Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.01.02. 19:41


G Rossi laza 30 misijébe fájna annak a csapatnak amelyik megpróbálná megmozdítani. Ennek ellenére én is örülnék neki. Amúgy meg itt van nekünk olasznak Osvaldo ő nem elég? (amúgy viccen kívül pont annyira olasz mint Santon) :lol: Ja és én még mindig Van der Wielt szeretném zsebben látni bár mintha láttam volna valenciás hírt bár a transfermarkt még ajaxosnak írja
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2012.01.02. 19:10


Borits én is jobban sajnálom! :( Marad még azért olasz játékos a csapatban?! :evil: Követelem G. Rossit és Santont a csapatba és akkor boldogság van! :D

Ja és persze Albertonak is lehetne már elég erős honvágya, bár a vezetőségnek így kéne gondolkodnia. Ahhh... álom álom...
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.02. 19:06


nekem már nem
unszimpatikussá vált egyre inkább számomra
Boris viszonyt hiányozni fog kicsit
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.02. 14:07


Érdekes, Pizza korábban mindig azt mondta, hogy a Roma után már csak haza akar menni, az ő kedvenc zöld-fehér Valparaiso-jába.
Akkor már mért nem ezt teszi? a giuvve tuti nem fog beférni Pirloék mellé. Nem értem.
Én különben mindig is kedveltem a játékát, sőt még a személyét is - mondjuk utóbbit csak a Ranieri lemondása utáni csudálatosd felgyógyulásáig. Nekem hiányozni fog.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.01.02. 12:44


Pizarro nálam egészen változatos karriert futott be. Eleinte kábé Tádéval egyenlő mértékben utáltam, verettem is rá a kemény kritikákat. Aztán egy idő után el kezdtem szeretni a kis chilei búgócsigát, akinél mindig jó helyen volt a labda, és hihetetlen mértékben higgadt volt mindig (néha már túlontúl is). Sajnálom, ha távozik, de összességében nem érne nagy meglepetés, hiszen ha egy játékos nem fér be sokszor még a kispadra se, akkor nincs értelme annak h nálunk kallódjon.
De azért az h a Juventus kábé lassan 40es kerettel gazdálkodik, számomra elég érdekes, és nem igazán látom a lehetőségét annak h Pizza és Boris ott beverekedje magát a kezdőbe...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.01.02. 11:00


BUÉK!

Sajnálnám én is ha elmenne Pizarro is.Borriellot is sajnálom.....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.12.31. 22:41


Nos akkor Boriska egy óra múlva a zebrák játékosa.Január 1.
De lehet,hogy a vasárnap miatt csak január 2-től.
Szilveszteri idióta gondolatok...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11477
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2011.12.31. 20:26


feree80 írta:Állítólag Sab és a félszemű Napisten Marotta megállapodtak Boris kölcsönvételéről, a sky szerint 7,5 millás opcióval plusz 1 millás(cds szerint csak fél milla) kölcsönzési díjjal, Pizzával kapcsolatban meg jövő héten folytatódnak/kezdődnek meg a tárgyalások....
Ez mind szép és jó, csak azt nem értem, mért jó ez nekünk?! kötelező opció tökéletes lenne, de majd ha beválik, megvesszük, én ebben már most nem hiszek, szal elmegy Boris és/vagy Pizza egy fél évre erősíteni a zebrákat, majd fél év múlva visszajönnek bajnoki címmel a zsebükben, ez nekünk jó?!



Annyira nem jó, de ez van....Ami fontosabb ennél a kérdésnél, hogy minőségi játékosok érkezzenek a télen.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.12.31. 15:50


Állítólag Sab és a félszemű Napisten Marotta megállapodtak Boris kölcsönvételéről, a sky szerint 7,5 millás opcióval plusz 1 millás(cds szerint csak fél milla) kölcsönzési díjjal, Pizzával kapcsolatban meg jövő héten folytatódnak/kezdődnek meg a tárgyalások....
Ez mind szép és jó, csak azt nem értem, mért jó ez nekünk?! kötelező opció tökéletes lenne, de majd ha beválik, megvesszük, én ebben már most nem hiszek, szal elmegy Boris és/vagy Pizza egy fél évre erősíteni a zebrákat, majd fél év múlva visszajönnek bajnoki címmel a zsebükben, ez nekünk jó?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.31. 15:14


Riise su Twitter: "Daje Roma!" :) örülök neki hogy azért valakiben megmaradt a csapatunk :) szerintem Riise ameddig él örökre követni fogja a csapat sorsát, egy Mexesről pl ezt valahogy nem tudom elképzelni...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.12.31. 11:15


az elején csak mosolyogtam rajta, de kezd tényleg úgy tűnni, hogy Pizzát tényleg vinni akarják a zebrák, de ha el is passzoljuk, azt nem értem, minek kellene a helyére kázimero, pláne amennyi játékpercet a chilei idén kapott annak fényében...szal a kpályán a chilei távozásával is megvagyunk. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.31. 01:56


Trigoria írta: De Kobe-nak jobban örülnék :D :D


Kobe sajna Barcaszopó :D dehát hátha mi leszünk a kis Barca...áá hagyjuk :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2011.12.31. 01:23


Trigoria írta:melyiket? Kevinfiút? Én Boston drukker vagyok kosárban, tehát nem bánnám ezt így :D De Kobe-nak jobban örülnék :D :D

Igen, őt, ki is emeltem :) Kis off (Hornets drukker vagyok, jó kis meccs volt csüt. hajnal... :twisted: ) 8)
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.12.30. 22:35


a Bostonban az az egyetlen jó dolog, hogy ír gyökerű :D, bár nem feltétlen lenne rossz üzlet, akár oda is költözhetne és játszhatna a Virtusban....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.12.30. 22:25


melyiket? Kevinfiút? Én Boston drukker vagyok kosárban, tehát nem bánnám ezt így :D De Kobe-nak jobban örülnék :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2011.12.30. 17:09


"Lehetséges, hogy Kevin Garnettnek érdekeltsége lesz az olasz fociban. A Boston magasembere ugyanis résztulajdonosa lehet a Rómának, amennyiben elfogadja James Palotta ajánlatát, aki egyike annak a négy üzletembernek, akik nyáron többségi tulajdonrészt vásároltak az olasz futball klubból. Az év elején még LeBron James vásárolt egy kisebb részt a Liverpoolból. Folyik a terjeszkedés…"

Nagyon nem bírom azt az embert... :D
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2011.12.30. 16:47


Trigoria írta:Van. A Villareal jelenleg lejtőn van, mi - elvileg - emelkedőben, tehát onnan nem olyan rossz döntés ideigazolni.


Király...Már várom a januárt nagyon. Remélem nen húzzuk el az utolsó pillanatokra az igazolásokat....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.12.30. 16:34


Új szelek fújnak Romában...... :) így akár Federer is jöhetne....
http://www.laroma24.org/as-roma-news/ke ... in-as-roma
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.12.30. 15:31


Van. A Villareal jelenleg lejtőn van, mi - elvileg - emelkedőben, tehát onnan nem olyan rossz döntés ideigazolni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2011.12.30. 13:19


Én örülnék Nilmarnak...Szerintetek van rá esély???
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.29. 00:02


ForzaRoma24 írta:Állítólag Freddy Guarinnal a Porto kp-jával elég jól haladunk... erről ki mit tud?


hát...szerintem ez nem igaz, legutóbb a madrid akarta még augusztusba a portonál azt mondták Guarin ára 25 milla :D de ha kiteszik érte áldásom rá, nagy spíler. olvasgattam most én is ilyesmit és Fernando Belluschit írják...gondolom valami alternatííva...bár sztem mindkettő kamu. mondjuk remélem Belluschi féléket nem hoznak meg amugy is 28 éves . Guarin jöhet bármikor :D...viszont az gáz hogy ilyen "drága" középpályással próbálkoznak ráadásul tök ugyanaz a poszt mint DDR ..KKP és VKP tehát szűrő bár Portoba sokszor játszik jobb szélen mert elég gyors és technikás. Tény DDR jobb védekező KP, viszont Guarin támadásba sokkal többet tud beletenni, higyjétek el nem csak videók miatt mondom. én nagyon szeretem játékát,sokkal gyorsabb és technikásabb mint DDR. De akkor se szeretném ha DDR elmenne :( kell ő oda a védők elé...de sajnos nem ugy állnak a dolgok :/
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.12.28. 21:44


http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... rluka.html

A nap cikke, egy tartalmas olvasmány... :D :D :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.12.28. 18:16


Állítólag Freddy Guarinnal a Porto kp-jával elég jól haladunk... erről ki mit tud?

Trigo: A real játékában még egy kivetnivaló van: Ramos :D :D kábé ugyanakkora állat mint Pepes, csak talán egy hangyányival jobb focista. Sose felejtem el, mikor Messit lesarabolta 5-0nál...
Nilmar, Bale: álom kategória, Sabatini szvsz nem ilyenekben gondolkodik! Meg másik gondolatom h nem is kellenek most annyira, a jobb bek az igazán hiányposzt, oda kéne ember!
Ötleteljünk urak, a holland vonalat erősíteném én :D :D igen igen, Gregory-ra gondoltam :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2011.12.28. 17:51


Én örülnék ha jönne de úgy tűnik, nem sok esély van rá.

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... el-2110619
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.12.28. 15:55


Meneznek akkor maradnia kell, jó ha van egy tolmács a háznál....
Malac Carlot meg továbbra sem szeretem...
Boris megy a Juvéba ez gyakorlatilag 100, a tuttosport :lol: :lol: még Pizzát is elvinné a zebrákhoz
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 98 vendég