Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.08.18. 16:20


Hunszi írta:Az Inter újjabb nagy fogása középpályára mindössze 800.000ért...

Ne foglalkozz vele, van nekünk Lamelánk 17-ért, Bojanunk meg 12-ért...
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.18. 14:11


Okaka egy vicc. Egy rossz vicc.
Ha jó játékos lenne már rég bizonyította volna. Kapott ő sok lehetőséget nálunk is és kölcsönben is. Mégse tett le semmi nagyot az asztalra. Sose lesz belőle nagy játékos. Arra jó hogy a csere-cseréje legyen nálunk, de inkább menjen oda ahol befér a kezdőbe. Persze ez szigorúan magánvélemény! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.18. 13:57


Mától hivatalosan az AS Roma többségi tulajdonosa a DiBenedetto fémjelezte amerikai konzorcium, szal a tárgyalássorozat a végéhez ért.;)

Kupákban, sikerekben gazdag új Romaérát kivánok.....:) :flagbig:

gatyamadzag írta: Folyton kölcsönben volt vagy alig kapott pár (max. 10-20) percet. De lehet rosszul emlékszek...

Pont ez a lényeg, azért adtuk kölcsön, mert nálunk nem kapott volna lehetőséget, szal először nem nálunk, hanem ahová küldtük, ott kellett volna bizonyítania, utána Romába. :wink:
(csak egy példa, az Internek van vmi castagnois nevű játékosa, kölcsön adták asszem a feyenordnak, 15 gólt vágott!!! visszahozták, de csak a padra lesz jó, na vmi ilyen huszáros bizonyítás kellett volna Okakától.....
Vagy itt volt Cresenzi, köbö 40 meccs Crotonebe, sztem bizonyítás, visszajött, valszeg még könnyűnek találtott, ismét kölcsön, remélem viszontlátjuk még)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.18. 13:34


Az Inter újjabb nagy fogása középpályára mindössze 800.000ért...

http://www.youtube.com/watch?v=SqQeHF15VC0
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2011.08.18. 11:47


lucifer0013 írta::D :D :D lehetne a topik címe Hozzászólás a hírekhez (de nem a wikipédiásokhoz)

pár éve olvastam egy cikket, most volt időm kikeresni, bár úgy érzem két nap múlva mit sem ér, de azért belinkelem: http://index.hu/tech/net/2009/02/21/tor ... tintassal/

elnézést az offért :roll:


Tanulságos kis cikk. Elnézést a tudatlanságomért:-D
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.18. 11:30


Antunessel mi a helyzet?
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.18. 11:12


Tényleg nem akarok kiábrándítani senkit, de ahhoz hogy Okakával a Roma komolyan számoljon, bizonyítania kellett volna. :wink:
1 év van vissza a szerződéséből, szal ha a Roma számolna vele, akkor már meghosszabbította volna.....
(különben az ügynökének feltették a kérdést, felbontják a szerződését? erre az a válasz érkezett, hogy soha nem volt róla szó).

Ha jön Kjaer, akkor Antei megy vissza a primaverába vagy kölcsönbe, reálisan nézve Vivianinak és Caprarinak van sztem arra esélye, hogy a pad közelében legyenek.

Bertolacci meg a Leccébe tart, emellett sérüléssel is bajlódik...
Ja, és állítólag Osvaldo egyelőre még nem a matracosok játékosa, szal újra lehet reménykedni(már aki akar :) ).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.18. 10:26


Mivel nem tudjuk h LE megis pontosan milyen taktikat akar jatszatni, igy addig hiaba is fantazialunk a posztokrol. Persze gondolatokat meger - ahogy mindig is.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.18. 06:35


:D :D :D lehetne a topik címe Hozzászólás a hírekhez (de nem a wikipédiásokhoz)

pár éve olvastam egy cikket, most volt időm kikeresni, bár úgy érzem két nap múlva mit sem ér, de azért belinkelem: http://index.hu/tech/net/2009/02/21/tor ... tintassal/

elnézést az offért :roll:
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.18. 00:38


Ujra leirjuk: a wikit barki szerkesztheti kb
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2011.08.18. 00:02


Az a kemény, hogy a wikipedián már As Roma játékosaként van feltüntetve. Az hogy?
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.17. 22:38


Kjaer még nem a mienk. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.17. 21:07


Bizonyos források szerint Casemiro ügynöke ma Olaszországba repült, hogy beszéljenek Sabatinivel a lehetséges átigazolásról
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.17. 20:51


Eddigi legjobb igazolásunk ha ez igaz! Nem a világ legjobb védője, de ő most nagyon kellett nekünk oda hátra! Még Thiago megérkezhetne és akkor nagyjából meg is vagyunk! Talán elég lehet egy 3ik helyhez, a Milan és az Inter erősek, de remélem mi is azok leszünk idővel! Csak ne szakadjunk le nagyon az elején!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2011.08.17. 20:31


Ezt hol olvastad?
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.08.17. 18:50


Ez mindig benne van, pl. amíg ilyen szar állapotú az egész edzőközpont, elkélne már az új tulaj.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2011.08.17. 16:29


feree80 írta:itt aszongyák hogy ezek a posztjai, bár én is olvastam, hogy már védőt is játszott az u20as vb-n
Ami durva, hogy számomra ismeretlenebb LAmelánál, és ezek szerint több fájna...7-8 milláért vissza lehetne hozni Aquilanit. :óhaj-sóhaj:
http://www.transfermarkt.de/de/casemiro ... 16306.html

különben meg a brazil mercato bezárt, így is tudunk igazolni? vagy csak a brazilok brazillal nem biszniszelhetnek már? :S
calciomercato szerint a palermoi Hernandezért 13 millát se sajnálna Sab.....

a brazil mercato nem számít (Tévés Karcsinál számított, mert egy brazil csapat adott volna érte 40 milliót a citynek, de nem tudtak megegyezni időben, a piac pedig bezárt), mert ugye eu-ba jönne és így aug 31 23:59 nagyjából

Moussa Sissoko a managerén keresztül mondta, hogy örülne, ha megkeresnénk egy ajánlattal. Igazából én vinném Őt is és Casemirot is és DDR-val kiegészülve űber kemény kp-t alkotnának. Akkor lehetne Bojan-Totti-Lamela támadó trió egy bitangkemény középpálya előtt. Cserébe pedig Boris, Caprari, Okaka.
hmmmm...

de sok időm van
Kjaer a goal.com szerint is hivatalosan a miénk
http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... aer-report
nem kölcsön+opció, hanem 2millió most 8 jövőre
nem tudom hogy, de még egy Grégory van der Wiel-t kérnék Sabatinitől...
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.17. 15:18


itt aszongyák hogy ezek a posztjai, bár én is olvastam, hogy már védőt is játszott az u20as vb-n
Ami durva, hogy számomra ismeretlenebb LAmelánál, és ezek szerint több fájna...7-8 milláért vissza lehetne hozni Aquilanit. :óhaj-sóhaj:
http://www.transfermarkt.de/de/casemiro ... 16306.html

különben meg a brazil mercato bezárt, így is tudunk igazolni? vagy csak a brazilok brazillal nem biszniszelhetnek már? :S
calciomercato szerint a palermoi Hernandezért 13 millát se sajnálna Sab.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.17. 15:00


én nemrég néztem a brazília-spanyol u20 vb-n. ott belső védőként játszatták (ha jól láttam, mert csak a végét kaptam el...) az első tizit rúgta a párbajban, elég magabiztos volt...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2011.08.17. 14:05


felgyorsultak az események Casemiro irányába. Állítólag beelőztük az Intert és ma Rómába érkezik a 19 éves brazil ügynöke, hogy tárgyaljanak Sabatinivel. 14 millió euró + bónuszokat tartalmazó ajánlatot küldünk a jelentések szerint a Sao Paulonak.
Sztem nagy fogás lenne, középpályánk erős, de Casemiro a jövő egyik legjobb kp-ja lehet.
Ha bejönne ez az üzlet, Kjaer és még egy csatár, akkor nagyon szép lehet ez az uborkaszezon.
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.17. 13:51


steve írta:Nem nagyon volt szerintem erről szó, de mintha Kjaer már hivatalosan is a miénk lenne (kölcsönbe). Több oldal is múlt időben beszél a megszerzéséről és bár tudom, hogy ez a legfélrevezetőbb forrás, a wikipedia szerint is nálunk van (bár szerintem tényleg vannak Roma fanok, akik minden új érkezőnél már a megállapodás előtt szépen átszerkesztik az adott wikipedia szócikket :D).
2 millióért jön és 8 milliós opciós megvásárlási jog a szezon végén.


Angellel kapcsolatban is a wikipédia már elkönyvelte, hogy a miénk de semmi hivatalos bejelentés nem volt (igazuk is lett, remélem most is így lesz :D) közeledig a piac zárás Vuci eladása óta eléggé elcsendesedtünk.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.08.17. 13:32


Nem nagyon volt szerintem erről szó, de mintha Kjaer már hivatalosan is a miénk lenne (kölcsönbe). Több oldal is múlt időben beszél a megszerzéséről és bár tudom, hogy ez a legfélrevezetőbb forrás, a wikipedia szerint is nálunk van (bár szerintem tényleg vannak Roma fanok, akik minden új érkezőnél már a megállapodás előtt szépen átszerkesztik az adott wikipedia szócikket :D).
2 millióért jön és 8 milliós opciós megvásárlási jog a szezon végén.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.17. 13:31


foghíjas de legalább 30milliót ért a csoportból továbbjutás és arra azért még jók vagyunk :D akkor nem kéne banizgatni Nilmarért stb, amugy most h eszembejutott ha ma játszani fog az Odense ellen akkor már biztos nem lesz leigazolva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2011.08.17. 13:43-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.17. 11:48


Hunszi írta:Reggel néztem az UEFA pénzügyi listáját a BL-ben szereplő csapatokról: az idei bugdacsolásunk is 30 milliót hozott a házhoz emelett a EL-győztes Porto összesen 7.5 öt vihetett haza.

ez azért hatalmas vicc :D


többek közt ezért lúzer liga a neve és ezért nem veszi komolyan egy nagyobb csapat sem: szinte csak presztizs értéke van, és csak akkor, ha megnyered, ha csak a döntőig jutsz, az csupán idő, energia és talán pénz pazarlás
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.17. 11:19


habi írta: amikor egy Pastore 43 millió euróba kerül.


nem ér annyit, sohasem ért és sohasem fog annyit érni...csak sok az idióta arab, akik mindent megtehetnek még pár évig...ennyi...persze erre lehet azt riposztolni, hogy mindenki annyit ér amennyit adnak érte, de ez ostobaság lenne, a mai játékosok akik horrorisztikus összegekért mennek el nem érnek annyit...túl vannak sztárolva...a gazdag tulajok nagy részének lövése sincs a sportról...nekik az számít, hogy melyik "csili-vili" játékost tudják megvenni...kezdhetnénk sorolni az irrálisan magas áron elkelt labdarúgókat és azt is, hogy mire vitték...de felesleges lenne, Calderoni írta le asszem ebben a topicban pár hozzászólással ezelőtt, hogy Sabatini mennyiért hozott ide játékosokat és mennyiért a Palermóba....ami a Palermónál szerepel mint ár...nos az a reális...nehogy már 19 éves takony gyerekekért dobáljanak 20millákat kifele az ablakon...vicc ez az egész...azt a b*zi kis brazilért is mennyi fizetett az Inter? És a tudománya annyiból állt, hogy a fején dekázgatta a labdát...aztán ment a Chievoba a nagy tehetségével kölcsönbe...aki manapság ennyit ad egy játékosért, aki semmit sem tett még le az asztalra az egy infantilis idióta...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég