Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.03.12. 20:42


snatch írta:uppsz :oops: javítottam. ezért is tré és sz*r az oldal, ahogy múltkor írta egy kedves Roma drukker...:(

Az inkább lazio drukker lehetett.

Azért megnézném a Genoát LE-vel. Szerintem egyenesen a Serie B-be vezette volna őket :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.03.12. 19:57


cejas írta:A főoldoalon a hírek között szerepel, hogy:

Carlo Ancelotti szerint Marco Borriello remek játékos és biztosan sikeres pályafutást fut majd be Olaszországban.

:D Nem akarja elvinni? Persze Boriniről van szó. Javítsa aki tudja! Grazie.

uppsz :oops: javítottam. ezért is tré és sz*r az oldal, ahogy múltkor írta egy kedves Roma drukker...:(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.12. 19:35


a f*szom ennek a Capozuccának a fülébe :D gondolom a lóvé volt a kevés Luchonak amit játékosokra költhet...na itt költhetett Osvaldora 17 milliót :D Genoába sztem kb. összesen ennyit kapott volna
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.03.12. 19:18


jaaaa, hogy derossi az összes meccset meg akarja nyerni? naigen, akkor tulajdonképpen garantált lenne a harmadik hely.
de ez inkább a vicc kategória :(
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.03.12. 18:44


A főoldoalon a hírek között szerepel, hogy:

Carlo Ancelotti szerint Marco Borriello remek játékos és biztosan sikeres pályafutást fut majd be Olaszországban.

:D Nem akarja elvinni? Persze Boriniről van szó. Javítsa aki tudja! Grazie.

Én igazán a mentális részével sem vagyok nagyon tisztában: nyerünk egy meccset és már a top 3-ban látjuk magunkat, majd kikapunk, és akkor jön az "egy hosszú projekt elején vagyunk" és az "elindultunk egy úton, de még sokat kell fejlődnünk" szövegek. Teljesen értelmetlen. Nem kellene ilyenekről beszélni sem. Rá se nézzünk a táblázatra, üssük meg a Genoat, aztán a Milan-t és aztán majd májusban megnézzük, hogy ez mire volt elég.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2012.03.12. 17:07


Ezt "like"-olnám most, ha lehetne! ;)
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.03.12. 12:32


ez azért hülyeség, mert a szerencsénk megvan és egész évben megvolt: folyamatosan bukdácsol az összes 3. helyes rivális. annyi lenne a feladat, hogy hozni kéne legalább a kötelező meccseket, az meg nem szerencse kérdése. tehát ott az a zsák, csak le köllene hajolni érte, vagy ha annyira fáj a derekad, hát guggolj!! ha erre sem vagy képes (ill. ők) akkor nem szerencsét-pechet kell hibáztatni...
persze sokkal egyszerűbb fortunát okolni, mint vért pisálva küzdeni...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.12. 12:04


miért? igaza van :D :D sőt, ha lesz egy kis szerencsém akkor én meg találok egy zsák pénzt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.12. 10:38


DDR-nek megint volt egy elhamarkodott nyilatkozata szerinte még meg tudjuk szerezni a 3ik helyet ha lesz egy kis szerencsénk :D:D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.10. 22:41


Virga írta:nézve a védősorunkat, nem értem, hogy miért adnak ilyen jó oddsot a palermora... De lehet Kjaer megtáltosodikés miután fejel egy gólt egy szögletnél átalakul a kapunk előtt Gandalffá és beveti az itt úgysem jössz át taktikát :D

parádés :D :D
félszerzet Cicinho :D
jófejek ezek a Roma-szurkolók :wink: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.03.10. 20:04


ROMA
Formazione ufficiale (4-3-3): 1 Lobont; 87 Rosi, 5 Heinze, 44 Kjaer, 3 Jose Angel; 16 De Rossi, 19 Gago, 23 Greco; 10 Totti, 8 Lamela, 31 Borini.

A disp.: 18 Curci, 2 Cicinho, 25 Ricci, 7 Marquinho, 30 Simplicio, 14 Bojan, 40 Piscitella. All.: Luis Enrique

Indisponibili: Burdisso, Pjanic, Juan, Taddei

Squalificati: Stekelenburg, Osvaldo, Cassetti

Diffidati: Gago, Cassetti, Juan

Romanews alapján ez lesz a kezdő 11. Rositól és Grecotól már előre félek.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.03.10. 19:25


Aldair írta:
Regen az volt a baj, hogy lelektelen jatekkal behuztuk a meccseket (Ranieri era alatt) Most van jatek de nem sok eredmennyel. Szepen lassan azis fog jonni majd!


Na ez az amit én nem látok a játékot.Szerintem ez sz@r játék eredménytelenül.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.03.10. 14:29


nézve a védősorunkat, nem értem, hogy miért adnak ilyen jó oddsot a palermora... De lehet Kjaer megtáltosodikés miután fejel egy gólt egy szögletnél átalakul a kapunk előtt Gandalffá és beveti az itt úgysem jössz át taktikát :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.03.10. 14:07


cejas írta:... a José Angel, Heinze, Kjaer, Rosi négyes kezd...

:shock: :S :| :cry: :cry: :cry:
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.03.09. 22:35


Roma squad: Bojan, Borini, Cicinho, Curci, De Rossi, Gago, Greco, Heinze, Josè Angel, Kjaer, Lamela, Lobont, Marquinho, Pigliacelli, Piscitella, Ricci, Rosi, Simplicio, Tallo, Totti

A sérültek és eltiltottak miatt a keret tagja lett néhány fiatal is: Pigliacelli (kapus), Piscitella (támadó középpályás), Ricci (támadó középpályás), Tallo (csatár).
Csak nem értem, hogy miért nem védőt, mert a José Angel, Heinze, Kjaer, Rosi négyes kezd. Ha gáz van, akkor hátra lehet vonni De Rossit, de felelőtlenség a padon zéró védővel kifutni. Bocs, Cicinho van jobb bekknek. Nego mellőzése ilyenkor még inkább érthetetlen. Egy U21-es francia védő nem fér el a padon? Bár ő is jobb bekk, de 180 centivel inkább jolly joker, mint a félszerzet Cicinho.
Biztos örül a 17 éves Matteo Ricci a kerettagságnak, de inkább ott lenne értelme több embernek, ahol a legkevésbé vagyunk eleresztve. Ricci még a padon sem lesz, Nego helyében pedig meggondolnám a következő szezonra nem lenne e érdemesebb hazamenni...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.03.09. 19:47


:D :D :D :D :D :D :D
-És mikor döntötted el,hogy Taddei lesz az un Capitano?
-2011-ben amikor ide jöttem látva az első vágtáját.

(Az as Roma kezd komikus lenni?)
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.09. 19:21


:D :D :D :D
- és miért utasítottad vissza a mágikus Barcelona ajánlatát, hiszen hihetetlen pénzt adtak volna, és az egész város/világ téged akart?
- Úgy éreztem egy olyan csapatot nagyanyám is elvezetett volna, de én az igazi kihívást jelentő Romával akarok BL-t nyerni!
- És inkább magad ajánlottad oda Ranierit?
- Így van, Ő a megfelelő ember oda. Túl jó az a csapat.... :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.03.09. 18:53


- Itt ülünk Luis Enrique-vel, a legendás edzővel, aki immár 5. éve irányítja az AS Roma csapatát. Mondd Luis melyik siker tölt el a legnagyobb büszkeséggel?
- Én mindig elégedett vagyok a csapattal. A két évvel ezelőtti olasz kupa negyeddöntő fenomenális érzés volt, akárcsak tavaly a hosszú és kitartó munkával elért bajnoki negyedik hely. Amikor ide szerződtem álmomban sem gondoltam volna, hogy egyszer ilyen magasságokban szárnyalunk majd.
- Irányítanál valaha másik csapatot?
- Sok helyről kerestek már, de a szívem a Romához köt. Úgy gondolom, hogy szívesen szolgálnám a csapatot vezetőedzőként további 10-12 évig...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2012.03.09. 18:18


fradista romanista írta:LAJOS A MAI SAJTÁJON EGYÉRETELMŰVÉ TETTE, HOGY HOSSZÚ TÁVRA TERVEZ. 4-5 ÉVIG MARADNA.....

edző tervez, tulaj végez....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.03.09. 17:19


Ismét hülyének néz minket Lajos,kezdek kiábrándulni.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.09. 15:29


LAJOS A MAI SAJTÁJON EGYÉRETELMŰVÉ TETTE, HOGY HOSSZÚ TÁVRA TERVEZ. 4-5 ÉVIG MARADNA.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.09. 14:03


és az eredményességhez sztárok kellenek - a sztárokhoz meg eredményesség
de mondhatom úgyis hogy eredmény<-sztárok<-pénz<-eredmény körforgás működik
ezzel ellentétben mi épp egyre lejjebb csúszunk a ranglétrán
ha valahol be tudunk ugrani ebbe a körforgásba akkor lehet esélyünk - különben végünk
Sensiék idején voltak eredmények, és kevés sztár is, jelenleg épp semmink sincs (ugyanis a pénzt is elköltöttük:))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.03.09. 01:17


Ilyen nagycsapatokban csere vagy délamcsiban tehetségnek kikiáltott játékosok mindig lutrik - de nekünk nem jut jobb ezt el kell fogadni.


Sajnos tökéletesen látod a helyzetet. A Sensi-éra alatt ez normális és elfogadható volt az adott anyagi körülmények között, de most, a tulajdonosváltás után igazán kínos. És nem azért mert pillanatnyilag a 6. helyen állunk, hanem azért, mert azt a célt tűzte ki a tulajdonos és a vezetőség, hogy mi leszünk a 2. Barcelona - gondolom hasonló eredményekkel - ami köszönőviszonyban sincs az igazolt játékosaink kvalitásával. Ebből két dolog következhet, 1.: DiB azt gondolta, hogy ennyi pénzből, a Sab-féle igazolási stratégiával és egy barcelonai edzővel ez reális cél. Ami elég hihetlenül hangzik, tekintve, hogy Dib nem egy unatkozó milliomos, aki nincs tisztában sportvilággal. 2.: Finoman szólva meg lettünk vezetve és a valós elvárások ennél jóval szerényebbek. Ne értsetek félre, ezzel a felfogással és anyagi helyzettel is lehet egy ütőképes csapatunk előbb-utóbb, de a barcás játék, eredmények és a nagycsapatokhoz méltó igazolások nem reálisak a számunkra. Legalábbis egyelőre.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.08. 22:27


egyetértek Trigo, "Mondjuk úgy hogy ezek a játékosok akiket felsoroltál nem vallottak szégyent" valahogy én is így akartam mondani hisz nem tudhatjuk hogyha lenne egy normális védelmünk mit tudnának hozni ezek a játékosok. azt mi különösen jol tudjuk hogyha nem megy a csapatnak azok a játékosok is beleszürkülnek a mezőnybe akiktől a "kiugró" teljesítményt várjuk. én azt mondom hogy ez a Stekelenburg,DDR,Pjanic,Gago,Lamela,Borini,Osvaldo 7es egy nagyon jó alap és akkor még nem tudjuk hogy pl Krkicel vagy Marqiunhoval mi lesz lehet beválnak mégis jövőre, ha nyáron hoznának legalább 2-3, de minimum kettő jó védőt sztem jok leszünk jövőre vagyis én bízok benne...az más kérdés hogy szivem szerint én Luchot pattintanám a nyáron valami tényleg nevesebb olaszhonban otthonosabban mozgó edzőre...én bízok benne hogy a nyáron erősítenek még, és jövőre legalább a Bl. indulásért ott leszünk végig.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.08. 19:24


Pjanic,Gago,Lamela,Borini,Stekelenburg és ha a azt nézzük Osvaldo is jó volt a sérülésig (bár sok volt érte az tény).

Azért ezen a szinten nekem a jóról más elképzeléseim vannak (Stek mindig kivétel). Mondjuk úgy hogy ezek a játékosok akiket felsoroltál nem vallottak szégyent.
Én kedvelem Sabatinit, elfogadható játékosokat szerzett meg. Ilyen nagycsapatokban csere vagy délamcsiban tehetségnek kikiáltott játékosok mindig lutrik - de nekünk nem jut jobb ezt el kell fogadni. Néha bejön néha nem. Sneijderrel pl nagyot fogott az Inter anno. Nálunk most úgy néz ki hogy nem, vagy még nem jártunk jól velük.
De nálam Osvaldo és a jó igazolás (EKKORA hatalmas összegért) nem fér egy mondatba.
De mint mondtam, én kedvelem a cigist, maradjon.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég