Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.02.01. 07:31


Nem biztos, hogy február 1-ig tart a transzferszezon. Én se tudom.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.31. 22:50


Mivel Dzeko a lelátón volt, és nem valahol orvosin, így valsz nem igazol el. Vagy rosszul gondolom?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.31. 20:48


Zsolti írta:Reynolds leigazolása meg nem sok jót sejtet Florenzi visszatérésével kapcsolatban...

Az Fonsecan múlik. Ha ő marad, Flo nem jön.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.31. 20:47


Reynolds leigazolása meg nem sok jót sejtet Florenzi visszatérésével kapcsolatban...
Flo visszatérésre 1% esélyt adok max. Nem is akarna ő most visszajönni szerintem. Ha megszokja Párizst, miért térne vissza egy BL-döntős csapatból, ahol kvázi stabil kezdő, egy lúzer-Romába? Esetleg egy új edzővel, majd...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.31. 20:36


Snatch, azért az nem igaz szerintem egyikünknél sem, hogy Dzekót a mimikája miatt nem kedveljük. :) Az huszonnyolcadlagos dolog, úgymond hab a tortán.
Tomm, neked pedig ajánlhatok valamit régi fórumozó harcostársként?
Használj szmájlikat. Egyből más értelmet nyernének a leírt dolgaid.
Nekem sem esett jól az agyvérzéses mondat. Egy mosollyal a végén simán röhögtem volna rajta.
Reynolds leigazolása meg nem sok jót sejtet Florenzi visszatérésével kapcsolatban...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.31. 20:01


A nap kérdése az, hogy mi lesz, ha ezzel a mai meccsel nem lesz meg a 6 pont a két meccsen? Vagy most már minden kacsa ami nem hápog? A vezetőség, ha van ilyen egyáltalán, csak kussol mindig, bármi legyen a téma. A franc se tudja már mit higgyen el az ember. Az eredménye ennek az, hogy megesszük itt egymást.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.31. 19:11


Az amcsi csávó a Stuartban járt. Kíváncsi vagyok a kezdőben mikor fog.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.31. 18:34


Zsolti írta:F.Totti, igazad lehet abban, hogy a klub hagyta elfajulni a helyzetet, ám lehet azzal hagyta, hogy a legalább egy éve távozni szándékozó Dzeko még mindig itt van a keretben.

Vagy mert Fonseca a padon. Bármelyik mehetett volna, az jobb lenne ennél. De nem volt igazi főnök nyáron a klubnál. Pontosabb olyan főnök, aki sportügyekben döntött volna
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.31. 18:18


Azért értitek egymást, mert rühellitek Dzekot... :mrgreen:

Amúgy az engem is mindig iszonyat zavart és idegesített, hogy Dzekot a mimikaja miatt rühelltek. Miközben az öltözőben, de lehet már a pályán ő volt az első, aki elnézést kért, ha tényleg olyan volt a mimikaja. Bár én sosem éreztem sem sértőnek, sem durvanak.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.31. 17:19


Trigo magyarhangja Zsolti. :wink: Köszi Zsolti! Magam sem mondhattam volna jobban. Mi mindig értettük egymást.

Amúgy meg nem tudom hogy jön ide a kisebbségi komplexus (ha már, akkor vitakultúra, és érvelési képesség). Szerettem volna tommal érdemi érveléses vitát folytatni (ahogy már többször többünk), ha már megnyitotta egy hangzatos véleménnyel, de mint látjuk képtelenség, hisz egy egyszerű kérdésre sem kaptam választ tőle (mondjuk ez azért nem először fordul elő nála. Meg az sem, hogy kiakadok/unk rajta).

tomm írta:Hu, mar majdnem valaszoltam, mikor elolvastam az utolso, zarojeles mondatot.
Ilyen szanalmas, nevetseges, kisebbsegi komolexusos megnyilvanulast megmondom oszinten nem vartam toled. Sok ostobasagot olvastam mar toled, de ez tetez mindent.
Sajnallak. Oszinten mondom, sajnallak.

