Szavazás

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Mivel lennél boldogabb?

nézhetetlen játékkal bajnoki cím
34
57%
tetszetős, szórakoztató foci középcsapatként
26
43%

Szavazatok száma : 60

Re: Szavazás

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.01.21. 16:17

Én is azt szeretem ha szép ötletes focit játszik a csapatom, de a bajnoki címért cserébe hátat fordítok az elveimnek, bocs fiúk :D de az unalmas bajnoki címre szavaztam. Ezért biztosan több napig fogok álmatlanul forgolódni minden este az ágyamban :D de ez van.
Persze a mi esetünkben esélye sincs, hogy ezzel a nulla produkcióval mégegyszer a bajnoki címért mehessünk. Egyszer volt Budán kutyavásár........
Masterposi

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.01.21. 15:36

Én is elfogultan tudok csak nyilatkozni, mármint az idei esztendőt erősen figyelembe véve, no meg már a tavalyit is. Hiszen tavaly hiába álltunk hihetetlen közel a bajnoki címhez, nekem már hullott, vagy inkább egyre jobban őszült a hajam a játék láttán, idénre pedig kész vagyok mint a mateklecke.

Nem vágyom én most scudettora, bl győzelemre. Játékra, gólokra, szerethető, tisztelhető játékosokra, és ezek most majdhogy nem nincsenek...:(
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.01.21. 10:46

tetszik ez a szavazás most, köszi az ötletet Scrym!

Nálam egyértelműen a szép játék nyer!
Bár mondhatnám hogy nyerjünk egyet akár csúnyán, aztán a köv. 10 évben meg legyünk szép játékkal középcsapat
De most ennek a meccsnek/szezonnak anynira a hatása alatt vagyok hogy a 2. opcióra VÁGYOM!

Meg persze kérdés mennyi időre érvényes a voksunk. Ha erre az évre akokr 2., ha 10 évre akkor kéne egy bajnoki cím ennyi idő alatt azért.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.01.21. 09:34

Sikerorientált hozzáállás mellett egyértelmű, hogy a győzelem a fontos, nyerni akarok, minden áron. Utána lehet majd foglalkozni a szép játékkal is..
Xabee

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.01.21. 08:48

ForzaRoma24 írta:A kérdésfeltevéssel csak annyi bajom van - nem kritikaként, csupán megjegyzésként - hogy ezzel a nézhetetlen semmivel nem fogunk bajnokságot nyerni, mert a kapott góljaink ugyanúgy megvannak majd minden meccsen, csak hát meccsenként maximum 4-5 helyzetet tudunk kidolgozni, ennyivel nem lehet bajnokságot nyerni.

konkrétan nem erre a nézhetetlen játékra, hanem úgy általában egy a nézhetetlen játékra gondolt a kérdező ;)
Egyébként én nem arra szavaztam, én élvezni szeretném azokat a meccseket, amiket játszunk!
A többi meg majd jön magától ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Levy ASR
Admin

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.01.21. 02:24

Értelem vs érzelem. Ilyen ez a szavazás.
Engem világ életemben "elvittek" az érzéseim, úgyhogy a második verzióra szavazok. Inkább legyünk örök másodikak mutatott játékkal és emelt fejjel.
(Apró megjegyzés: ezzel a kerettel bizony meg lehetne csinálni, hogy nekünk itt ne kelljen ilyen szavazósdit játszanunk!Scudetto = futball nem pedig scudetto vagy futball.)
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
dorotea

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.01.20. 20:53

Azt hiszem számomra ez nem kérdés! Nem vagyok híve ennek a semminek amit Ranierivel művel a csapat! Úgyh inkább legyünk 2-3-4ikek, de játszunk valamilyen játékot, minthogy meccseket alibizünk el bárminemű elképzelés nélkül.
Fájdalom nézni, hogy kreatív játékosok mennyire nem mernek semmilyen ötletet a játékba belevinni, nehogy kicsit is kinyíljunk!
A kérdésfeltevéssel csak annyi bajom van - nem kritikaként, csupán megjegyzésként - hogy ezzel a nézhetetlen semmivel nem fogunk bajnokságot nyerni, mert a kapott góljaink ugyanúgy megvannak majd minden meccsen, csak hát meccsenként maximum 4-5 helyzetet tudunk kidolgozni, ennyivel nem lehet bajnokságot nyerni.

És a végére egyetlen adalék: Almeria-Real 60ik perc gólt lő az Almeria, kettő perccel később a középhátvéd és a balhátvéd le (Marcelo és Albiol) és behozott egy középhátvédet és egy támadót ( Carvalho és Granero). Végül a csereember egyenlített és bár nem nyert a Margit, de az elvet értjük ugye?
Alapvetően Ranieri edzői szemlélete egy besz*ri fos elmélet, a kockáztatás mindenféle kerülésével. Na szvsz pont emiatt nem ért el soha semmit edzőként, pedig elég jeles csapatokat dirigálhatott!
Várom megtisztelő válaszaitokat ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
ForzaRoma24

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.01.20. 20:08

Már egy év múlva sem fog emlékezni senki, hogy bűn rossz játékkal lettünk bajnokok, inkább scudetto, egyértelmű.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
bigg

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.01.20. 19:43

volna...
calderoni

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2011.01.20. 19:42

azóta párszor összejöhetett volna..
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
altaky

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.01.20. 19:41

Mivel, hogy 10 év telik el a bajnoki címünk óta, én most a hitvány játék + bajnoki címre szavazok. Az más kérdés, hogy ilyen játékkal nem lehet bajnoki címet nyerni. 10 éve milyen játékkal és milyen csapattal sikerült. Ne is hasonlítgassunk, ne is álmodozzunk. A cél továbbra is a 4. hely, ez a realitás.
calderoni

Szavazás

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.01.20. 19:34

Kérésre nézzük a statisztikát:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Levy ASR
Admin

Előző

Vissza: AS Roma