Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2020.02.05. 18:45


Lehet nem érdekel Tomm,de szerintem a többieknek van igazuk!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.05. 14:21


Azt nem mondtam,hogy nem tesz jot a liga megitelesenek.
De hogy lenne barki is, aki cr7 miatt igazol a bajnoksagba (nem a juveba). Hat az nekem tobb mint meredek.

Ja, jo,ok. Elfogadom, hogy eriksen interbe igazolasaban benne van croni. 0,00000000001%aranyban biztos benne volt ez is.
Florenzi is hogyan irhatta ala azt a valencias szerzodest, mikor cr7 nem ott jatszik? Ejnye-ejnye kicsi flo, hat nem figyelsz a szakertok 98%-ra?

Mert egyebkent angliaban nem fociznak toptop sztarok, akikre ne lehetne hivatkozni. Az angol bajnoksag messze-messze az olasz elott van. Ki az a debil, aki egyetlen -oregedo- rivalisnal jatszo jatekosert egy gyengebb ligaba igazol?

Foldohoz ragadt vagyok? Pont te mondod aki nem hajlando elszakadni a foldtol(repulni)? :D
Jah, itt elek a foldon es nem a fellegekben....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.02.05. 14:12


Trigoria írta:
Croni igenis kell ahhoz, hogy egy Eriksen simán otthagyja a PL-t az Inter kedvéért
igen, pont ezért írtam az egészet

Én pont erre irtam, hogy szerintem túlmisztifikáljátok a jelentőségét.
Szerintem nem kell ehhez croni. Könnyit a dolgon, de nem kell hozzá, itt inkább az inter jelenlegi potenciálja és Conte volt a döntő.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.05. 12:03


tomm, nem baj hogy nem érted amit mondunk, az sem, hogy nem is akarod érteni, de akkor engedd el
MI ezt gondoljuk, te azt. Ennyi.

fogkefe tökéletesen leírta a hosszú távú előnyét a dolognak, F.Totti meg a rövid távút
Croni igenis kell ahhoz, hogy egy Eriksen simán otthagyja a PL-t az Inter kedvéért
igen, pont ezért írtam az egészet
A motivációs piramisban már rég a pénz feletti szinteken járnak ezek a játékosok.
Ennél ezt nem lehet szebben mondanki

De egy ilyen földhözragadt embernek, akinek minden matekalapon megy, minden fekete vagy fehér, mint tommnak, ezt hiába magyarázzuk.

tomm: ezer szempont van egy döntésben, arányok, százalékok, pillanatnyi megérzések stb. Cé jelenléte ugyanúgy benne van egy ilyen döntésben, mint bármi más. Hogy mekkora arányban, az és csak az lehet vita tárgya max. Ha ezt nem fogadod el, akkor .... ááá már minden hszeden felb.szom magam, így elengedem a témát - vagy inkább téged.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.05. 11:58


tomm írta:?
Most komolyan?
Demme nem azert ment a napoliba, mert ancelotti, az egyik legnagyobb nevu edzo hivta, hanem mert croni a juveban jatszik?
Akkor miert nem ment a leganesbe, ott meg messi meg hazard meg egyebek jatszanak.
Talan meg immobile is cr7 miatt rugdossa a golokat. Ezert nem ment neki se a dortmundban se az atletiben, mert ott nem jatszott tole parszaz kilometerre croni.
Egyebkent nekunk azota megy rosszul, hogy rinyalda idejott.
Najo, ne farasszatok....


Sarkítasz, csúsztatsz. No problem, ha nem akarod ne értsd meg. Ettől még a szakírók és a közegben dolgozók 98%-a lenyilatkozta, hogy CR7 Juvéba szerződése jót tesz az egész ligának. Tiszta hülye mind ;)

ericcartmen írta:Szerintem az igazság valahol a kettő között van.
Van jeletősége croninak, de szerintem kissé túlmisztifikáljátok.
Ericssen nem azért ment az interbe, mert roni ott játszik, hanem Conte miatt, a potenciál miatt (ami a tulajdonosi háttér) meg mert bajnoki cimért tud harcolni.
A tavalyi Spalletti csapatba nem ment volna, ahogy Lukaku sem, cr7 ide vagy oda.


