Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.06.20. 16:31


Milan valószínűleg lecsúszik Martinezről kondogbiáról is. :-D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.06.18. 11:34


F.Totti írta:
fogkefe1 írta: Pl egy Mandzukicot semennyivel sem tartom többre mint Doumbiát.


Na hallod én még fizetnék is (persze csak jelképesen vagy nagyon keveset:)) egy ilyen cseréért. Mandzukic az egyik kedvencem. Persze nem labdazsonglőr, de hihetetlen nagy harcos. Szerintem Segio Ramos is fizetne érte, hogy eligazoljon Spanyolországból :) Nem hiszem, hogy illik a stílusa akár hozzánk, akár a Juvéba, de egyszerűen imádom azokat a csatárokat, akik ilyen intenzitással védekeznek. A játékunk egyik nagy rákfenéje szerintem, hogy Totti már nem akkora zseni, hogy elbírja a nulla védőmunkáját a csapat.

Ezeket az izomagy csatárokat én rühellem. PL Costa, Gomez, Mandzukic. Akik góljaik 90% a tizenhatoson belülről születik úgy h kiszolgálják őket. Pl ezért csodálom Ibrát, mert testfelépítés alapján ő is ilyen lenne, de aztán megtanult focizni és így lett igazán sztár. Balotelli is ilyennek indult, legalább is én nagyon örültem volna neki ha megtanul focizni, de aztán jó nagy bust lett.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.06.18. 11:19


F.Totti írta:
Trigoria írta:nyugi srácok
én pl imádom Ibrát
örülnék ha visszajönne olaszba


Én is. Presztízsigazolás, ami jó az egész ligának. Kicsit kicsavart logika, de így hosszabb távon nekünk is. De nem folytatom, mert jön a ban, jelentsen az bármit is:)

En evek ota ezt mondom.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.06.17. 22:53


fogkefe1 írta: Pl egy Mandzukicot semennyivel sem tartom többre mint Doumbiát.


Na hallod én még fizetnék is (persze csak jelképesen vagy nagyon keveset:)) egy ilyen cseréért. Mandzukic az egyik kedvencem. Persze nem labdazsonglőr, de hihetetlen nagy harcos. Szerintem Segio Ramos is fizetne érte, hogy eligazoljon Spanyolországból :) Nem hiszem, hogy illik a stílusa akár hozzánk, akár a Juvéba, de egyszerűen imádom azokat a csatárokat, akik ilyen intenzitással védekeznek. A játékunk egyik nagy rákfenéje szerintem, hogy Totti már nem akkora zseni, hogy elbírja a nulla védőmunkáját a csapat.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.06.17. 22:21


Amúgy érdekes, átigazolási szezonban én is mindig annak szurkolók, hogy minden olasz csapat igazoljon jó játékost és győzzük le őket még így is. Annyira remélem h Pogba marad, hogy azt elmondani nehéz. Kb mint Ninját. :-D

Pl. Tevez elvileg haza akar menni és a Juve Mandzukicot veszi meg helyette, ami nem rossz szerintem csak nem az a szint. Ezért remélem h Tevez is marad. Pl egy Mandzukicot semennyivel sem tartom többre mint Doumbiát.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.06.17. 21:57


Totti4ever írta:
F.Totti írta:Fú, szerencsére Ibra nem igazol Milánóba, így MÉG nem csesztük el az egész mercatonkat :)


Ember neked valami nagy bajod lehet a fejedben már elnézést ( kérem is a bannt vagy war-nt vagy azt ami a sértegetésért jár na mindegy ) és igen viccen kívül tényleg szerencse hogy ibra nem igazol oda... most azon fogsz itt lovagolni egész mercaton hogy egyszer leírtam a véleményem és szerintem más csapatok már rég elkezdtek vásárolni lásd Juventus mi még mindig Nainngolan felével tökölünk ?


