Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.02.09. 06:10


Te komolyan a vilagbajnok ddr-hez hasonlitod nagyadit?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.02.08. 22:52


na, én most untam meg a Bolognát nézni

ennél ostobább csapat nincsen a földön
eskü olyan érzésem van, hogy Nagy Ádinak agyhalottakkal kell fociznia.
Kedvencem, amikor 4 a 2-re rohannak előre, ebből kettő középen tök üresen, de a labdavívő úgy gondolja, hogy jobb lesz azt 25-ről ellőni :twisted: Az ilyen a halálom ha focizom.
Komolyan azt érzem, hogy ennél ostobább és gyengébb csapatot nem láttam. 9 embert benyomnak, és megáll a tudomány. Fogalmuk sincs mit kéne csinálni (és nyilávn a képességeik is behatároltak). Ádin látom hogy tudja, de agyhalottak veszik körül.
Amúgy nem magamat akarom fényezni, de én is általában többet értek a (kispályás) focihoz mint akikkel focizom (ez a rutin). Nagyon unom már az agyhalottakat. Nagy Ádihoz nem méltóak a társai.
nagyon felb.sztam magam ezen. Már inkább örültem a végén, hogy a Milan megnyerte.

és akkor most jön a feketeleves:
Nagy Ádi játékát is meguntam. Hozza amit szokott, hozza amit tud , és azt nagyon magabiztosan és üzembiztosan. Csakhogy miről is beszélünk? Visszajön, elkéri a labdát, majd továbbadja kockázat nélkül. Majd elmozog, MINDIG megjátszható (ez a hatalmas előnye), megint elkéri, megint továbbadja. Mozgatja a csapatot. Helyzetbe SOHA nem kerül (ha elvétve igen mint nemrég valamelyik meccsen, akkor is ziccerből kipasszolja), gólpasszt szinte SOHA nem ad. Gólt SOHA nem lő, extramegoldást SOHA nem vállal, igazán váratlant SOHA nem vállal be, SOHA nem kockáztat. Persze ő a stabilitás, de ennyire nem lehet valaki középpályásként veszélytelen a kapura. Nem értek ennyire ehhez, de tiszta alibi a játéka kívülről. Tudom ez csalóka, meg lehet a csapatnak épp ez a megbízható csapatmozgató kell (akiről megint kiállítottak egy embert), de nekem nézhetetlen már. Nem nagyon látok ilyent embert más csapatokban, aki ennyire erre a feladatra van kizárólag beállítva (haver szerint Mascherano pl, aki 8 éve gólt se lőtt). DDR, Strootman is védekező kzp, mégis mennyivel máshogy játszanak. De mondom, nem értek hozzá...
Lehet tökéletesen hozza amit kérnek tőle, de nekem nézőként nem tetszik a játéka már.

pfujj de szánalmas volt ez a Bologna. Szánalmas Milan ellen, egy szánalmas bajnokságban. Hányok.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: rageee Dátum: 2017.02.08. 22:46


Kiváncsi vagyok , Donadoni megússza-e .
Már az 1-7 is csúnya volt , Én már ott is elgondolkoztam volna a vezetők helyében ,
de ez a mai kettős/hármas emberelőnyben VERESÉG , szerintem kimagyarázhatatlan ,
főleg azért , mert így se volt egy komoly helyzetük sem .
rageee
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2013.01.23. 21:06

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.02.08. 22:36


Komoly csapat ez a Bologna, ha hazai pályán kettős emberelőnyben képes kikapni. Talán két igazán komoly helyzetet tudtak összehozni.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.02.08. 19:43


elmaradt a "hátha" :(
egykapuzik egész meccsen a juve - már amennyire odanézek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.02.08. 19:19


Nem nézem teljes erőbedobással a meccset, de egyetlen Crotone kontrát sem láttam. Csak mert tegnap szóba került...
Közben vezet is a Juve, elég gyenge meccs amúgy.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.02.08. 19:03


remélem a juve kifárassza a crotonét vasárnapra :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.02.08. 18:53


Null-null a szünetben? Kár hogy nem vagyok tévéközelben.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.02.08. 18:45


húú azok a statok a végén F.Totti... azok nagyon jók és érdekesek
és jah, a Real majd jól lesimázza. Hiszen a Napoli statjai a Serie A-ból jönnek ugyebár...

amúgy a tegnapi meccsünk azért ha 10x lejátszanánk egymás után, valszeg nem adna ki még egyszer ilyen sima meccset. Bár lehet tévedek.
És épp ezért egy egy meccs alapján én nem hasonlítok vagy elemzek soha egy csapatot. Hetek, hónapok összképe az ami mérvadóbb.
Ezt csak azért modnom, hogy mindegy, hogy a Roma és a INter egymáshoz képest mit játszott a Fioval. Minden meccs már
Persze ettől még érdekesek a statok ott is.


közben nézem a juve meccset
hátha... :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.02.08. 09:11


Ezt persze nem lehet objektíven megválaszolni, de szerintem igen. Pontosabban láttam idén az Intert többször is jobban játszani még a tegnapi Románál is (pl. Juve ellen az első félidőben, a Lazio ellen sem voltak ennél gyengébbek, sőt a Lazio elleni bajnokijukon talán jobbak is), de nem biztos, hogy ha a két játékot egymás ellen teszed fel, akkor is az övék dominálna. Az Inter rendkívül látványosan, gyorsan, kombinatívan és gólra törően játszik. Elsősorban sebességben jobbak, mint a mostani Roma.
De a Romának nagy előnye (legalábbis én úgy érzem), hogy jobban tudja ölni a másik csapat játékát a lassabb, labdabirtoklósabb, széleket lezárós stílusunkkal. Nem tudom, hogy Spalletti érdeme-e kizárólag, de minden meccsnek van olyan szakasza, ahol elkezdünk dominálni. Nem látványosan, de felőröljük az ellent és mintha mentális fölénybe is kerülnénk. Most is ezt éreztem a 20. perctől, pedig nem kezdett rosszul a Fiorentina.

És az összehasonlítgatás:
A whoscored szerint 7,58-as ratingünk volt tegnap. Ez brutál magas. 10-zel többet lőttünk kapura, mint a Fio és 8-2 volt a kaput eltaláló lövések aránya. 81%-os passzpontossággal játszottunk, de az ellenfél is 80-nal. 4gyel több egyéni akciónk volt és 3mal több szerelésünk. Domináltunk. De összesen csak 104km-t futottunk és abból is csak 6,5 volt sprint. Ezek nem túl jó számok, de tekintve, hogy az átlagos labdaérintési magasságunk 57m felett volt, ez nem is lehetett sokkal jobb.

Az Inter a Pioli korszak elején játszott a Fioval. Megverték őket, de teljesen más volt a meccs képe. Elmentek kb negyed óra alatt 3-0ra és utána jött rájuk a Firenze. Sokkal inkább meccsben voltak, mint ellenünk. 4-2 lett a vége, de simán benne volt az iksz. A statisztikai mutatók eléggé hasonlítanak három különbséggel. Kevesebbet volt náluk a labda (51%, a mi 56%-unkkal szemben), de lényegesen többet futottak. 110km amiből 9,6km sprint volt. Ez utóbbi 48%-kal több. Az ő labdaérintési magasságuk 51m-en volt.

Az Inter gyorsabb csapat mint mi. Ez biztos. Mi meg stabilabbnak tűnünk. De szurkolóként nagyon megragadnak az olyan hülye (de rövid) periódusok, mint amikor az Atalanta vagy a Samp fordított ellenünk, vagy éppen Vermaelen és Rüdiger felváltva hozza ránk a frászt.

Konklúzió? Nincs :)
Ha a csapatok rangadóit nézem, akkor nem mondanám, hogy mindenképp jobb az Inter. A gyenguszok és a középszer ellen viszont a stílusuk jobban él, ráadásul a szemnek is "kedvesebb". Azért billenek kicsit az Inter felé, mert a tegnapihoz hasonló Romát legutóbb a Lazio ellen láttunk. Az pont 2 hónapja volt. Az Inter játéka azért hétről hétre elég jól működött a Juve elleni második félidőig. Február 26-án kiderül, hogy mit kóstál ez a két stílus és edző egymás ellen. Nagy meccs lesz.

Szerk: A "ki játszik jobban?" kérdésre egyébként nálam sokkal hozzáértőbb emberek is keresik a választ. Létezik az UEFÁnak egy sajnos fizetős Castrol szponzornevű statisztikája, ahol az Opta adatait több neves szakember dolgozza fel, értékeli és abból állítanak össze rangsort. Sajnos csak hallottam róla, de szerezni nem tudtam belőle. Drága és aki megveszi, nem szívesen adja tovább :(
Az összeurópai listán a Napoli állt az élen a múlt héten. Elvileg ők vannak az összes Európai csapat közül a legjobb formában, ők játszanak a legjobban. Két statisztika maradt meg bennem, mert mindkettő döbbenetes. A passzaik 70%-át az ellenfél térfelén realizálják. Az 50% már magasnak számít. A klasszikus nagy tikitaka Barca is ritkán érte el a 70-et. Illetve a serie a leggyakoribb játékkapcsolata a Hamsik-Insigne. Valami 700szor passzoltak egymásnak. A top10-be nem fért be rajtuk kívül más, csak védőpáros. És ilyen felvezetés után fogja velük feltörölni a gyepet a Real...
(remélem nem)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.02.08. 07:23


Tenyleg erdeklodeskeppen kerdezem, hogy az inter a tegnapi romanal is jobban jatszik-e
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.02.07. 15:58


jó ok, csak Lazio ellenit hoztad fel...
meg hogy hol állnak épp. De ugye Pioli nem a bajnokság eleje óta az edző, azért ezt is vedd figyelembe.
De amúgy értelek, elfogadom. Én is azért mondom, hogy idén még nem nagyon tényezők.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.02.07. 15:01


Trigo, nem az elemzest vontam ketsegbe. Nem irtam hogy nem jatszanak jobban nem irtam,hogy nem erosebbek gazdasagilag. Azt vontam ketsegbe, hogy elottunk jarnanak. Persze kinek mi az elottunk jaras, de nalam nincs ilyen, amig tendenciozusan mogottunk vannak sok-sok ponttal. Jatszahatnak akarhogy nyerhetnek zsinorban akarhany meccset, jatszhat naluk 10 messi meg neuer, amig keptelenek akar csak megkozeliteni minket addig nalam mogottunk vannak...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.02.07. 13:54


F.Totti írta:
tomm írta:Ha ugy vesszuk igen azok. A tabellahoz kepest lenyegtelen, foleg a tobbeves tavlatrol beszelunk...
A pillanatnyi forma az az, hogy az utolso ket meccsuket elveszitettek, az egyikkel ki is estek a kupabol. Ilyen forma nekem nem hianyzik. Egy 6 v 7 meccses gyozelmi sorozattol meg nem dobom magam hanyatt, olyan nekunk is szokott lenni, aztan kenhetjuk folulre vagy torulhetjuk vele alul, kinek mi tetszik...


Nem kötekedésképp, de tényleg érdekelne hogy az elmúlt 2 hónapban hány meccsüket láttad. Én elsősorban a játékukra értettem, hogy előttünk járnak. A mi csapatunkat nagyon rég láttam úgy focizni, mint sz Intert az utóbbi 2 vereség alkalmával. És ha tippelni kell, azt mondom még jobbak lesznek.


Hernanes. Ismertek rajta kívül olyan játékost, aki mindkét lábával rúg tizenegyest? Mindig elcsodálkozom rajta hogy nem vitte többre.

Pont ezen gondolkoztam, hogy miért a panenka a megszégyenítés a kapusnak, meg ha nem fut neki. Akkor lenne igazán flegma valaki ha gyengébbik lábbal állna oda. Remélem TOttinak is eszébe jut majd ez és megkoronázza a tizenegyeseit. :)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.02.07. 13:49


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ok-2551031
Itália, én így szeretlek


azért az kemény tomm, hogy nem is néztél inter meccset idén, de kétségbe vonod F.Totti elemzését. Én ilyenre nem mernék vetemedni. :)
Amúgy a digisek a podcastben is azt elemzik, hogy az inter kerete dobogós, és egy szinten van a Romáéval. Mélységben mindenképpen. Talán stabilitásban MÉG nincs.

Én egyetértek F.Tottival. Évekig mondtam, hogy nem kell foglalkozni a két milánói csapattal mert szánalom. Most mondom először, hogy az Interrel JÖVŐRE (ha nem változik meg drasztikusan valami miatt az irány) számolni kell majd. Idén már csak azért nem, mert nagy a hátrányuk. A Milannal jövőre még nem, de két év múlva valszeg.

És valóban nem járnak előttünk szerintem sem, de mellettünk már igen. És ami a lényeg, a jövő biztatóbb náluk talán. Talán.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.02.07. 10:38


Kivanom, hogy ebben a bajnok dologban ne legyen igazad.
Es a leirtak ellenere az elottunk jarnak kifejezest messze tulzonak erzem.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.02.07. 09:46


:D tomm, a kétlábas, sarkazásos tizikkel tuti unikális lennél :)

Ja, Hernanes mindkét lábávaal ugyanúgy lő. Szabit is mindkét lábbal rúg, de ilyet csinálnak mások is, attól függően, hogy melyik oldalról kell lőni. De a tizenegyest mindenki a jobbik lábával rúgja. Mert valamelyik lábad azért csak jobb egy picivel. Hernanesnek nem. Sőt direkt váltogatja őket, hogy a kapusok ki ne ismerjék. Én nem ismerek mást, de biztos van, csak nem ezen a szinten. Hernanest irigyeltem évekig a Laziotól, de most már nem kellene a múltja és a kora miatt. És a sok padozás, azért meg tudja törni az önbizalmat is. A hülye bugyikékek azért időről időre belenyúlnak egy olcsón jött és nagyon jól használható játékosba. Candrevát talán 5 milkáért vették, Felipe Andersont is kb ennyiért, Hernanes sem lehetett sokkal több, bár ő sokszoros korosztályos válogatott volt, úgyhogy lehet tévedek. Mauro Zaratét is valami arab csapattól akasztották és okozott kellemetlen perceket nekünk is. De a mostaniak közül írhatnám De Vrij-t, aki ha anem is Manolas árában, d eközel annyiért fog elkelni és szerintem jobb védő, mint a görögünk. Aztán Bigliát is valami mókás összegért vették Belgiumból és ő is 20 felett ér most. Szóval mindig van olyan, akivel rohadt nagy mázlijuk van :)


Tomm, kár hogy nem láttad focizni a januári Intert, mert így nehéz érvelni a dupla vereség "ellen". Abban tök igazad van, hogy semmire nem mentek az elmúlt években, d eén nem is erről beszéltem. Nem volt edzőjük. Ez változott meg Piolival. Még egyszer Piolival! Nem Mourinho vagy Carlo irányítja őket, hanem egy jó olasz edző, aki azért még Itáliában sem számít top-nak. Vagy maximum a top aljának (én nagyon bírom a munkáját). Amióta átvette őket, azóta ők szerezték a legtöbb pontot (illetve most már talán a Juve). Ráadásul rendkívül élesek. Folyamatosan bennük van a gól. Piolinál Icardi a világ 10 legjobb centere közé növi/nőtte ki magát. Perisic pedig szerintem Cuadrado mellett a legjobb serie a-s szélső lesz ebben a szezonban. Ők ketten hétről hétre klasszis teljesítményt nyújtanak és a Joao Mario/Brozivic/Banega trióból az aktuális pályán lévők is hozzák az olasz szinten kiemelkedőt. Ezek az emberek De Boer-nál tényleg csak drága, haszontalan igazolásnak tűntek, de az elmúlt két hónap alapján azt mondom, hogy bajnokot csinálhatnak az Interből. Nem idén, de rövidesen. A Lazio ellen emberhátrányban is jobbak voltak. Totál mázlija volt a traktorosoknak és így nekünk is. A Juve ellen meg játszottak egy nagyon durva első félidőt. Egy koncentrált, 100%-on pörgő Juve ellen. A másodikban érthetetlen mi történt velük. A Juve legyilkolta a játékukat, bármivel is próbálkoztak. De láttunk ilyet már a Juvétől többször rangadókon. Nagyon remélem, hogy az a 45 perc jelzi, hogy nem annyira stabil a csapatuk, mint amilyennek tűnt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.02.07. 07:34


F.totti, nemigen neztem iden inter meccseket. Csak azt tudom, hogy egy rakas draga, jol fizetett jatekos jatszik naluk, de ebbol az elmult vagy 4 evben semmi nem jott le.
Lehet, hogy most epp jo formaban vannak, de azert ez nem olyan nagy szam. Az ocska lazio ellen kiesni meg... egy nalunk tenylegesen jobb csapat ugy lepett volna at rajtuk, hogy csak betelefonalnak, foleg akkor, ha ez az egyetlen eselyuk nyerni vmit de a jovo evi nemzetkozi szereplesuk is mulhatott ezen....
Persze hazdagabbak meg minden. De pont ez a poen. Ha jol emlekszem masfelszer annyit koltenek fizura mint mi es hol vannak? -nem csak hozzank kepest

Hernanes? Ez most vmi felresikerult vicc? En mindket labammal tudok sarkazni tizit. Persze lehet, hogy bedobas lesz belole, de kicsire nem adunk.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.02.07. 02:07


miért, ő úgy rúgja? :shock: Sose tudtam
Én szívesen venném, ha nálunk játszana. Akár Lazios volt akár nem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.02.07. 00:00


tomm írta:Ha ugy vesszuk igen azok. A tabellahoz kepest lenyegtelen, foleg a tobbeves tavlatrol beszelunk...
A pillanatnyi forma az az, hogy az utolso ket meccsuket elveszitettek, az egyikkel ki is estek a kupabol. Ilyen forma nekem nem hianyzik. Egy 6 v 7 meccses gyozelmi sorozattol meg nem dobom magam hanyatt, olyan nekunk is szokott lenni, aztan kenhetjuk folulre vagy torulhetjuk vele alul, kinek mi tetszik...


Nem kötekedésképp, de tényleg érdekelne hogy az elmúlt 2 hónapban hány meccsüket láttad. Én elsősorban a játékukra értettem, hogy előttünk járnak. A mi csapatunkat nagyon rég láttam úgy focizni, mint sz Intert az utóbbi 2 vereség alkalmával. És ha tippelni kell, azt mondom még jobbak lesznek.


Hernanes. Ismertek rajta kívül olyan játékost, aki mindkét lábával rúg tizenegyest? Mindig elcsodálkozom rajta hogy nem vitte többre.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.02.06. 19:34


az, és jah, ezért írtam
jó kis player
mondjuk most nézem hogy már 31 éves :shock:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.02.06. 15:30


ez az a Hernanes, aki lációs volt? sokra vitte na....
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.02.06. 15:09

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.02.06. 14:32


Ha ugy vesszuk igen azok. A tabellahoz kepest lenyegtelen, foleg a tobbeves tavlatrol beszelunk...
A pillanatnyi forma az az, hogy az utolso ket meccsuket elveszitettek, az egyikkel ki is estek a kupabol. Ilyen forma nekem nem hianyzik. Egy 6 v 7 meccses gyozelmi sorozattol meg nem dobom magam hanyatt, olyan nekunk is szokott lenni, aztan kenhetjuk folulre vagy torulhetjuk vele alul, kinek mi tetszik...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.02.06. 14:23


Játékban, pillanatnyi formában, gazdaságilag. Ilyesmi. Csupa lényegtelen dolog.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 104 vendég