Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.03.19. 18:22


kajáltam, de telón látom 1-0 Palermonak épp, mondom érzem hogy ez Sallai volt (ráadásul csatárposztra írták az összeállítási képen)
és voálá :!: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.03.19. 15:07


A Napolinak is sikerült egy digóval felállni..... :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.03.19. 14:28


Ja, szerethető csávó, csak nem elég jó. Az árcédulájáért nem ő a hibás.

Közben meg a Napoli nem tudott annyira belesz@rni a második félidőbe, hogy iksz legyen :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.03.19. 13:55


szerintem Iturbénak valahol mindig is megvolt a kellő önbizalma, mert azok után ahogy nálunk játszott, és Torinóban fogadták első meccsein, már a játékosok egy nagy része összeomlott volna. De ő csak megy előre, mindenen át.
Mondjuk ha megtalálja önmagát, attól még kevés lenne ő nálunk, de azért drukkolok neki.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.03.19. 12:28


Mihajlovic eléggé jó pszichomókus lehet, mert Iturbének úgy tűnik visszajött az önbizalma. Pedig cserélgeti folyamatosan, de ennek ellenére nem beszari.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.03.18. 20:31


Iturbe gólpasszt adott :D. Jó lenne, ha valamit mutatna végre és akár kedvezményesen (ingyen?) de elvinné valaki tőlünk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.03.18. 15:02

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.03.17. 23:15

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.03.13. 12:54


penalty.jpg


Ezt csak így berakom ide csendben.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.03.12. 20:18


cejas írta:Nagy kivégzések voltak ebben a fordulóban.
A Sassuolonál nem tudom, hogy meddig lehet hivatkozási alap a sok sérült, mert lassan azért visszaszállíngóztak az emberek. Nem tudom, hogy Di Francesco mennyire jó edző lenne a Romanál...

ha spá lép, egyértelmű nálam :arrow: giampaolo
vmiért szimpi az ürge, meg sztem megérett már egy nagy csapat kispadjára
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: rageee Dátum: 2017.03.12. 19:36


cejas írta:Nyugi. Fog.
Nem pihenhet, mert nincs helyettese.


Örülnék Neki , ha min 2x betalálna , és lőnénk Mi is egy masszív 5-öst ma este , adja Isten !
rageee
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2013.01.23. 21:06

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.03.12. 18:42


Nagy kivégzések voltak ebben a fordulóban.
A Sassuolonál nem tudom, hogy meddig lehet hivatkozási alap a sok sérült, mert lassan azért visszaszállíngóztak az emberek. Nem tudom, hogy Di Francesco mennyire jó edző lenne a Romanál...

rageee írta: Dzeko mikor is lőtt gólt utoljára ?
Bár ma amúgyse fogsz jatszani .


Nyugi. Fog.
Nem pihenhet, mert nincs helyettese.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.03.12. 15:58


Melyek azok az érvek amelyekkel bejön a reklamálás?
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.03.12. 15:47


aeser, a link szintén ott van a hsz-emben az esetről
és jah, ilyen előnyöm származik belőle mondatokat én is lőttem el bíróknál. Elküldtek a francba vele. :) Jogosan.

FR34: lehiggadtam. Ki nem törlöm a hszt, mert tartom amit írtam benne, de azért bocs hogy kemény lett! Semmi bajom veled tudod :wink:

az Inter gálázik ahogy látom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.03.12. 15:44


Így kell lezárni egy meccset. 5:0-ás első félidő után már kijönni nem lesz kedvük.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: rageee Dátum: 2017.03.12. 15:31


Az Inter bomba formában , Icardi mesterhármas 26 perc alatt
Miközben mi sorra bukjuk a fontos meccseket , Dzeko mikor is lőtt gólt utoljára ?
Bár ma amúgyse fogsz jatszani .
rageee
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2013.01.23. 21:06

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.03.12. 15:18


Sorfalnál azért jobb esetben nem az arcot védő kezet fújják be hanem a fej felettit (kivéve például Maicon a Juve ellen). Van egy olyan felfogás is, hogy ha a védekező csapat előnyhöz jut a kezezéssel, például gólba tartó labda vagy egy beadásnál gólhelyzetet akadályoz meg, akkor szándéktól függetlenül lefújják. Sólyom László után mondjuk hogy ez a futball láthatatlan szabálykönyvében szerepel.
A konkrét esetet amúgy nem láttam, ezt csak úgy általánosságban fűztem hozzá a vitához.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.03.12. 14:39


eközben Nagy Ádi nélkül nyert a Bologna. Csoda
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.03.12. 14:08


Jézus mária FR34, ez mi a büdös franc volt tőled? :D :D :twisted: :twisted:

Összekeversz, összekapcsolsz, belelátsz olyan dolgokat amikről max álmodtál!
Felhoztunk egy 95. perces tipikus juves tizit. Ami nem volt tizi. MIért tipikus? Mert a juve mindig - értsd MINDIG - megkapja ezt ilyen helyzetben. De pont le is írtuk ekkor, hogy amúgy g.ecire nem érdekel pl engem, és nem azért írjuk, mert idegesek lennénk miatta, vagy mert a Milan nem érdemelt volna vereséget. Hogy a f.szomba jön ide, hogy mit érdemelt volna a Milan???????????????????????????????????? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Ha főbe lövöm az utcán Viktort akkor is azzal jössz majd, hogy jaaaa hát hisz megérdemelte, mert az elmúlt években így meg úgy kormányzott???
Meg megint jössz ezzel a sz.rsággal, hogy mi mennyit kaptunk. Le van írva valahol, hogy minden csaptnak közel azonos számú büntetőt kell kapnia????????????????????????????????? :!: :!: :!: :!:
Az hogy mi detto kamutiziket is kaptunk, lóf.szt sem befolyásol abban, hogy a juve most azt kapott. Ez is, az is kamu volt.
Nem bírózunk, hanem juvézunk max, és a szabályok betartatását kritizáljuk.

Kevésbé akadunk fent rajta ha a 60ik percben történik.
Gondolod te. Én mindig ugyanúgy. De tény, hogy a végén befújni egy bírónak is nagyobb felelősség, mert meccsdöntő. És a juvénál nem szívbajosak a bírók ezt megtenni.
Az első félidőben is volt egy gyanús eset a milány 16oson belül, azt meg nem adta meg, mégse hőbörög senki.
Nem láttam a meccset, csak a végét. És ki a k.rva anyám hőbörög????? A rossz bírói felfogásról bezsélgetünk. A te hszeden viszont már hőbörgök.

És nem, nem volt megadható. A keze a lövés előtt már oldalt volt, hisz futott. Nézd vissza!
A szabályt nem tudom, hogy hogyan szól pontosan, d
Akkor mi az úristenért mondasz olyat, hogy megadható volt???? Beidéztem a szabályt. Ott van lejjebb.
de a keze nem a teste mellé volt szorítva, a beadás a kezén akadt el, szóval innentől tényleg bíró függő.
meg a nagy büdös lóf.szt. Tanuld meg a szabályt, de legalább olvasd el.

nagyon felb.sztál ezzel a hszel. Süt belőle a felületesség.


brunoconti:
De Sciglio emelhette a bal kezét blokkolásra is, de akaratlanul is.

https://www.google.hu/webhp?sourceid=ch ... 017&*&sh=0
simán futásnál így lendül a kéz

98-as VB-n Baggio lazán ráemelte a labdát a chilei lefelé tartott kezére, mennyire örültünk a tizinek!
ez megint nem tudom hogy jön ide??

Szóval a tiszta tizi a Giuly meg Suarez védése vagy ha a sorfalban álló ember a felrántja a karját a labda elé. Egyebeknél meg a bíró dönt valahogy, sokszor jól, sokszor rosszul. Felelősségre vonják érte a felettesei?
Na, pont a sorfalas kézfelrántás a kérdéses inkább. Muszáj az arcot védeni. Kispályán nem is állok máshogy oda sorfalba pl.
Felelősségre? A barca mecccs bíróját legalább elmeszelték a BL-re, bár ez a Párizson már nem segít persze. De amúgy igazad van, mert sose vonják kb felelősségre őket. Ezért is tojok az egészre.
(Suárez meg nagykirály volt akkor, imádtam érte:))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.03.12. 12:51


Fr34, bármilyen 11es megadható. A felezővonalnál történt műesésre is adhat. Az egyértelmű csalás, ez meg 100% Juve. Mert a Juve ilyen arányban kapja meg ezeket a calioban. A bíró tudta hogy minimum véleményes és tudta higy eldönti vele a meccset. Valószínűleg azt is tudta, hogy mikor veszik elő jobban, ha megadja vagy ha nem.

Mi köze ennek a mi 11eseinkhez? Ha akarod elemezgethetjük azokat is, de mi a kapcsolat? Kevésbé hibás vagy mi? Miért ne birózhatnánk? Aki kapott már kamu tizit, az onnantól kussoljon? Tényleg nem értem. Nem azt írtam hogy azért nem leszünk bajnokok mert...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.03.12. 12:24


Megadható volt, megadta. Kevésbé akadunk fent rajta ha a 60ik percben történik. Az első félidőben is volt egy gyanús eset a milány 16oson belül, azt meg nem adta meg, mégse hőbörög senki. Én sem adtam volna meg, félreértés ne essék, de éppenséggel adható volt. A szabályt nem tudom, hogy hogyan szól pontosan, de a keze nem a teste mellé volt szorítva, a beadás a kezén akadt el, szóval innentől tényleg bíró függő.
Ha ettől elvonatkoztatunk, a milány nem érdemelt pontot, gyengébbek voltak a meccs legalább 70-75 percében. Labdabirtoklás 60-40, lövés 24-6, kaput talált 11-2, indokolatlan arról beszélni, hogy elvették a milánytól a pontot...
mi is nyertünk idén több meccset is ilyen utolsó utáni tizivel, ebből a szempontból is teljesen indokolatlan, hogy mi bírózunk. Idén nekünk bíró ügyben nagyon nagy k*ss van ;) bírózzanak a milány szurkolók, mi meg maradjunk csendben, nagyon nem szép dolog 100% juvézni, mert mi még 12 megadott tizinkkel mindig jóval előbb vagyunk ;) Dzeko fantasztikus homorításait ugye senki nem feledte még? :D
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.03.12. 10:37


Az első sorodban furán hangzik, hogy a játékvezető szándéka dönt. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: brunoconti Dátum: 2017.03.12. 08:58


Mivel a szabály pontosan leírja az egyértelmű eseteket, a kézre lőtt/pattant labdáknál a szándék dönt: a játékvezető szándékozik-e büntetni vagy nem. De Sciglio emelhette a bal kezét blokkolásra is, de akaratlanul is. A bíró úgy döntött, ahogy akart. Sajnos sokuknál egyértelmű a döntés, ha az egyik csapat az, amelyik.
98-as VB-n Baggio lazán ráemelte a labdát a chilei lefelé tartott kezére, mennyire örültünk a tizinek!
Szóval a tiszta tizi a Giuly meg Suarez védése vagy ha a sorfalban álló ember a felrántja a karját a labda elé. Egyebeknél meg a bíró dönt valahogy, sokszor jól, sokszor rosszul. Felelősségre vonják érte a felettesei?
brunoconti
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.10.01. 09:26

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.03.12. 02:29


mindketten jól mondjátok
ettől még az ilyen nem tizi. De sok bíró megadja. Mindegyik tévesen. De a kisebb hiba felé mennek. Mint a lesgóloknál.

tehát hiába érvelsz azzal Zsolti, hogy mivel máskor megadják sokan az ilyet tizinek, ezért ez is tizi. Nem, ettől még ez nem lesz tizi.
(ha pl sokan téllegnek írják a tényleget, attól még az nem lesz helyes, csak max szokás. majd ha a helyesírás szabálya elfogadja, onnantól lesz helyes :wink: )


de pont az ilyen esetek miatt se foglalkozom már a szabályokkal fociban meccsnézés közben. TUDOM, hogy minden meccsen kisebb vagy hatalmas tévedés biztosan lesz. Elfogadtam a sz.r rendszert, a bundát, a csalást, nem érdekel már.
Csak akkor folyok bele ilyen vitába is, ha a szabályokat a beszélgetőpartnerek nem ismerik jól (vagy esetleg én, de akkor utánajárok).
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.03.12. 00:25


A testtol eltartott kezen megpattano labda altalaban tizi akar volt azandek akar nem. Amikor a 16oson belul vedekezett pjanic, mindig latvanyosan hatul osszekulcsolta a kezeit, nyilvan nehogy ilyen tortenjen, ez mindig feltunt.
Elottem van a kep, ahogy torisidis becsuszik, a kezeit viszont elfelejtette lecsatolni. Mert mast nem csinalhatott volna veluk, valahol lenniuk kell. Tizi.. pedig elobb csuszott, a passz csak uatana jott, ami elakadt.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég