Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2011.11.16. 16:00


Pár pozitív hír is napvilágot látott:
-kínai befektetők vették meg az Unicredit által birtokolt Roma részvények 20 vagy 40%-t. Csak fordítóval találtam rá és hát nagyon gyengén fordít olaszról angolra...
-a management és a Deltatre cég képviselői -világ egyik vezető sport szolgáltatója- egyeztetnek egy hosszútávú megállapodásról. A szerződést rövidesen aláírhatják, ami nem kell mondani, eléggé sok pénzt hozna a bankszámlára...
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.11.16. 15:51


na most Kjaer megmutathatja h nem csak a szétvarrt teste miatt nézz ki focistának..
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.11.16. 11:51


Ajvé, nagy a baj. Gyengélkedő védelmünk egyetlen oszlopa is kidőlt, ráadásul az egész bajnokságra.
Tegnap térdszalagszakadást szenvedett Buridisso kolumbok elleni válogaott meccsen egy ütközéstől, felépülése 6-8 hónapot vesz igénybe
Kjaer most majd bizonyíthat.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.11.15. 23:32

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.11.15. 15:51


DDR azt dönti el most, hogy Totti útjára lép és marad velünk és a klubbnak szenteli életét vagy eligazol valami kupagyároshoz. Totti szerintem egy aranylabdát bukott azzal, hogy nálunk maradt :) DDR meg majd eldönti mit akar, nem egyszerű kérdés. Mert azért én megvallom magamnak, nem valószínű, hogy a Roma a következő 10 évben mindent megnyer. De azért reménykedni szabad :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.11.15. 15:49


Ja. Szerintem különben már a capitano hosszúőtávú és túlságosan generózus szerződésénél is kicsit túllépte a határt, Hiszen már akkor is tisztában volt vele, hogy meg kell válnia a klubtól, tehát nem ő fogja fizetni a cehhet.

Levy ASR írta:Ha megkérdezik, mennyiért adod el a gyerekedet, Te mit mondanál?

Sensi is remélem ezért is nem tárgyalt soha, semekkora összeg hallatán sem...


vagy inkább azért mert tudta, hogy az a 70 millió valójában neki semmiség, Attól kicsit sincs kíjjebb a sz@rból. Viszont még jobban tönkre tenné a renoméját
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2011.11.15. 15:52-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.11.15. 12:39


Egy hosszútávú szerződéskötés DDR-el azért ennél kicsit bonyolultabb dolog, hogy egy mondattal ezt felrójuk Sensinek. Látjuk, hogy az új vezetőség mit szenved vele, pedig most már van koncepció, van jövőkép és van zsé. Ezek közül Rosellának semmi se volt, így nem is nagyon ugrálhatott. Teljesen bizonytalan volt a tulajdonlás kérdése az elmúlt két évben, így DDR bolond lett volna elkötelezni magát hosszabb távra.

Nem egyszerű döntés ez De Rossi részéről, hoszen Európában valszeg ez az utolsó szerződéskötése, ezt követően már csak Amerika, Mahacskala, vagy Ázsia marad.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.11.15. 11:51


ha ezért nem tárgyalt, akkor miért nem kötött vele hosszútávú szerződést? hiszen ezek szerint a gyerek mindenél többet ér, tehát bármennyit is kér, meg kellett volna adnia..
szóval sztem ez egy kissé naiv hozzáállás, de kivánom, hogy legyen neked igazad..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.11.15. 10:43


Ha megkérdezik, mennyiért adod el a gyerekedet, Te mit mondanál?

Sensi is remélem ezért is nem tárgyalt soha, semekkora összeg hallatán sem...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2011.11.15. 05:24


Szerintem Miss Sensi a személyes biztonsága érdekében határozta el magát arra a lépésre :lol:
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.11.14. 22:19


70 milla ?:O most nem azért de sztem az már "a rohadtul visszautasíthatatlan ajánlat". Max. sztem ezt már csak akk tette meg amikor tudta hogy semmi esély sincs megtartani a klubot és azt is tudta h lesz aki kihúz minket a sz*rból
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2011.11.13. 15:53


Sab helyébe én megvenném Marcelo Moreno-t, nagyon jó játékos, 24 éves, ha jól tudom, akkor a Shaktar játékosa, de most jelenleg kölcsönben van Angliában. http://www.youtube.com/watch?v=GfoK8xTKEOg
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2011.11.12. 17:45


A brazil u20 válogatott kapitánya, a védő Bruno Uvini is kiszemelt. 5 millió euró, Decemberben kap olasz útlevelet, Sao Pauloban játszik. Korosztálya egyik legjobb védője.
Genoa could sign him for 5 million euros, this is why Roma is trying to anticipate the Genova’s club who are still deciding if to go for him. Uvini knows that at Genoa he could be a starter but he likes the Roma’s project because based on youngsters.
JANUARY- Roma wants Uvini for next January already together with three more players: one right back, one left back and a midfielder.
jobb bunkó: van der Wiel, balbunkó nekem mind1 nálam Angel a favorit és akkor kp Casemiro
Casemiro+Uvini 25 millióért teljesen korrekt lenne :P
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.11.12. 15:00


Schelottot kis pénzből el lehetne hozni, neki örülnék, ha meg Sab nagyot akar álmodni, hozza Müllert vagy Higanyt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.11.12. 14:14


állítólag sabatini hajlandó 22 milliós (!) ajánlatot tenni a 19 évs brazil k.pályásért, Casemiro-ért, akit más nagy klubok is meg karnak szerezni...
Merjünk nagyot álmodni! :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.11.12. 10:48


Sose tudjuk meg, mi történt valójában, és hogy ki a hunyó. miylván egyikük sem a szociális inelligenciájuk miatt can ott, ahol.....
Ha meg nem megy a szekér, persze hogy mindenki ingerültebb.
. Amúgy a mai hírek szerint a fesz nemcsak henize és Lucho között alakult ki. a milan meccs után. A másnapi edzésen az öltözőpben állítóklag LE számonkérte néhány játékoson az ujságokban olvasható meccs utáni nyilatkozatát, és ezt az idősebb játékosok kikérték maguknak. Nem tudom, van-e a dolognak vaslóságalapja vagy csak folyik a zavarkeltés, de az il Tempo már egyenesen azt írja, hogy a szenátorok kezdik elveszíteni a bizalmukat benne
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.11.12. 07:44


calderoni írta:Annál szánalmasabb a világon nem létezik, amikor ráolvassák valaki fejére az igazságot, esetleg szakmai hiányosságaira rávilágítanak, az illető pedig jogköréből adódóan szankcionálhat kedvére...szánalmas, kicsinyes, olcsó megoldás, egyenesebb dolog képezni magad.


Ha nyilvánosan elismeri az edző, hogy igaza van a játékosának, akkor már el is veszítette a tekintélyét.
Gondolom Heinze sem négyszemközt vitatta meg L.E.-vel a problémáját, hanem öltöző, edzés..., ezért jött a büntetés, szerintem ez rendben van, ezt kell tennie egy edzőnek!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.11.11. 17:52


kb
én napról napra ezt csinálom a főnökömmel :wink: :D

Heinze és LE között csak 8 év van amúgy is...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.11.11. 17:44


Erről van szó. Annál szánalmasabb a világon nem létezik, amikor ráolvassák valaki fejére az igazságot, esetleg szakmai hiányosságaira rávilágítanak, az illető pedig jogköréből adódóan szankcionálhat kedvére...szánalmas, kicsinyes, olcsó megoldás, egyenesebb dolog képezni magad. Gondolom Heinze a maga rutinjából fakadóan elmagyarázta Lajosnak, hogy eztet nem így köll csinálni, vagyis világ balf@sza vagy. Naná, hogy bemart neki.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.11.11. 13:28


lehet nem tetszett Luchonak hogy kioktatták, aztán magába rájött h hmm bakker ennek igaza volt :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2011.11.11. 11:38


remélem lehet erről az oldalról linkelni:
http://granderoma.blog.nepsport.hu/arch ... alon_2011/
szép-szép :)
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.11.11. 10:03


Ilyen sehol nincs, hogy egy beosztott megmondja a frankót a főnökének.
Dehogy nincs! Csak vállalnia kell a következményeit és nem meglepődni. Okosan kell ezt csinálni, úgy vezethet eredményre :wink:
Heinze is elültetett valamit LE fejében ezzel. :) Kérdés mit
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.11.11. 09:36


Kiderült, mért játszott Cassetti középhátvédet Novarában.
Ugyanis még a a Milan meccs után Heinze összebalhézott Lucho-val, u.i. bírálta a védelem részéra kidolgozott taktikát. Ezért LE ejtette.
Egyes info-k szerint már kibékültek, más hírek szerint nem (bár a játékosok kiállnak heinze mellett), úgyhogy újra eljöhet Kjaer ideje..... :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.11.10. 14:17


szerintem ha lopezt leküldik a tarcsiba ott is fog maradni 1-2 évig...aztán majd kölcsönadjuk valakinek azt puszipá. pont egy pár nappal ezelőtt írtam hogy: sztem ugyanaz lesz mint Negoval, elhoztuk hiper szuper tehetség, nagy hírverés minden azt tessék. sehol semmi inkább nyomatjuk taddeit bal szélsőnek minthogy felhoznánk őt és kipróbálnák. ha leteszik az ifik közé szerintem sose lesz akkora focista mint amit jósolnak neki...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.11.10. 14:03


feree80 írta:
bigg írta:De Rossi el akar menni??? Csak ebben az esetben jöhetne szóba az eladása!

Ha annyira maradni akar, mért nem hosszabbított még :?: az a pénz nem jó neki, (nem elég neki) amit Totti kap? :o
Többet akar? mire fel?


nem kell majrélzni. DDR nagyon jól tudja, mit kockáztat, ha nyáron ingyen elhúzna. (Pld, hogy soha többét be se tehetné a lábát a városba gorillák nélkül.) Nem tenne ilyet, az hót ziher.
Úgyhogy tuti lesz hosszabbítás. Az ügynöke kavar nyilvánvalóan és próbálja felsrófolni az árat és a jutalékát. De a végén úgyis engedni fog
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 74 vendég