Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.03.16. 16:05


big lájk ennek a stadionos hírnek :kira
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.03.15. 20:56


a legmegfelelőbb hely megkeresésével

én a Colosseumot szeretném ha átépítenék :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.03.15. 20:35


reaosns(Roma bella) írta:lehetséges igazolás...ez a Tello csak egy felvetés volt valaki részéről, csak Pedro van terítéken. a csapattal kapcsolatos szal sztem nem kanyarodtunk sehova :D és hogy én is szőrszálhasogató legyek: ez nem Róma, hanem az As Roma magyar szurkolói oldala :D


Igazad van, csak felidegesített ez a Barcázás :D Nézem a Bilbao meccset Pedro helyett Llorrente jöhetne... Szép álom. Luca Tonira emlékeztet a srác
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.15. 18:47


lehet az a terv hogy annyit hozunk el amennyit tudunk, és így nem nekik kell alkalmazkodni a csapathoz, hanem a maradék kevésnek hozzájuk - és jöhet a barca stílus :D :D 1
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.03.15. 17:18


mégis mi értelme lenne hozni még egy embert a spanyol ligából? akik onnan jöttek nyáron azok beváltak? talán Gago, de a többiek egy nagy kalap sz**al egyenlőek.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.15. 16:36


lehetséges igazolás...ez a Tello csak egy felvetés volt valaki részéről, csak Pedro van terítéken. a csapattal kapcsolatos szal sztem nem kanyarodtunk sehova :D és hogy én is szőrszálhasogató legyek: ez nem Róma, hanem az As Roma magyar szurkolói oldala :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.03.15. 13:35


Úgy érzem magam, mint az FcBarcalona szurkolói honlapján... Ez Róma! Tudom, hogy a lehetséges igazolásokról van szó, de elkanyarodtunk a témáról szerintem..
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.03.14. 11:39


fantasista76 írta: egekig magasztalt Tello

Nem gondolod, hogy kicsit eltúlzod a dolgot? Senki nem magasztalta az egekig :D Thiagot én nem írnám le 21 évesen,csupán azért, mert az első szezonja nem sikerült a legjobban. Pedro is még csak 24 éves, ilyen szempontból illik is a csapatba, meg nem nehéz beépíteni ebbe a fergeteges taktikába :) (nem is tudtam, hogy a vezetékneve Ledesma :shock: ) Szívem szerint jobban örülnék, ha inkább védőkről cikkezgetnének
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.14. 10:54


fantasista76 írta: Hasonlóképp kezdte a pályafutását a Barcában, mint a most egekig magasztalt Tello


Na ez itt a lényeg, és ez pontosan így is volt. Honnan tudjátok hogy 2 év mulva lesz is valami ebből a Tello gyerekből, játszott pár meccset csereként és egyből istenkirály a gyerek. Krkic,Pedro,Thiago Alcantara mind ugyanugy robbant be mint most Tello, és ez a Barcától tudatos árfelverés, én Tellot semmivel nem tartom tehetségesebbnek mint Pedrot, nem ájulok el tőlle mert beállt párszor tili-tolizni és jol ment neki. Én személy szerint Pedrot választanám, ő már valamicskét letett az asztalra, nekünk jövőre már EREDMÉNYEK kellenek nem újból babusgatás.
azért nézzük már meg hogy Krkic helyén játszik Messi, aztán hoztak a helyére egy Villat, szerencsétlennek esélye nem volt. Ott volt T. Alcantara, talán még nagyobb durranás volt mint most Tello, "az új Xavi" "megvan az utód stb szöveg...hoztak a helyére 40 vagy 45ért egy Fabregast, ott volt Pedro befutott, állandó kezdő volt, és jol is játszott aztán hoztak a helyére 40ér egy Sanchezt...Telloval sem lesz ez másképp. ez a Barcánál már tudatos marketing fogás, fel tudják verni a fiatal játékosaik árát. Bojant is 40 milláért akarják ránk sózni? ugyanmár 15öt max...kb ugyanigy Pedro 15-20 között. dehát ez van nem oolyan rossz játékos Pedro és valóban válogatott, nekünk nem jutnak Agüerok meg Tevezek, meg Falcaok...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.03.14. 07:40


Pedro tudtommal válogatott játékos.. az igaz, hogy most talán gyengébb periódusa van és kevesebb lehetőséget is kap, de annál azért jobb focista, mint ahogy beállítjátok. Hasonlóképp kezdte a pályafutását a Barcában, mint a most egekig magasztalt Tello
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.14. 00:50


azért azt valahol egy kis előrelépésnek tartom, hogy most nem a Real szemetesében turkálunk végre, hanem a Barca kamraszekrényében :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.03.13. 22:14


Tellót tehetségesebbnek és jobb játékosank tartom, mint Pedrót, de ami a legfontosabb, hogy még Pedro leszállóágban van és alig van mostanában értékelhető megmozdulása, addig Tello rendre jól teljesít, fejlődik. Az viszont tény, hogy Pedro tapasztaltabb. Abban is tökéletesen egyetértek, hogy inkább Pedro, mint Palacio, de jobb lenne, ha nemcsak ez a két alternatívánk lenne.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.13. 21:13


most csak úgy megkérdezem Tello miért lenne jobb mint Pedro? :D azért mert fiatalabb? azt meg nem lehet kijelenteni hogy tehetségesebb. majd ő is ugyanugy jár mint Pedro hoznak a helyére egy klasszist azt mehet a levesbe, vagymint Thiago Alcantara őt is felkapták mint a cigány a 10forintost azóta meg sehol nincs .ha Krkicet megpróbáltuk akkor ha van rá lehetőség próbáljuk ki őt is (hozzáteszem én személy szerint Pedrot készebb és erősebb játékosnak tartom mint Bojant) szegény csak azzal cumizta be hogy legigazoltak 40 milláért egy Alexis Sachezt a helyére aki kétség kívül jobb nála, de nekünk nincs 40 millánk Sanchezekre, és akkor már 100x inkább Pedro mint egy Palacio aki ráadásul már kiöregedőbe van viszont olcsó lenne és TALÁN van még benne 1-2 értékelhető szezon. Szerintem előrébb nem lennénk vele, kapnánk egy újabb töltelék játékost.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.03.13. 20:08


Szerintem pedig ne jöjjön. Kezdünk úgy viselkedni, mint a Barca farmcsapata, ideküldik a "selejtet", mi pedig tapsikolunk az alamizsnáért. Ha valakit el akarunk vinni onnan, akkor inkább Tello legyen az, és nem kölcsönbe, visszavásárlási opció nélkül. Ha pedig nem tetszik, sózzák másra a rossz formában játszó, szintet meg nem ütő játékosaikat. Amúgy azt olvastam, hogy Sab megint Palacióban látja a megoldást a csatárgondokra... :evil:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.13. 19:16


hmm..akk én félreértelmeztem...akk jöjjön Pedro is így xD
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2012.03.13. 19:15


Én azért még Bojant nem temetném. Adnék még időt neki, olyan sokat még nem jutott szerephez. Néha tud csuda dolgokat csinálni, olyan csapatban, ahol a csapatnak nem megy, nehéz kiemelkedni. Kíváncsi lennék, ha menne a szekér, lehet ő is jobban szerepelne. Persze lehet, hogy tévedek, de bízok még.......... a csodákban ?!?!?! :)
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.03.13. 18:34


Ja, de ahhoz a kölcsönhöz hozzá tartozik hogy két év múlva 13 misiért visszaveszik :D ami négy százalékos inflációval számolva is nullszaldó. :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.03.13. 18:31


bojant nagyon jó kis szerződéssel huzták el, ha igazak voltak a hirek: idén 13, jövőre, ah jól emlékszem 14 (de lehet, hogy 12, majdnem mindegy) millióért KELL visszavinnie a barcelonának, amit mi ugye megakadályozhatunk 28misi+ért haha
tehát ők adnak pénzt, hogy itt játszott 1-2 évig.
igazán kicseélhetnék bojant pedróra: boccs, rossz a méret, kényelmetlen, azt a másikat kérném...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.13. 18:16


ha el is hozzák remélem nem olyan "előnyös" kölcsönnel mint Bojant...na annak még most sem látom mi az értelme, kölcsönvettünk valakit két évre 12 milláért + a fizuja mondjuk 20 alatt nem igen adták volna el, viszont ez a szezonja elég jol leamortizálta az árát sztem :D na mind1 ...Pedrot ne így hozzák ha hozzák :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.13. 18:01


további spanyoloktól az isten mentsen minket! :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.13. 16:10


tőlem jöhet, de Borinit ne szorítsa most ki
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.03.13. 15:57


Jaj ezt a Pedro gyereket de nem bírom... Akkor már ha kölcsönözgetünk, hozzuk Tellot vagy Cuencát, ne Pedrot :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.03.13. 15:45


reaosns(Roma bella) írta:http://www.fichajes.net/noticias/luis-enrique-lo-quiere-20120313.html

ezmi?:D


El akarjuk hozni kölcsönbe, hogy Bojannak legyen társasága a kispadon. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.13. 14:46

reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.03.13. 11:36


Aldair én igazat adok neked.. én is ezt szajkózom már szezon kezdete óta..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég