Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.07.29. 21:00


ez a terep bexarás,
http://www.corrieredellosport.it/foto/c ... ne+2013+14
de a sárga csíkkal jó
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.07.29. 19:57


trigó ez most nem neked szólt, de mindegy is, gomezt én más szempontból nézem, vagyis német, racionális, ésszerű, egyszerű, sztem simán feküdni fog neki a calcio...


amúgy meg bármennyire is fáj, szvsz pedig oszvaldo a legjobb csatárunk a destro, boris és oszvald triumvirátusból...amúgy se jó ómen sérüléssel kezdeni, vagyis sérülésekkel készülni az új szezonra, destrora írom, vagyis ilyen esetekben sok jó nem szokott kisülni....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.07.29. 19:25


Látom vicces kedvedben vagy :P
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.07.29. 18:34


első forduló Livorno idegenben, 4. forduló Lazio :!:

az év első meccsei kötelezőnek tűnnek, el lehet húzni a többiektől.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2013.07.29. 10:01


Szerintem is Gomez az aki nem fog bevállni annyira (Toni effektus lesz) ugyanis Gomez mögött a Bayernben állt egy komplett kiszolgáló (Ribery, Müller, Robben - ha véletlenül passzolt) és ezeken kívül is jól felépített bivalyerős csapat. A Stuttgartban hiába volt két jó szezonja, akkor sem érzem annyira jónak, hogy egy gyengébb képességű csapatban is egy más típusú focit játszó bajnokságban meglője a szezononkénti 20 gólját.

Llorente már más tészta, most ő lesz az akit kiszolgálnak egy top csapat rendkívül jó játékosai, de mégis kicsit lutribbnak érzem, mint mondjuk Higuaint, aki eleve állati jó képességű csatár. Szerintem az argentin hozza majd a 20-as átlagokat, lehet nem az első szezonjában, de utána mindenképpen.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.07.28. 22:12


ha az enyémre reagáltál feree, akkor én úgy értettem, hogy innentől, a mai naptól kezdve már nem fogunk erősödni a riválisokhoz képest, sőt...
Tehát minden nappal valszeg a riválisaink vesznek jobb játékosokat, ha vesznek, és nem mi.
Strootman és Benatia szerintem is erősítés volt. Ezért mondom, hogy innentől nézem a dolgot.

Osvaldot elnézve a bari meccseken (tudom nem szint, de azért na) mindkét riválisa előtte van.

Llorente szerintem be fog válni, és inkább Gomez nem. Vagy mindhárman.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.07.28. 21:11


én abban a helyzetben vagyok, hogy egy bari meccsünket se láttam, de az hogy a keret mire jó vagy nem jó, mindenképpen várnák vele 6-8 tétmeccset, ami nálam biztos, hogy benatia erősítés, és ha strootman is hozza azt, amit korábbi klubjában, akkor ő is az, és bármennyire is hányingerem van, hogy ezt le fogom írni, szal ha oszvaldo marad, aki emberileg egy hatalmas nulla, de egy destrohoz, borishoz képest jóval jobb csatár, szal végső soron erősítésnek számít...

ja és a többi csapat mire lehet jó, nemtom, 6-8 tétmeccs és meglátjuk, megérzés, semmi más gomez és higany be fog válni, mondjuk az értük fizetett lovét meg a fizetésüket nem létezik hogy visszahozzák, vagyis nem tom elképzelni, lorente viszon megég szvsz....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.07.28. 20:16


Trigoria írta:márpedig ebből a mercatoból mi már csak max gyengülni fogunk

na.... Gervinho.. :mrgreen:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.07.28. 20:13


márpedig ebből a mercatoból mi már csak max gyengülni fogunk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.07.28. 20:09


Szerintem erős lesz a Napoli!
Igazából, ha most lezárulna a mercato és kezdődne a bajnokság, azt mondanám esélytelen a bl helyek valamelyike.
Juve, Napoli, Fio nagyon erős és akkor még ott van a két milánói csapat is , jó az inter kérdőjel, de Mazzarival....
úgyh megint a 6-7-8-. helyért csatázunk a Lazioval meg az Udinével... :cry:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.07.28. 13:30


http://sscnapoli.blog.nepsport.hu/archi ... margojara/
kivételesen elolvastam
egész jó írás - és jók a képek :D :D
a lényeg:
Azt eddig is tudtuk, hogy Cavani pótlása emberes próbára teszi a Bigonékat, hát még azt a kiválasztott szerencsést, akinek majd a 104 gólos súlyt kell a vállán cipelnie. Akik szóba kerültek utódnak összességében, mind elmaradnak az uruguayi skilljétől. Dzekót, vagy Higuaint egy fokkal én is gyengébbnek tartom, vagy vegyük az eddig csak Brazíliában játszó Damiaót - akit sajnálok, hogy végül nem jött - vagy éppen Martinezt a Portóból. Mindannyian Cavani mellett tennénk le a voksunkat velük szemben, de naivnak azért nem feltétlenül kell lennünk. Ezek a csatárok nagyon is jó nevek, csupán a megfelelő taktikában, megfelelően kell őket használni. Állításom szerint: "a Matador góljai nem vesznek el, csupán átalakulnak". Vagyis, az új felállásnak köszönhetően, a támadójáték egészségesebb elosztása következtében és a több, támadó szellemű, kreatív játékossal együtt a pályán is jöhetnek azok a gólok.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.07.26. 21:03


egyátalán nem vagyok meggyőződve róla, hogy jól jártak cavani eladásával, mint ahogy mi sem marcoséval. persze gazdaságilag a legjobb döntés, de, ha van egy bevált, betonbiztos tagja a csapatnak, és lepasszolod, azt igencsak nehéz pótolni. egyszerűen nehéz betonbiztos embereket találni (legalábbis ha nincs min. 50misid per kopf)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.07.26. 20:47


ok :wink: :)
irodalomórán sosem figyeltünk :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.07.26. 20:38


...hogy is van ez Trigó?

Trigoria írta:Nem értem mit nem értesz.


Költői kérdés volt, nyilvánvalóan! :wink: :wink: :wink:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.07.26. 18:55


Igazából nem volt számára hely. 10/10 Madrid szurkolónál ő a feketebárány :D Szerintem ez a pénz az Arsenal túllicitálására kellett.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.07.26. 18:42


bigg írta:Most olvasom, hogy Higuain csaknem 8 millát keres Nápolyban, míg a realnál csak 3.6-ot kapott, ezért már megérte váltani... egyébként ahogy a napoli igazol, mostanra egyértelmű vetélytársává vált a Juvénak, most akkor Cavani eladásával erősödtek, hogy is van ez Trigó?
Cavani el, helyette jött egy Mertens - Higuain - Callejón támadó trió, egyértelműen jobban jártak... megjegyzem a De Sanctis - Reina cserével sem lettek gyengébben, sőt inkább mi tűnünk ettől rohadt nagy baleknak.

Nem értem mit nem értesz. :wink: El lehet adni egy nemzetközi top5 sztárt, és az árából fel lehet építeni egy jó csapatot, amely bajnoki esélyes is lehet, pláne olaszban. És igen, maga a csapat lehet hogy nem gyengül tőle, ha összigazolást nézünk. Jobb eséllyel veszik fel lehet a harcot a Juvéval. Betömhetik a lyukakakt a csapatban a pénzből. Tehát mondhatjuk, hogy összességében valszeg jól jártak. Az egyértelműen jobban jártakat nem írom alá, azt majd eldöntik a számok szezon végén.
De ettől még egy nemzetközi top5 klasszissal kevesebb van olaszban, és az olasz foci imidzse tovább csökkent. Adtak egy tigrist és vettek három sakált. Lehet hogy ide a három sakál pont megfelelő lesz (talán jobban is), de a nagyvadat akkor is eladták.
Márpedig nemzetközi szinten (általában) csak nagyvadakkal lehet kimagasló eredményt elérni. Ők most rámennek a Scudettora inkább, mivel a másikra nem volt esélyük, hiszen a pénzük az egyszem nagyvadjukban állt.

Most olvasom, hogy Higuain csaknem 8 millát keres Nápolyban, míg a realnál csak 3.6-ot kapott, ezért már megérte váltani...
mondjuk úgy, hogy ennél olcsóbban nem tette volna át a székhelyét a királyi Madridból Szemétvárosba
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.07.26. 17:20


pár forduló, és Lobont lesz az első számű kapusunk, :)

1ébként télleg úgy néz ki, hogy scudetto-esélyes csapat lesz nápolyban, csak az edző lehet kevés. Én örülnék, ha tbnyleg sikerülne a giuve egyeduralmát megtörniük.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.07.26. 16:57


Most olvasom, hogy Higuain csaknem 8 millát keres Nápolyban, míg a realnál csak 3.6-ot kapott, ezért már megérte váltani... egyébként ahogy a napoli igazol, mostanra egyértelmű vetélytársává vált a Juvénak, most akkor Cavani eladásával erősödtek, hogy is van ez Trigó?
Cavani el, helyette jött egy Mertens - Higuain - Callejón támadó trió, egyértelműen jobban jártak... megjegyzem a De Sanctis - Reina cserével sem lettek gyengébben, sőt inkább mi tűnünk ettől rohadt nagy baleknak.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.07.25. 01:07


linket! Mindig! Please!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Doki Dátum: 2013.07.24. 15:56


Elvileg az a bugyikék hogyis hívják csapat minusz 6 ponttal kezdi az idényt, Maugli meg több mint 4 éves eltiltást kap. (Gondolom ezen úgyis enyhíteni fognak még a későbbiekben.) Én mondjuk örökre eltiltanám.. :-)
Doki
 
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.09.01. 09:10

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.07.22. 11:38


az van igen :D
de a piac Cavanit tartja nagyobbnak, és én is
de ez már csak egyéni nézőpont kérdése, igazságot nem lehet tenni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2013.07.22. 04:08


Hát nálam Higany ugyanaz a kategória, mint Cavani. Csak az uru jobban van hypolva, az argentin meg kevesebb lehetőséget kap a margitban, mivel ott durvább a támadósor.
Persze tudom Trigo, hogy neked uru mániád van :D
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.07.21. 21:43


Szerintem semmit nem gyengültünk. Benatiáról azt olvastam, hogy ha kell akkor durván játszik nem beszari. Előnyéről pedig azt, hogy kihasználja a testében rejlő adottságokat xD. Rendkívül jól olvassa a játékot és előre is veszélyes. Hátránya, hogy ne igazán blokkol sok lövést. De szerelni is tud utolsó emberként. Marcossal kb egy szint. Hosszútávon vesztünk persze, mert a brazil még több mint 10 évig hozhatja ezt a szintet míg Benatia max 5-6 évig. De Benatia statisztikailag, ami a fociban nem sokat ér, top védő. Van olyan stat amiben 2. pl. asszem pont a szerzett labda/lefülelt átadás. De jó statokat hoz. Az a +20m meg nagyon jól jön.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.07.21. 17:52


ha lejjebb olvasol akkor kifejtettem már hosszan az egészet
igen, szerintem gyengültünk ezzel mi is, igaz csak hajszállal. De hosszútávon meg egészen biztosan, mivel van köztük 7 év.

De Marcos-Benatia kb egyszint. Cavani és Higany nagyon nem az. Szerintem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2013.07.21. 17:34


akkor mi egyértelműen gyengültünk a Marcos-Benatia cserével? mert ez ugyanaz, mint a Cavanni-Higuain hasonlat. csak mert nem tudom már kitől, de elhangzott, hogy sokat nem gyengültünk, hanem +15-20 millával kijöttünk az üzletből
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 94 vendég