:D Na örülök, hogy megfogadtad amit mondtam! Érvekkel nem megy, marad ez. :D

Veled volt egy vicces kis vitam
ja, szétnevette magát Zsolti, láttuk


És ezzel lezártam részemről. Vitázzon veled értelmesen mostantól az, aki szerint ez lehetséges (legalábbis egy ideig tuti, amíg el nem felejtjük ezt - megint).
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.31. 17:06


Ugyanmar zsolti. Veled volt egy vicces kis vitam, erre jott ez a kemtrelhivo mikulas,belemkotott, majd jott az ocska, 2 forintos nagykepu dumajaval. Gondolom visszaolvasta a hsz-t es rajott, hogy ez a legjobb.
Mar nezegetheted is a mukez.hu-t, ha megteszed.
De a reszemrol orokre a fagyasztoba kerult ez a tema.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.31. 16:54


Tomm, lehet, hogy sok ostobságot olvastál már Trigótól (én eddig csak egyet, hogy Palvin Barbi top nő), de hogy mindig próbál érvelni és emberszámba venni mindenkit, azért tűzbe teszem a kezem.
Az utolsó, zárójeles mondatát is inkább úgy értette (de majd elmondja), hogy trollkodó, másokat agyvérzéses tünetekkel gyanúsító, odaböfögött mondatokkal nem lehet őt leérvelni. Én már olvastam tőled többször is normális, higgadt érvelést, tomm, abból kéne több. Nem az olyan típusúak, amelyben megkérdőjelezed mások szellemi képességét (félig viccesen, de mivel nem teszel szmájlit, ki tudja).
F.Totti, igazad lehet abban, hogy a klub hagyta elfajulni a helyzetet, ám lehet azzal hagyta, hogy a legalább egy éve távozni szándékozó Dzeko még mindig itt van a keretben.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.01.31. 16:29


nyugalom. a hosszú élet ritka.... :)
legyen mindenkinek a véleménye de ne bántsátok egymást.
puszi :-*
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.31. 16:00


Ne már srácok, kezd fájni :)
Lépjünk. Dzeko sok minden lehet, de Manfredonia ne legyen már belőle. Még akkor se, ha nem mi vagyunk a CUCS.

Minden oldal elmondta amit akart és kb nem mozdultak az álláspontok. Nincs ebben több.

Ja, Dzeko nem a régi. Fintorog is. Ugyanakkor top csatárunk történelmileg. Fonseca meg maximum közepes edző. Flot elb@sztuk csúnyán és az edzőnknek volt ebben szerepe. De az előre játékunk rendben van, sőt! A keret meg elég lyukas. Lehet utálni és szeretni bármelyiket.
A legnagyobb gond az, hogy a klub megint bukik, mert hagyott elmérgesedni egy helyzetet.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.31. 15:06


Hu, mar majdnem valaszoltam, mikor elolvastam az utolso, zarojeles mondatot.
Ilyen szanalmas, nevetseges, kisebbsegi komolexusos megnyilvanulast megmondom oszinten nem vartam toled. Sok ostobasagot olvastam mar toled, de ez tetez mindent.
Sajnallak. Oszinten mondom, sajnallak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.31. 13:38


Marco, lehet. Nem tudom, hogy Dzekónak ez hanyadik éve nálunk. Talán az ötödik.
Én egy kimagasló esztendőre emlékszem, akkor valami brutál klasszis teljesítményt nyújtott.
Nekem a többi szezonja nem marad meg, holott a tények makacs dolgok: a harmadik legjobb góllövőnk.
Spalletti sem tudott vele mit kezdeni, és kispadoztatta a második regnálás első fél évében.
Amúgy én már simán követeltem volna Fonseca távozását, amikor beütött a Dzeko-krach.
Nem tudom, nekem tényleg tök mindegy már minden.
Nem hiszem el, hogy nem tudunk szerezni egy olyan csatárt, aki valahogy feledtetni tudja velünk a bosnyákot.
Már-már tottis mítosz veszi körül úgy, hogy egy csomó LMBTQ-mutatója elég gyenge.
Amúgy én Tottit sem bírtam hamis kilencesként az utolsó egy-két évében. A neve tartotta benn, az ikonszerűsége, de körülötte szenvedett már mindenki.
Most is ezt érzem Dzekónál, csak egy kicsit prolibb kiadásban.
(Trigo, erre neked van energiád ??? Kemény vagy, bas.od. :wink: A késztetés bennem is megvan, a karakterektől sem félek, de ehhez már tényleg fórumfanatizmus kell. :D )
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.31. 13:35


tomm bammeg úgy csúsztatsz hogy azt tanítani kéne :D :D
sosem a kérdésre válaszolsz, sosem érted meg, hogy én mire írtam amit írtam
vagy igen, de akkor az még rosszabb

próbálom újra, lassan, érthetően:
kezdődött ezzel a karikás szép mondatoddal:
Mindenesetre amit tudunk, hogy az egyik jelentkezett, mire a masik ovodas pitianerseggel valaszolt.

