Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.12.09. 13:41


Hát, én is a Lazionak (igazából egy x-nek) drukkoltam, mert így nem távolodik a tabella teteje. A kékek úgyis kipukkadnak tavasszal, mint minden évben. Ami nekünk februárban szokott megtörténni, az nekik március-április kapcsán menetrendszerűen megérkezik.
Ami jó nekünk, hogy a Napolival még azelőtt találkozhatunk, hogy kizuhannak a BL-ből. Aztán Carlo arrivederci, jön egy Poccettino vagy hasonló és tavasszal a Napoli olyan szépen fog pontokat lopni - reményeim szerint - az Intertől és a Juvetól is, hogy így mi a dobogóra és annak akár egy magasabb fokára is odeérhetünk. A február-március a kritikus a mi szempontunkból, mert akkor szoktuk elkúrni és akkor szokott egy újabb sérüléshullám is érkezni a tavaszi nemzetközi meccsek visszatértével.

Egyébként meg nem értem, hogy mi az óriási nagy probléma a mostani gárdával és csapattal. Tele van lelkes, fiatal játékosokkal, akik örömmel játszanak a Rómában. Nem saját nevelésűek, ez tény. Marco Delvecchio sem volt az. De ha bárki beleköt, hogy igazi romanista Delvecchio vagy sem, annak nekimegyek.

A szezon elején ezen a fórumon hányan csöppentek el a Fiorentina és a Napoli játékától. Nézzünk a tabellára. Megértem, hogy a vezetőséget nem mindenki szívleli, de a mostani csapattal én elégedett vagyok. Jobb és balbek pozíciókban kellene erősítés, vagy legalábbis Zappacosta bevehethetősége, mert ott luk van és kell egy minőségi cserecsatár. A tavaszi Ranieri féle játékunkhoz képest pedig ez a stílus sokkal nézhetőbb.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.09. 13:08


F.Totti: Mondom a KÉT CSAPAT KÖZÜL :wink:

mcsabi: nem is mondtam, hogy logikus :)

de ejthetjük a témát :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.12.09. 13:08


Trigoria írta:mcsabi, kérlek ne mondd meg, hogy mit gondolok, köszönöm :wink:

Nem mondom meg, szimplán nem logikus, nem értem és nem értek vele egyet.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.09. 09:03


Ez így van, ez akkor is egy Roma fórum, nem juve/lacio/inter. Ezeket a csapatokat lehet éltetni a megfelelő fórumokon :mrgreen:
És úgy tűnik, én sem vagyok egyedül a nézeteimmel. Hmm :lol:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.08. 23:09


Ban, ban, ban! :D

(mondjuk ezt a politikai nézetek alapján csapatválasztást el nem tudom képzeli, hogy működne. Esetleg akkor lehet így választani, ha a politikát sokkal jobban szereted, mint a focit. De akkor meg leginkább senkit nem választanál. Első csapatnak legalábbis kizártnak tartom. Kb olyan ez, mintha holnaptól Fidesz aktivistává és békemenetelővé válnék egy helyettes államtitkár miatt.)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.08. 23:08


Csak az arányok miatt. Ha az utolsó fordulóban ety Róma - Pro Vercelli meccsen múlik, hogy a Pro megtöri-e a Juve 45 éve tartó sorozatát, akkor is tiszta szívből szurkolok majd a Roma győzelemért.
hát én meglepőt mondok: de én nem :DDDD
Egyszerűen gyűlölöm a Laziot.
ahogy ezt sem. Már kedvelem őket. Sőt, -bár talán ezt is mondtam már - ha mai aggyal kéne választanom a két csapat között, akkor nyilván a politikai nézeteim miatt a Laziot választanám
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.08. 23:02


Na most akkor azt a tudathasadásos állapotot képzeljétek el, hogy nekem is rohadt fontos lenne, hogy végre ne a Juve nyerjen, tegnap mégis nekik szurkoltam.

Egyszerűen gyűlölöm a Laziot. Persze a Juvét is, csak tegnap Pjanic és CR7 személyében volt két játékosuk, akiket nem tudtam igazán utálni. Na meg Nedved buzeráns fejét se mutigatták. Így a végén rendesen szurkoltam nekik.

Igen, bármilyen furcsa itt leírni, szurkoltam tegnap a torinoiaknak. Csak az arányok miatt. Ha az utolsó fordulóban ety Róma - Pro Vercelli meccsen múlik, hogy a Pro megtöri-e a Juve 45 éve tartó sorozatát, akkor is tiszta szívből szurkolok majd a Roma győzelemért. De ettől még rohadtul akarom, hogy idén végre ne a bunda nyerjen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.12.08. 23:08-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.08. 22:56


az első gondolatodra. Ott volt a smiley :wink: Nyilván nem drukkolok non stop másnak itt sem, de ha örülök egy győzelemnek, és be akarom írni, be is fogom.

Ahogy a Bulivonatról is megvan a véleményem most is:
Amikor kicsit fékeztünk a vonatunkkal, és kinézve az ablakon gondoltuk, hogy legalább elhúztak a vérbe előre, hát még mindig ott röhögnek pontosan mellettünk :D :D :D
FORZA CAGLIARI!!!

Trigo, ez most a Serie a topik, de attól még a Roma fórum, elsődlegesen a Roma miatt van itt mindenki ezen az oldalon, szóval ez nálam ebben az esetben egy és ugyanaz.

jaja, elsődlegesen mindenki azért van itt. Mi másért? Nem is értem, ez mire érv.


A második gondoltodra:
IDÉN letojom hanyadikok leszünk. Ezt írtam már nyáron is. Ez nem jelenti, hogy kevésbé vagyok Roma-fan vagy ilyesmi, egyszerűen nem érdekel idén hanyadikok vagyunk, mert ez nem az a csapat, akiért jelenleg tudnék jobban lelkesedni. Ugyanis az aktuális csapat nem egyenlő a klubbal.
Az hogy mi zajlik le bennem, elmondtam sokszor, ahogy kb Zsoltival is ugyanaz, és még vannak páran. Nem tudunk lelkesedni a mostani meccsekért. De hogy minden elsődlegesebb a Románál??????? Erre írtam, hogy semmit sem értettél meg.
Mondjuk nem hibáztatlak, mert nem egyszerű érzelmek ezek nálam sem.

És egy szóval sem mondtam, hogy téged kevésbé érdekel a liga.
Hisz pont ezt írtam:
na jól van, akkor sn-en kívül mindenki hasonlóan gondolkozik, de legalább érdekli a bajnokság többi része is a Román kívül


amúgy meg nem vagyok már moderátor, rám lehet szólni sn-nak, vagy lehet bannolni :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2019.12.08. 22:42


Trigoria írta:ez a serie A topik, azt éltetek akit akarok :D :D
Trigo, ez most a Serie a topik, de attól még a Roma fórum, elsődlegesen a Roma miatt van itt mindenki ezen az oldalon, szóval ez nálam ebben az esetben egy és ugyanaz.

Illetve de, értem, hogy neked már sok minden elsődlegsebb mint a Roma, de nekem ez akkor is furcsa
Semmit nem értettél meg az utóbbi időben tett bejegyzéseimből, ha ezt így leírtad. Amúgy mindig is foglalkoztatott , hogy ki nyeri a bajnokságot, akárhanyadikok is voltunk.

De, teljesen értem, hogy nálad más a sorrend, kb Olaszország/Serie A van az első helyen, aztán jön a bármi, csak ne juve, aztán jön a Roma.
Azt nem értem, hogy mi baj az előző mondatommal ezzel kapcsolatban :)
Nem mondtam soha, hogy szerintem ez baj, mindenkinek úgy drukkol, ahogy akar, de nekem ez kicsit furcsa. Bocs, de nincs rá jobb szavam :)
Amúgy engem is mindig foglalkoztatott az egész bajnokság, a többi csapatról (ok, a nagyobb csapatokról) mindig elolvasok minden hirt, nem csak a Rómáról, ha tehetem belenézek más meccsekbe is, de attól még a Roma lesz az első.
Ettől szerintem nem érdekel engem kevésbé a liga mint téged, csak más az értékrend.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.08. 21:32


ez a serie A topik, azt éltetek akit akarok :D :D

az Internek drukkolást kezeljétek már helyén. Juve-Inter viszonylatban őket akarnám bajnoknak. Ha ez drukkolás, akkor drukkolok. :)

Az meg hogy egy meccsen ne az legyen a totálisan elsődleges szempont, hogy mi jobb nekünk, hanem mi jobb az inter bajnooki cimeének, azt nem is értem hogy jön elő egy Roma fórumon..
Ez a serie a topik.

Illetve de, értem, hogy neked már sok minden elsődlegsebb mint a Roma, de nekem ez akkor is furcsa
Semmit nem értettél meg az utóbbi időben tett bejegyzéseimből, ha ezt így leírtad. Amúgy mindig is foglalkoztatott , hogy ki nyeri a bajnokságot, akárhanyadikok is voltunk.
És asszem leírom utoljára: előbb voltam olasz drukker, mint Roma-drukker. Engem az olasz válogatott ugyanúgy érdekel, mint a Roma. Az pedig nem megy sn-féle módon, hogy csak a Roma, azontúl semmi sem érdekel. Engem érdekel mi a jobb az olasz foci egészének, érdekel a többi csapat is. Tudok más csapatoknak is drukkolni időnként, és minden olasz csapatnak drukkolok nemzetközileg. de tényleg nem írom le többet, mert ahogy látom felesleges

És akinek nem tetszik, hogy van véleményem és szimpátiám más olasz csapatok felé esetleg, az ne olvassa amit írok, vagy simán kapja be. :D Mindig is a Roma lesz A KLUBCSAPATOM.

Már hogy lenne mindegy? Ha nem leszünk az első négyben, az a következő sok évre rányomja a bélyegét. Úgy nem csak Zaniolot, de Pellét is elveszítjük hosszútávon és Bologna szintű csapattá zuhanunk vissza.

mcsabi, kérlek ne mondd meg, hogy mit gondolok, köszönöm :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.08. 21:00


az utolsó mondatodtól eltekintve pont ezt gondolom én is. Soha, semmilyen körülmények mellett nem drukkolok egy t*tves északi csapatnak sem. De persze délinek sem. Csak a Romának, és csak azt tudom nézni, hogy mi jó szeretett csapatomnak. Az pedig, hogy a Lazio tegnap nyert, minden, csak nem jó. Most biztosan nem. 3 hónap múlva lehet semmit nem számít majd, de most túlságosan fut a szekér strandkorlátéknál, és ez nagyon zavar, aggaszt. Az nem, hogy a Juve folyton nyer mondjuk, mert az kb ahogy mondtad, axióma. És nem örültem annak sem, hogy az Atalanta fordított, és semmi olyannak, ami a Roma körül a csapatra nézve nem jól alakult.
Persze mindenki annak drukkol, akinek akar, de itt ne éltessük már pl. a lációt banyek :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2019.12.08. 20:36


Trigoria írta:na jól van, akkor sn-en kívül mindenki hasonlóan gondolkozik, de legalább érdekli a bajnokság többi része is a Román kívül :wink:

Engem érdekel a bajnokság többi része, bele-bele nézek más meccsekbe is, mégis inkább snatch-hez vagyok közelebb, nem fogok senki másnak drukkolni, hogy bajnokságot nyerjen, akkor se ha nekünk nincs esélyünk.
Az meg hogy egy meccsen ne az legyen a totálisan elsődleges szempont, hogy mi jobb nekünk, hanem mi jobb az inter bajnooki cimeének, azt nem is értem hogy jön elő egy Roma fórumon.
Illetve de, értem, hogy neked már sok minden elsődlegsebb mint a Roma, de nekem ez akkor is furcsa.
Persze a bajnokságnak jó lenne, hogy ne megint a juve nyerjen, de se örülni de drukkolni nem fogok emiatt az internek (a laziónak meg aztán pláne nem).
Egy outsidernek tudnék drukkolni, Ata vagy Fio esetleg, de a tradicionális nagycsapatok sikere engem semennyire nem hoz lázba. Sőt, nekik minél rosszabb nekem annál jobb.
Régebben mondjuk a BL/EL-ben drukkoltam a többi olasz csapatnak, de manapság a juvénak meg az internek ott se nagyon megy, akármennyire kényszeritem magamat.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.12.08. 14:34


A Lazio kapcsán Corso szeretet-tanítását követem. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.12.08. 12:30


Jajj miket olvasni itt :shock:
Trigoria írta:Trigo szempontjából meg tök mindegy, hogy hanyadik lesz a Roma idén, ha nem lesz első. :)

Már hogy lenne mindegy? Ha nem leszünk az első négyben, az a következő sok évre rányomja a bélyegét. Úgy nem csak Zaniolot, de Pellét is elveszítjük hosszútávon és Bologna szintű csapattá zuhanunk vissza.
Zsolti írta:Tőlem aztán lehet a Lazio is bajnok

Ja, a strandkorlátnak én is sok bajnoki címet kívánok, nyerjék meg minden második évben a Serie B-t. Az oh noooo-t sosem felejtem el nekik, rettenetesen aljas lépés volt...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.08. 00:07


na jól van, akkor sn-en kívül mindenki hasonlóan gondolkozik, de legalább érdekli a bajnokság többi része is a Román kívül :wink:

a Roma szempontjából tök mindegy ki lesz a bajnok, és az Inter tuti nem, szóval felesleges nekik drukkolni. A Lazio viszont bekavarhat a 3-4. helybe, nem lesz ez így jó.
Trigo szempontjából meg tök mindegy, hogy hanyadik lesz a Roma idén, ha nem lesz első. :)

ahogy carlo nem passzol a napolyhoz, úgy sarri sem a juvéhoz, ezek bl-t tuti nem nyernek, de ilyen sarri féle juvénak a bajnokság is necces, allegri behúzná.
jaja, de én azt nem értem, hogy ezt itt MINDENKI megmondta szezon előtt. Akkor nem igaz, hogy kint ezt nem látták előre.

Tegnap idegenben ikszeltünk a bajnokság "ikertornyainak" egyikével úgy, hogy volt 15 perc, amikor nyomozták a labdát.
ja, a végén meg odaszegeztek minket a kapunkhoz, de amúgy valóban pariban voltunk.

Ott tartok, hogy CR7 miatt szurkolok a Juvénak. Sarrival tényleg nem jók, de Ronaldoval nagyot fordult a világ. Küzd, hajt, dicsér, nem hisztizik. Megszerettem.
Nyerjenek BLt, az Inter meg legyen bajnok. Nekünk elég a kupa és az EL :)
Ámen. Nagyon kiegyeznék ezzel. Cét én eddig is kedveltem úgy ahogy, de a juvéba jövetele óta kifejezetten. Hál istennek már nyert egy bajokságot itt, így nem kell azon aggódni, hogy ha most az inter nyerne, akkor hoppon marad.

https://keresztlabda.hu/2019/12/07/cris ... gazolasat/
nem nagyon hiszem ezt

Zsolti: a magyarázat az, hogy a kiscsapatoknak mindig drukkolunk :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.12.07. 23:32


Pragmatikailag nagyon nem jött jól a Lazio győzelme.
Máshogy viszont királyság, én nagyon örülök neki.
Tőlem aztán lehet a Lazio is bajnok, hogyne lehetne, az Atalanta után az ő bajnoki címüknek tudnék egyedül őszintén örülni.
Viszont nem tudom, miért érzem így.
Gőzöm sincs. Biztos megvan a pszichológiai magyarázata.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.07. 23:20


Ott tartok, hogy CR7 miatt szurkolok a Juvénak. Sarrival tényleg nem jók, de Ronaldoval nagyot fordult a világ. Küzd, hajt, dicsér, nem hisztizik. Megszerettem.
Nyerjenek BLt, az Inter meg legyen bajnok. Nekünk elég a kupa és az EL :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.12.07. 22:51


Trigoria írta:én nekik drukkolok most bocsi :oops:
ráadásul inkább a juvénak fújnak most is

Egri: "Nem videóznak. VideÓz a csodák csodája. " :D :D :D hülye


(idén az intert akarom bajnoknak, a lipcsét, a poolt (vagy leicestert))


Én is nekik drukkoltam egy kicsit, mert ahogy a Channel4 kommentátor ordította a mikrofonba a 95. percben. "The title race is wide open"
És nem az Intert akarom bajnoknak. Nem is a Lazio-t... leírom: ODEÉRHETÜNK! (Aztán majd utólag lehet Fonsecaról, meg Dzekoról, meg mindenkiről beszélni.) A dobogóban szinte biztos vagyok. Jó a csapat, egészséges a hangulat és minden játékos dícséri Fonseca-t. Tegnap idegenben ikszeltünk a bajnokság "ikertornyainak" egyikével úgy, hogy volt 15 perc, amikor nyomozták a labdát. Mikor volt utoljára ennyire egységes az öltöző? (Ne jöjjön nekem senki se Flo-val, mert Allessandro pont kellően intelligens ahhoz, hogy felmérje a saját képességeit.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marco24 2019.12.08. 00:03-kor.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.12.07. 22:50


ahogy carlo nem passzol a napolyhoz, úgy sarri sem a juvéhoz, ezek bl-t tuti nem nyernek, de ilyen sarri féle juvénak a bajnokság is necces, allegri behúzná.

amúgy durva, hogy milyen mély a kerete a juvénak, és még azt a luxust is megengedhetik maguknak, hogy ilyen fostalicska cannak, rabiotnak fizethetnek egy vagyont, vagy hogy ramseyt, danilot is jegeli, és egyszer előveszi, azt nem tudom sarri tudja é, hogy padmelegítéssel nem lehet formába jönni, de mindegy is.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.07. 22:44


a Roma szempontjából tök mindegy ki lesz a bajnok, és az Inter tuti nem, szóval felesleges nekik drukkolni. A Lazio viszont bekavarhat a 3-4. helybe, nem lesz ez így jó.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.07. 22:29


én nekik drukkolok most bocsi :oops:
ráadásul inkább a juvénak fújnak most is

Egri: "Nem videóznak. VideÓz a csodák csodája. " :D :D :D hülye


(idén az intert akarom bajnoknak, a lipcsét, a poolt (vagy leicestert))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.07. 22:28


A k*rva lazio is bekerülhetne valami hullámvölgybe, hogy rohadna meg.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.07. 21:00


csak a hírneve, a személyisége, és a tisztelet iránta tartja még a padon. Egy Fonsecát pl még a BL-szereplés se tarthatná ott.

A pontosztozkodás azt jelenti, hogy a Napoli sorozatban a hetedik bajnokiján maradt nyeretlen.
sőt, ezt talán semelyik edző nem élné túl Carlitót kivéve. Bár megvárom a holnapot ezzel. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.07. 20:43


A Napoli pedig szépen lassan középcsapattá válik...
Az Ancelotti éra a végéhez közeledik
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.07. 11:34


hajnal, Corso, fura írás
ennyi :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég