Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.05.19. 20:00


én elhiszem, hogy rengeteg a sérültjük, és igy nagyon nehéz, de olybá tűnik, strama nem egy edző-varázsló...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.05.19. 09:27


arról olvastam jómultkoriban, hogy megváltoztatják a rendszert és a klubok a primavera csapat helyett egy B csapatot inditanak, hogy a fiatalok jobban beleszokjanak a témába. ezzel mi van?
igencsak ideje lenne megtenni az első lépéseket a reform útján...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.18. 21:38


sampnak a juve fix 6 pont :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.18. 21:01


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ok-2245957
a magyarok kipics.zták magukat a B-ből is

Laczkó Zsolt együttese, az előző fordulóban 19. helyre feljövő Vicenza 0–0-s döntetlent játszott a Regginával, így bebiztosította elméletileg osztályozós helyét, igen ám, de a Serie B szabályzata szerint, abban az esetben, ha a 18. helyezett csapat öt vagy annál több ponttal megelőzi a 19.-et (a 18. pozícióba sorozatbeli hatodik döntetlenjével visszacsúszó Virtus Lanciano 48 ponttal, a Vicenza 42-vel zárt), akkor az automatikusan megmenekül, míg a 19. csatlakozik a 20–22. helyen zártakhoz, és szintén egy szinttel lejjebb folytatja.

na hát mindig tanulok valami újat

sőt haver most mondja, hogy régebben volt ilyen (serie a és b is; most van-e nem tudja), hogy ha egy csapat 10 pontnál többel lesz uccsó, akkor egy osztállyal lejjebb annyi mínusszal kezd amennyivel a 10 pont fölé csúszik
bunda elleni nemhülye szabályok
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.12. 18:41


calderoni írta:a Palermo kiesése plusz 3 pont nekünk jövőre :)
a B-ben nagy csata lesz jövő héten a följutásért, ha a Livorno jut föl az -3 pont nekünk jövőre :)

A Fio bent maradt +6 pont :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.05.12. 18:16


a Palermo kiesése plusz 3 pont nekünk jövőre :)
a B-ben nagy csata lesz jövő héten a följutásért, ha a Livorno jut föl az -3 pont nekünk jövőre :)
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.12. 16:43


én is sajnálom őket
a hátsó részből valaki nagymultú és/vagy szimpi csapat mindenképpen kiesett volna sajnos
legalább Tőzsérék bennmaradtak
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.12. 15:50


én a Palermo miatt igen (no persze nem Zasmparini miatt, hanem már csak nosztalgiából is. A Napoli után a 3. sz. csapatom
pár fodulóval korábban elkezdett (velünk, persze....) egy menetelést, meg voltam győződve, hogy kitart a lendület, és simán bentmaradnak. nagyon szomorú vagyok
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.05.12. 14:20


Egyik kieső miatt sem hullajtok könnyeket, a palermo miatt sem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.09. 06:49


imrovic írta:Nesze neked 5.-ről 7.-re......sajnos csak a kupa marad:(....szánalmas szezon..........

az az igazság, nekem nem oszt vagy szoroz, hogy a köv.2 meccsen hány pontot szerzünk, nyilván ha pozitívan jönnék ki belőlük, kevesebb szitok hagyná el a számat, de a lényeg a kupa, andreozzilinak 26áig kell beleverni a játékosok fejébe, hogy a kupát meg kell nyerni, ennyi, gyakorlatilag ezzel lehet megmenteni ezt a xar évet. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.05.09. 00:28


ha túllépünk saját bánatunkon, akkor valójában én sem a Siena - jó kis meccseken voltam ott -, sem a Palermo - egyszerűen bírom őket -, sem a Torino - a város legjobb csapata :D , sem a Genoa - jó meccsek - kiesését nem szeretném... (ez persze egyszerre nem mehet). Így hát bánatosan nézem a hátsó hatot, és dühöngve az első hatot. Az első hárommal meg csak az a bajom, hogy az eleje büdös. A Milant meg utálom. Szóval az egész úgy ahogy van elv.anc.es.v.. És erről leginkább kedvenc csapatom tehet. Az elejére nem ment oda, a végefelé meg össze-vissza adta a pontokat. ----- Egyébként ZZ-vel semmivel nem állnánk rosszabbul. Legalábbis az elmúlt 6 meccs kinézete alapján biztos nem.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.09. 00:15


Napoli beelőzött eggyel a lőtt gólokat tekintve, a juve is csak eggyel van mögöttünk
ennek is lőttek valszeg
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.08. 22:48


szegény palermo
Kép
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.05.08. 21:58


Miután kidühöngtem magam, és látom a ma esti eredményeket azt kérdezem, hogy van-e olyan pszichológus, aki össze tudja rakni a csapatot a Napoli, Milan, lazio ellen?
Erre szerintem AA teljesen alkalmatlan, a vezetés dettó, kizárólag a Capitano lehet az, aki összeszedi úgy a csapatot, hogy ez az év mégis majd 5 év múlva, mint egy lazio veréssel kupagyőzelmes év maradjon.
Bízzunk a csodában? vagy kiben most? talán Francesco majd segít Francesconak?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: imrovic Dátum: 2013.05.08. 21:34


Nesze neked 5.-ről 7.-re......sajnos csak a kupa marad:(....szánalmas szezon..........
imrovic
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.02.10. 15:44

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.06. 23:58


imádom a palit régóta
én épp el tudnám képzelni nálunk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.06. 22:55


http://www.origo.hu/sport/focivilag/20130506-miroslav-klose-portreja.html

az egyetlen dolog, amit irgylek a lácijótól. de valahogy mégse tudnám elképzelni nálunk
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.06. 18:08


mcsabi írta:Azért egyre jobban parázok a jövő évtől. A bundik elhozták Llorrentét ingyen, és úgy néz ki Higuain-t is megszerzik a madridtól. Ezzal a támadósorral viszont nem hogy a serie a-t darálják be, hanem a bl-ben is egész sokáig menetelhetnek. Főleg, hogy gondolom nem csak ennyi igazolásuk lesz. Nem szeretném, hogy egyre nagyobb rés alakuljon ki az olasz bajnokságban is az él és a követők közt.

Az tényleg tényleg kellemetlen lenne, de amíg nincs esélyünk pl a BL-re se addig nem foglalkozok ezzel, sőt. Örülök h jönnek, mert kicsit fellendítik az olasz bajnokságot, vagyis egy lépéssel segítik ezt. Valljuk be, innen el szoktak igazolni a sztárok, ezért gondolom, hogy hiába ellenfélhez jönnek, de legalább jönnek és talán újra az elithez segítik a csapatokat, mint amikor 4 olasz ment a BL-be és számolni is kellett velük. + az Udinese az EL-ben vagyis az UEFA kupában is majdnem végigment. Most meg mi van. EL-be a Lazio jutott a legtovább, nekik majdnem meg volt a bravúr, BL-be viszont senki sem volt tényező. Láttuk, hogy pakolta össze a Milant az a Barca, akiről tudjuk... +A Juvenak sem volt egy percig esélye a Bayern ellen. Tehát örülök, hogy jönnek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.06. 17:26


Azért egyre jobban parázok a jövő évtől. A bundik elhozták Llorrentét ingyen, és úgy néz ki Higuain-t is megszerzik a madridtól. Ezzal a támadósorral viszont nem hogy a serie a-t darálják be, hanem a bl-ben is egész sokáig menetelhetnek. Főleg, hogy gondolom nem csak ennyi igazolásuk lesz. Nem szeretném, hogy egyre nagyobb rés alakuljon ki az olasz bajnokságban is az él és a követők közt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.06. 11:23


fogkefe1 írta:
fradista romanista írta:Ez ugyanaz a Giuve. Kutyából nem lesz szalonna!

Több cspat van a serie a-ban, akikkel enyhén szólva nem szimpatizálok, de csak egyet rühellek. Viszont nagyon hálás vagyok nekik, mert ha véletlenül ez az érzésem lankadni kezdene, mindig újfent megerősítenek. :D

Tudom, hogy kicsit off de én az Inetnél és a Lazional jobban senkit sem tudok utálni a seria a ban. Vhogy nem tudom megszokni az Intert. Amikor 2005 körül elkezdtem szurkolni a csapatnak, pont ők jöttem a trónra és kb 4x szomorkodtam miattuk. Ők voltak a fő gonoszok. Jobban rühelltem őket mint a merdát, akik állandóan bukdácsoltak a bajnokságban. Vhogy rajtuk múlt, hogy a kedvenc játékosommal sajnos nem tudtam bajnoki címet ünnepelni.

Az inter legalább a pályán vette el tőlünk a bajnoki címet, a juve viszont undorító módszerekkel...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.05. 22:02


fradista romanista írta:Ez ugyanaz a Giuve. Kutyából nem lesz szalonna!

Több cspat van a serie a-ban, akikkel enyhén szólva nem szimpatizálok, de csak egyet rühellek. Viszont nagyon hálás vagyok nekik, mert ha véletlenül ez az érzésem lankadni kezdene, mindig újfent megerősítenek. :D

Tudom, hogy kicsit off de én az Inetnél és a Lazional jobban senkit sem tudok utálni a seria a ban. Vhogy nem tudom megszokni az Intert. Amikor 2005 körül elkezdtem szurkolni a csapatnak, pont ők jöttem a trónra és kb 4x szomorkodtam miattuk. Ők voltak a fő gonoszok. Jobban rühelltem őket mint a merdát, akik állandóan bukdácsoltak a bajnokságban. Vhogy rajtuk múlt, hogy a kedvenc játékosommal sajnos nem tudtam bajnoki címet ünnepelni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.05. 21:40


na, elég is volt a Napolitól három gól
67 van neki is, juvénak is, nekünk 69
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.05. 18:38


Ez ugyanaz a Giuve. Kutyából nem lesz szalonna!

Több cspat van a serie a-ban, akikkel enyhén szólva nem szimpatizálok, de csak egyet rühellek. Viszont nagyon hálás vagyok nekik, mert ha véletlenül ez az érzésem lankadni kezdene, mindig újfent megerősítenek. :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.05. 17:07


Klose anyám
5 gól, és a 68.-ban le is cserélték :D
ha nem sérülés miatt, akkor szemétség volt, mert 6 a rekord, esélyt kaphatott volna

legtöbb gólt viszont továbbra is tartjuk, mivel a juve is csak egyet rúgott, a fio ugyebár egyet se, a napolit meg meglátjuk ma

Milan győzelmével elment a BL-esély, de sajnos úgy néz ki hogy az Udinese és a Lazio (és esetlegesen az Inter) győzelmével szerintem az EL is el fog menni, mert minden meccsünket nyerni kéne, hogy tartsuk az előnyünket. Egyszerűbb megnyerni a kupát. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.05. 16:57


Hogy mutogathassák a szánalmas 31. feliratú tábláikat. Nem tudom értesültek-e róla, hogy ez a 29., mert az a kettő, amit a tesco-ban vásároltak nem igazán számít.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Xaba valamint 70 vendég