Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.25. 22:24


mikor volt ilyen utoljára, hogy OLDALT KELLETT VISSZALAPOZNOM a fórumban? Pörgés pörgés :D

Valahol olvastam Lamela-ról is, mint lehetséges érkezőről. Erről van valakinek infója?
hohóóó, ha ez komolyan felmerülne, már raknám is a pezsgőt a hűtőbe

Az már megint más kérdés, hogy mire szavaznék akkor, ha az egyik lehetőség Fonseca maradása lenne, a másik pedig Flo visszajövetele és Dzeko maradása karöltve. :D
Na, Trigo? Akkor már csak a Dzeko-Flo kombó, nem? :wink:
kérdés nélkül. És köv. évben menjen a bosnyák :) MOndjuk nem hittem volna magamról, hogy létezik olyan szkenárió, amiben megtartanám Dzekót, de Zsolti, te megtaláltad :)))

amúgy akik Fonseca maradására szavaznak (mint én) azok csak azért mert utálják Dzekót. Tehát legalább kiderül hányan küldenénk el a búsba. :)


Állítólag Allegri visszautasította a Napoli és a Chelsea ajánlatát, ezért az újságírók tudni vélik, hogy már megegyezett a vezetőséggel és 5m + bónuszokért átveszi nyártól a csapat irányítását
:D :D :D :D :D

Amúgy bence nagyon szépen leirta miért nem jó idén mecset nézni,
hát inkább már évekről bezsélünk :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.01.25. 21:19


Szerintem nyáron menjen mindkettő, de ha most kell választani, akkor Dzeko csak akkor menjen ha jön helyette épkézláb játékos, nem egy újabb 32-33 éves 2-3 éves szerződéssel. Akkor inkább maradjon nyárig ő.
Fonseca viszont nehezebb kérdés, ha a szivemre hallgatok, akkor remélem soha többet nem kell néznem a bamba képét, de ha az eszemre, akkor ő is csak akkor menjen, ha a) jön helyette egy jobb b) szétesik alatta a csapat. Egyelőre egyik sem valósult meg. Amúgy bence nagyon szépen leirta miért nem jó idén mecset nézni, egy új edzővel megint lehetne izgulni.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.01.25. 20:46


Én arra szavazok, hogy Edin és Fonsi menjen, Flo nyerjen meg mindent a PSG-vel és Allegri érkezésének hírére utasítsa vissza a franciák ajánlatát.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2021.01.25. 20:44


Zsolti írta:A kókler kifejezés kivételével ilyen egy jó érvelés, bence. :wink:
Én nagyjából ismerem a te focipályás habitusodat a leírásaid alapján (megalkuvást nem tűrő játék, szív, hajtás), és szerintem Dzeko nem ezeket képviseli.
Én ezért nem kedvelem.
De ez csak kötözködés, jól érveltél. :wink:
(Igen, mondjuk a szavazásból az nem jön ki, hogy vannak olyanok, akik szavaznak valakire, de mindkettőt kitennék; és vannak, akik azért voksolnak valakire, mert kimondottan kedvelik.)


Valóban Zsolti, azt a jelzőt a magam részéről is erősnek éreztem, sőt nem is feltétlen helytálló, de vannak olyan húzásai amelyek némileg alátámasztják a kóklerségét.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 20:35


A kókler kifejezés kivételével ilyen egy jó érvelés, bence. :wink:
Én nagyjából ismerem a te focipályás habitusodat a leírásaid alapján (megalkuvást nem tűrő játék, szív, hajtás), és szerintem Dzeko nem ezeket képviseli.
Én ezért nem kedvelem.
De ez csak kötözködés, jól érveltél. :wink:
(Igen, mondjuk a szavazásból az nem jön ki, hogy vannak olyanok, akik szavaznak valakire, de mindkettőt kitennék; és vannak, akik azért voksolnak valakire, mert kimondottan kedvelik.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.01.25. 20:23


Állítólag Allegri visszautasította a Napoli és a Chelsea ajánlatát, ezért az újságírók tudni vélik, hogy már megegyezett a vezetőséggel és 5m + bónuszokért átveszi nyártól a csapat irányítását
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2021.01.25. 20:22


A labdarúgás, pláne a Roma számomra a szívről, az emocinalitásról szól. Ha azt veszem, hogy hány emlékezetes pillanatot köszönhetek Dzekonak, nagyon sok null a javára. A Crotone legyőzése idegenben 4-1-re nem vésődik be az emlékezetembe, gyakorlatilag minden számomra fontos meccsen megbuktunk a portugállal. Hiányzik az eufória, amiért a sok megpróbáltatás ellenére is azt mondom, hogy megéri ennek a csapatnak szurkolni. Florenzit elüldözte, rangadót nem nyert, azt aláírom, hogy tabella alapján erőn felül teljesít a csapat, de ennyi. Ez a kókler a szerethetőséget is elvette a csapatból, a reményt is kiölte, hogy egyszer lesz egy kiugró szezonunk...
Forza Edin!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 19:54


Az már megint más kérdés, hogy mire szavaznék akkor, ha az egyik lehetőség Fonseca maradása lenne, a másik pedig Flo visszajövetele és Dzeko maradása karöltve. :D
Na, Trigo? Akkor már csak a Dzeko-Flo kombó, nem? :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.25. 19:39


Fonseca tette padra, majd padra se Florenzit. Abba más nem szólt bele az hótziher. Ő nyilatkozta róla, hogy nem ilyen jobbvédőt szeretne. Ő hozta a posztra vissza Brúnó Perest, hogy létszámra meglegyünk.
El biztos nem ő zavarta, de ő alakította a körülményeket.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.25. 18:56


Gabesz, ez tényleg butaság. Mert Fonseca maradása nem azt jelenti, hogy ott áll Trigoria kapujában Spalletti, Allegri, vagy Sarri. Egyik sem áll ott, és nagy valószínűséggel egyiknek sem áll esze ágában sem leülni a Roma kispadjára.

Én tudjátokkireszavaztam, de mivel én szeretek mindenkit, ezért Fonsi távozását sem akarom feltétlenül. Bár a lacio elleni zakó igen mélyen érintett.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.25. 18:53


Tottinak, De Rossinak és Florenzinek is az a bomlasztó Pallotta tett be. Plusz ő alatta adtuk kölcsön vagy adtuk el a primaveraból felkerülteket. A többi mocsok húzásáról nem beszélve. A legrosszabb elnök volt ever.

Amúgy mintha rémlene, hogy Friedkin azzal akart bevágódni még a legelején, hogy az eredeti címert majd vissza hozza. Ő is jó elnök lesz már látom.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2021.01.25. 18:49


Gabesz írta:Aki arra szavaz, hogy a mozambiki zseni maradjon az edző, az arra is szavaz, hogy ne jöjjön Allegri, Sarri vagy Spalletti.


Ha-ha-ha, ezt Te sem gondolod komolyan. Aki Dzekora szavaz, az arra is szavaz, hogy ne jöjjön Lewa, Haaland, stb...

Én bevállalom, hogy az edzőre szavaztam, pedig a bosnyákot is csípem/csíptem. Az öltözőben nem lehet másnak igaza csak az edzőnek, lásd Gasperini kontra Gomez. Nagyon rossz üzenete lenne annak, ha ebből a konfliktusból a játékos jönne ki nyertesen, bár csak találgatunk a konfliktusuk súlyával kapcsolatban.

Valahol olvastam Lamela-ról is, mint lehetséges érkezőről. Erről van valakinek infója?
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.25. 18:44


Nem. Ugy ertettem, hogy "dzekonal jobb nem fog jonni, de akkor is menjen".

Persze. Senki nem tehet semmirol. Sot! A szomszed mari neni volt az, aki rendre kirakta flo-t a kezdobol meg kolcsonadta/engedte kolcsonadni. Rohadt szemet szomszed mari neni!!!

Dzeko 35 vagy mennyi. Nyilvan sok sot mar nem eszik meg. Miert ne cserelnem le egy jobbra? Jobbra barkit lecserelnek. Ha flo helyett kimmich lenne, tancra perdultem volna. As roma, nem as flo, as dzeko, de meg csak nem is as totti....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2021.01.25. 18:49-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2021.01.25. 18:44


Egyébként SAS távozásakor nem volt egy olyan szál, hogy nem jött ki Dzekóval? Mintha nekem rémlene valami ilyesmi. (Lehet, hogy kicsi Flo-t is a bosnyák üldözte el :D )
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.25. 18:40


Aki arra szavaz, hogy a mozambiki zseni maradjon az edző, az arra is szavaz, hogy ne jöjjön Allegri, Sarri vagy Spalletti.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 18:36


Gabesz, Dzekóval korreláltuk a dolgokat. :)
Tomm, végre van egy kiindulópont, amit találtam a trollkodásaid közepette.
Hogy Dzekót csak jobbra cserélnéd, Fonsecát meg bárkire. Ez már döfi. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 18:34


Tomm, de épp itt tárgyaltuk, hogy nem biztos, hogy Fonseca a főbűnös Florenzi távozásában.
És ha a portugálra gondoltál, hogy a saját érdekeit a Roma érdekei elé helyezi, akkor azt nem tudom, hogy gondoltad.
Taktikailag akármilyen gyenge, akkor is a csapatért dolgozik, mint bármelyik más edző.
Egy edző mindig többet melózik a klubért, mint egy játékos.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.25. 18:32


Pár hete volt már egy szavazás Fonaeca távozásáról, nem? Simán kirúgtuk, ha jól emlékszem. Azóta mi változott?
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.25. 18:30


Ha az lett volna a kerdes, higy mit kerek, menjen el fonseca vagy, hogy ne kapjak egy akkora pofont, hogy a fal adja meg a harmadikat is, akkor is az afrikaira szavazok
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.25. 18:22


nem én tettem fel, Levy, viszont szavaztam.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.25. 18:19


Lehet utalni dzekot, de ha valaki a sajat kis erzeseit a roma erdekei ele helyezi, az a reszemrol egyen kefet. Lehetoleg wc pucolas utan, hogy jo majkremes legyen...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.25. 18:14


Zsolti,nem jo a kerdesed. Olyan nincs, hogy valaki nem marad. Olyan van, hogy lecsereljuk. Dzekot csak jobbra cserelnem. Fonsecat kb barkire.

Egyebkent sose mondanam, hogy dzeko k.rva. mert ilyet nem mondanek senkire a romabol. Fostos palit sem azert ocsarolom, mert kiestunk, vagy mert nezhetetlenul elkepzeles nelkuli a jatekunk de meg csak nem is azert, mert frojdba oltott gyurcsok vagyok, aki a fotelbol megmondja, hogy a bal szemoldoke allasa alapjan beleszarik az egeszbe.
Flo miatt. Es ez meg egy bant is megerne, de nincs ban, mert ugy latszik ez nem csak nalam egette le az egesz biztositektablat.
Budoslabu diszkopatkany... akkora lek a csavo, hogy ha a titanicon lett volna, mar a kikotoben elsullyed
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 17:51


Snatch, ne butáskodj már, nyugodtan lőj egy voksot Dzekóra. :wink:
Ezt a versenyt utcahosszal kell Dzekónak nyernie elvileg. Itt a fórumon.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 17:50


Gabesz, azért ne... :wink:
Egy profi játékos tudja már magát motiválni az óvóbácsi nélkül is.
Főleg hogy az óvóbácsi nyalja a popsiját minden nyilatkozatában, hogy védje a lelkemet. :wink:
Köszi, snatch, hogy felraktad.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.25. 17:48


Miért nem?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég