Szavazás

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Mivel lennél boldogabb?

nézhetetlen játékkal bajnoki cím
34
57%
tetszetős, szórakoztató foci középcsapatként
26
43%

Szavazatok száma : 60

Re: Szavazás

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.02.19. 09:35

Virga írta:Az utolso 6 zz meccs azert annyira volt szorakoztato mint tom es jerryt nezni ha tomnak szurkoltal :D

azért tomnak is voltak szép pillanatai, sokszor járt pórul jerry. Zemannak is voltak jó pillanatai, nekem sok meccs tetszett vele. Én mindenképpen pozitívan emlékszem vissza az itt létére.
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.02.18. 22:05

Az utolso 6 zz meccs azert annyira volt szorakoztato mint tom es jerryt nezni ha tomnak szurkoltal :D
Virga

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.18. 21:56

Én azt javaslom, hogy ezt a szavazást most indítsuk újra. Friss ZZ emlékekkel kíváncsi lennék az eredményre
No Totti
No party
Xaba

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.09.08. 00:43

Ez amit írtál, szerintem mindenek felett érvényes. És követendő.
Corso22

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.09.07. 22:17

sztem egész évben nézhetetlen játékkal nem lehet bajnoki címet nyerni :) amugy engem nem érdekelne ha ilyen "nézhetetlen" játékkal (ami kivan zárva Zeman keze alatt) bajnoki címet nyernénk idén...nekem minden megérne az hogy még egyszer -valószinü utoljára- Tottit láthassam ahogy a magasba emeli Scudettot.
"Szeressd vagy utáld, de tény...Totti a futball egyik szupersztárja, Rómában egy legenda, és a válogatottban is a lehető legtöbbet nyújtotta. Amikor észrevette, hogy már nem képes a legjobbra tudta, hogy menni kell. Csak ez az út a járható. Csak erre emlékezhetnek..."
reaosns(Roma bella)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.09.06. 23:55

A tetszetős, szórakoztató játék remélhetőleg Inter féle eredményeket hoz majd, ez esetben meg semmiképp sem leszünk középcsapat!

Egyébként ezt a kérdés nem igazán tudom értelmezni, mert az ritka hogy mindkét csapat jól játszik, főleg Olaszban, és szerintem csak ez esetben lehet vereség és szép játék egyszerre... ha az ellenfél meg öli a játékot, akkor ugye nem tudunk szépen játszani... Az meg hogy szépen játszunk, az ellen meg randán, de hihetetlen mákja van és így nyer, szintén ritka.

Van még a bíró kérdés, mert ez a másik eset, ahol szép játék és vereség együtt járhat, a seria A-t nézve ez egy komoly tényező lehet, erre gondoltál?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
bigg

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.09.06. 23:38

Hihi! :D Nekem este még elsőre sikerült! (lehet, hogy most már nem menne ilyen jól) Akkor 11. helyen álltunk, mindjárt megnézem.
...
Trigo! Most egyenlő az Interrel! (lehet, hogy Te voltál?) :)
Corso22

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.06. 23:00

bammeg a harmadik ellenőrzőkódot tudtam csak kibetűzni :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.09.06. 18:41

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-k ... azz_-66438
Bár ez nem olyan szavazás mint aminek a topic lett kitalálva, leginkább ide passzol.
Nyomjatok egyet a Rómára, ha már eggyel több olyan hír megjelenik ami máshol nem, megéri :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
bence

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.21. 17:07

Szerintem tetszetős, szórakoztató focival nem lehet középcsapat lenni... (8-12. helyek) Vagy igen? Hogy? Ha szórakoztató a foci, akkor szép a játék, szépek a megmozdulások, fantasztikus helyzetek, izgalmas jelenetek a pályán... Elképesztő passzok, szemgyönyörködtető megoldások, tökéletes szerelések, fantasztikus becsúszások, kiemelkedő beadások és hatalmas bravúrok.. Ha az ember kikap egy meccsen, akkor azt jelenti, hogy vagy gólt kapott, vagy saját magának rúgja a szebbnél szebb gólokat.
Lehet ez csak kötekedés, meg úgy-e feltételes mód az egész.. de na :roll: :lol:
No Totti
No party
Xaba

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.01.24. 09:36

A Romát nem a megnyert scudettók száma emelte a többi csapat, egyesület fölé. Hanem a szimbólum, a történelem, a hagyomány, mindaz, amit az a mez és címer képvisel.

nade ennyi erővel az is mondható, hogy a romát nem a szép foci emelte a többi csapat, egyesület fölé. Hanem a szimbólum, a történelem, a hagyomány, mindaz, amit az a mez és címer képvisel.

és ahogy a több scudettora vágyókat torinóba irányítják, ugyanúgy a szebb focit követelőket meg át lehet küldeni barcelonába...

nyilván én is sziporkázó focit néznék szívesebben, csak sztem az messze nem minden.
tomm

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2011.01.22. 17:15

Xabee írta:
Ezzel teljes mértékben egyetértek. Tetszetős , szórakoztató futballal nem lehetnénk a középmezőnyben, csak elől. Vagy pedig nem lenne az tetszetős :D

2001 után rengeteg szórakoztató és tetszetős futballra emlékszem,mégsem lettünk bajnokok,sőt voltunk a 8.-ak is.Mégis minden mérkőzést úgy vártam ,mint egy VB döntőt.Vasárnap esti rangadók előtt már nem lehetett bírni velem. :D
Ezek az idők nagyon eltűntek, a mai meccs egyáltalán nem hoz lázba.Megnézem,minden Roma meccset nézek,de sok jóra ma sem számítok.Régen egy ilyen meccset behúztunk 4 vagy 5-1-re.Hol vannak ezek az idők????
totti11

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.01.22. 15:49

Hunszi írta:tavaly se volt szép játékunk mégis az utóbbi években akkor álltunk a legközelebb hozzá az igaz, hogy tavaly nem voltak ilyen látványos botlásaink de azért voltak és ha visszatekintünk, hogy tavaly ilyenkor is ugyanitt voltunk meg több ponttal lemaradva az első helytől akkor ebből kiindulva bármi megtörténhet még. Az tény, hogy ilyen össze vissza formával nehezen lehetünk bajnokok de a Scudetto várományosok is elég érdekes meccseken botlanak pl Inter - Brescia Milan - Lecce...szóval reménykedni lehet sőt kell is az már más kérdés, hogy milyen a játékunk de mivel rég nyertünk így inkább csúnya játék Scudetto részemről.

De ettől a minősíthetetlen semmitől még az is szebb játék volt!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
ForzaRoma24

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.01.22. 10:00

fantasista76 írta:Szerintem a tetszetős, szórakoztató foci és a középmezőny kicsit üti egymást. Ez azt jelentené, hogy ugyan vannak a bajnokságban olyan meccseink, amelyiken sziporkázunk, de a mérkőzések zömében nem tudunk felülkerekedni az ellenen, így lehetünk középcsapat. Itthon megverjük 4-2-re a Juvét, aztán elmegyünk Bariba és kikapunk 2-0-ra. Na, de boldogok leszünk. Vagy tetszetősen focizunk, csak éppen gólt nem tudunk rúgni, vagy arra gondoltatok, hogy minden meccsünkön 5-6 gól születik, de nem mindig mi jövünk ki jól a végén? Akkor meg azért vetne szét az ideg, hogy milyen jól játszunk és mégsem érünk el semmit sem. A többi, élmezőnyben szereplő csapat meg jót röhögne rajtunk. Emlékezzünk csak a tavalyi Samp meccsre, mikor a bajnokság úszott el...az 1. félidőben talán az idény legjobb játékát hoztuk, aztán a végén a rossz végén álltunk a fa..nak. Szerintem senki nem azt érezte, hogy nem fáj a vereség, mert jól játszottunk.

Én inkább a scudetto mellett szavazok, capitano is megérdemelne még egyet.

Ezzel teljes mértékben egyetértek. Tetszetős , szórakoztató futballal nem lehetnénk a középmezőnyben, csak elől. Vagy pedig nem lenne az tetszetős :D
Xabee

HozzászólásSzerző: orwell Dátum: 2011.01.22. 08:57

Verőfényest Mindenkinek!
Óriási ötlet ez a szavazás.
Elnézve szavazás pillanatnyi állását, és elolvasva a hozzászólásokat, nagyjából fele-fele kívánságok aránya.
Magam is vívódom, mit szeretnék inkább nézni: a "klasszikus" rövid passzos, látványos focit, vagy valami unalmas 90 percet, ami alatt, ha kimegyek kajálni, nem vesztek semmit.
Én arra szavaznék - bár ez most nem kérdés - ,hogy olyan Romát lássak, amelyik minden meccsen hajt az utolsó utáni percig, és nem hisztizik.
Ilyen mentalitással akár nyerünk, akár vesztünk nem állok fel keserű szájízzel a géptől.
Ranieri után, szabadon: "Mutassuk meg a világnak, kik azok a rómaiak!"
orwell

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.01.22. 02:49

persze, hogy senki nem cserélné el, aki igen, azt hívják juve-szurkolónak.
spall alatt volt szerencsénk a látványos de eredménytelen focihoz (a kupát ne vegyük ide), de olyan közel nem álltunk a bajnoki címhez, mint tavaly.
és randa játék ide vagy oda, nekem tavaly nagyon sok örömöt, mondhatni boldogságot okozott ez a ranieris csapat, ahogy kieső helyről emberfeletti küzdelemmel feltornázta magát az első helyre, még ha a samp vissza is pofozta a másodikra...
persze hogy 1es, inkább nyerjünk a mostani jtékkal és kínszenvedéssel, mint varázsütésre szépen játszani a dobogó alsóbb fokáért
tomm

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.01.21. 23:52

Na gyorsan egyenlítettem...
Kezdjük ott, hogy a legszerencsésebb eset: szórakoztató, látványos focival, szerethető játékosokkal megnyerni a bajnokságot. Csak, hogy bajnok legyél, arra szinte nincs esély, s ha mellette még nézhetetlen is a produkció, akkor az szinte a másik véglet.

Honnan közelítjük meg a dolgot... Egy kérdés: elcserélné-e bárki a Juventus hoszonnemtudomhány bajnoki címét a Roma három bajnoki címére? Én biztosan nem. Elcserélné-e valaki a sokszor doppinggal, megvett játékvezetőkkel, gazdasági hatalommal elért bajnoki címeket a pályán elért, hiába volt mindenki ellenünk, akkor is mi nyertünk bajnoki címekre (ha csak három ilyen is volt)? Én biztosan nem. A Romát nem a megnyert scudettók száma emelte a többi csapat, egyesület fölé. Hanem a szimbólum, a történelem, a hagyomány, mindaz, amit az a mez és címer képvisel.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2011.01.21. 21:51

fantasista76 írta:Én inkább a scudetto mellett szavazok, capitano is megérdemelne még egyet.

Meg DDR is megérdemelné
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Vinicius

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.01.21. 21:39

Szerintem a tetszetős, szórakoztató foci és a középmezőny kicsit üti egymást. Ez azt jelentené, hogy ugyan vannak a bajnokságban olyan meccseink, amelyiken sziporkázunk, de a mérkőzések zömében nem tudunk felülkerekedni az ellenen, így lehetünk középcsapat. Itthon megverjük 4-2-re a Juvét, aztán elmegyünk Bariba és kikapunk 2-0-ra. Na, de boldogok leszünk. Vagy tetszetősen focizunk, csak éppen gólt nem tudunk rúgni, vagy arra gondoltatok, hogy minden meccsünkön 5-6 gól születik, de nem mindig mi jövünk ki jól a végén? Akkor meg azért vetne szét az ideg, hogy milyen jól játszunk és mégsem érünk el semmit sem. A többi, élmezőnyben szereplő csapat meg jót röhögne rajtunk. Emlékezzünk csak a tavalyi Samp meccsre, mikor a bajnokság úszott el...az 1. félidőben talán az idény legjobb játékát hoztuk, aztán a végén a rossz végén álltunk a fa..nak. Szerintem senki nem azt érezte, hogy nem fáj a vereség, mert jól játszottunk.

Én inkább a scudetto mellett szavazok, capitano is megérdemelne még egyet.
Grande Capitano
fantasista76

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2011.01.21. 20:54

Szevasztok!

Nekem egyértelmű volt a szavazatom:támadó,szép foci,gólokkal,mint régen!(pl:Lazio-Roma 1-5) És legyünk mondjuk 6.-ak,de örömmel ülnék le a gép elé meccset nézni,nem úgy mint most.
Szerintem a szép foci csak és kizárólag Ranieri távozásán múlik! Semmilyen edzővel nem játszottunk még ilyen anti futballt.
totti11

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2011.01.21. 19:39

Üdv Skacok!

No, örülök, hogy ötletet tudtam adni! ;) Egyébként az ötlet abból fakadt, hogy én magam sem tudtam eldönteni, hogy minek örülnék jobban. Ezért kíváncsi voltam, hogy ti hogy álltok ezzel a dologgal :) Azért látom, megoszlanak a vélemények!
Ahogy írtátok is, most már nagyon jó volna egy Scudetto, nagyon rég volt már... de én a másodikra szavaztam most! Nagyon csúnya amit a pályán látunk, 0 támadójáték, ez nem foci!
AS Roma per Sempre!
Scrym

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.01.21. 19:11

tavaly se volt szép játékunk mégis az utóbbi években akkor álltunk a legközelebb hozzá az igaz, hogy tavaly nem voltak ilyen látványos botlásaink de azért voltak és ha visszatekintünk, hogy tavaly ilyenkor is ugyanitt voltunk meg több ponttal lemaradva az első helytől akkor ebből kiindulva bármi megtörténhet még. Az tény, hogy ilyen össze vissza formával nehezen lehetünk bajnokok de a Scudetto várományosok is elég érdekes meccseken botlanak pl Inter - Brescia Milan - Lecce...szóval reménykedni lehet sőt kell is az már más kérdés, hogy milyen a játékunk de mivel rég nyertünk így inkább csúnya játék Scudetto részemről.
Hunszi

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.01.21. 18:21

Ez egy elméleti szavazás, az a kérdés, hogy randa játékkal bajnokok legyünk, vagy széppel 3. 4. hely, középmezőny.

Nem pedig az, hogy randa, vagy szép játékkal középmezőny... azért a bajnoki cím sokat számít, mint mondtam már egy év múlva sem fog emlékezni senki, hogy ronda játékkal lettünk bajnokok, csak arra, hogy 2010-11-ben a Romáé a scudetto!

Még egyszer mondom ez csak elméleti szavazás, mert ilyen játékkal sosem leszünk bajnokok, csak elméletben.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
bigg

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.01.21. 18:18

Amúgy meg nem Ranierit akarom menteni(Isten ments :D ) de ebből a öregedő keretből nem hiszem hogy bárki ki tudná hozni azt a látványosságot, ami néhány éve volt, sőt továbbmegyek, sajna ott tartunk hogy taktikailag is kevés van ebben a keretben(mondjuk azért mert nincs pénz sokoldalú, kreativ kpályásra/kpályásokra), értem ezalatt, hogy csak két olyan ember van, Mirko és Menez aki szint tud csempészni az amúgy szükre kpályássorunkba, oszt ha ők is rossz napot fognak ki, jaj nekünk, az öreg akkor tényleg nem tud kihez nyúlni...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
feree80

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.01.21. 18:06

Az ilyen valós alternatívát apámék idejében ahhoz hasonlították, hogy "Kivel szeretne inkább eltölteni egy éjszakát: Sophia Lorennel v. Gina Lollobrigidával"
de mondhatnék aktuálpolitikai példát is, de inkább nem.
fradista romanista

Következő

Vissza: AS Roma