Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.04.21. 10:19


Szerintem a szurkolók nagy része olyan, mint én tájékozottság szintjén.
Nem hülyék, értik is a dolgokat, de mélyen nem látnak bele.
F.Totti és wolfie (és mások, persze) nálam sokkal mélyebben látnak bele a dolgokba.
Nekem alapból a felháborodás volt az első reakcióm. Mint egy jól nevelt átlagszurkolónak. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.04.21. 10:17


Abban 100%ig biztos vagyok, hogy az artikulalatlanul uvolto jozsi nem a pontos doppingszabalyok hianya miatt uvolt es nem azert issza a 18ik soret,mert nem Birja elviselni, hogy nincs fedoszervezet....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2021.04.21. 10:23-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Wolfie Dátum: 2021.04.21. 09:58


Nem kötözkodés, tényleg érdekel hogy honnan informálódsz a 75% UEFA arány kapcsán, vagy ezt hogyan érted. Én inkább olyan számokról hallottam, hogy Ők elraknak 25%-ot, a többit visszaosztják, nyilván ebből jut a kisebb csapatoknak, illetve egyéb alapokba (no rasszizmus hurrá...). Ha úgy érted, hogy végül az adott klub a saját hozzáadott értékének töredékét tudja saját zsebében realizálni akkor értem.

A másik része a felháborodás. Szerintem alapvetően van gond azzal, hogy úgy böffentettek valamit hogy lényegében semmit nem lehet tudni a tényleges gyakorlati kérdésekről. Nem tudom más sportágakban ez hogy megy, de én pl itt nem hallottam, hogy lett volna fedőszervezet, vagy bármi meglévőbe akarták volna hosszútávon integrálni. Ha nincs akkor ez már alapjáraton aggályos, több szempontból is. PL. játékosengedélyek, dopping, játékszabályok módosítása (lásd Perze 2*30 perc) nyilván ha ezek teljesen más keretrendszert adtak volna a superfocinak akkor valóban nehezen lehetett volna párhuzamosan játszani itt-ott. Csak példának nyilván egész más felkészülés (fizikai, mentális) kell 2*30 perc tiszta játékidőre mint a mostani 2*45re. NFL dopping kapcsán biztos téjlkozottabbak vagytok, de tudomásom szerint ott pl em engedik a wada rendszert, ez is nehezíti a két frontot.


Azt hogy a mostani rendszer jó, szerintem egyetlen tiltakozó sem tudná öszintén mondani, de ezért ne cserérjük le egy olyan szisztémára, amiről semmit nem tudunk, iletve annyit, hogy a mostani rednszer legnagyobb haszonélvezői -saját bevallásuk szerint is- a többi csapat hátrányára még nagyobb tortaszeletet kapjanak. Sokan mondják, hogy az UEFA hosszú évek óta nem tesz semmit a helyzet monetáris rendezésére, ezzel szemben most felugrott 12 ember a dobogóra, hogy ugyan ők is tervezik közel 20 éve vátozó intenzitással ezt a szuperligát, de semmi konkrétumot nem tudnak/mondanak el a keretrendszerről. Ha lett volna kész, kidolgozott és működőképes rendszer szerintem akkor azt gondolom bőven túljutott a story azon a ponton ahol ezt be kellett volna dobniuk saját tervük védelmére, tehát gyanítom semmi nem volt kidolgozva. Olyan szinten hogy pl a Bayern akivel mint alapítótaggal számoltak azonnal visszakozott, tehát ilyen szintű egyezkedés sem volt előzetesen, a háttérben. Azért ezek nekem minimum elég bizalmatlánsog keltenek, hogy melél tudjak állni ennek az ügynek, ami alapjaiban metszette volna ketté a legalább európai, de inkább világfocit.

Ja és mindezek mellett azért edzők játékosok is többen nyilatkozták, hogy nem igazán szeretnék ezt az új rendszert. Aztán ezt már mindenki döntse el mag mit gondol, hogy ez saját a véleményük vagy a szurkolói hangulatnak való alávetettség mondatta velük.
Wolfie
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2016.01.17. 15:34

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.21. 09:28


Nem baj F.Totti. ha eddig nem ertetted, mar nem is fogod ugy erzem.
Szanicsnak ma reggeli videojaban jol elemzi a temat. Megint egyetertek vele
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.21. 08:11


Az egyik cél pont hogy ez volt. Úgy is hirdették, hogy hétközbeni liga lesz. Azaz hétvégén bajnoki, hétközben BL helyett Szuperliga.

És igen, az alap 15 csapat örökké ült volna a fazékban. De ez miért baj az alap 15 csapat szurkolóinak? Azt értem, hogy a nem résztvevők miért tiltakoznak, de miért csinálták a feszkót pont a nagy angolok szurkolói?
Egyébként pedig az alap 15 csapatból 10-12 így is a fazékban ül. Csak az általuk generált bevétel így 75-80%-a az UEFÁhoz folyik be. Ez miért jó a csapatok szurkolóinak?
Az én ismerőseim erre annyit mondtak, hogy nekik többet ér a nemzeti bajnokság, mint a BL illetve nehogy már Perez irányítsa az új szervezetet. DE mindketten hozzátették, hogy a kis nemzetek ezzel teljesen ki lennének zárva. Ami igaz, de ez az angol/olasz/spanyol szurkolóknál biztos nem volt érv. Az első ok pedig talán elkerülhető lett volna. Marad a "nehogy már Perez". Tényleg nem értem miért volt ez a rohadt nagy ellenállás.

Roma szurkolóként örülök, hogy így alakult. Az persze bassza a csőröm, hogy a retek UEFA a mennybe ment, mint a szurkolók nagy megmentője és védelmezője, de bőven kárpótol Agnelli és Perez pofára esése. De a top klubok szurkolóinak motivációját nehezen értem meg. Hisztiznek, ha 2-3 évig nem nyer semmit a klub. Hisztiznek, ha eladják a legjobb játékosaikat vagy épp nem tudnak elég sztárt igazolni. Utálják a drága belépőket. Ha nincs BL szereplés, akkor fejeket követelnek. Szép kényelmesen elvannak a gazdasági fölényükkel. Aztán amikor az ölükbe pottyanna a nagy jó, minden amit egyébként szeretnek a mammut klubjukban, akkor hirtelen fontos lesz az esélyegyenlőség, ami sosem volt. Meg hirtelen zavarja őket, hogy a klubtulajdonos sokat akar szakítani, de az nem, hogy ha mindezt az UEFA teszi.
És még kevésbé értem a nem angol részvevők szurkolóit. A Premier League lenyom mindenkit a jelenlegi struktúrában. A Juve, Milan és Inter napjai tényleg meg vannak számlálva. Nekik ez egy esély lett volna a felzárkózásra. Lehet, hogy az angol szurkerek pont ezt nem szerették volna? Nekik végülis jó a status quo. Az sem véletlen, hogy az angol klubok seggeltek először ki az ESL-ből.

Nem véletlenül nem lettem nagy csapat szurkolója :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.20. 21:35


akkor lett volna támogatásuk a nép által, ha egy az egyben a BL-t koppintották volna, csak megkerülve a rabló UEFA-t.
de ugyebár nem ez volt a céljuk:) hanem örökké a fazékban ülni:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.20. 21:33


de olvastalak, írásom közben láttam hogy írtad, de akkor már beírtam ha már elkezdtem, egyetértve veled :wink:

és jah, ebn vbn ez a célom mindig, hogy az összeset megnézzem. Ha olyan az aktuális munkám, akkor össze is jön. Évek óta tippjáték is van, ahhoz meg minden csapatot látni kell pl, hogy a következő meccsükre már legyen kiindulási alapom a tippre :) Meg drukkolni a tipppért. (és így érdekesebb is lesz azonnal egy Dél-Korea-Ghána meccs :) ) Emlékszem, a brazil vb-t imádtam. Anyáméknál néztem majdnem minden meccset, és egész család a tippjeimért drukkolt. (Mondjuk azt a tippversenyt meg is nyertem :))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.04.20. 21:33


Mostantol nyugodtan jarhat a kiugrason az eszuk. Pont erre gondoltam, amikor azt irtam, hogy szepen labon lovik magukat, ha az uefa nem fekszik le. Eddig a kiugras volt az adu a kezukben. Most probaljanak meg elojonni ezzel egy targyalason. Uefaek kenyelmesen hatradolnek, keszetbefonjak a karjukat es mosolyogva kozlik: tessek....
A bayern meg a psg jol szamitott, most ok lesznek a hosok. Bizom benne, hogy az olasz liganal is alaposan megjegyeztek ezt.

Mondjuk szep lett volna a 3 eszaki kutyafattya nelkul a serie a. De azert igy is vicces.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2021.04.20. 21:35-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.20. 21:23


Trigoria írta:(Én EB-n és VB-n nézek minden meccset, és így ott valóban nem jó kiscsapatokat nézni.)

Wow, ez komoly? Respekt. Az olyan, mintha nekem meg kellene néznem minden BL meccset. Durva belegondolni.
Trigoria írta:A nagy vesztésgekre a fizetési és igazolási sapka kéne, semmi más. Talán inkább innen, a legegyszerűbb megoldástól kéne elindulniuk.


Tudom, hogy nem feltétlenül olvasol mindent, de az megvan, hogy hárommal lejjebb pont ezt írtam? Ezek szerint van amiben egyetértünk ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.04.20. 21:20


Azt nem szeretem amikor nagy csapat kis csapattal játszik. EB és VB tipikus esete. Rajongani tudok egy Ghána-Japán, Chile-Ausztrália meccsért, de például a Németország-Nigéria meccset nem kedvelem.

Egy Fenerbache-Sporting meccset meg tudok nézni ha van tétje, de egy Barcelona-Anderlechttől kiráz a hideg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fogkefe1 2021.04.20. 22:02-kor.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.20. 21:12


miért fogkefe, te minden meccset nézel a BL-ben? mert ha igen, akkor jogos amit mondasz. De általában egy kisország szurkolója örül ha bejut az országa csapat, azt nézi, nézi a nemzetközi kedvencét, meg egy két kiemelt meccset. Ilyen szempontból tök mindegy, ki és hány meccset játszik ezek mellett, úgyse nézzük. De azokat is nézi más.
(Én EB-n és VB-n nézek minden meccset, és így ott valóban nem jó kiscsapatokat nézni.)

A nagy vesztésgekre a fizetési és igazolási sapka kéne, semmi más. Talán inkább innen, a legegyszerűbb megoldástól kéne elindulniuk.


Mármint ha randiznánk? Vagy egy 6-8 fos társaságban mondok egy ilyet és te inkább hazamész? :D
mindkettő :D :D Na jó, előbbi :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.20. 21:11


fogkefe1 írta: Már nem is tudom pár éve az egyik fura nevű csapat ( F.Totti biztos tudja) EL legjobb 16 közé vagy 8 közé jutott asszem, majd kövi évben 7 pontot szerzett a BL csoportkörben és kiesett...

Dehogy tudom, de köszi a bizalmat :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.20. 21:07


Valami változás tuti lesz. Az UEFAnak se jó, ha folyamatosan a kiugráson jár a nagyok esze. Márpedig ha marad a veszteség, akkor nincs más lehetőségük. Esetleg eladhatják a legjobb játékosaikat, hogy akkor meg azért tüntessenek a szurkolók.

De amit BL reform néven elővezettek vicc.
Nekem nem kellene 4nél több csapat egy nemzetből. Max úgy ahogy most is, ha a címvédők nem kvalifikálnak. De a sitt sem kell. Mytjyland, Molde, Karabah, Krasnodar és igen, magyarként jöhet a Fradi, de másoknak még annyira se, mint a fentiek.
Lehet hogy tőlük lesz a torna neve BL, de ettől még nem érdekelnek.

De kell a kicsik szavazata Ceferinnek és a gazdáinak. Most még inkább. Szóval jönnek majd a töltelékmeccsek. Egy darabig. Aztán reméljük tényleg lesz reform.


Mondjuk magam részéről a fizetési sapival kezdenék. Arra mondják a síró-rívó nagyok hogy nem jó. Onnantól Kuss a veszteség miatt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.04.20. 20:58


Mármint ha randiznánk? Vagy egy 6-8 fos társaságban mondok egy ilyet és te inkább hazamész? :D

Amúgy kisorszag lakói sem kíváncsiak a másik kisország csapataira. Egy azerbajdzsáni, örmény, fehérorosz, finn, lett, litván lakost pont nem érdekli, hogy az aktuális izlandi, szlovén, szlovák, osztrák, dán, svéd bajnok éppen mit csinál. Unalmas. Persze ha jók legyenek ott, a kapu maradjon nyitva. Már nem is tudom pár éve az egyik fura nevű csapat ( F.Totti biztos tudja) EL legjobb 16 közé vagy 8 közé jutott asszem, majd kövi évben 7 pontot szerzett a BL csoportkörben és kiesett. Na ők akkor jók voltak, megérte őket nézni, de alapból szívesebben néznem a Romát a BL-ben mint a Malmöt mondjuk.

Szerk: A csapatot nem találom, talán Ludogorec, de nem vagyok benne biztos.
A másik megnéztem az EL döntőket, 2019-es döntőn Pedro rúgott gólt majd nyertek, a 2018-as döntőben Mikhi rúgott gólt majd nyertek. Nem is tudtam, hogy ilyen nagy EL rutin van a csapatban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fogkefe1 2021.04.20. 21:08-kor.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.20. 20:36


2x30 perc és ha kimegy a labda áll a játék
ne álmodj :)
Másik, hogy BL reform is jó lett volna, mert simán néznék 5 angolt, spanyolt, olaszt, németet, franciát a BL-ben a Fradi és a Kiev helyett.
ezt a kisországok összes lakója likeolná. Ja, pont nem.
Tőlem annyira távol áll az ilyen gondolat, hogy pl egy közös piálásnál felállnék és otthagynálak
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.04.20. 20:20


Ennyi volt? Egy blöff? Akkor nem lesz BL reform? Nem lesz több pénz?
2 napig teljesen azt hittem, hogy más lesz a foci, de akkor nem. Örülök, hogy Friedkin okos volt.

Remélem azért lesz változás, például a játékidő módosítás is jó lenne. 2x30 perc és ha kimegy a labda áll a játék. Másik, hogy BL reform is jó lett volna, mert simán néznék 5 angolt, spanyolt, olaszt, németet, franciát a BL-ben a Fradi és a Kiev helyett.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.20. 20:18


megmondtam

hogy mennyire egy háttéralku az UEFA-val
az, tuti, hogy az szvsz
hogy egy "hazai" példát mondjak. Pallotta és a Roma-címer. Megkérdezték a szurkolókat előtte? Érdekelte őket utána a szurkolói reakció? Mégis azóta is az a címer van.
Ha az UEFA-t le tudnák nyomni, tök nem érdekelné őket a szurkolók véleménye, majd megszoknák.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.20. 20:14


Agnelli lemondott állítólag a Juve CEO posztjáról is na ez a pofáraesés :)

És azt kell mondjam, ez a legelegánsabb. Az összes elnöknek illene követni ekkora bukta után. Hiába helyes a szándék financiálisan, ha ezen kívül minden mást szétcseszel.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Wolfie Dátum: 2021.04.20. 20:11


Azt amúgy személy szerint nem tudom felfogni, hogy ezt így hogyan is sikerült levezényelni a “piszkos 12” részéről.

Egy ilyen súlyú, ennyi pénzt érintő bejelentés előtt nem volt senki aki azt mondta volna, hogy gyerekek egy kicsit gondoljuk már végig milyen végkifejletek lehetnek.

Konkrétan az összes érintett csapat szurkolói a vezetőségek ellen fordultak, a játékosok és edzők nyilatkoztak a tulajok döntése ellen...

Erre mondjak hogy innen szép visszajönni.
Wolfie
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2016.01.17. 15:34

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.20. 20:02


Na, mint Roma jól jártunk. Beégett a Juve nagyon, a két milánói meg picit. Remélem a súlyuk is csökken a szövetségben.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Wolfie Dátum: 2021.04.20. 19:59


Na most meg úgy néz ki, hogy szépen a többség visszakozik és már nem tartják olyan szuper ötletnek.
Atletico, man City, Chelsea

Akkor ez egy viszonylag gyors puccs kísérlet volt.
Ha így van azért kiváncsi vagyok egyrészt, hogy mennyire egy háttéralku az UEFA-val és mennyire a szurkolói közhangulat/játékosok, edzők nyomása húzta keresztbe.

Illetve ennél meg fontosabb, hogy azért az ilyen puccskísérleteket elég szépen “illik” megtorolni. Ha már f@sz meregetes, mennyire lesz tökös az UEFA egy esetleges kupa kizárással. (Nyilván ez is tárgyalás része a visszakozasok előtt)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wolfie 2021.04.20. 20:04-kor.
Wolfie
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2016.01.17. 15:34

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.04.20. 19:54


tök érdekes, nekem nincsenek MU-s, Arsenalos, juvés, milános, interesreálosbarcás haverjaim....mondjuk haverjaim sincsenek :mrgreen: :lol:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.20. 19:51


Trigoria írta:és tessék F.Totti:
https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... ik-2821889
most már hivatalosan is ellene van a FIFA is :wink:


Azért az komoly, hogy Infantino vádol valakit kapzsisággal :D
Egyébként ha ő ebbe így beleállt, akkor az jelzi, hogy eldőlt a dolog. Rutinos, csak biztosra megy.

Most már leginkább az a kérdés, hogy Perezék mit tudnak kihozni ebből. Az új BL verzió is egy rakat szar. Csak érdektelen meccsekkel bővül a naptár. Izgi. Ja nem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.04.20. 19:39


Nekem sem teszik a dolog, több okból, ebből sokat már leírtatok itt előttem, de itt van még egy:
Milyen alapon jelenti ki ez a 12 klub, hogy ő a top 12? Eleve ne hivjunk top12-nek egy olyan felállást, amiben benne van a jelenlegi Milan meg Arsenal (de mondhatnám akár az Intert vagy a Spurst is), viszont nincs benne se Bayern se PSG.
Nyilván egyre nagyobb a szakadék a kicsik meg a nagyok között, a végső győzelemre csak pár klubnak van esélye, de azért a 16 meg a 8 is elég vegyes tud lenni, a super ligában kb esélytelen lenne outsider csapatoknak legjobb 8ba kerülni, mint mondjkuk tavaly az Atalanta, Lyon, LIpcse 3asnak (amiből 2 még a 4 közé is bekerült, az Atalanta meg épphogycsak nem). Meg nemrég ugye mi is ott voltunk a 4 között.
Nekem sokkal izgalmasabb a kis csapatoknak drukkolni a nagy ellen (feltéve hogy nem tükörsima a meccs) mint az ezredik City-Barca mondjuk. Szóval én sajnálnám ha ez a vonal elveszve.
Értem, hogy a jelenlegi rendszer nem jó, de nem ez a jó irány, ez leginkább egy átgondolatlan szarkupac, remélem nem lesz belőle semmi.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.20. 17:51


bizonyám:
https://www.asroma.com/en/news/2021/4/s ... TbkSIF_obc
ha van valami, ami megdobogtatja a szívem, akkor az ez a bejelentés
persze nem vagyunk a fazéknál az első sorokban, ezért ez még érthető is , de akkor is, grazie Roma :!:

nem nagyon olvaslka itt most titeket, de F.Totti, pont láttam a haveri kimutatásod. Nálam 0-2 eddig, MU-s, és MIlanos havernak se tetszik

és tessék F.Totti:
https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... ik-2821889
most már hivatalosan is ellene van a FIFA is :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 64 vendég