Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.02.21. 18:59


érdekes, hogy a cselzit nem írják, holott lehetne cselzi 3.0 :wink: :)
nekem mind1 ki viszi, csak vigye, de most belegondoltatok, tegyük fel, elérjük a bl4et, ezzel a kerettel és nem beszélve ezzel a játékkal mi a lófaxt akarunk a bl-ben?

még simeone matraca is tartalmasabb[nézhetőbb] focit tolt a bl-ben védekező csapat létére
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.02.21. 17:21


A PSG-t eltudom képzelni, mert ott már azt se tudják mit találjanak ki, hogy valami esélyük legyen a BL-re, szóval meghúzhatják a váratlant.
Az Interhez esélytelennek látom. Inzaghival teljesen jól mennek, ha nem lenne idén a csoda Napoli, simán övék lenne a Scudetto.
A Real meg tuti nem fogja visszahívni, hülyék lennének.

Ha csütörtökön kiesünk, akkor így vagy úgy, de szerintem nyáron tuti lelép. A BL helyet is annak köszönhetjük jelenleg, hogy a Juve kapott -15 pontot, és a Milan képes volt 5 meccs alatt 13 pontot eldobni januárban. Ha ehhez még hozzávesszük a mutatott játékot és a Cremonese buktát...egész egyszerűen nem lesz maradni valója, a szurkolók szétfogják szedni.

Számunkra tényleg az lenne a legjobb, ha kivásárolná őt valamelyik csapat :(
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.02.21. 16:49


Ezeket szerintem Mourinho terjsezti, hogy úgy tűnjön még mindig van iránta kereslet.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: SirJoe Dátum: 2023.02.21. 16:09


NA NA... :o

José Mourinho a Roma elhagyását fontolgatja. A Real Madrid, a PSG és az Inter is a nyomában van.
A portugál edző, akinek 2024-ig van szerződése, állítólag elégedetlen a Roma szurkolóinak "végtelen kritikájával", valamint a vezetőségtől kapott átigazolásokkal - számol be a Football Italia a La Reppubblicára hivatkozva. Ennek kapcsán Mourinho a távozását fontolgatja.

Az idézett forrás szerint Mourinhónak jelenleg három lehetséges célállomása lenne. A Paris Saint-Germain, a Real Madrid és az Inter. Utóbbi kettőnél már dolgozott korábban, míg a PSG-nél állítólag arra készül, hogy kirúgja Christophe Galtier-t, aki az utóbbi időben alulteljesített.

"Egyelőre semmi konkrétum nincs, de Mourinho távozása az olasz fővárosból egyre valószínűbbnek tűnik" - írják az olaszok.
Irja egy román lap olasz forrásokra hivatkozva!!!
Avatar
SirJoe
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2017.04.04. 21:07
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.02.19. 16:55


Erre képes Roma? Mármint arra, hogy az esetek többségében alsóházi csapatok is beszorítsák meg lefocizzák? Bullshit, de vastagon.
Full kamu ez az ember. Eljárt felette az idő, és nem képes elfogadni. Az utolsó 3 helyén bukott (ok, ez még papíron menthető), magát komolyan vevő élcsapat szóba sem áll vele.
Mondjuk a PSG nem feltétlenül ez a kategóia, belőlük kinézem, hogy alkalmazzák, de nem gondolom, hogy esélyesek lennének vele a BL-re, bajnoki cim persze vele is mgelehet.
Nem hiszek benne, pedig megadtam neki az esélyt, de nem úgy tűnik, hogy ebből lesz bármi értelmes, Menjen minél előbb, minél később megy, annál nehezebb lesz az utódjának helyrekalapálni a káoszt.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2023.02.19. 16:29


Szerintem is testhezálló feladat lenne neki.
1. Azt igazol, akit csak akar. A pénz nem akadály, mint itt
2. A PSG eddig sokat nem ért el a BL-ben, pedig volt már ott mindenféle edző az utóbbi időben. Most megpróbálják vele mit veszítenek?
3. Messi-Neymar-Mbappe hármas kötve hiszem hogy együtt fog maradni. Főleg, hogy ja neki nem is kellene mind a 3.
4. Mou azt mondta nem azért játszunk védekező focit, mert ezt szeretné, hanem mert erre képes a Roma.

Mou érvei:
-itt láthatóan megbukott. Ha a Juve nem kap -15 pontot, akkor ezzel a kerettel max 5. helyre lenne képes, egymás követő években, úgy hogy Dybala, Abraham, Matic, Wijnaldum, Rui Patricio játékosokat kapott.
- egyre csak csúszik lejjebb. MU-nál már csak 2. helyre volt képes, de utána hagyott egy bazi nagy katyvaszt. Tottenhamnél már akkor katyvaszt csinált még sem várták mire képes. Nálunk eddig a Konfetti ligán kívül semmi nagy eredményt nem ért el. (Mondjuk olyanra gondolok, hogy biztos BL szereplés, EL döntő (elődöntő Fonsecának is ment) olasz kupa győzelem.
-ha elmegy a PSG-hez újra nyerhet bajnokságot, lesz esélye a BL-re. Kikerül ebből a negatív spirálból.

Ettől függetlenül én annak örülnék ha maradna. Nem akarnék még egy random nevet, akivel semmire sem megyünk. Nála legalább van egy kis hitem hogy hátha sikerül, persze nem de ott van a hátha.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.02.19. 15:28


Zsolti írta:Csak jó lenne a PSG-nek Mourinho.
Otthon kétgólos vezetésről 2-3-ra állnak úgy, hogy a Lille-nek jobb a labdabirtoklása, több a passza és a kapura lövése. Jóval. Eddig. Mit művelnek ezek? Ha esetleg kiállítás volt, akkor elnézést. De ez akkor is gáz lenne.
Mou, gyorssegély kell Párizsnak!


A különbség, hogy velünk ellentétben ők tudnak támadni :D 4-3 a vége.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.02.19. 15:04


Nekünk meg a Lecce nyújtott gyorssegélyt.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.02.19. 14:40


Csak jó lenne a PSG-nek Mourinho.
Otthon kétgólos vezetésről 2-3-ra állnak úgy, hogy a Lille-nek jobb a labdabirtoklása, több a passza és a kapura lövése. Jóval. Eddig. Mit művelnek ezek? Ha esetleg kiállítás volt, akkor elnézést. De ez akkor is gáz lenne.
Mou, gyorssegély kell Párizsnak!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.02.18. 18:03


Szerintem se passzolna oda, BL-t meg pláne nem nem nyerne. A kérdés inkább, hogy meddig húzná a PSG padon és hogy a trio melyik tagja fúrná meg először.
Gynaúsan kacsa a hír, nem hiszem élklubnál manapság még komolyan felmerülhet Mourinho neve.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.02.18. 14:13


Hát szerintem meg pont, hogy nem passzolnak egymáshoz. :)
Mert ha rá tudja venni a nagy trió valamelyikét, hogy védekezzen, az már önmagában bravúr. Ott egyetlen ilyen római félidő után szétfütyülnék.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.02.18. 10:39


Aquilani írta:Állítólag a PSG felvette a kapcsolatot José-val. Erre nem hiszem, hogy nemet fog mondani.

Mondjuk viccen kívül mondom, hogy odavaló, testhezálló meló neki, marketingileg is passzolnak egymáshoz a felek. És meg is nyerné velük a BL-t szvsz.
Szóval hajrá. :)

bár állítólag én is felvettem a kapcsolatot Palvin Barbival. Nekem is testhezálló meló lenne. :)

szóval hiszem ha látom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.02.17. 22:24


Arra csak Mbappé fog. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2023.02.17. 21:20


Állítólag a PSG felvette a kapcsolatot José-val. Erre nem hiszem, hogy nemet fog mondani.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.02.10. 10:16


feree80 írta:mendesnek mi köze van zaniolohoz? zaniolo ügynöke vmi vignorelli nevű emberke....


Hozzá semmi, de a Galata az egyik parkolója Mendesnek. Olyan, mint a Wolves vagy a Sporting. Nekik bármikor le tud passzolni fél szezonokra játékost. Ronaldora is alkudoztak (nyilván csak falból, ahogy minket is bedobtak), Falcaot és Matát is ők fogadták be mikor kikoptak a nagyoktól, Sergio Oliveira náluk landolt illetve most James Rodriguez-t próbálják odavinni. De a 2000-es években mindhárom nagy török Mendes fiókcsapat volt. Teleszórta őket olyan játékossal, akit a topligákba már vagy még nem tudott eladni. Többnyire az edzőt is az ő ügynöksége képviselte.
Mikor nálunk megindult a portugál invázió, eléggé fostam hogy a hiéna rátelepszik a klubra, de úgy tűnik hogy Pinto nem az ő embere. Az ilyen láthatóan sántító ügyleteknél viszont én mindig Mendest (vagy valamelyik fajtársát) érzem a háttérben. Mourinho van annyira haverja, hogy kérhessen segítséget (bár simán lehet, hogy Oliveira befogadásával már jött is nekünk ennyivel). A törökök pedig majd kapnak vagy már kaptak viszonzásul valamit.

A B opció pedig, hogy a bónuszokból alig látunk majd pénzt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.02.10. 10:02


Trigoria írta:
a Galata nullára ki fog jönni minimum.
na igen, és azt egyikőtök se tette hozzá, hogy nyilván azért is vitték el, mert erősítésnek gondolják. Ki ne akarna pl nullszaldósan erősíteni egy fél-1,5 évre? Hozzánk is jöhetne Messi úgy, hogy egye fene, picit buknánk is rajta :D

Na, azért ebben elég sok a HA, a Messis példa is sántit, Mesi kb mindenhol erősítés lenne, Zaniolo meg nagyon nem.
Na, de a lényeg, sok a ha, Ha jó lesz és HA elviszi valaki, és HA ki kell fizetni minden bónuszt, akkor pár millióért van fél évre egy Zaniolojuk. De ehhez az kell, hogy jó legyen, és ha csak az elműlt másfél évét nézzük az alapján senki nem gondolja, hogy jó lesz, de legalábbis elég nagy a kockázat. Ha viszont nem lesz jó, és senkinek nem kell majd, akkor simán benne van, hogy nem csak a klub, de a török bajnokság legdrágább flopját vették meg. Vagy ha nem is flop, akkor is rekordösszegű középszerű játkosuk lesz magas fizuval.
Szóval nincs pariban a két oldal, én igy biztosan nem mentem volna bele a Galata helyében. Vagy van már fix vevő nyárra, vagy a bónuszok nem olyan könnyen teljesíthető bónuszok, máshogy nem igazán látom bene a rációt.
Amúgy a 16,5 + a 35 20%-a az közel van ahhoz a 22 millióhoz amit először irtak a Galatával kapcsolatban. Minél jobb lesz, annál több a bónusz, annál kevesebbet keresnek rajta, de ha nem jön be akkor is "csak" 16,5 misi volt, nem 30.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.02.10. 08:45


még Rosellának is megvan a véleménye Zanilóról
https://www.romanews.eu/rosella-sensi-s ... NcT1wUIow4

https://www.youtube.com/watch?v=GVNOFvxIsQY
Szanics feldogolzta a Pinto-sajttájat - ahogy szokta
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.02.09. 18:18


a Galata nullára ki fog jönni minimum.
na igen, és azt egyikőtök se tette hozzá, hogy nyilván azért is vitték el, mert erősítésnek gondolják. Ki ne akarna pl nullszaldósan erősíteni egy fél-1,5 évre? Hozzánk is jöhetne Messi úgy, hogy egye fene, picit buknánk is rajta :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.02.09. 17:54


mendesnek mi köze van zaniolohoz? zaniolo ügynöke vmi vignorelli nevű emberke....

amúgy az éremnek két oldala van, van a római oldal, és van a zanioloi.......előbbiről tudunk, jobban mondva hisszük hogy tudunk vmit, pletykát......a másik oldalról nem sokat, nem zaniolot akarom védeni, mert már nekem se jött be, de még1x mondom, az éremnek két oldala van.

mourinhonak meg nagyon szurkolok, hogy ő legyen a következő távozó, és ne tegye még trébbé a romát..... :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2023.02.09. 14:01


Jorge Mendes biztos keveri a szálakat. Azt is el tudom képzelni, hogy a Galatának nincs is pénze rá, csak most nem akarják fél évig pihentetni Zanit(mármint Mendes). Ezért alacsony az ár és ezért magasabb a bónusz és a cél az, hogy nyáron vagy max másfél év múlva mehessen vissza Olaszországba a szeretett csapatához. Tehát kb ő mar tud valamit hogy lesz vevő Zaniolora és a Galata nullára ki fog jönni minimum. És a Galata tett most szívességet Mendesnek...

De a logikusabb az lenne amit F.Totti ír, hogy nehezen teljesíthető a bónusz vagy nagyon el van nyújtva.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.02.09. 12:49


azért annak is van mondanivalója, hogy a klub a távozó, eladott játékosok kommunikációjába mindig odaírja, hogy "sok sikert, xy!", na most Zaniolonál ilyen nincs. Csak a száraz tény, hogy távozik. Csácsumicsá.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.02.09. 10:05


kevés még az infó, hogy ezt jól megítéljük
és lehet kevés is marad :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.02.09. 08:50


Miért kell hogy megérje? Mert a Galata egy vállalkozás. Abból él, hogy megpróbál jó üzleteket kötni. Egy része bejön, egy másik része pedig nem. De olyat véletlenül sem fog nyélbeütni, amin előre láthatóan bukik. DE igazából ez számunkra indifferens lenne. Csak azért érdekes, mert ha 16,5M-ért vették, az azért nem csillagos ötös Pintonak, mert akkor jelentősen áron alul adtuk el (de nem is igazi kritika, mert rohadt nehéz helyzetben volt).
Ha tényleg simán jönnek a bónuszok, akkor 29,5M-ért adtuk el, plusz a következő eladásából 20%-ért, ami reális érték egy ilyen szar év után, az eladási kényszert tekintve pedig a legcsillagosabb ötös. Viszont a Galatasaray szempontjából óriási öngól. Nem veszel úgy játékost (soha senki nem vett még), hogy a kivásárlási záradékáért eladva buksz rajta anyagilag. Ilyen deal még sosem köttetett. Nonszensz is lenne, ha belegondolsz. A kivásárlási arra való, hogy ha berobban a játékos nálad (vagy alapból sztár), akkor is el tudjon menni ha akar. És pont azért, mert a döntést kiveszed a klub kezéből "fájdalomdíjat" fizet neki a következő vevő. A kivásárlási mindig nagyobb, mint a játékos aktuális értéke. Zaniolonál ez a jelek szerint bukik.
Két megfejtés van:
1. Jorge Mendes, aki Mourinho országos cimborája és neki simán tesznek ilyen szívességeket a kisebb presztizsű klubok (ahogy tettünk már mi is).
2. A bónuszok jórésze valóban bónusz és inkább nem fog teljesülni, mint igen.

Én csípem így is, úgy is Pintot. De ettől még érdekel, hogy mi a valós helyzet. Ha napvilágot látnak a bónuszfeltételek okosabbak leszünk. És hülyén hangzik, de igazából annak örülnék, ha nehezen teljesülnénk. Inkább kevesebb Euró most és ne tartozzunk szívességgel a hiénának, mint fordítva.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2023.02.09. 07:47


ericcartmen írta:Én azt nem értem hogy ez a Galatának miért éri meg? Ha jó lesz, akkor 35-ért viszi majd valaki, amiből 7 a miénk, nem hogy nem keresnek, de még buknak is kicsit az üzleten. Ha meg nem lesz jó, vagy csak kicsit lesz jó, akkor meg drágán vettek középszert. Valami lesz ott a bónuszokkal, ami vagy kiderül idővel, vagy nem.

Miért kell, hogy megérje? Sorolhatnék, csak nálunk egy rakás játékost aki nem érte meg.
Egy játékos megvétele , mindig negatív előjelű ( kivásárlási ár, aláírási pénz, bonusztok, ügynöki jutalék plusz fizetés ) ellenben a teljesítmény és az eladás elég nagy lutri. Itt nem. Nem rossz ez a törököknek.
Azt is el tudom képzelni, hogy Pintonak jöttek egy szívességgel, és igy jönnek ki 0-ra, vagy éppen most tettek egy szívességet és majd mi viszonozzuk esetleg nyáron.
Alapjában véve 16,5-ért vettek egy fiatal olasz válogatott játékost, aki eléggé motivált lesz ahhoz, hogy visszakerüljön az áhított klubok egyikébe. Ha beválik, akkor gyakorlatilag ingyen van/ volt egy játékosuk fél évig akinek volt hozzátett értéke.
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.02.08. 22:35


Upsz, ez fel se tűnt. Tényleg vicces.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég

cron