Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.27. 13:42


Na azért nagyjából eldőlt, hogy a fórum Dzeko-párti Fonsecával szemben. Vagy a portugáltól függetlenül. :)
F.Totti, minden felvetésed jogos a kialakult helyzettel kapcsolatban.
És JOSBOMO: a Dzeko melletti szimpátiádat elfogadom. Tényleg.
Ez viszont már ironikus lesz: nincs is annál jobb érzés, ha egy olyan csapatban játszol, ahol a cséka rád ordít, ha valamit nem az ő kedve szerint csinálsz. Ha látod, hogy mozdíthatatlan. Ha rád fröcsög a pályán, aztán az öltözőben megbúbol, hogy a pályán megint fintorogjon neked.
Maradjon, játsszon, csak vegyék már el tőle azt a ki.aszott karszalagot!
DDR, Chiellini, Ramos.
A kapitányok ilyenek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.01.27. 12:31


egyértelmű :arrow: dzeko for president :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.27. 11:00


Nálam minden Dzeko mellett szól, kivéve egy dolgot. A csapaton belül az edző a főnök. És ez azért elég erős érv. Tulajdonosként majdnem muszáj az edző mellé állnod. Nem engedheted, hogy egy játékos kifúrja.
Persze a főnöknek lehet ellentmondani, lehet vele vitatkozni is, csak a stílus nem mindegy. Ha mondjuk az öltőzőbe berongyolva, a többiek előtt küldte el a picsába Dzeko a portugálunkat, akkor Dzekonak kell mennie. De ha egy normális beszélgetés volt, ami vitává fajult, de nem volt tiszteletlen a bosnyák, az nálam még belefér akkor is, ha a többiek is fültanúi voltak. De erről nem hiszem, hogy van hiteles infó közkézen. És azt sem tudjuk, hogy csak Dzeko-Fonseca ellentét van, vagy többen is vannak a csapatból a bosnyák oldalán. Én abban sem vagyok biztos, hogy Pellegrini az edzőnk mellé állt. Csak találgatjuk, hogy mi és hogyan történhetett.

Viszont a belső feszüléstől teljesen függetlenül örömmel venném Fonseca eltávolítását. Meggyőződésem, hogy nála találnánk már középtávon is jobbat. Azért hülye helyzet ez, mert ha Dzeko a hunyó, akkor pont most nem szabad elküldeni az edzőt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2021.01.27. 10:19


Nálam sem kérdés Dzeko maradjon.
Ő igazi vérbeli befejező csatár, igazi köcsög, önző, nagyképű, de könyörgöm pont ezek az arcok hiányoznak a mai futballból!!!Én imádom!!!Rengeteget dolgozik a csapatért is, az hogy odaszól a csapattársának szerintem nem gond, hát ő a CSK, ez neki kell megtennie. Valljuk be jogosan kritizálta Fonsecát a Sevilla ellen is és a Lazio ellen is!!!
Sajnos Fonseca határait látjuk, Allegrivel nagy csapat lehetnénk, abban biztos vagyok.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.26. 20:07


Én írtam lejjebb, hogy Dzekót nem biztos, hogy jobbra kell cserélni.
Egy Schick például most faszán átvehetné a helyét, csak már nincs nálunk.
A többiek is feljavulnának.
Fonsecától viszont tényleg jobb kell(het).
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.01.26. 19:05


F.Totti írta:Melyiket könnyebb jobbra lecserélni?

Milyen oldalról nézve? Pénzügyi szempontból, ha a kezdőbe akarnak egy Serie A szinten top csatárt igazolni, az 30m+ és a fizetése is 5m+ évente. Egy új top edzőt ennél kedvezményesebb áron lehet szerezni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2021.01.26. 17:15


F.Totti írta:Ha csak egy maradhat, és a kérdést megtisztítjuk a soft (szeret/nem szeret) dolgoktól, egy valamire kell választ adni:
Melyiket könnyebb jobbra lecserélni?


Azt az élet fogja eldönteni, hogy jobb-e a cserealany, előre csak jósolni lehet. Kérdés lehet még, hogy melyiknek a lecserélése hozhat rövid távon (ebben az idényben) előrelépést a Romának? Valószínű, hogy lehet idény közben is a portugálnál jobb (taktikailag sokoldalúbb, felkészültebb) edzőt idehozni, de kérdés, hogy ezzel a kerettel, a kialakított játékrendszerrel mit kezdene. Persze, ha a bosnyák meghunyászkodik, akkor felőlem mindkettő maradhat ebben az idényben. A csk. innentől Pellegrini, Dzeko pedig beáll a sorba és teszi azt, amiért a nem kevés fizuját kapja. Gondolom az egója ezt annyira nem engedi meg neki. Egyébként Dzekonak minden edző hízelgett eddig a Romában és, ha gyengébben teljesített folyamatosan védték a seggét....
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.26. 16:21


Ha csak egy maradhat, és a kérdést megtisztítjuk a soft (szeret/nem szeret) dolgoktó
ez ok, lehet így is, de a szavazás nem erről szólt
ha ettől függetlenül írtad amit írtál most, akkor nem szóltam :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.26. 16:12


Szerintem azt senki nem gondolja, hogy Fonseca a legalja. Oké, tommot kivéve. És azt sem, hogy Dzeko lenne az. Trigot kivéve.
Ha csak egy maradhat, és a kérdést megtisztítjuk a soft (szeret/nem szeret) dolgoktól, egy valamire kell választ adni:
Melyiket könnyebb jobbra lecserélni?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.26. 14:26


Jaja, fantasista, ez így van minden.
F.Totti, azért kétharmada ne legyen már Dzekónak. :wink:
Én a szavazás előtt olyan dupla körüli előnyt jósoltam neki magamban. Itt az lenne a reális.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2021.01.26. 14:12


Azért egy edző ritkán ad katartikus élményt a szurkolónak, hiszen a gólt nem ő szerzi, a tűpontos gólpasszt nem ő adja, a 90 + percben nem ő ment a gólvonalról, hanem a játékos. Ehhez még hozzájárul az is, hogy Fonseca regnálása alatt már lassan eltelik egy év úgy, hogy nincs közönség a stadionban. Ebben az idényben még veretlenek vagyunk hazai pályán, talán a mezőnyben is a legjobb mutatókkal rendelkezünk ezen a téren (persze ez lehet, hogy épp a nézők hiányára vezethető vissza :) ) és azért hazai környezetben a játékunk is nagyjából rendben van. Ezt gondolom a közönség is díjazta volna. Pl. hétvégén Pellegrini góljánál a 92. percben lehet felrobban a stadion....
Egyébként én egyike vagyok, akik nem azért szavaztak Fonsecara, mert nem kedvelem Dzekot. Egyszerűen - nagyon kívülről - úgy ítélem meg, hogy a csapatnak most nem tenne jót egy edzőváltás, nincs honnan felrázni a játékosokat, nem a béka segge alatt vagyunk sem játékban, sem hozzáállásban. A rangadókat valóban elk...tuk és ez az edző sara, de akkor a kis- és középcsapatok elleni győzelmeket meg tudjuk be az edző taktikájának és sikerének.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.26. 11:43


Dzekonak úgy néz ki nem lesz meg a kétharmad. Át kellene rajzolni a szavazókörzeteket :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.26. 10:43


Danikov, szerintem mindannyiunknak több pozitív élményt adott Dzeko, mint Fonseca.
Ez magyarázható az idővel és azzal is, hogy volt egy olyan időszak, amikor Dzeko súrolta a klasszis fogalmát.
Engem az zavar, hogy eddig érinthetetlen volt. Aki dicsérte, nagyon kevésszer használta vele kapcsolatban a DE ellentétes kötőszót...
Én írtam róla annyiszor jókat is, dicsértem számtalanszor, de lehet érezni, hogy a csapatkapitányi kinevezése abszolút melléfogás.
Ehhez jön a teljesítmény, ami mellett vannak érvek és ellenérvek, de ebben az évadban kimondottan nem megy neki.
Én várom a fejleményeket. Trigóval ellentétben pezsgőt nem fogok bontani, ha elmegy a bosnyák, de egyfajta megkönnyebbülés lesz rajtam akkor is, ha Mayoral lesz fél évig a csúcsékünk.
(Snatch, azért egy kicsit büszke vagyok magamra, hogy ezzel a kényes témával én is hozzájárultam a fórum felpörgetéséhez. :D :wink: )
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.26. 09:39


kicsit off most itt, de pár napja szóba jött a téma:
Előtte nem is tudom ki volt aki jó volt. Se Osvaldo, SE Doumbia, se Defrel, se Destro.. Ő előttük ki volt? Boriello?

amire ezt írtam akkor:
érdekes, hogy ezt kérdezed. Múltkor milános haver ugyanezt kérdezte tőlem. Batistutáig kellett visszamennem, mert istenuccse közben nem volt egy értelmes csatárunk. Mármint olyan igazi 9-es. Aki legalább a jó formában lévő Dzeko szintjét megüti. Vucsinics a megszépült emlékeimben az egyetlen talán. Mert Salah pl. nálunk nem villogott annyira ugyebár. Többiek nem voltak Dzeko szinten. De itt tényleg nem az utóbbi két év Dzeko-szintjére gondolok, hanem amikor ment neki nálunk.


Na, pont tegnap olvastam Totti könyvében Vucsinicsről: "Az egyik legjobb csatár, akivel valaha játszottam. Mirkónak rengeteg erénye volt: gyorsaság, technikai képzettség, robbanékonyság, s mindemellett nagylelkű, rokonszenves, szerethető srác volt. Egyetlen dolog hiányzott belőle ahhoz, hogy igazi klasszis legyen: az elszántság. Néha túlságosan laza, puha volt. Nem mindig harapott."

off vége, csak le akartam írni. Vissza a Dzeko vs Fonseca témára :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2021.01.26. 09:29


Rég vigyorogtam ennyit a fórumon, mint ma... először is az, hogy tegnap óta 2 tele oldalnyi hsz jött, wow. :) Másrészt meg tök jókat írtok.
Én szakmailag nem tudok hozzászólni, érzelmi alapon egyértelműen Dzeko-ra ment a szavazatom.

A rengeteg élmény, amit 1-1 gólja adott (Chelsea... a mai napig nézegetem vissza youtube-on, és libabőr), azt nem pótolja semmi taktikai varázslat (főleg, ha nincs is nagyon...).
Arról nem beszélve, hogy bár a hajamat tépem a kihagyott helyzeteknél, de hány és hány olyan volta, amikor akár labdába se ért, de két embert lekötött, amikor akár félpályáig visszamenve egy jó csúsztatással helyzetbe hozza a társat, szerintem ezt eléggé alulértékeljük. Ha annyi lenne a karaktere, hogy áll a 16oson, és semmi dolga, csak a gólszerzés, akkor valóban nem elég hatékony. De én laikusként azt látom, hogy sokszor küzd benn középen, mint malac a jégen (meg van olyan is, amikor láthatólag beleszarik... mint akármelyikünk a munkahelyén, ha épp szar napja van), és 1-1 megmozdulásával olyan szituációkat tud kialakítani, amit a társak ki tudn(án)ak használni helyzetbe kerülésre. (ehhez persze nem lenne rossz, ha nem botlábú BP-ek rohangálnának Flo helyén)
Aztán hogy mennyire primadonna meg kiállhatatlan, ezt nem tudom. A legtöbb nagy játékos az (elég csak a Barcát említenem most?), nálunk se példa nélküli, ha egy bizonyos legenda ténylegesen a 8. királyként viselkedve csinált ki kedvére edzőt, játékost, bárkit.

Szóval nem szent Dzeko sem, de nekem személy szerint sokkal többet adott a szurkolói élményhez, mint Fonseca fog bármikor. És bármelyikük marad (felőlem akár mindkettő), tegye a dolgát a mi legnagyobb megelégedésünkre, azt kívánom magunknak. :)
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.26. 09:23


Az edzőváltás legbiztosabb előjele, hogy felpörög a fórum. Gyakorlatilag eldőlt Fonseca sorsa. :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.26. 09:19


Csebi977 írta:Én is így vagyok! Szerintem amúgy egy olyan csapat edzőjét,amelyik a harmadik helyen áll a juve előtt,azt nem küldik el....

nem ez volt a kérdés, hogy ők kit küldenek el

Zsolti: van olyan, hogy valaki nem tud dönteni. Nem kell mindenáron választani. :)
Szoktam agyalni Dzekón
én max a p.nán de ahogy jólesik :)
A Wolfsburgban hallottunk a Dzeko-Grafite duóról.
én végigéltem azt a szezont. Piszok jók voltak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2021.01.26. 09:30-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.26. 08:40


H.zsotti, ha snatchnek azt tanácsoltam, hogy szavazzon Dzeko maradására, akkor te pisztollyal a halántékodon nyugodtan kattinthatsz egy Fonsecát. :) :wink:
Trigo, szerintem aki Fonsecára szavazott, az nem biztos, hogy utálja Dzekót.
Szoktam agyalni Dzekón, és talán az is furcsa, hogy itt Rómában senki nem tudott tartósabb ideig kiteljesedni mellette a csatársorban.
Perotti, El Shaarawy, Salah, Ünder, Kluivert, Schick, stb..
A Wolfsburgban hallottunk a Dzeko-Grafite duóról. Itt semmi.
Nincs olyan félév, hogy mondjuk az emberek beszélnének egy Dzeko-Salah vagy Dzeko-Mkhitaryan kettősről.
És ide a bökőt, hogy Dzeko-Zaniolo párosról sem hallhattunk volna soha.
Esélytelen, hogy egy Müller-Lewandowski, vagy egy Kane-dél-koreai típusú pár összejöjjön vele (nyilván nem az erősségre gondolok).
Az edzők hibája is lehet ez, de nem hiszem.
Nekem nem kell jobb, mint Dzeko. Nekem olyan támadó kell, aki akár egy kicsit rosszabb is, de mellette feljavulnak azok, akik a támadásért felelnek.
Csapategységben bőven meg is lennénk akkor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.26. 08:40


A hírek szerint 6 pont kell, hogy ne küldjék el. Még egy meccs hátravan. Ha kikapunk vagy X és nem küldik el akkor segget csinálnak a szájukból Friedkinék. Már ha igaz volt ez a pletyka.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.26. 08:31


Jo lesz az 5.nek is
Es nem allunk a jive elott.
Csak kevesebbet jatszottak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.01.26. 08:26


Én is így vagyok! Szerintem amúgy egy olyan csapat edzőjét,amelyik a harmadik helyen áll a juve előtt,azt nem küldik el....
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.01.26. 07:18


nem szavazok mert nincs olyan h egyiket sem tartanam meg. ha pisztolyt szegeznenek a halantekomhoz sem tudnek most egyikojuk maradasara szavazni.
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.26. 06:05


Lami90 írta:Pastore sérülése hogy áll, mikor tud újra játszani, nem tudjátok?


Erről már értekeztem én is részletesen többször is. A válasz az volt, hogy ő már itt nem rúg labdába. Ő egy biodíszlet.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Lami90 Dátum: 2021.01.26. 01:52


Pastore sérülése hogy áll, mikor tud újra játszani, nem tudjátok?

2018-ban igazoltuk, évi 4.5 milliós fizetéssel és eddig - ha lehet hinni a transfermarktnak - 1585 percet játszott összesen, 4 góllal és 3 gólpasszal.

https://www.transfermarkt.com/javier-pastore/leistungsdatenverein/spieler/55215


2,5 év alatt keresett 11.25 millió eurót, 1585 perccel (játszott percenként keresett kb. 7 000 eurót, forintban inkább le sem írom mennyit) :shock: :shock: :shock: :shock:
Monchi igazán leigazolhatná őt is Sevillaba.
Lami90
 
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012.12.02. 15:26
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2021.01.25. 23:27


bence írta:A labdarúgás, pláne a Roma számomra a szívről, az emocinalitásról szól.
Forza Edin!

Azt azért aláírhatod, hogy a Roma mindig olyan teljesítményt nyújt, ami címlapra viszi. És ez elvitathatatlan. Vagy a Barca-t verjük ki a BL-ből (2 éve), vagy egy fél (!) szezonon belül 2x (B@meg) bukunk meg szervezet hibákon!
Én azt gondolom, hogy legyen 20 Edin, csak menjen el ez a fogalmatlan társaság, aki akár 8-at is cserélne, ha lenne még idő, és beállítaná az éppen arra sétáló gyúrót. de nem nevezné-, hátha bejön.
Tehát Dzeko!
off talán: picit személyes, de amikor Bécsben játszottunk, akkor előttem ült egy bosnyák srác Dzekonak öltözve. Beszélgetett ő mindenkivel, és akkora Roma szurkoló volt, hogy én soha nem érhetem el. Nyertünk, 2 Dzseko góllal és ő volt a legboldogabb! Jól esett Roma győzelmet látni, de ezt a srácot előttünk még inkább! Ha érdekes , Nindzsa és DDR lőtték a többi gólunkat. (Baszki, csak 4 éve!)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég