Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2023.06.13. 13:08


Mi mèg Solbakkent se tudtuk nevezni EL-be FFP miatt , de más klubbok meg költenek èsz nèkül...sose fogom megèrteni...
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.06.13. 12:25


Igen...sajnos nem vagyunk elég vastagok a bürökrácia kikerülésére.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.13. 12:20


Hunszi írta:Én sem örülök annyira, de sajnos nyomás van a klubon, június végéig 30 millát kell termelni, hanem megint jönnek az FFP hülyeségekkel...

Az szép. A City meg 200 szabálysértéssel épp BL címet ünnepel.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2023.06.13. 12:20


mondjuk rá számítottam (Tammy mellett, de az a verzió kútba esett sajnos), de ha tényleg Spurs és tényleg 30M, azért egy PL-klubtól az elég karcsú :/
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.06.13. 12:14


Én sem örülök annyira, de sajnos nyomás van a klubon, június végéig 30 millát kell termelni, hanem megint jönnek az FFP hülyeségekkel...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.13. 10:58


Akkor sem örülök neki. Ibanez a 3 meccsenkénti faszságai ellenére is a mi emebrünk volt. Itt lett játékos. Szerettem.
Jött egy fiatal, fizikális, gyors, de fejben nem túl erős pótlék a védelem közepére. Smalling mellé mondjuk jónak tűnik. Egész jól kiegészítik egymást. De akkor sem szeretem a jövés-menést :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.06.13. 09:14


Állítólag eladtuk 30 millióért Ibanezt a Spursnek. Remélem ez azt jelenti, hogy a frankfurti Ndicka igazolása már biztos.

*közben hivatalos lett Ndicka, szóval gyakorlatilag csináltunk 30 millió profitot, ha tényleg igaz az Ibanezes hír
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.06.12. 12:15


Jó kis igazolás, az Arsenal 2 éve 35 millió font + játékost ajánlott a Lyon-nak érte, de ők azt mondták 55 alatt nem adják el. Ha mellette behúzzuk Ndickat is, akkor tényleg egy rossz szavunk nem lehet a júniusi mercatora :D Jöhetne Zaha is ingyen :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2023.06.12. 07:36


F.Totti írta:Aouar hivatalos. Két éve jobban örültem volna neki. Ügyes srác, de idén alig játszott. Remélem csak azért, mert nem hosszabbított.


Ahogy írod...mivel nem hosszabbított, ezért ment a kispad végére...szerintem nagyon jó igazolás...
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.12. 04:40


Biztos voltak közben helyzetek.
Nem tudom, F. Totti, csak hülyülök. :)
Nem néztem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.11. 22:15


És mitől izgalmasabb egy kiesési rangadó, ami kétgólos differenciával megy végig, mint egy 11esekkel végződő nemzetközi kupadöntő?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.11. 21:32


Nem azt írta, hogy nagyobb a tétje, csak azt, hogy izgibb. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.11. 21:12


feree80 írta:eddig a spareggio izgalmasabb, mint a mi uefa kupa döntőnk.


Értek én mindent, de Feree bakker, az egy hosszabbításos, 11es rúgós, az utolsó percekben kapufát fejelős, var.11es visszavonós és meg nem adós nemzetközi kupadöntő volt.
Ez meg egy az első félidőben eldőlő kiesési rangadó. Na ezért, na
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.06.11. 20:02


annyit azért megjegyeznék, elképesztő hogy milyen sikeresek vagyunk kölcsönadásokban, akiket e szezon elején lepasszoltunk, mindenki jön vissza rómába, annyira jók ezek a sima, száraz kölcsönök. de tudjuk, minden út romába vezet.

eddig a spareggio izgalmasabb, mint a mi uefa kupa döntőnk.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.11. 17:05


Hát ő nem az a Dybala-féle igazolás, jaja.
De olyan nem is lesz még egy.
Kukázás szagú. De hátha...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.06.11. 16:42


Hat valamiert csak ert 3 eve 55 milliot…
Se felek inkabb azert nem jatszott, mert valamiert csak visszaesett az erteke 15re…
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.11. 15:57


Aouar hivatalos. Két éve jobban örültem volna neki. Ügyes srác, de idén alig játszott. Remélem csak azért, mert nem hosszabbított.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.06.10. 19:42


Trigo, a BL-ben 2szer kaptunk 7est (az első 16 éve volt, nem mostanában), de azért okoztunk néha meglepetést is. Az meg, hogy nem erősödött a csapat a BL pénzek ellenére, az meg a vezetés hibája volt, beszéltük párszor az ördögi kört, minden évben el kellett adni a legjobbakat, aztán drukkolni, hogy az újak beváljanak. Ésszel kell csinálni, és akkor jó lesz, az új vezetésben jobban bizom, mint a régiben, bár ha még nyáron hosszabítanak Mourinhoval, akkor azért meginog ez a bizalom.
Szóval továbbra is tartom, kell a BL.

Közben Tielemans -> Aston Villa. Mou varázsa nem működött. Vagy működött, csak visszafelé.
Frattesiről nem kéne lecsúszni
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.10. 07:25


Hát úgy nagyon megéri majd. :S
Én sem vagyok a híve annak, hogy egyszerre, akár a semmiből, füttyorkán zúduljon valakire vagy valakikre. Ha egy értő közönség a teljesítménynek és a hozzáállásnak megfelelően "adagolná" a füttyöt, akkor még rosszul sem esne annyira az illetékeseknek, és a nemtetszésnek is lenne jelzése. Ez most hülyén hangzik, de szerintem sokkal jobb, ha háromhetente kapsz egy kis füttyöt, mintha egyszerre rád ömlik a szurkolók pokla.
Trigo, jogos, amit írtál. Nem figyeltem, bocsi. :wink:
Viszont fogalmam sincs a füttyök fajtáiról. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.09. 22:39


Ja, nem kérdés. Simán fütyülik majd, ahogy fütyültek Mazzonet, Völlert, EDFez, Montellát, Spallettit vagy Zemant is. Ha nincs eredmény, nincs ez a kupaláz, akkor kevés a marketing, kevesek a látványos gesztusok, kioszthat hetente 1000 mezt a kiskölköknek, akkor is fütyülik majd. Max másfél év.

A szar csak az lesz, hogy utálják majd az egész csapatot. El akarnak kergetni majd mindenkit. Túlkompenzál majd a nép.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.09. 21:47


Most vagy pontosan tedd fel a kérdéseket, vagy sehogy, mert ez így csúsztatás, és magaddal vitázol. :)
Nem masszív fütyülést kérdeztél, csak fütyülést :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.09. 21:02


Akkor sem fogják masszívan fütyülni, Trigo.
Én is sza.ok a BL-re, nekem bőven elég lenne a Seria A.
Danikov, léteznie kell ilyen edzőnek.
(Grapefruitos.) :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.09. 20:34


danikov: hát igen, ezzel én is így vagyok kb
a Bl-ben szerettük kapni a 7-eseket, elég is volt.
Sosem volt meg bennem az a nagy misztikum, hogy hűűűű kell a BL-pénz. MIért? Mert nem léptünk vele előre akkor sem, ha volt. Nem lettünk "nagycsapat". Bejutottunk, jól elvertek, kiestünk, és jövőre mégse lettünk erősebbek, mert a szerzett pénz valahogy mindig valami adósságra ment el. :)
Kb 10 évig folymaat ott kéne játszanunk, hogy előrelépjen a klub ténylegesen. Szvsz. De az első években kapnánk a buciraveréseket néha néha.

Szerintetek képes lenne Mourinhót bármikor is pokolba taszítani? Értem úgy: kifütyülni egy gyengébb szakasz miatt.
Hogyne. Ha kiestünk már minden kupából, és a bajnokásgban se vagyunk versenybe a top4-ért, na akkor.

off:
https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... et-2961519
nekik honnan van enyni pénzük?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2023.06.09. 20:20


Trigoria írta:...de szerintem ha választhatnak, hogy EL-győzelem, vagy BL nyolcaddöntő, akkor előbbire voksolnának.


És ezzel edzőtől függetlenül vannak így egy páran. Többek között jómagam.
Néztem én a BLt is sokáig, mikor még második csoportkör és társaiban vitézkedtünk, de nekem annyira elveszett a varázsa azáltal, hogy egy magunkfajta anyagi helyzetű csapatnak zero közeli esélye van bármire, hogy 10ből 11szer aláírnám az EL-győzelmet még akár egy BL-elődöntő helyett is.

Hogy miért? Mert sztem kb ott van a mi helyünk. Persze, bejut szőkőévente egy "kiscsapat", mint az Atalanta vagy a Lazio, de általában (nem mindig, de általában) pont arra jók, hogy hülyére verjék őket a "nagyok". Erre meg én személy szerint nem vagyok kíváncsi. Sokan meg igen, és ezt tiszteletben is tartom. De nekem pl ekkora évtizedes ínség után, ha valaki azt mondja, hogy 2-3 évente nyer a csapat egy nem bonszaj-jellegű trófeát, akkor megcsókolom a kezét. Ha mindezt szép játékkal, akkor a lábát is. Mourinhóval eleddig ez utóbbi nem fenyeget, de ha hoznak vkit, aki ezt az eredményességet tudja hozni, amit fent leírtam, akkor ide vele.

És fizetem az első sört Zsoltinak :D
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.09. 13:50


Eric, mi kábé mindenben egyetértünk. Meg lényegében Trigo is, csak ő a miérteket másban látja. :wink:
De pont hogy megtapsolták Mourinhót a tulajok, eric. A Trigo által leírt körülmények világában nem kell több.
És természetesen jövőre is a BL-be jutás lesz a cél, és azután is. Idén is nyilván az volt. És mivel néhány elrontott büntetőn múlt, nem ildomos a mesteren számon kérni a kupában a BL elmaradását. No de a bajnokságban...Ott meg nem fogják, mert a hype egyértelműen a Konfetti és a kupamenetelés miatt alakult ki.
Nekem mindig is misztikus volt az első négy hely. Mintha valami nagy csoda lenne, ahová a Roma csak ötévenként kerülhet. Ám mivel a Lazio és az Atalanta többször is ott landolt, elveszett a varázsa. Simán versenyben kellene lennie egy Romának a 4. helyért. Még csak bravúr sem lenne. És ez nem sikerült Josénak két egymást követő évben. Mármint a végső küzdelem a 4.-ért. Mert az aktuális ellenfél kerete mindig mélyebb volt. De uncsi volt hallgatni, istenem.
Szóval római közeg: mennybe emel, vagy pokolba taszít.
Szerintetek képes lenne Mourinhót bármikor is pokolba taszítani? Értem úgy: kifütyülni egy gyengébb szakasz miatt.
Szerintem nem. Ha igen, az a gáz. Ha meg nem, akkor ködfátyol.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég