Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.05. 20:16


Á, az esélytelen.
Felgyújtanák a székházat.
Ez most az ő terepe.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.06.05. 19:36


Úgy néz ki nem nagyon van kérője, innentől az ő részéről ez nem kérdés.
Mondjuk a klub még kivrúghatná.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.05. 19:31


Állítólag Mou a meccs után mutatta a szurkolóknak, hogy marad.
Láttátok azt a néhány másodpercet?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.05. 18:51


Hát nem volt egyszerű. :)
Mou első évében volt ennyi teltház?
Mert ha nem, akkor a Konfetti a fő oka szerintem, és az azt követő szurkolói láz.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.06.05. 16:36


Szerintem ennek semmi köze a Covidhoz. Rég volt az már. Másrészt az nb1-ben mégsincs telthaz. Amugy én sem banom, hogy jön 3 hét szünet. Idegileg kifáradtam itt a forumon. :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2023.06.05. 14:24


Már alig van bérlet a következő szezonra :shock: :shock:

Amúgy rájöttem ma h ez nem Mou miatt van… ( mármint a teltház ) , hanem a covid miatt!
Szinte minden eseményre alig lehet jegyhez jutni , pl forma 1 ( elég unalmas a szezon , mégis perceken belül elkelt az összes… vagy ismerősöm Roland Garrost szeretett volna és az első percben már a selejtező meccsekre is elfogyott… tavaly a magyar-olasz vagy most az Európa liga döntő / 20 ezren álltak sorba a 15 ezer jegyért Rómában/ ) szóval az a 2-3 év “ bezártság” abszolút pszihésen azt hozta ki belőlünk hogy ahova csak tudunk menjünk , élvezzük , engedjük ki a gőzt , élmény faktor stb stb ! És nyilván egy olyan közegben mint Róma ez csak hatványozódott!
Szóval minimális köze van Mounak vagy a csapat játékának ehhez :mrgreen: nyilván nem 0 , de nem is kizárólag Ő miatta van ez..Totti egyetlen egy évében sem volt folyamatos teltház!


Másik… olyan jó h most szűk három hónapig nem kell meccset nézni :lol:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.05. 13:56


JOSBOMO írta:Trigo!
Dehogy sértődőm meg, minden szavad adom, amit leírtál. Te pontosan tudod mit, hogy értettem.

Koszi :wink:

Danikov irasat tok jo volt.olvasni
Nem tudom miert, de jo erzes volt:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.05. 08:09


Tűpontos leírás. :)
Én is hasonlókat nyögdécselek egész évben.
A különbség az, hogy ez a statikus állandósság azért neked örömöket is okoz, nekem meg nem igazán.
Viszont ha fonákból nézzük, akkor minket is elég sok csapat olt ki. :)
Én pont úgy látom, hogy nem alkalmazkodunk senkihez, csak védekezésben. De ott brutálisan.
Mondom: ha a Sevilla elleni első félidőkből lenne jóval több, nem sok gondom lenne.
Hátha. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2023.06.05. 07:51


Zsolti írta:Viszont még annyit megjegyeznék, hogy azért nem kenték még el a szánkat, mert nagyobb ellenfélbe még nem futottunk bele.
Bár lehet Mou azokat is féken tartaná.


nekem nagyon sok bajom van azzal, hogy nincs nagyon saját játékunk (a betonvédekezésen kívül természetesen, de itt arra gondolok, amiről mondjuk 10 perc meccsnézés után egyből megmondod, hogy na ez az XY csapat)
de vhol pont ez a folyamatos alkalmazkodás adja sztem az alapot ahhoz, hogy ne legyen 1:6, 1:7 meccs (persze, becsúszott itt is egy Bodö meg Udinese, de sztem ez inkább a kivétel, mint a szabály), mert Mou a másik csapathoz igazítja a mi taktikánkat, így kisebb az esélye, hogy az ellenfél játéka leradírozza a miénket a pályáról
legszebb példa nekem idén a leverkuseni visszavágó
előtte mást se hallgattam, hogy így meg úgy jobbak, mennyivel jobb formában vannak, pont az az erősségük, ami nekünk a gyengénk, "baj lesz ebbű', more"
aztán kimegy a csapat, és a világon MINDENKI tudja, mi lesz a meccs képe, mi lesz a Roma-célja (0:0), főleg Xabi Alonso tudja, mert nem hülye, és ennek ELLENÉRE lehozzuk a legízlésesebb undorító játékkal úgy, ahogy az meg van írva :)
én személy szerint már a Salzburgtól is tartottam, a Sociedadtól még inkább, de vhol pont ez a reaktív játék talán a recept arra, hogy ne gyalázzanak le minket
egy BL-nagycsapat ellen nyilván lehet ez is kevés, de egy EL-szinten a döntőhöz elég, mint a mellékelt ábra mutatja, de nem is gondolom, hogy mi a BL szintje vagyunk a többiekkel összehasonlítva

DE ennek megvan az ára, hogy nincs meg az a játékunk, amit a kis- és középcsapatok ellen dominálva tudnánk játszani
lehetséges, hogy vannak csapatok, akiknek elég a kerete arra, hogy tudjanak két totál különböző filozófia mentén játszani, mi sztem nem tartunk ott
sajnos, teszem hozzá
ezért zavar engem is a Cremonesék elleni buszozás, de ha ez az ára (feltéve, ha mi nyerünk :D), hogy közben egy Juve, Inter se verjen bucira, akkor bármikor aláírom
lehet, hogy egy 1:0, 0:0, 0:1 sorból csak 4 pontot szerzünk, de egy 3:0, 0:5, 2:2ből is pont ugyannyi jön, ellenben több agy- és idegsejtem marad a végére, az én koromban meg már erre is ügyelni kell :D
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.05. 07:27


Köszönöm a számokat, így tovább! :)
Danikov, tényleg köszi. Jólesik. :) És ja: terápia.
Egy Mou mellett kiálló embertől jobban hangzanak az apróbb kritikák. Mint például tőled. :)
Viszont még annyit megjegyeznék, hogy azért nem kenték még el a szánkat, mert nagyobb ellenfélbe még nem futottunk bele.
Bár lehet Mou azokat is féken tartaná.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.06.05. 07:16


jajj, én még nem írtam Zsoltinak (és a többieknek)

szóval:
játék: 10/3
eredmények: 10/5
harmadik: 10/11
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2023.06.05. 06:51


Zsolti, mondjuk fura módon engem szórakoztatnak a hsz-eid. Félre ne értsd, nem röhögök rajtuk, de van bennem egy jó érzés, mikor olvasom őket.
Jó persze, sokszor ismétled magad, néha tényleg kicsit unalmas, de hiába látom, hogy ez megint hosszú lesz, mindig elolvasom.
Ahogy fejtegettem magamban a dolgot, sztem pont az a része tetszik, hogy ezt ITT lehet, hogy ez a fórum ezt elbírja, és anyázás nélkül hol vita van róla, hol egyetértés, akit meg nem érdekel, azt átgörgeti. Rendesen olyan a fórum, mint egy terápia. :) Én mondjuk ezért szeretek itt lenni...

A kérdés meg azért továbbra is bonyolult, én a tegnapi meccsel úgy voltam, hogy kész, most megb.sszuk őket anyjuk hátán, mert minimum az EL legyen fix, erre megint ment a szerencsétlenkedés 1:1nél... És hiába tetszik a hype, a hangulat, a nemzetközi elismerés (mert valljuk be, az utóbbi években általában akkor kerültünk porondra, ha vki nagyon elkente a szánkat, Mou óta azért ez javult sokat), de jelenleg nem látom, hogy az egész jó védekezésre hogy fog nyártól rátenni egy rendes támadójátékot nulla közeli befektetéssel. Talán öröm az ürömben, hogy most MUSZÁJ lesz vmit kitalálnia, hogy Tammynek pápá egy időre. Ebben bízom csak, különben nyögvenyelős lesz a szezon ismét.
Amúgy sztem:
Játék 10/5 (védelem 10/8, támadás 10/2)
Eredmény 10/8 (nekem elég az EL, szeretnék Sevilla lenni hosszú távon, mert bár pénzügyileg jobb a BL, szurkolóként jobban esik egy döntőben látni a csapatomat, mint a csoportkörben vagy eggyel utána kizúgni)
Brand, szív, marketing 10/11 (szubjektíven értve, és NEM vagyok Mou-fan :), de általában nekem most jobb érzés Roma-drukkernek lenni a sz.r játék ellenére)
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.05. 05:57


Igen. Sokszor és sokat írok ugyanarról. Telitalálat a pszichológusi fejtegetésed, Trigo. :)
De legalább körbejártam és körbeérveltem a dolgot. :)
Válaszok pedig nem nagyon vannak, ja.
Tényleg szeretik a játékosok és a szurkolók is ezt a fickót, és az ezt bemutató képek, videók egyszerre frusztrálóak és szívmelengetőek számomra.
Konklúzió: maradnia kell, ez teljesen egyértelmű.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2023.06.05. 05:00


Trigo!
Dehogy sértődőm meg, minden szavad adom, amit leírtál. Te pontosan tudod mit, hogy értettem.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.06.04. 20:02


szegény Zsolti, most hogy írtátok, tényleg jól ki van mourinhora, én ezek szerint sokkal jobban viselem, természetesen nálam nincs 3.év, takarodjon a gecibe, de qrva jól viselem. :wink: :|

mondjuk lehet közre játszik benne, hogy jó 1 éve csak a közöny, közömbösség, nihil van, ha nyerünk, ha vesztünk, arany középút, pedig annó én is megkaptam, hogy a 2 véglet vagyok, hát mourinho alatt qrvára nem :!: :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.04. 20:00


off:
https://www.nemzetisport.hu/legiosok/to ... in-2960695
nocsak, Zaniolo és Icardi, a két renitens villogott
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.04. 19:28


Zsolti: JOSBOMO kissé kendőzetlen véleményével kivételesen annyiban értek egyet, hogy mindenki tudja az álláspontodat, mégis minden egyes nap újra előjössz vele, miközben semmi újat nem mondasz benne. Tök igazad van, hogy a másik "tábor" nem nagyon válaszol úgy a kérdéseidre, ahogyan szeretnéd. Vagy tommal beszélgetni, mint sajtreszelővel... :D
De ettől még én is úgy érzem, hogy nagy gond van most a lelkedben, ha azzal akarod meggyógyítani, hogy önigazolást keresel a fórumon. :wink:
Fogadd el: tudjuk, hogy érzel (én se sokkal máshogy tudod), és ritkítsd a siralmaid hsz-eit (ha nem kapsz választ rájuk, kár erőltetni). :) Sajnos (nem sajnos) a többiek nem akarják minden nap ezt a lehúzó hangulatot.
Kicsit más hobbi is kéne a Roma mellé :wink:


Ha ott lettél volna a Városligetben, a vonuláson, a meccsen akkor megérezted volna, hogy mi az a AS Roma érzés, ami mindenkit éltett rajtad kívül.

Bocs JOSBOMO- és meg ne sértődj kérlek - de ez így nem teljesen igaz. Nem kell ahhoz ott lenni, hogy legyen valakinek korrekt és tényszerű véleménye a csapatáról. Épp az van, hogy ha ott vagy, akkor elfedi az elfogulatlan meglátásokat. Ha ott vagy, akkor érzel valamiféle eufóriát, ami túlmutat játékosokon és edzőkön, így van. És onnantól nem látsz tisztán - pontosabban más lesz a prioritás. De engedtessék meg Zsoltinak, hogy Nyíregyházáról az eufória nélkül lehessen egy tiszta elfogulatlan, pusztán a tényekre mutató véleménye. Amit sokszor hangoztat, igaz, túl sokszor, ebben egyetértek.
Ja, és én ott voltam a Városligetben (igaz nem vonultam velük), ott voltam a meccsen, mégsem vagyok elvakult, mégse éljenzem Mourinhot.
Nem beszélve arról, hogy ok, lehet a Roma-tábor egy picit több mint a többi csapaté (bár erről lehetne vitázni), de papíron minden csapatra rá lehet mondani, hogy "megérezted volna, milyen az xy csapatérzés"

Romának szurkolni sokkal több annál, mint hogy éppen ki az edzőnk!
Meg igaz ez a Lazióra, az Empolira, a Siófokra, a Pénzügyőrre, és sorolhatnám :wink:
Zsoltinak abban van igaza, hogy Mou (és az olcsó jegyek) előtt vajh miért nem volt teltház? Miért nem volt ez a hype? Akkor miért nem volt ez a nagy "sokkal több annál" érzés? Nyilvánvalóan Mourinho ad valamit Rómának, ami eddig nem volt, és kajálják mint kacsa a nokedlit. zsolti pusztán azt akarja megfejteni, hogy vajon mit rakott a nokdelibe? :) :D

de hogy Zsolti (végre) hasznos gondolatát is továbbvigyem:
Játék: 10/2
Eredmények 10/7 (sajnos a két kupadöntő elhomályosítja a többit, de valahol jogosan)
Brand, szív, marketing: 10/8
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.06.04. 18:36


Ugyan már, nem kell senkinek kilépnie.
Játék: 10/6.5
Eredmények 10/7
Brand, szív, marketing: 10/9
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.04. 17:53


Amúgy bocs, gyerekek, de tényleg frusztrált vagyok.
Soha nem éreztem egyetlen Romával kapcsolatos személlyel szemben ilyen mértékű frusztrációt.
Mou megosztó, da ha jól tudom, nem táboron belül. Szinte mindenki rajong érte. És ez a fickó különösebben nagy eredmény nélkül elérte azt, amit más edzőknek jobb eredményekkel sem sikerült. Tényleg zseni, basszus, ezt el kell ismerni.
Ki kéne lépni a fórumról, talán az lenne az én problémámra a megoldás. Az sem lesz jobb, ha Mou elmegy. Sőt!
Itt elég sokakat zavarok már. Én vagyok az autós, aki kábé szembemegy a forgalommal.
De kilépni ki.aszott nehéz lenne...Annyi év után. És meddig? Amíg el nem megy? Baromság.
Ám valahogy magamat meg titeket is meg kéne "menteni".
Na ezt majd még kitalálom.
Bass.a kutya.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.04. 17:26


Szívesen olvasnám bárki pontozását abban a három kategóriában. Az utolsónak nem tudtam megfelelő elnevezést adni.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.04. 17:09


Te az AS Roma-érzésről beszélsz. Tiszta sor.
De engem az utolsó mondatod okai érdekelnének.
Miért nem szerették a legtöbb edzőt így?
Én is nagyon unom már, hogy nincsenek magyarázatok.
Csak a te nem értheted...
Te nem voltál ott...
Tehát akkor most fas.kalap leszek. Pedig ezt nem akartam, mert elég undok dolog.
Mourinho:
Konferencia-liga arany
Európa-liga ezüst
Két Olasz Kupa negyeddöntő
Két bajnoki 6. helyezés
Ez az eredménysor rendben is lenne, Roma-szurkolóként bőven jó. De nem egy túlfizetett, az eredményekért a futball szinte összes szépségét beáldozó edzőóriással. Ez az eredmény pedig a Konfetti.
Szóval akkor Zsolti g.ci lesz: Mit értünk el Mourinhóval? Nem túl sokat. Soha nem írtam, hogy takarodjon, nem szidtam habzó szájjal, stb. Nem viselkedek szélsőségesen.
Képes azt mondani, hogy a Sevilla játékosai talán tehetségesebbek, ezért csak így lehet ellenük játszani. Biztos legbelül jó ezt hallani a játékosoknak. Akiknek persze szemtől szembe motivációként azt mondja, hogy ti vagytok a legjobbak. Nálunk minden csapat futballistái tehetségesebbek az ő felfogása szerint.
Szóval, JOSBOMO, tisztellek a szurkolásodért, mint mindenkit. De Mou tőlem elvett egy húszéves szenvedélyt, ami helyett még eredményt sem adott. Mert ha adott volna, akkor minden érvem leperegne rólatok. A meccsek 80%-át nézem, de mintha csak bámulnám a képernyőt. Nehéz megfogalmazni. Közben akár háromszor is kimehetek vécére, nem történik semmi. Aztán ha baj van, elkezdünk támadni. Az Európa-liga menetelésben megéreztétek a szívet, a lelket, az eufóriát, JOSBOMO. Megértem, esküszöm. De ugyanezt te megtaláltad a szezon többi meccsein?
Nekem a Sevilla elleni első félidő tökéletes lenne. Nem volt elsöprő, nem volt még különösebben támadó sem. De stabil és kezdeményező volt. Ennyit miért nem lehet odatenni gyengébbnek titulált ellenfelek ellen? És nem, ez nem csak Dybala jelenlétén múlik.
Két év összegzése
Játék: 10/2
Eredmények 10/6
Brand, szív, marketing: 10/8
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2023.06.04. 17:34-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2023.06.04. 16:31


Zsolt,

Hetek óta nyomod ezt a Mou-s dolgot. Sosem fogod megérteni...és öszintén mondom nagyon unom már...Ha ott lettél volna a Városligetben, a vonuláson, a meccsen akkor megérezted volna, hogy mi az a AS Roma érzés, ami mindenkit éltett rajtad kívül.
Tiszteltben tartom a te véleményed és érzéseid, de én meg ezt nem fogom soha megértem!
Romának szurkolni sokkal több annál, mint hogy éppen ki az edzőnk! És igen imádja a tábor Mourinhot ha tetszik neked hanem!
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.04. 13:50


Tomm, te őszinte csávó vagy. Nem fogok kárörömködni, de meg kell kérdeznem. Te hogy látod az idei szezont? Vagy inkább Mou két évét? Hozta azt akár eredményben, akár játékban vagy bármilyen egyéb szempontban, amit te ennyi pénzért elvártál tőle? Ha van egy kis időd, írjál már erről néhány sort kérlek. Engem őszintén érdekel. Ha azt írod, hogy mindennel elégedett vagy úgy-ahogy, azt is simán elfogadom.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.04. 13:38


:) Imádom a kifordított dolgaidat. :)
De nyugi, tomm, nem harcolok veled. A fórum 60-70%-a is Mou-párti. El kell fogadnom. És bár ti is részei vagytok a hype-nak, engem a kinti tömeg frusztrál. Soha nem fogom őket birkáknak nevezni, mert lehet miattuk is szerettem a Romába, de lassan csak kitisztulnak a dolgok.
Szurkolok nagyon Italianónak, hogy nyerje meg a Konfettit, mert akkor a helyére kerül a tavalyi aranyunk. Ez most nagyon g.ci dolog részemről. Tudom. De így idővel ráeszmél a közeg, hogy mit adott nekünk Mou, és mit vesz el. Mi lett volna itt, ha a büntetőket mi rúgjuk jobban...? Örökélet Rómában.
Szóval nekem is fájt az elvesztett döntő, tomm, de nem úgy, mint ahogy évekkel ezelőtt beleőrültem volna.
És abban neked is részed volt, hogy fájt. Aznap este minden bizonnyal te hoztál engem szurkolói hangulatba. Örök hála érte.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.06.04. 13:36


Persze. Mindig is ilyen volt. Ezert is utalta mindig mindenki kiveve az aktualis csapatait. Azok imadtak.1
Egyebkent lattam a felvetelt a kiabalasrol. Mourinho mem emliti, hogy a romaval szemben volt rohadek. Csak, hogy rohadek volt, szoval minden rendben.

Egyebkent igen, az bejon, hogy nem onzo, egoista, nem erdekli, hogy szeretik-e, hanem a csapat a lenyg.
De elfogadom, ha valaki az onzo, egosita edzoket szereti, akinek nem a csapat, hanem a sajat reputacioja a lenyeg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2023.06.04. 13:41-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

cron