Bocs, nem akartalak megbántani, de tényleg. Nem is emlékeztem, hogy te írtál ilyen kommentet. Anno jót mosolyogtam rajta és persze nagyon nem is értek vele egyet, de elfogadom, hogy így érzed. Lovagolni meg végképp nem fogok rajta, de ha valamivel nem értek egyet, akkor azt szóvá teszem. Igyekszem majd kevésbé bántó formában, de hidd el nem személyeskedni akartam. Nem is kizárólag a kommentedre ment a reakciónak, hanem úgy általában a negativizmusra. Részemről elfelejtve az ügy, kérlek te se haragudj.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.06.17. 21:53


Trigoria írta:nyugi srácok
én pl imádom Ibrát
örülnék ha visszajönne olaszba


Én is. Presztízsigazolás, ami jó az egész ligának. Kicsit kicsavart logika, de így hosszabb távon nekünk is. De nem folytatom, mert jön a ban, jelentsen az bármit is:)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.06.17. 20:00


nyugi srácok
én pl imádom Ibrát
örülnék ha visszajönne olaszba
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Totti4ever Dátum: 2015.06.17. 18:19


F.Totti írta:Fú, szerencsére Ibra nem igazol Milánóba, így MÉG nem csesztük el az egész mercatonkat :)


Ember neked valami nagy bajod lehet a fejedben már elnézést ( kérem is a bannt vagy war-nt vagy azt ami a sértegetésért jár na mindegy ) és igen viccen kívül tényleg szerencse hogy ibra nem igazol oda... most azon fogsz itt lovagolni egész mercaton hogy egyszer leírtam a véleményem és szerintem más csapatok már rég elkezdtek vásárolni lásd Juventus mi még mindig Nainngolan felével tökölünk ?
Avatar
Totti4ever
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.04.01. 13:30
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.06.17. 16:01


baszki, csak most tudatosult bennem, hogy garcia marad jövőre az edző :bah: :bah: :bah: :( :( :(

sousát áll. holnap ki is nevezik

Atalanta (Reja – confermato)
Bologna (Rossi – confermato)
Carpi (Castori – confermato)
Chievo (Maran – confermato)
Empoli (Giampaolo – nuovo)
Fiorentina (Paulo Sousa?)
Frosinone (Stellone – confermato)
Genoa (Gasperini – confermato)
Inter (Mancini – confermato
Juventus (Allegri – confermato)
Lazio (Pioli – confermato)
Milan (Mihajlovic – nuovo)
Palermo (Iachini – confermato)
Napoli (Sarri – nuovo)
Roma (Garcia – confermato)
Sampdoria (Zenga – nuovo)
Sassuolo (Di Francesco – confermato)
Torino (Ventura – confermato)
Udinese (Colantuono – nuovo)
Verona (Mandorlini – confermato)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.06.17. 13:09


Fú, szerencsére Ibra nem igazol Milánóba, így MÉG nem csesztük el az egész mercatonkat :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.06.17. 12:38

*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.06.16. 20:59


Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/milan-mihajlovics-az-uj-vezetoedzo-hivatalos-2420275


Közeleg a feltámadásuk :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.06.16. 19:28

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.06.16. 00:31


Tevez amúgy miért akarna hazamenni? Nem fiatal még ahhoz?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.06.12. 13:32


Szaki44, Pjanic 21 évesen jött emlékeim szerint. Az azért nem kiforott játékos még. De jól összefoglaltad.

Még annyi, hogy szerintem ez az olcsó vétel, drágán elad hatalmas üzlet. Bármikor összelehet rakni véletlenül egy csapatot amelyik bajnok lesz. pl Lille :D
Amúgy sok embert nem adtunk el feleslegesen. Lamela 35 millió??? Ajándék. :D Marcos egy év után 35 millió, amikor rengeteg gólt rúgtunk?? Ajándék. Lett is belőle Benatia. Akit szerintem viszont nem akartunk eladni, azonban ő akart menni.
Manolas is még csak 23 és szerintem hatalmas tehetség és akkor top3 is lehet olaszországban ha kinövi a hülyeségeit. Ő is Pjanic kb az olyan akik nem férnek be top csapatba, de ezen a szinten jók. Ilyenekből kellene sokat igazolni szerintem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.06.12. 13:15


Uçant kivéve egyetértek.
Ibra amellett, hogy tahó, a jelenkor legnagyobb futballkurvája. Sose nem akarom Roma-mezben látni. Soha.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Szaki44 Dátum: 2015.06.12. 12:53


A legnagyobb gond az elmúlt 4 év átigazolási politikaijával az életkorbeli megoszlás. (Összetett probléma, de próbálom rövidre fogni)

1. típus: Érkezett rengeteg fiatal játékos (Marquinhos, Lamela, Iturbe, Ljajic, Destro, Borini, Jedvaj, Parades, Ucan) Itt több forgatókönyv lehetséges.
a, eset: Valakiből rögtön klasszis lesz (Marcos, Lamela), ekkor az történik többnyire, hogy 1-2 éven beül többszörös áron el is adják, mivel olyan ajánlat érkezik, hogy a vezetőség nem mérlegel. Hogy miért nem? Mert ha Marcos mondjuk lehúz 6 évet a csapatban, még mindig jó árban el lehet adni és akkor a klub is profitál a jó játékából. De ha mondjuk, mint Strootman esetében, egy végzetes sérülés vagy formahanyatlás következik be, akkor ugrott a mani.
b, eset: olyan játékosok érkeznek, akikből sose lesz igazi klasszis, bár a potenciál meg van bennük: Ljajic, Iturbe. Egyrészt rutint nem raknak a csapat játékához, a kinevelésükre meg meccsek mennek el (most gondoljunk bele ebbe a szezonba, hány ponttal lenne többünk, ha mondjuk Iturbe helyett egy Alexis Sanchez rohangál a szélen). Még ha igazi klasszissá is válnak, akkor is a tanulóévek alatt szart sem nyer a csapat, mert a fiatalok "kitanítása" pontokban érezhető.
c, eset: elapróznak több milliót olyan fialatokra, akiket simán lehetne találni mondjuk az utánpótlás válogatottban, sőt kölcsön vannak adogatva, ergo tök feleslegesek. Pl minek Jedvaj ha ott van Romagnoli? Minek Ucan ha ott van Viviani? Minek Parades ha ott van Bertolacci?

2. típus: Kiöregedett világklasszisok (Maicon, Keita, S. Cole)
a, eset: Hoznak 1-2 jó szezont, mint pl Maicon és akkor meg lehet találni a helyüket.
b, eset: pl. Cole teljesítménye a Bayern ellen (akkor előjött, hogy mekkora baromság ez a fajta igazoláspolitka) vagy Keita, aki igaz szívvel játszott és régen nagyon bírtam, de 35 évesen egy kissé lassú a gyors labdajáratásra épülő 4-3-3 ba (bár eredetileg peremembernek lett szánva, ő még a jó igazolás volt kategória)

3. típus: Klasszis, kiforrot játékosok igazolása, akik képesek hosszabb ideig kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani és meccseket eldönteni. Ilyen volt Pjanic, Nainggolan, Gervinho, Benatia stb.

A probléma az, hogy a 3. típusból az általam úgynevezett "kész" játékosokból túl kevés érkezett. Ők lennének azok, akik megadják a csapat alapját, a fiatalok és a nagy öregek csak kiegészítésnek kellhetnek. A másik gond, hogy ha beér egy fiatal, akkor rögtön a profitot lesik és eladják. Pedig azt nem fogják fel, hogy őket évek múlva is el lehet majd adni (persze rizikó), de ha megvan a posztjuk a csapatban, akkor ahhoz ragaszkodni kell és olyan posztokon erősíteni, ahol ideiglenes ember van. Legalábbis a csapat építés erről szólna, akkor ez az egész nem csak egy "projekt" lenne, hanem egy sportegyesület, amely eredményeket is tud felmutatni.
Szaki44
 
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015.06.04. 17:36

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.06.12. 12:07


Nem kell ide nagy név. Ibra meg főleg nem. Terhelt a múltja és tahó is.
Új edző kell, saját nevelés és 5-12. hely. Oh wait...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.06.11. 21:35


jaja, Jackson Martinez is 29 éves már és sok mindent nem csinált az EL-en meg a Portugál bajnokságon kívül ahol még Zé Luis is 8 gólt rúgott. (A vididen nem lőtt annyit, legalább is amíg néztem).

zsolti, nyitottunk már pénztárcát és nekünk is voltak nagy igazolásaink. Pl Iturbe vagy Nainggolan kb 30 millió lesz ha jön. De ha 10-20 milliós határt nézzük akkor kismillió embert fellehetne sorolni az elmúlt 4 évből.

Ja és a nincsből nem lehet. A Milan sem csak úgy igazolgat, ha jól tudom a 47% a klubnak ellett adva gazdag befektetőnek. Ez a Martinez, Ibra csak a kezdet. Fognak ők még igazolni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.06.11. 21:06


engem meg a tucat számra vett szél.védők, hogy nem igaz, hogy nem tudunk mind2 szélre 1-1 minőséget venni....

amúgy mondtam már, amíg totti aktív, nem lesz 20 gólos csatárunk, vagy qrvára qrvára nagy névnek kellene lennie ahhoz, hogy tottit háttérbe szorítsa
biztos fura, de én jackson martineztől se xarom össze magamat......

ibra viszont jól jött volna 1-2 évre, és csinálhatott volna egy grandslamet :D


amúgy sarri lett a napoly edzője
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.06.11. 20:56


Nyilván még semmi nem hivatalos,de mi mikor fogunk ilyen neveket igazolni?
Ha újra ötödikek,hatodikok leszünk? Nem igaz,hogy egyszer nem tudjuk meglovagolni azt a tetves második helyet,kinyitni a pénztárcát,és venni egy klasszisocskát...
Ne mondjátok,hogy pénzügyi fair play,meg hogy mi csak a Roma vagyunk,mert körülöttünk már mindenkinek akadt egy-egy nagyobb név az utóbbi években,csak mi vagyunk szopóágon.Amióta Tottinak kitalálta Spalletti ezt a csúcsékszerűséget,azóta nem jön hozzánk igazi gólvágó.Meg kell várnunk a visszavonulást?
Engem évek óta ez idegesít a legjobban.Nem a szélsőhátvédek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.06.11. 20:22


Jackson Martinez mindenben megegyezett a Milánnal! Már csak a hivatalos bejelentés hiányzik!!! Ha még Ibrát is megveszik akkor lesz bajunk!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Totti4ever Dátum: 2015.06.11. 17:56


Azt írtam hogy 35 éves no name játékosokat hoznak .... de Ibra messze nem no name játékos. Benne van még mindig a top csatárok között ha hiszed ha nem. Továbbá igenis állítom, hogy Doumbia egy szinten van Destroval. Olyan játékos kéne ebbe a csapatba aki meglövi a 16-son kivülről a labdát és nem a colosseumban áll meg a lövés, hanem legalább a kaput eltalálja ibra erre szerintem alkalmasabb mint doumbia. Azért írom, hogy 16-oson kívülről, mert láthattad, hogy az utolsó meccseken kemény 1-2 kapuralövésünk volt az egész meccsen.
Avatar
Totti4ever
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.04.01. 13:30
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.06.11. 17:36


Ha Doumbia, Destroy szintű játékos akkor 120 meccsen 80 gólt kellene rúgnia. A hidegben Oroszországban, plusz a BL-bem nagy csapatok ellen. Beszéltem haverokkal kb áprilisban még h Doumbiát megvettük. Mindenki mondta h miért nem játszik akkor, pedig -tök jó játékos, nem érti az edzőt. Bajnoknak kéne lennie a Romának ilyen csatárral. :-D

Pont te írtad, hogy nem a 35 éveseket kellene igazolni. Csak azért írom mert kb mindig mindenki rossz igazolás itt a fórumon. Ha ide jönne Messi meg Ronaldo, de semmit sem érnek akkor nyilván rossz igazolások, mert ennyi pénzből Hazardot, Fabregast, Benzemát is meglehetett volna venni.

Most ezt a nagy Luca Tóni imádatot sem értem. Játszott már a Romában, nem sok sikerrel.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 210 vendég