Így van. Egy pillanatig sem állítottam, hogy csak CR7 miatt jött Demme, Eriksen, Lukaku, akárki. Ilyet csak tomm adott a "számba". egyszerűen annyit írtam, hogy könnyíti a klubok helyzetét egy ilyen toptoptop játékos jelenléte, amilkor igazolni akarnak. Ingyér' nem jönne, az Spalba sem menne, de egy potens riválishoz könnyebben.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.05. 10:45


Sot! Croni azert jott a juveba, mert ha croni a juveba jon, akkor croni a juvban jatszik, es ha croni a juveban jatszik, akkor meg croninak is erdemes idejonnie.
Logikus.

A pl meg javareszt azert olyan nivos es nezett, mert uzleti alapon mukodtetik az egeszet, nem nezik egyik csapat erdeket sem, a tv-s penzek elosztasa is nagyon demokratikus, nincs olyan, mint olaszorszagban, hogy attesszuk a meccs idopontjat, mert az egyik felnek europai kuoaszereplese lesz, a fa kupaban sem a 8 kozott(?) Hanem valahol a 64 kozott kapcsolodnak be, stb. Ezek miatt nott a nivo, a penz es jottek a sztarok, nem forditva.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.02.05. 10:40


Szerintem az igazság valahol a kettő között van.
Van jeletősége croninak, de szerintem kissé túlmisztifikáljátok.
Ericssen nem azért ment az interbe, mert roni ott játszik, hanem Conte miatt, a potenciál miatt (ami a tulajdonosi háttér) meg mert bajnoki cimért tud harcolni.
A tavalyi Spalletti csapatba nem ment volna, ahogy Lukaku sem, cr7 ide vagy oda.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.05. 09:53


?
Most komolyan?
Demme nem azert ment a napoliba, mert ancelotti, az egyik legnagyobb nevu edzo hivta, hanem mert croni a juveban jatszik?
Akkor miert nem ment a leganesbe, ott meg messi meg hazard meg egyebek jatszanak.
Talan meg immobile is cr7 miatt rugdossa a golokat. Ezert nem ment neki se a dortmundban se az atletiben, mert ott nem jatszott tole parszaz kilometerre croni.
Egyebkent nekunk azota megy rosszul, hogy rinyalda idejott.
Najo, ne farasszatok....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.05. 09:12


Szerintem ez tök evidens. Croni igenis kell ahhoz, hogy egy Eriksen simán otthagyja a PL-t az Inter kedvéért vagy egy Demme a Bundesliga elsőtől a vergődő Nápolyba lépjen.
Csak a pénz ehhez kevés, mert pénzt máshol is kap a pléjer. A motivációs piramisban már rég a pénz feletti szinteken járnak ezek a játékosok.
A hasonlat is sántít tomm. Egy olyan iparágba simán elmennék dolgozni, amin látom, hogy trendi, van jövője. Akkor is, ha nem az iparág piacvezetőjénél ajánlanak állást. Inkább egy felfutóban lévő szektorban melóznék, mint egy stagnálóban.

Szerintem nem kérdés, hogy CR7 használt az egész Serie A-nak. Ahogy használna a Juve BL győzelme is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.02.05. 07:30


Pedig nem mond hülyeséget Trigo. Ha nő egy bajnokság nívója, akkor nő a nézettsége, ha nő a nézettség nő majd a TV-s szerződés és a liga is több bevételt fog generálni. Ergo több pénzt fognak kapni a csapatok. Plusz ismétlem ha egy bajnokság nívós, akkor a játékos szívesen igazol oda. Nem feltétlenül Mbappera kell gondolni, csak arra, hogy a PSV vagy Feyenord legújabb sztárja a Sevilla, Marseilles helyett Rómába jöjjön.
Meg lehet nézni az Evertont. Semmit sem nyertek vagy érték el, de a liga akkorát fejlődött, hogy annyi pénz folyik már be hozzájuk, hogy olyan edzőjük van és játékosaik, akik számunkra elérhetetlenek.
Nem azt mondom, hogy ez 1 év alatt megy végbe és nem kell hozzá olyan tulaj, de ha ez meg van, akkor egy csapat igenis profitál abból, hogy kik játszanak ott.

A PL - ben hirtelen annyi pénz lett a tv-s szerződés miatt, hogy a kieső jelöltek többet költenek már mint mi. Egy liga nívója igenis számít.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.05. 07:15


Mar bocsanat, de szerintem az inter erosodesenek nem cronihoz van koze, hanem az uj tulajnak, aki thorirral ellentrtben valoban penzt kezdett betenni a klubba. Ha nem tett volna bele plusz penzt, akkor croni meg messi meg mbappe es neymar is hiaba jatszana egyszerre a juveban.

Te elmennel egy ceghez dolgozni azert, mert a konkurens (!) Cegnel vmi nagyagyu dolgozik?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.04. 21:03


:) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.04. 19:19


balf.szok vagytok:)
soha nem mondtam ilyet
a sztárok tesznek jót a bajnokságnak
az, hogy ők épp a juvéba mennek elsősorban egyelőre, és ezáltal ők erősödnek legjobban, az egy hozadéka csak a dolognak :D
de amúgy már ez sem igaz, mert elkezdtek az Interbe is menni. Aminek meg szerintetek semmi köze Cé juvéba szerződéséhez, pedig van
De az Isten meg a MIlanban játszik úgyis.
Visszajönnke majd azok az idők, amikor ezen cspaatokank mind a seggét nézzük csak.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.04. 15:34


Az erős Juve jót tesz a bajnokságnak-szindrómában Trigo szenved. ☺
Én a Juve-mélytorok pártiakhoz tartozok. ☺
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.04. 11:35


de mi a baj a Juve bajnoki címével? van már nekik egy rakat, tök mindegy +-1. Meg az jót is tesz a bajnokságnak. Vagy ez nem? Már belezavarodtam... :roll: :lol:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.04. 10:22


Es ha nem o harcolja ki az mar nem is az o golja? A tizi az fix gol? Be sem kell loni? Igy hirtelen 2 nev is feldereng. Valami ñtonetto meg valami... ize... robbie di baggio vagy mifene... azt hiszem ok teljeserteku golnak adnak a buntetot. Pedig ok hivatasos labdarugok voltak, ha jol emlekszem...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.04. 10:13


Nyilván ő is harcolt ki néhányat, ráadásul nem is ő lövi nálunk a büntetőket.
Dehogy nézek én Lazio-meccseket, semmilyen meccset nem nézek. :)
Ne a Juve legyen a bajnok. Nekem ennyi van, snatch. Legyen a Lazio.
Ha már nem az Atalanta. :D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.04. 09:23


Zsolti írta:Abból biztos sokat ő harcolt ki, az meg úgy az ő gólja.

ezzel nem tudok vitatkozni, veled ellentétben én nem drukkolok a lazionak és nem nézem a meccseiket :mrgreen: :lol:
Amúgy Dzeko is harcolt ki büntetőt, ebben is biztos lehetsz.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.02.04. 09:14


Pastore 4,5-öt keres, a második legjobban fizetett játékosunk Dzeko mögött. Igazi Monchi hagyaték.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.02.03. 23:17


ericcartmen írta:Ugyanmár, Pastore is padozik

Pastore emlékeim szerint 2.5 misit keres, Dzeko 4-5 között.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2020.02.03. 23:05


Zsolti írta:Abból biztos sokat ő harcolt ki, az meg úgy az ő gólja.
Immobile bajnokságok óta jobb, mint Dzeko.
Vagyis bocsánat: jobban teljesít.
Fonseca már Kolarovhoz is hozzá mert nyúlni.
Nyilván b.szódjon meg a portugál Florenzi miatt, de azért az biztató, hogy nincsenek atombiztos helyek.
Ja, de. Egy biztos.


Köszi Zsolti!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.02.03. 22:44


Ugyanmár, Pastore is padozik
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.02.03. 22:22


Dzeko a fizetése miatt atombiztos. Annyi pénzt nem fogsz padoztatni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.03. 21:53


Abból biztos sokat ő harcolt ki, az meg úgy az ő gólja.
Immobile bajnokságok óta jobb, mint Dzeko.
Vagyis bocsánat: jobban teljesít.
Fonseca már Kolarovhoz is hozzá mert nyúlni.
Nyilván b.szódjon meg a portugál Florenzi miatt, de azért az biztató, hogy nincsenek atombiztos helyek.
Ja, de. Egy biztos.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.03. 20:42


Csebi, valóban a 25 nem 10, de ahogy ericcartmen fel is hívta rá a figyelmet, ebből 9 büntetőből született. Ha ezeket levonjuk, akkor mindjárt "csak" 14-nél tart, néggyel megelőzve Dzekót. Egy olyan Lazióban, amelyik most szárnyal.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég