afellay (bár őt valószinü hogy valami cserealapnak szánják Fabregasra) , Dinho ( 23milla) , na és most Sanchez. (hírek szerint 27millát ajánlanak, de az Udine 40et akar).

Szóval összeszámolva 241milla ugy hogy biztos voltak még mások is ilyen apróbb pénzért, és nem számoltam bele Fabregast és Sanchezt velük együtt pedig ugy durván 310 millió euró. szoval lehet itt beszélni saját nevelésről meg fiatalokról de a számok sohasem hazudnak , van nekik egy Puyol, Busquets, Iniesta, Xavi, Messi, keménymag de azért amint látjuk kellet melléjük költeni rendesen, hogy ott legyenek ahol vannak. és úsznak is adosággba rendesen :D
reaosns(Roma bella)

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.06.30. 08:25

reaosns(Roma bella) írta:lefordíthattad volna..nem mindenki olyan agyoniskolázott mint te :lol: :wink: :D

A komolyságot megőrizve kösz az infokat :)
Xabee

HozzászólásSzerző: CaPy Dátum: 2011.06.29. 22:28

Okok jogos: a lényeg, hogy nagyon jó játékosnak tartja aki les föl rohan a szélen, és jók a szabadrúgásai, szerencsések lennénk ha hozzánk kerülne, de hozzá teszi, hogy a Barca is szeretné megszerezni, ami elég nagy gond. Aztán azt mondja, hogy legalább LE megvan nekünk, aki szintén ott született ahol Ő és szerinte jól járunk vele, akárcsak Bojannal, kb. ennyi, csak gondoltam megosztom veletek :)
Szerintem az "igaz" szurkoló csak ismétlésből látja kedvenc csapatának gólörömét, hisz a gól után maga is őrjöng.
CaPy

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.29. 22:17

lefordíthattad volna..nem mindenki olyan agyoniskolázott mint te :lol: :wink: :D
reaosns(Roma bella)

HozzászólásSzerző: CaPy Dátum: 2011.06.29. 22:06

Sziasztok, írtam a Gijoni ismerősőmnek, hogy mit tud Jose-ról, gondoltam megosztom a válaszát, ez valahol mégiscsak olyan h egy helyi drukker simán ismerheti annyira, ha nem jobban a saját játékosaikat mint mondjuk Sabatini Joset.
Íme:

"Gabriel Meana Fernandez
hey!!!everything is good!!!how about yourself??how is kiskum??I forgot roma was your favorite team!!!you are lucky cause jose angel is a great player!!running back and forward, and great free kick!!only problem barsa is also bidding for him...so i dont know if you will get it!!!but at least you have luis enrique!!he is also form my city!!!hahaahh i think he will be a great coach..and prob bojan as well!!i like the team this year!!!
P.S always sporting de gijon!!!!hahaha"

A srác amúgy tolta kicsinek a Gijonban csak aztán teniszező lett amcsiban...
Pont egy ilyen játékosra lenne szükségünk a 4-3-3hoz, nemhiába akarja a Barca is. Tudom Riise is hasonló, robotol les-föl, jól lő, de mégiscsak van köztük korban egy 10es, ami elég durva. A Barcatol meg azért nem parázok mert tuti nyomná ki Abidalt egyből, és tudom ez megintcsak sokaknak nem tetszene, de lehet lesz egy szóbeli megegyezés, amivel lerázhatnánk a Barcát, h engedjék át nekünk a jó viszonyra való tekintettel aztán lehet később megkapják. Franc se tudja, nyilván senki sem szeretné ha Barca csicskák lennénk, de szerintem nem is ez a cél.
CaPy

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.06.29. 20:29

Ez a Kameni elhiszem,h jó kapus, de azért ezt már tényleg neee!! Ez Roma, nem az idegenlégió
Xabee

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.29. 17:35

Scrym írta:Nagyon kíváncsi leszek, hogy LE-nél is stabil kezdő lesz e?!?!?!?! Ha nem, akkor már jól jártunk! :D

per pillanat aszongyák kacsafalván, hogy nemcsak Ménes hanem Guberti rúdja is kifelé áll a Romaból, vagyis szabad az út előtte a hőn áhítottt kezdő11be, per pillanat.... :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
feree80

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2011.06.29. 17:24

Nagyon kíváncsi leszek, hogy LE-nél is stabil kezdő lesz e?!?!?!?! Ha nem, akkor már jól jártunk! :D
AS Roma per Sempre!
Scrym

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.29. 15:32

szerintem, ha jelentkezel sabatininél, és leperkálod neki azt a néhány milliárd forintocskát amit ezen szerződésbontások jelentenének, biztos megszabadulnak pár ilyen felesleges játékostól
tomm

HozzászólásSzerző: Gladiators921 Dátum: 2011.06.29. 14:06

Xabee írta:
Gladiators921 írta:Tádét dobjuk már ki . senkinek nem fogjuk tudni eladni nekünk meg haszontalan és a pénzt viszi . amúgy biztos jól tud sgett nyalni h mindig minden edzőnél kezdő :D

Ez olyan vicces, h úgy gondoljátok, h szerződéssel rendelkező játékost "csak úgy" ki lehet dobni..
Ki lehet, csak akkor egy összegben ki kell neki fizetni a még fennmaradó járandóságait a szerződési idejéből.

én tudom , hogy nem lehet csak úgy kidobni,de minden pénzt meg érne , hogy szerződést bontsunk vele ... legalább is szerintem
Gladiators921

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.29. 14:00

Xabee írta:Ez olyan vicces, h úgy gondoljátok, h szerződéssel rendelkező játékost "csak úgy" ki lehet dobni..
Ki lehet, csak akkor egy összegben ki kell neki fizetni a még fennmaradó járandóságait a szerződési idejéből.

azért ez nem így van, vmennyit fizetsz, de nem a teljes összeget, ezért hívják ez közös megegyezéssel történő szerz.bontásnak, mondjuk engem Táddé nem zavar, szórakoztat, mocskossan jókat lehet rajta röhögni. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
feree80

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.29. 13:56

ForzaRoma24 írta:
Trigoria írta:lehet hogy a menedzsment akkor így látta - mi már akkor sem :(

Én konkrétan sosem láttam így, és csatlakozok még Imperatorehoz, azt a 7est nem tudom feledni, azért BL 8 között már nem illik 7et kapni még egy NU-tól se! Jó persze ott az egész csapat gyenge volt ott, de akkor is! Legalább 4ben vastagon benne volt!
Mondjuk lényegtelen is, előtte is utáltam :D

De az első meccsen nyertünk! Mentségünkre szóljon:)
No Totti
No party
Xaba

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.06.29. 13:47

Gladiators921 írta:Tádét dobjuk már ki . senkinek nem fogjuk tudni eladni nekünk meg haszontalan és a pénzt viszi . amúgy biztos jól tud sgett nyalni h mindig minden edzőnél kezdő :D

Ez olyan vicces, h úgy gondoljátok, h szerződéssel rendelkező játékost "csak úgy" ki lehet dobni..
Xabee

HozzászólásSzerző: Gladiators921 Dátum: 2011.06.29. 12:23

Tádét dobjuk már ki . senkinek nem fogjuk tudni eladni nekünk meg haszontalan és a pénzt viszi . amúgy biztos jól tud sgett nyalni h mindig minden edzőnél kezdő :D
Gladiators921

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma