Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.03.17. 08:56


Lehet csak a megfelelo gyakorlo ellenfelet kereste az A csapatnak :)
Vagy a mindenkori D tervet tesztelet.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.03.17. 07:57


Te Uramatyám! Brighi, Tádé, Perrotta egyszerre a pályán? Akkor előre nem kell senki, úgyse jut oda a labda. Ha ez így lesz, akkor most látatlanban cserélnék a Fio azonos poszton játszó játékosaira.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.03.16. 21:30


" Az edzésen Montella újabb támadási felállást tesztelt, ahol Rodrigo Taddei, Matteo Brighi és Simone Perrotta előtt Marco Borriello szerepelt. Ez azt jelentené, hogy Jeremy Menez újra a kispadon kaphat helyett"

Tiszta agyrém ez a Montella! Taddei, Brighi és Perrotta támadó szekció :shock:
Kész öngyilkosság! Mintha egy papírkéssel ugranánk neki az oroszlánnak az arénában :mrgreen:
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.03.15. 19:27


megfelelő topik ez erre?
nyitunk pityergős-topikot is :wink: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.03.15. 00:18

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.03.14. 21:52


felröppent az olasz sajtóban Mourinho jövőre a manCity edzője lenne, és - mivel Ancelotti maradna a Chelsea-nél- a felszabaduló Roberto Mancini pedig átülne a Roma padjára :lol: :cry:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.03.14. 19:38


ha nyilatkozik Di Benedetto az egy aprócska jó jel hogy talán tényleg lesz új tulajunk... aki még a meccset is nézte :wink: (valszeg)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.03.11. 19:46

"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2011.03.11. 18:44


Na igen! Pont Mutu kellene az öltözői hangulathoz. :D
Végülis 32 éves és teljesen jól kezelhető. Pont beleillik a jelenlegi csapatba. :)

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2011/03/11/2389213/fiorentina-striker-adrian-mutu-on-roma-radar-report
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.03.11. 14:28


Zsozsomessi írta:Adriano a szememben egy csődtömeg:D

http://campionato.blog.hu/


Szerintem 2 csődtömeg :))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.03.11. 14:25


F72Quadraro írta:
dorotea írta:Amúgy van a CdS oldalán egy szavazósdi, hogy 'Te kit tartanál meg az új Romaba?'
Azt hiszem Doni, Rosi és Taddei eredménye senkit se fog meglepni! :D


Végignyomogattam...
Nálam Burdisso, Greco, Menez és Totti marad.
Más is hasonlóan látja. Burdisso 90 %, Menez 88%... Taddei 18 %.... De Rossinál is csak 58 % az igen...


Hol van ez az oldal? linkeld pls
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.03.10. 21:48


Nem hiszem,hogy lesz ennél mélyebb pont az As Roma történelmében mind szakmailag mind erkölcsileg!

nanana. vigyázat az ilyen kijelentésekkel!
az igazi szurkoló


nincs igazi szurkoló. ahogy hamis sem. mindenki úgy és annyira szurkol, amennyire belülről érzi. aki mást mond, az saját magában nézzen körül
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.03.10. 21:41


Perrottáé a karszalag?Fasza,akkor ő fix kezdő.Esküszöm tisztelem ezt az embert,mindent kihozott magából az évek során(világbajnoki cím,bassz'),de azért ilyen bérelt helyet a Romában...Taddeinél 100-szor fixebb a helye.Simplício,Ménez meg Greco egymás mellett dideregnek a kispadon.Most őszintén,miért Perrotta a fantasista?Simplício gólokat lőtt,labdaügyesebb,mint Simone.Nyilván Perrotta többet fut.Ja persze.A mostani Romában senki sem fut.Méneznek sem lenne olyan óriási nehézség helyet szorítani ebben a tetű 4-2-3-1-ben.Nem menne a védekezés rovására az ő szerepeltetése.És egy nagy dilemmám:Taddei meg Perrotta az edzéseken ennyivel jobban hajthat,ennyivel jobban odateheti magát a gyakorlatoknál,ennyire nagy respektjük,múltjuk lehet,ennyire megbízható és jó személyiségek,ennyire kedvelt,ennyire profi figurák lehetnek Trigoriában,hogy bármi is történjék,nekik mindig helyet kell szorítani a kezdő 11-ben?Mert ha igazak a felsoroltak,akkor elfogadom az edzők döntését.A tétmeccsen viszont akkor is harmatgyengék.Hova tűnt Greco?Brighi kapja a lehetőséget folyamatosan,szimpatikus srác,de az ő pályán tartása is luxus még a jelenlegi Romának is.Pedig ő tényleg hajt.De semmi hasznunk vele.
Ranieri lassan elfelejtette Taddeit és Donit,ezt kétségkívül megköszönhetjük neki.Csak sajnos az eredmények a Ménez+2 csatár szisztémával sem jöttek.Mert nem támadó szellemben léptünk a pályára.Még hazai pályán sem.Ám ez utóbbi vonalat kellene erőltetnünk szerintem.Ki kell aknáznunk Jérémy Ménezt.Bevallom,kicsit furcsállom,hogy Quadraro ennyire támogatja őt,és bízik benne(teljesen igaza van),hiszen azért ő sem a legjobb mentalitású fickó,szerintem egy képzeletbeli mentális táblázat alján helyezkedne el.Ám futballtudásban,dinamikában,cselezőkészségben ő a legjobb.Vitán felül.Én mindig a kezdőbe várom őt,szeretem nézni a játékát,de a lelkesedés legkisebb jeleit sem lehet rajta olykor felfedezni.És ezt nem lehet szimplán az ő egyéni mimikájával megmagyarázni,ahogy ő is tette.Nincsenek társai a csapatban.Sem gyorsaságban,sem kényszerítőkben nem lel partnerre.Gyakran úgy érzem,hogy jobb,ha belekezd egy önző cselsorozatba,mert abból még lehet valami.Szóval támogatok mindenkit,nemcsak Quadrarót,aki Ménez állandó szerepeltetését favorizálja,csak nem értem,hogy F72 miért nem említi őt soha a nem hajtók listáján :wink: Ezt leszámítva mindenben igaza van a szerkesztő úrnak Jérémyvel kapcsolatban :D
Szóval ezt a szezont valahogy végigszurkoljuk,les.arom,ha nem lesz jövőre BL,és reménykedjünk egy éhes,fiatal,motivált(utópia?)AS Romában,amelynek játékosait még akkor is megcsókolnánk,ha a fűben sírva könnyeznének egy kínos vereség után...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11338
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2011.03.10. 21:18


Nekem ami még nagyon fáj DDR-el kapcsolatban,h sehol sem olvastam a bocsánatkérését!Kért egyáltalán elnézést Srnától vagy a szurkolóktól?Tudja ez az ember,h mit tett?
Nem hiszem,hogy lesz ennél mélyebb pont az As Roma történelmében mind szakmailag mind erkölcsileg!Gyakorlatilag "zavar",h ilyen csapatot imádok!Ahogy írtam nem is tudom nagyon várni a derbyt.
(Ne írja senki,h az igazi szurkoló a rossz eredmények után is szurkol és nem pártol el,mert ez most más helyzet,most is az As Romának szurkolok,csak most nem vagyok rá büszke!)
Forza Roma!
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.03.10. 15:58


és nem játszanak 19-20 éves fiúk, akiknek odaszólhatna...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.03.10. 15:37


Ez így van.
Én sem úgy gondolom, hogy kezdő lesz. De mert Totti, maradnia kell.
Egy Tottinak a jelenlétének is motiválólag kéne hatnia a környezetére (jobb esetben). Képzeljetek egy 19-20 éves ifjút, akinek Totti szól az oldalvonalról, hogy gyerünk taknyos, mindent bele, hajtsál... Persze sajnos pont nem ez a karakter.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.03.10. 15:26


Hát én is igen nehezen tudnék elképzelni egy Tottitlan Romá-t.
De:(még ha sántít is a példa, tudom) :amikor már túl volt komoly sérüléseken, öreg és lassú volt, akkor is úgy éreztem, hogz Lipcsei-nek ott kell lenni az ezer sebből szegény fradiban - he nem is kezdőként. Totti-nál ezt valahogy kevésbé érzem.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.03.10. 13:36


Tottinál is csak 66 az igen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.03.10. 13:19


dorotea írta:Amúgy van a CdS oldalán egy szavazósdi, hogy 'Te kit tartanál meg az új Romaba?'
Azt hiszem Doni, Rosi és Taddei eredménye senkit se fog meglepni! :D


Végignyomogattam...
Nálam Burdisso, Greco, Menez és Totti marad.
Más is hasonlóan látja. Burdisso 90 %, Menez 88%... Taddei 18 %.... De Rossinál is csak 58 % az igen...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.03.10. 12:36


Levy ASR írta:Reméljük észre tér, és nem csak Ő...
Nem megy a játék, xarul teljesítenek, nincs "csapategység", pszichésen készen vannak...
:(


Ja, még lehet, hogy "jól is jött" ez az ukrán horror, mert a vezetőség végre lépett valamit és lehet, hogy még időben.

Amúgy van a CdS oldalán egy szavazósdi, hogy 'Te kit tartanál meg az új Romaba?'
Azt hiszem Doni, Rosi és Taddei eredménye senkit se fog meglepni! :D
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.03.10. 11:37


Reméljük észre tér, és nem csak Ő...
Nem megy a játék, xarul teljesítenek, nincs "csapategység", pszichésen készen vannak...
:(
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.03.10. 11:21


dorotea írta:Infók:
Állítólag tegnap 3 játékos megrovásban részesült: DDR, Mexes és Borriello.
Ami sanszos, hogy bekövetkezhet (ez DDR-t érinti):
1.) Nem játszhat (de legalábbis kezdő nem lehet) a derby-n;
2.) A következő válogatott meccsre nem hívja be Prandelli;
3.) Ha Totti nincs a pályán Perrottáé a kapitányi karszalag;
4.) A társaság kész egy legalább 80.000 euros büntit kiszabni neki.


A mai Il Mesagero sorraveszi az utóbbi időszakban elkövetett sportszerütlenségeit, és ezekkel illusztrálja, milyen messzire (mélyre) jutott attól, amikor még ő szólt a bírónak, hogy ne adja meg a gólját, mert kezezett...A cikk címe: "Volt egszer egy jövendő kapitány"
2 éve még 35 millióért vitte volna a Real. Most mennyt érne?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.03.10. 10:24


fradista romanista írta:nem kell annyira elkesederni, nem olyan rosszak az eséleyink. Ma nyilattkozta a naygy megmondóember, bizonyos Luciano Moggi, h. a Roma lesz a harmadik, a Napoli meg a negyedik. Ő csak tudja.... :D!


Ha fogadott is rá, akkor megteszem én is, mert készpénznek vehetjük :twisted:
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.03.10. 09:11


Infók:
Állítólag tegnap 3 játékos megrovásban részesült: DDR, Mexes és Borriello.
Ami sanszos, hogy bekövetkezhet (ez DDR-t érinti):
1.) Nem játszhat (de legalábbis kezdő nem lehet) a derby-n;
2.) A következő válogatott meccsre nem hívja be Prandelli;
3.) Ha Totti nincs a pályán Perrottáé a kapitányi karszalag;
4.) A társaság kész egy legalább 80.000 euros büntit kiszabni neki.
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2011.03.09. 20:54


fradista romanista írta:sehogy. nem volt ott a lélek se :(
már düh sincs, csak apátia....


ez a legrosszabb, de abszolút érthető. nekem is tele lenne mindenem, ha kijárkálok a meccsekre otthon és idegenben is, kifizetem a lóvékat amikbe ezek a turnék kerülnek, utána kismilliószor kimegyek trigoriába transzparensekkel elmondani a véleményemet a dolgokról, mégsem változik semmi sem, egyáltalán nem érdekel senkit a véleményem, pedig ezeknek a fazonoknak elvileg engem kellene kiszolgálniuk a tisztességes játékukkal, mert - többek között - belőlem élnek. ha őket ennyire nem foglalkoztatja ez a szitu, akkor elhiszem, h a szurkolók is apatikusabbak egy fokkal.


adriano meg mit szenveleg? idejön 100 kilósan (mondjuk a lazio elleni kispados verekedéseknél hasznos lehetett volna), milliók szurkolnak neki, h nagynehezen novemberre elérje a versenysúlyát, utána lekoccol, végül kirúgják 6 misiért... sztem szép csendesen megülhetne egy borozóban, inkább ne sajnáltassa magát.
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég

cron