Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.10.20. 21:00


Buktam is a 6-ot. Marad az 1 pont...:((
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.10.20. 20:59


hát ez a 3dik öblítő gól :o ilyen könnyű gólt edzésen szerez a német.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.10.20. 20:52


Csak nem....Én 2-1 re tettem. Talán Sharavi betalál 1x. és jöhet a 6 pont, mert ez a dupla meccs...:DD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.10.20. 20:42


feree80 írta:gyak.oktatják a milant, bár 1-2 milan lehetőségecske azért volt, de itt ma a milan nem szerez pontot, ide a rozsdást.... :( a 2dik sztem potya volt, vagyis kinn állt a kapus, ez azért jobb félidő volt mint a bundáséké, gyorsan lement a 45 perc.....

hát igen lesz bajba idén a milan. lefogadom, hogy egyetlen értelmes meccsük ellenünk lesz.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.10.20. 20:33


gyak.oktatják a milant, bár 1-2 milan lehetőségecske azért volt, de itt ma a milan nem szerez pontot, ide a rozsdást.... :( a 2dik sztem potya volt, vagyis kinn állt a kapus, ez azért jobb félidő volt mint a bundáséké, gyorsan lement a 45 perc.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.10.20. 20:28


merda ultrák nagy bőszen nyomják az avanti ragazzi di Budapestes nótát.. :)
a baj az, hogy vezetnek is :S
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.20. 19:23


mcsabi: juve-drukkerként fura is lenne ha a napoli seggét nyalná
valaki amúgy megnyomta azt a puzsér-némítót, mert a 2. félidőben alig lehetett hallani a mondatait :D
Cáceres góljának örültem, a juve győzelmének nem, viszont ez jelenti majd az ezüstérmünket :wink: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.10.20. 19:13


mcsabi írta:Kéne egy puzsér némító gomb erre az adásra. Már másfél órája nyalja a juventus seggét azon a baromi irritáló hangján. Legszívesebben bemennék a stúdióba és addig verném a fejét az asztalba ameddig be nem kussol. Hihetetlenül fel tud idegesíteni ha csak meghallom hogy beszél.



Szeretnék igényelni egy BIG LIKE EMOTIKONT az ilyen jellegű beirások nyugtázására...:DDDDDDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.10.20. 18:43


8dik forduló, az első tiszta calcio meccs a bundásoktól, ezt is megértem, tudnak ezek bíró nélkül is ha akarnak. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.10.20. 18:29


Kéne egy puzsér némító gomb erre az adásra. Már másfél órája nyalja a juventus seggét azon a baromi irritáló hangján. Legszívesebben bemennék a stúdióba és addig verném a fejét az asztalba ameddig be nem kussol. Hihetetlenül fel tud idegesíteni ha csak meghallom hogy beszél.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.10.20. 18:26


puzsér&cassano/így együtt:-/ fannak is kell vkinek lennie mo-on....... :lol:

a jelzőket direkt lehagytam, mert mind2t szívből rühellem, szal durván fejeztem volna ki magamat. :) :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.10.20. 18:25


Én azt is vállalom, hogy akár a Róma keretében is elfocizgatna a mai napig is.... Lehet, h csak 1 félidőt, de Tottival szerintem olyan 10 forintos lasztikat osztogatnának a fiataloknak, hogy csak pilláznánk és vernénk a térdeinket vinnyogás közepette...:DDD Mert annyira szemtelenek lennének...:D DDR -el együtt....:DDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.20. 18:18


De pont e miatt a viselkedése miatt nem férne be a bl top 6 ba.
És pont erről beszélt Puzsér is!
Hogy HA nem olyan lenne a viselkedése mint amilyen, AKKOR beférne a top 6-ba a tudása miatt. Vagy befért volna.
És én is így gondolom. A mentalitása miatt nem volt a topcsapatokba való (ahogy a Realból is távozott, és tőlünk is távoznia kellett).
Tehát asszem akkor ugyanarról beszélünk. :wink: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.10.20. 18:09


Trigo.

Ha valaki, akkor én imádom Cassanot. Pont olyan ember amilyen én vagyok! Én is egy örökös lázadó tipusú ember vagyok mint ő. Nekem sem mondja meg senki, hogy mit csináljak....:D Imádom a pimaszságát és minden hisztijét stb...Ő kezdte el eltakargatni a száját miközben beszélt a pályán, hogy a tv-ben ne láthassák mit mond....Mekkora figura..:DDD Sajnálom, hogy nem láttam a Róma színeiben focizni Totti mellett. Biztosan őrültek voltak mindketten...:DDD

De pont e miatt a viselkedése miatt nem férne be a bl top 6 ba. Ott alázat van, és alá kell rendelned magad a csapat akaratának. Ami "öreg"korára egyre jobban megy, de nem volt ez mindig így. De a technikája és a foci tudása alapján abszolút egyetértek a véleményetekkel...De az egyéni érdekeket bizony rendszeresen a csapat felé emelte egy időben...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.20. 18:00


sebastian:
Isten látja lelkemet nem az elfogultság beszél belőlem... Én személy szerint nem ismerek egyetlen olyan embert sem, aki francia klubbnak drukkol. De tovább megyek....Látok a városban embereken....német, olasz, angol, spanyol pólókat, mezeket, de én még nem láttam sem orosz mezt sem franciát....Ezzel szerintem elmondtam mindent, hogy mire lehet kíváncsi a Magyar nép. Még közvéleménykutatást sem kell végezni csak ki kell menni 1-2 órára a városba...DDDDD

Hallgatom ezt a Puzsért.....Mekkora egy fogalmatlan gy"kér....elképesztő.....Szerinte Cassanonak a BL 6 legjobb csapatának egyikében lenne a helye...Látszik, hogy ismeri....DDDDDDDDDDDD

első felével maradéktalanul egyetértek

Második felével sajnos nem. Szerintem Puzsérnak igaza van. Cassanot én briliáns csatárnak tartottam, tartom és fogom tartani mindig is. Tény, hogy a viselkedése miatt nagyon megosztja az embereket. Vannak akik imádják vagy nagyra tartják, és vannak akik utálják. Középút nincs.
És igen, szerintem Puzsér elég jól ismeri az olasz bajnokságot.
Azért ne legyen már valaki fogalmatlan gy.. mert nem úgy gondolja a dolgokat mint pl Te :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.20. 17:18


Puzsér megint nem mond hülyeségeket a Napoliról
(Cavanit csak 5 csapat tudja jelenleg megvenni a világon, és a Bayern nincs ebben benne. A Napoli fizetések alacsony volta azt feltételezi hogy maffiapénzek is érkezhetnek borítékba a játékosoknak stb.)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.20. 15:24


szép gesztus amit tett, ezt már régebben is mondtam, de most úgy értettem,hogy az a szép, hogy elismerik ezt felé. Ezzel szerintem ösztönzik kicsit a játékosokat hogy hős lehetsz, ha ilyenkor helyesen viselkedsz. Persze előtte meg nem így tett, hisz abból lett a gól. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.10.20. 09:01


Először is: megérdemli az elismerést Klose,mégiscsak saját maga vonta vissza a gólját.
De.....jóval a találat születése után,a hazai játékosok heves tiltakozása miatt és a füttyáradatban tüzelő stadion hatására,játékvezetői kérdésre biccentve tudatta az igazságot a hős Miroslav.
Szóval le a kalappal,de földig azért nem kell hajolni...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.10.19. 22:46

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.19. 20:34

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.15. 13:02


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ok-2182693
hát nekünk nincs ilyen tulajunk...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.10.11. 10:21


engem is sokkol, hogy ha rákattanok, csak egz üres zöld lap jelenik meg ...... :mrgreen:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.11. 09:51


http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... oz-2181539
:shock: hát ezzel most nem tudok mit kezdeni, kb sokkolt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.10.10. 10:03


fradista romanista írta:Snatch, azérrt az a foci igazságtalansága lett volna, ha nem a giuve nyeri azt a meccset
(pedig még volt egy igen 11-es gyanús lökés is a 2 félidőben egy giuvés védő részéről.
.

az első félidőt nem láttam, de sztem Cosmi nem a levegőbe beszélt, a kiállítással, és ezért elküldték a kispadtól......azt az esetet láttam, de nem akarták visszalassítani.....
a 2dik góljuk előtt közvetlenül volt egy szöglet, én azt nem értettem, bár a kameraállás nem hátulról volt, szal oldalról távlatból úgy nézett ki, hogy a sienás rárúgta vmelyik bundásra a labdát, és úgy ment ki az alapvonalon, és ebből jöttek szöglettel, amiből gól lett......lehet ha hátulról mutatják, akkor ezt meg sem említem.....

amúgy a Pescara öblítő meccs első félidejét néztem, de annyira kiábrándító, lassú és körülményes volt a Pescara hogy kénytelen voltam bundások meccsét nézni, nyilván van nemi elfogultságom, de a Pescara egyik leggyorsabb, legtechnikásabb játékosa Caprari, ha nem nőnek fel hozzá, akkor egymaga ő sem tud csodát tenni.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.10.10. 09:37


fradista romanista írta:Snatch, azérrt az a foci igazságtalansága lett volna, ha nem a giuve nyeri azt a meccset
(pedig még volt egy igen 11-es gyanús lökés is a 2 félidőben egy giuvés védő részéről.

jó, a meccset nem láttam, no de akkor is, Chiellininek már az első félidőben piros járt volna, utána nem hiszem hogy 10 emberrel ficánkolt voln a Juve. Bár ki tudja, viszont rossz látni, hogy valaki valahol valamelyik csapatban megússza piros nélkül csak úgy simán az ámokfutást.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8104
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 91 vendég