Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.28. 15:29


jnzsblzs írta:Aminek még mindig a dupláját éri.

persze, szerintünk, roma szurkolók szemében igen(és per pill a formáját elnézve, igenis ér ennyit), nyilván majd eljön az a pillanat is(1-2 év), hogy majd vmikor eladjuk, kérdés, hogy a vevő is így fogja é látni.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2014.12.28. 15:19


Aminek még mindig a dupláját éri.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.28. 14:38


Gabris írta:Kölcsön+opciónál mindig szerződésbe van foglalva a megvásárlási ár. Ez alól nainggolan sem kivétel, nem kérhet a Cagliari annyit amennyit jónak lát. És egyébként is jó viszonyt ápol a klub Cellinoval.


feree80 írta:amire célozni akartam tegnap, szal nem lennék meglepve ha ninja másik fele nem 6 milla lenne, hanem több.


Il Messaggero: The situation on Nainggolan
Today’s edition of Il Messaggero published an updated on the situation on Roma’s Radja Nainggolan.

Roma own only 50% of Nainggolan’s tag, but they want to own all of it. Reportedly, Roma originally wanted to postpone paying for the other 50% of Nainggolan until June, but with reported interest from clubs abroad – Roma may wrap up a deal for the Belgian in January. Cagliari are hoping to earn nearly €12 million for the other half of Nainggolan – but due to the amicable relationship between Roma and the Sardinian club, this asking price will lower.

akkor ennyit arról, hogy a másik fele 6 milla lenne, vhol 9 lörül talán megegyeznek......(akkor is már vhol 18 millába lesz a belga)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.25. 20:26


Biztos, hogy nincs papírbafoglalva és biztos, hogy nem 6 milla lesz, mert nemrég a kopasz ürgét kérdezték, nem jut eszembe a neve talán Baldissoni, hogy mit gondol NInja betöltött szerepéről a csapatban és mondta, hogy nem akar saját maga ellen beszélni, de tény, hogy egyik legfontosabb játékosa a csapatnak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.25. 18:40


feree80 írta:amire célozni akartam tegnap, szal nem lennék meglepve ha ninja másik fele nem 6 milla lenne, hanem több.



Szerintem ez már akkor írásba votl foglalva,hogy mikor és mennyit kell majd fizetnünk,ha élünk az opciós jogunkkal. Vagyis ha épp ésszel gondolkodott Sabatini akkor biztosan
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.25. 17:46


amire célozni akartam tegnap, szal nem lennék meglepve ha ninja másik fele nem 6 milla lenne, hanem több.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.25. 15:47


MajerKriSSz írta:én úgy tudom, hogy kölcsönvettük 3 milláért majd az egyik felét megvettük 6-ért és van opciónk hogy a másik felét is 6-ért megkapjuk, ha ezt nem fizetjük ki nyár közepéig akkor jön a borítékos megoldás, de addig a Cagliari sem tud beleszólni


Igen igen ez így van,opiónk van rá,tehát innentol kezdve csak akkor bukhatjuk őt,ha mi döntünk így!
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.25. 01:34


MajerKriSSz írta:én úgy tudom, hogy kölcsönvettük 3 milláért majd az egyik felét megvettük 6-ért és van opciónk hogy a másik felét is 6-ért megkapjuk, ha ezt nem fizetjük ki nyár közepéig akkor jön a borítékos megoldás, de addig a Cagliari sem tud beleszólni

Ez jó hír. Az enyém csak feltételezés volt, hogy ebből rosszul kerülhetünk ki.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.12.25. 01:24


én úgy tudom, hogy kölcsönvettük 3 milláért majd az egyik felét megvettük 6-ért és van opciónk hogy a másik felét is 6-ért megkapjuk, ha ezt nem fizetjük ki nyár közepéig akkor jön a borítékos megoldás, de addig a Cagliari sem tud beleszólni
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.25. 01:15


Ferenc10 írta:Tökre tárgytalan Ninjárol beszélni,imádja rómát,nemrég nyilatkozta le,a cagliarival is jo kapcsolatunk van,és miért menne el 1 poolba ?:D

Mint írtam, ha befűt nekünk a pool és nem tudjuk kiköhögni érte azt a 15 m-t, akkor visszamegy a cagliariba (amennyiben a liciten egy kis pool segítséggel nagyobbat ajánlanak mint mi). Sajnos ameddig nem teljesen miénk a játékjoga ki lehet őt játszani innen a beleegyezése nélkül is. Aztán választhat, hogy cagliari vagy anglia.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.25. 01:10


mcsabi írta:
feree80 írta:qrvára hihetetlen, de írnak róla, szal cerci és torres klubot válthat, vagyis egyik a milanba másik a matrachoz kerülhet januárban, ha ezt galliani megcsinálja, az hihetetlen.
podolszki áll az interbe tart.
míg ninját vinné a pool, de az angolok odáig mentek pletyka szinten, hogy mivel a játékos nincs teljes roma tulajdonban, megvennék másik felét a cagliaritól 15 milláért, ez elvileg viszont már nem történhet meg, hisz nincs már közös tulajdon, pláne azért sem mert nem olasz-olasz csapat között történne, meg amúgy is, sztem ez kizárt.
(elvileg ha kötöttek az árak, ergo a játékos teljesítménye nem befolyásolná az árat(sztem ez kizárt) akkor a belgáért már fizettünk 3 millát kölcsönért, plusz 6 millát, meg a másik fele is 6 milla lenne.....

Régen ez nem úgy ment, hogy a nyári átigazolási szezonban mindkét fél tesz egy ajánlatot és aki a magasabbat tette, azé a játékos? Szóval gondolom köthetünk megállapodást a Cagliarival, de ha a liverpool beleköp a levesünkbe és ad 15 m-t a játékjog feléért, akkor az eléggé felveri a Ninja árát számunkra, mivel vagy megadjuk mi is érte a 15-öt, vagy a cagliari visszaveszi és eladja a poolnak 30ért. Amúgy állítólag Ucan-t is beledobnánk az üzletbe, szóval a török római pályafutása lehet ennyi volt.

Az a milánói gárda meg amelyik elviszi Cercit rohadjon el... Sabi nem tudom mit csinál ilyenkor, simán el lehetett volna happolni.



Tökre tárgytalan Ninjárol beszélni,imádja rómát,nemrég nyilatkozta le,a cagliarival is jo kapcsolatunk van,és miért menne el 1 poolba ?:D
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.24. 23:35


feree80 írta:qrvára hihetetlen, de írnak róla, szal cerci és torres klubot válthat, vagyis egyik a milanba másik a matrachoz kerülhet januárban, ha ezt galliani megcsinálja, az hihetetlen.
podolszki áll az interbe tart.
míg ninját vinné a pool, de az angolok odáig mentek pletyka szinten, hogy mivel a játékos nincs teljes roma tulajdonban, megvennék másik felét a cagliaritól 15 milláért, ez elvileg viszont már nem történhet meg, hisz nincs már közös tulajdon, pláne azért sem mert nem olasz-olasz csapat között történne, meg amúgy is, sztem ez kizárt.
(elvileg ha kötöttek az árak, ergo a játékos teljesítménye nem befolyásolná az árat(sztem ez kizárt) akkor a belgáért már fizettünk 3 millát kölcsönért, plusz 6 millát, meg a másik fele is 6 milla lenne.....

Régen ez nem úgy ment, hogy a nyári átigazolási szezonban mindkét fél tesz egy ajánlatot és aki a magasabbat tette, azé a játékos? Szóval gondolom köthetünk megállapodást a Cagliarival, de ha a liverpool beleköp a levesünkbe és ad 15 m-t a játékjog feléért, akkor az eléggé felveri a Ninja árát számunkra, mivel vagy megadjuk mi is érte a 15-öt, vagy a cagliari visszaveszi és eladja a poolnak 30ért. Amúgy állítólag Ucan-t is beledobnánk az üzletbe, szóval a török római pályafutása lehet ennyi volt.

Az a milánói gárda meg amelyik elviszi Cercit rohadjon el... Sabi nem tudom mit csinál ilyenkor, simán el lehetett volna happolni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.24. 18:59


Ufficiale, Zola al Cagliari Il vice sarà Casiraghi

na, erre kíváncsi leszek, szurkolok nekik, igaz gyengültek tavalyhoz képest, de a keretük attól erősebb, hogy kipottyanjanak a calcioból.;)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.24. 18:30


qrvára hihetetlen, de írnak róla, szal cerci és torres klubot válthat, vagyis egyik a milanba másik a matrachoz kerülhet januárban, ha ezt galliani megcsinálja, az hihetetlen.
podolszki áll az interbe tart.
míg ninját vinné a pool, de az angolok odáig mentek pletyka szinten, hogy mivel a játékos nincs teljes roma tulajdonban, megvennék másik felét a cagliaritól 15 milláért, ez elvileg viszont már nem történhet meg, hisz nincs már közös tulajdon, pláne azért sem mert nem olasz-olasz csapat között történne, meg amúgy is, sztem ez kizárt.
(elvileg ha kötöttek az árak, ergo a játékos teljesítménye nem befolyásolná az árat(sztem ez kizárt) akkor a belgáért már fizettünk 3 millát kölcsönért, plusz 6 millát, meg a másik fele is 6 milla lenne.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.12.23. 15:45


Azért az Inter elleni 4-1 az nem volt semmi. :D Amúgy nem tudom hogy mit vártak el tőle, olyan keretből maximum azt lehet kihozni, hogy éppen bent maradjanak. Mondjuk volt 2 jó játékosuk, akiket pont mi hoztunk el. :D
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.23. 13:21


Szerintem is sajnos, de hát megértem a vezetőket. Az tény, hogy minden nagy csapattal döntetlenezett, de sajnos győzni nem igazán sikeürült senki ellen sem. Am egyedül azt bánom, hogy nem láthattam még sosem a Zmanos tavaszt, amikor kijön, hogy az ő játékosai sosem fáradtak. :D Szóval mi is elküldtük, meg most is el lett küldve karácsonykor. Ugye a Pescaránál láttuk, hogy kb aki ott játszott az most mind nagycsapatban van és megállíthatatlanok voltak. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.23. 13:14


feree80 írta:egyik oldalról ugyan megerősítették, de másik oldalról már azt találgatják hogy ki lehet zeman utódja, szal biztos qrva "szép" kari ajándék lenne a részére, ha menesztenék.

meg is jött a karácsonyi ajándéka
Zdenek Zeman è stato esonerato. Lo ha comunicato ufficialmente il Cagliari sul proprio sito ufficiale

sztem uccsó A ligás csapata volt a cagliari
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.23. 11:39


tényleg vazze, Giovincot kergeti onnan ha jól látom
de vajon miért???
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.12.23. 10:24


hűű, de kemény meccs lehetett! :D

Nézzétek ezt az összefoglalót: http://footyroom.com/juventus-2-2-napoli-2-2014-12/
4:37 -nél legalább 10x visszanéztem, annyira vicces, ahogy Bonucci elkergeti a másikat a gólörömnél :D :D :D :D :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.22. 21:19


nem gyenge tizipárbaj után (csak ezt néztem belőle) Nedved befoghatja a pofáját :D :D :D :D
első kupa kiénekelve a börtöntöltelékek szájából
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.12.22. 21:19


hát azért nem volt semmi az a 2-2 kihagyott egymásután :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.22. 21:19


Kiszopott a juve :D:D:D:D. Ennyi örömünk legalább van ebben az évben :). Grt a nápolynak!!!
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.21. 21:27


egyik oldalról ugyan megerősítették, de másik oldalról már azt találgatják hogy ki lehet zeman utódja, szal biztos qrva "szép" kari ajándék lenne a részére, ha menesztenék.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.18. 22:00


Azért ezzel várjuk még, de az biztos, hogy nyáron még maradni fog.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.18. 20:33


Egy ilyen cikk után azt hiszem nem megy sehova...

http://football-italia.net/60134/naingg ... e%E2%80%99

Szerényen azt nyilatkozta, hogy pályafutása végéig itt akar focizni....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 113 vendég