nehéz ezt nem úgy érteni, ahogy. Nem mondtál semmit hozzá, nem beszéltél múltról, hat cseréről semmi, hanem szimplán EZÉRT az eseményért óvodás pitiánerséggel vádoltad Fonsecát

Én erre reagáltam, hogy EBBŐL az eseményből ilyen következtetést levonni 100%-os magabiztossággal, enyhén szólva is merész

Erre te jöttél nekem Fonseca egyéb hibájával , meg hogy nem kedvelem Dzekót. :) Összefüggés az eredeti mondattal és történéssel? Semmi.

Újra rávilágítok, hogy vazze én egyetlen szituról beszélek, és TE IS ARRA MONDTAD, hogy óvodás pitiánerséggel reagált. És ezt próbálom értésedre adni, hogy semmi infód nincs valójában a helyzetről, ami alapján ilyen magabiztos lehetsz. És kérdezlek mi a megoldás EBBEN A SZITUBAN?

Mi a válaszod megint? A csúsztatás 2.0, hogy már rég le kellett volna mondania, ezért vagy azért :D :D
(terelés by tomm: belekevered Florenzit! Az már mellékes, hogy még hazudsz is, mert azzal merészelsz vádolni engem, hogy nem érdekel, vagy bele sem gondoltam abba, hogy Flot miért küldte el, meg hogy mi volt vele baja. Olvass vissza b.zdmeg! Néha megtehetnéd, és nem írnál le ekkora hülyeségeket. Flo elküldéséről szerintem vagy tucatnyi hszt írtam csak én egyedül. Még hogy nem érdekel b.dzmeg... :twisted:

A sz.r példádat meg hagyjuk is, mert a példádban én munkaadó vagyok, Dzeko esetében meg egy néző. Remélem vágod a különbséget.

Szóval újra, lassan, tagoltan leírom a konklúziót:
Ebben a Dzeko-Fonseca vitában
teljességgel értelmezhetetlen a degradáló stílusod
mivel szart sem tudsz a háttérről
és prekoncepcióval élsz csupán
mert utálod Fonsecát mint a sz.rt
kérdésre nem válaszoltál hogy ADOTT helyzetben mi a helyes megoldás
idekeversz minden mást

végső megállapítás: ettől még lehet igazad, lehet minden úgy ahogy elképzeled. Sose mondtam, hogy nincs igazad. Annyi volt a bajom, hogy 100%-osan kijelentesz valamit és pocskondiázol ez alapján. Ez téves út.



És de, jelenleg Dzeko egy közepes (vagy alig felette) szintű csatár szvsz. Elfogultság nélkül. Emészd meg. Vagy próbáld meg megérteni, miről beszél Zsolti, amikor nem győzi hangsúlyozni, hogy az utóbbi egy-két év Dzekójáról beszél. De valamiért ezt nem akarod felfogni.


(Velem pedig kár vitáznod. Nem tudsz leérvelni. Sem régen, sem most, sem a jövőben.)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.01.31. 13:22


Zsolti írta:Tomm, én az utóbbi egy-másfél év Dzekójáról beszélek. Még a Dzeko-kedvelő Szaniszló Csabi is megmondja, hogy ez tőle édeskevés.
Totti csatárposztja miatt meg kiesett kábé 5-6 év, amikor neves csatárok érkezhettek volna ide. Ezért kell visszamenni Batistutáig.
Azért ezt a Dzekót, a mait már nem hiszem, hogy sokan sírnák majd vissza.
Akkor sem, ha Mayoralt kell nézni helyette.


Ez azért nem ilyen egyértelmű. Ki az edzője Dzekonak az elmúlt 1-1,5 évben? Nem lehet, hogy pont az a vita oka, hogy lehetetlen helyzetbe hozza a támadóját, mint a Lazio ellen Ibanezt? Mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás?
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.31. 12:07


Tomm, én az utóbbi egy-másfél év Dzekójáról beszélek. Még a Dzeko-kedvelő Szaniszló Csabi is megmondja, hogy ez tőle édeskevés.
Totti csatárposztja miatt meg kiesett kábé 5-6 év, amikor neves csatárok érkezhettek volna ide. Ezért kell visszamenni Batistutáig.
Azért ezt a Dzekót, a mait már nem hiszem, hogy sokan sírnák majd vissza.
Akkor sem, ha Mayoralt kell nézni helyette.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.31. 12:02


Nem.
Kb kozmegegyezes van arrol, hogy egy dzeko szintu csatarhoz batistutaig vagy montellaig kell visszamenni. Es hogy nem sok esely van egy ilyen jo jatekost birtokolni. Illetve igen, a kora miatt mar gyengulo felben van.
Kozepesnek nehezen nevezni dzekot... nemar. Az elfogultsagnak is vannak hatarai...

Ibrat meg kar idekeverni, mert a tenyek azt mutatjak, hogy olyan szintu jatekos meg 39 evesen sem jon ide.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.31. 10:51


Tomm, de az a baj, hogy Dzeko teljesítménye több ember szerint még közepesnek is nehezen mondható. Vannak hasznos tulajdonságai, de az összkép nem túl rózsás. És ehhez jönnek a fintorgásai.
Én Ibra mimikájától is hülyét kapok, de ott kőkemény teljesítmény van mögötte. Dzekónál akkora hullámvölgyek vannak, mint az állat.
Amúgy én is állandóan szapultam Di Francescót, miközben harmadikok voktunk a tabellán. Vele nyertünk komoly rangadókat, ám a kicsik fingattak minket az Olimpicóban.
Fonsecánál fordított a helyzet. Nem tudom, melyik a jobb.
Én úgy érzem, hogy ha mindent tudnánk a Flo- és a Dzeko-ügyről, nem utálnád Fonsecát ennyire, tomm.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2021.01.31. 08:04


Urak!
Akkor a szavazás lezárult, az eredmény az alábbi:

"Ha kötelező lenne választani, ki maradjon?"

Dzeko 20 szavazat 71%
Fonseca 8 szavazat 29%

( 3go )
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.31. 07:40


Igy van zsolti.
Valahogy fonsecanak mar nem ez az elso problemas esete.
Sose mondtam, hogy elete vegeig focizzon itt dzeko. De nem csak o. Se flo, se pellegrini, de tottira vagy ddr se igy gondoltam.
De ne a mimikaja miatt menjen el, hanem mert kezd kioregedni.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.31. 07:37


Az en sztorimban a helyes megoldas, hogy mar reg lemond.
Nem egy momdat alapjan. Flot is kitette, nekem ez tobb, mint beszedes. Vele is vmi sosem tudott problemaja volt. Elotte jopar edzonek semmi baja nem volt a sraccal erdekes modon. Dzekoval sem. Az, hogy teged ez nem erdekel vagy bele sem gondolsz, az a te dolgod, de nalam ez nagyon is sokat nyom a latba, foleg, ha melle veszem, hogy hogyan jatszunk meg mit muvelunk egy spezia ellen. Es a 6. Cseret szinten a sajat szemunkkel latjuk.

Az, hogy nalad tobbet szamit a mimika, mint, hogy hogyan vegzi a munkajat... hat ez szamomra ertelmezhetetlen, de ha neked igy tetszik, a te dolgod. De azert csak kivancsisagbol hadd kerdezzem mar meg: ha momdjuk villanyszerelot keresel az is igy nez ki:
- hello haver/apu/stb, kene egy villanyszerelo, mert ki kene cserelni a falban a vezetekeket.
-itt a szam, a haspi igazan erti a szakmajat.
-engem nem az erdekel milyen munkat vegez, hanem hogy milyen a mimikaja meg a testbeszede, mikoznen a drotot huzza!
Persze lelked rajta, csak kicsit fura nekem.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.31. 07:36


Mert elküldte Florenzit.
Mondhatnánk tommos trollkodással, mert nálad, tomm, ugye nem lehet tudni, hogy mit gondolsz komolyan, és mit nem.
De nyugi, Trigo, tomm Dzekót is küldené nyáron, a harmadik legjobb gólvágónkat, ugye, tomm? :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég

cron