Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.12.12. 00:12

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.11. 21:14


Montolivo te állat
adható piros volt
viszont Totti csókoltatja Poulsent :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.12.11. 19:36


amúgy még a nem éppen tárgyilagosságáról híres Conte se beszélt a törökök várhidi által kfogásolt állítólagos pályamachinációjáról. Csak az UEFÁ-t kárhoztatta, és azt mondta (amit Mancini is különben), hogy ha tegnap nem lehetett játszani, akkor ma sem, mert a pálya egy csöppet sem volt játékra alkalmas(abb).
de elismerte, hogy ettől függetlenül a kiesés az ő felelősségük.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.12.11. 17:37


mcsabi: Most írtad Q-t, Mirkot, Marchisio.
Én még hozzáteszem Islat és Asamoaht. És a törpecirkálót is. Értékekre levezetve: Q értékét mondjuk tegyük 7-re (transfermarkt szerint 10, de hát nem játszik :D), Mirkot mondjuk 12-re (tm: 21), Marchisio 17 (tm: 31), Isla 5 (tm 11--> ha ha ha :D), Asamoah 10 (tm 19), Giovinco 12 (tm:18).
Tehát, akik szerintem simán pótolhatóak,azok közül mondjuk 3-at kéne eladni (persze jó kombóban :D) Persze tudom, hogy ez így elég légből kapott, csak próbálok érvelni.
Conte-t különben sem értem, a bajnokságra és a kupára minek ennyi játékos :D

Milan: Sokat elmond, hogy ingyen jön Rami meg Honda is. Nem rossz játékosok, de a Milannal minden pénz Balo hiteleire megy még mindig :D

Így, hogy a Juve kiesett, a Napoli pedig kifog elég daráló lesz a tavaszi szezon.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.12.11. 16:59


annál nagyobb baj, minthogy egy schalke megveszi az egyik legjobb játékosukat, nem nagyon lehet...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2013.12.11. 16:44


Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/milan-honda-keiszuke-januarban-erkezik-a-10-es-mezt-kapja-2301039
apa kezdődik

Ebben a hírben az a legnagyobb szám hogy a 10-es mezt kapja. :)
Ekkora lenne a baj a Milannál?

OFF: A Galata úgy látszik máris elkezdi költeni a 30 milláját, a megbízható sportlap szerint legalábbis bejelentkeznek Vécseiért :D
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.11. 16:37


nem azért, de ez a giovinco se nagy szám játékos, én legalábbis nem tartom sokra. :wink:
viszont a spanyol kezd belrázódi a calcioba, és tevez is tud sokoldalúan játszani.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.12.11. 16:33


Honda?
akkor már inkább egy babetta :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.11. 16:30

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.11. 16:26


Én valahogy nem látom azokat a játékosokat, akikből a juve behozná azt a 30 m-t. Conte ebből a szempontból gyökér. Ha lett volna egy kis esze legalább a nyáron megpróbálja mirko-t kp-ra váltani és venni egy fiatalabb támadót. Így most van egy 30+os Q, Mirko és lassan Tevez. Két fiatal csatár Llorrente és Giovinco, akit eladtak mert sz*r volt, aztán jó lett, visszavásárolták drágán és most megint sz*r. Nagy biznisz volt ez.
Középpályán ott van Marchisio, akin ha túladnak, kaszálnak egy nagyot, mint mi Borinin és Aquilanin, majd röhögnek, hogy rásózták a selejtet valakire, de nem volt meg bennük a Roma faktor (ebben legalább profik voltunk anno).
Szerintem jelenleg Marchisio és Mirko eladása nem jelentene nagy veszteséget számukra, de szerintem nincs klub, aki 10-12-nél többet ad bármelyikükért.
Ha meg egy kicsit erősödik a Roma és nem nyer meg mindent olaszországban a juve a Vidal szintű sztároknak is lekopik az I love juve tetkó a karjukról. Tavaly is elég necces volt már a továbbjutásuk a csoportkörből.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.11. 16:06


fr: értem mire gondolsz, de én máshogy látom. Bár mindegy is :)
Ha ez negatívan hatna rájuk a bajnokságban is, azzal minden nemjuve drukker kiegyezne az tuti :D

Ha már Serie A, Ajax veri a Milant ma este?
elképzelhetetlen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.12.11. 16:02


mcsabi te nagyon sajnálod tőlük a pénzt :D (pedig ha rábeszélik Contét, hogy nincs feltétlen szüksége azokra az emberekre, akiket alig játszat, simán befolyik ennyi :D )
Amúgy az a röhej inkább, hogy csak az otthoni real elleni meccsükön akartak futballozni. Így nem nehéz kiesni.
A bajnokságot szerintem mindenképpen húzták volna. Így asszem dobható a téli Berbatov kacsa is. AZ EL-t én meg nem tudom elképzelni, hogy komolyan vennék.
Ha már Serie A, Ajax veri a Milant ma este?
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.12.11. 16:02


Tr: egy elakadt labda, egy váratlan egyensúlyvesztés a védekező csapatnak lehet végzetes, nem a támadónak.
De mindegy. Egyébként még az olasz oldalak, amiket láttam, se fogják erre, csak leszögezik, hogy a rendkívüli körülmények befolyásolták a játékot és kész. És megállapítják, hogy a juve csak magát okolhatja, hogy egy otthoni koppenhága elleni meccst kivéve egyet sem sikerült megnyernie
(szóval szerintem ez tipikus magyarosch bűnbak- és mentség- kereső, összeesküvéselmélet- szerű torz gondolkodás :) )

amúgy meg ilyesmi is visszavetheti őket. Morálisan ott maradhatnak a sárban pld :)
(mondjuk tavaly a cselszkíj hamar túltette magát a blamázson, de az más tészta...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2013.12.11. 16:09-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.11. 16:02


ááá, baxki túlértékeltem a bundásokat, még az 1 pont se lett meg, ettől függetlenül nem örülök, mert ez szégyen, akár ilyen volt a pálya, akár nem, ebből a csoportból már 4 forduló után tov.kellett volna jutniuk, sőt ha jól emléxem a törökök le is ikszeltek a dánokkal, holott ha nyernek, ma már nem is lett volna tétje a meccsnek...

amúgy ha ezzel mély apátiába esnek, értsd csak minden2dik meccsüket nyerik a calcioban, akkor meg megérte. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.11. 15:53


Ha azt veszük így is teljes erővel jöhettek a mezőnyre, mert a BL-ben nem sok vizet zavartak. Itt most jól látszik, hogy annyira nem bicós a csapatuk, hogy rossz formában, bírók nélkül képesek hozni a meccseket. Ez a 30 milla meg akárhogy is nézzük, legalább 1 minőségi játékos, így nem bánom hogy ez hiányzik a kasszájukból.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.11. 15:47


fr: nem néztem a meccset normálisan csak félszemmel
így a pályát se figyeltem annyira. Igen, elhittem amit Várhidi mondott.
Amit mondasz az viszont nem igaz szerintem. Rossz talajon a védőnek mindig egyszerűbb dolga van. Ahol labdát lát ott kivágja és kész. Azt sáros talajon is ugyanúgy meg lehet tenni. De támadást építeni....
és nem a 16-oson belül kell hogy kiváló legyen, hanem előtte. Amit mondasz, hogy azon a térfélen csak sár volt, mert "elbénázták", nos épp ez lehet az óvás alapja. De mondom, úgyis értelmetlen, de legalább lesz mire fogniuk :)

a kudarcot megérdemelték valóban, ettől még nekünk ez sehogyan sem jó. Mi az istenért vetné ez vissza őket olaszban? Ma xegy hétig, aztán teljes erővel jönnek a mezőnyre
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.12.11. 15:46


aeser írta:Akkor mostantól annak szurkolok hogy nagy áldozatok árán verekedjék el magukat a hazai pályás EL-döntőbe, és ott kapjanak ki úgy hogy a sorsdöntő tizenegyest Vucsinics flegmán a kapusba lövi. :)


Ámen :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.11. 15:44


Lehet nem ott állnánk a bajnokságban ahol, de 90%-ig biztos vagyok benne, hogy ebből a csoportból röhögve jutottunk volna be a 16 közé. Szerintem ha nyár végéig érkezik még 3-4 minőségi játékos (és természetesen nem adunk el senkit), a legjobb 8-at simán megcélozhatjuk amennyiben bejutunk a bl-be. Két év múlva Tottinak BL-t kell nyernie, nincs mese :D.

Az viszont az év vicce, hogy az olasz csapatokat a milan fogja képviselni egyedül a bl-ben.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2013.12.11. 15:43


Akkor mostantól annak szurkolok hogy nagy áldozatok árán verekedjék el magukat a hazai pályás EL-döntőbe, és ott kapjanak ki úgy hogy a sorsdöntő tizenegyest Vucsinics flegmán a kapusba lövi. :)
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.12.11. 15:39


Trigoria írta:simán megóvható a meccs a pálya feles takarítása miatt
amit aztán persze elutasítanak

a juve bosszúból meg szanaszét veri a serie a-t


?? te is beveszed várhidi szánalmas duzzogását?

pedig láthattad volna, a16-oson belül u.olyan volt a pálya. a 16-os előtt azon az oldalon, ahol a juve támadott a 2. félidőben, valóban másképp nézett kia pálya, ott valamiért elbénázták és a maradék füvet is lekotorták, és ettől csak sár volt.
Amúgy pedig ez az ott védekező csapatnak sokkal rosszabb, mint az ott támadónak, mert ha ők hibáznak ott a talaj miatt, az végzetesebb lehet.

Nagyon, de nagyon megéremelte ezt a kudarcot a giuve. Reméljük, ez a bajnokságban is visszaveti majd őket! :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.12.11. 15:34


Bocsánat, a tavalyi braziljaink belekeverték a dolgot :D Hát én, mint olasz szurker örülnék neki, ha a vb-n nem az olasz keretbe lenne :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.11. 15:30


Kérdés: Marquisio...
Szerintem hagyjuk meg őt olasznak! Ne barzilosítsuk. Legyen csak Marchisio :wink: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2013.12.11. 15:28


Az viszont egy érdekes kérdés hogy a Juve rámegy-e az EL-re, ha már Torinoban lesz a döntő.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.11. 15:25


Kedvem lenne keresni egy bundi fórumot trollkodni egy kicsit :D. Vszeg most örömködhetünk rajtuk utoljára ebben a szezonban.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.12.11. 15:25


A meccset elnézve arra jutottam, hogy mindkét csapat roppant gusztustalan :D a másik dolog meg az, hogy mindig bántom az olasz bírókat, de ez a portugál még talán náluk is rosszabb :D
Kérdés: Marquisio és Asamoah csak szerintem hulladékok? És Pogbát csak én látom szinte mindig rosszul játszani? (túl nagy a hype-ja szerintem)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég