Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.07.25. 15:35


Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/serie-a-uruguayi-valogatott-kozeppalyast-igazolt-a-palermo-2151729
miért nem mi??? :(
jó tudom, nem brazil de még csak nem is argentín, és 29 de akkor is....
egy Bradley szintet minimum hoz
na mindegy... uru-fan vagyok, csak kesergek :)


Én pár (vagy egy) éve láttam egy uru meccset és nem tudom, hogy élete meccsét játszotta?, vagy mi volt vele?, de elképesztően nagy munkát végzett a posztján. Gyakorlatilag miatta nem felejtettem el azt a meccset. Azóta halványultak az emlékeim, ami viszont megmaradt: hogy kopasz és uru, nem Európában játszik, meg persze a posztja. Na most megvan kicsoda és megnézhetem majd hogy tényleg olyan jó-e mint akkor. Rengeteg labdát szerzett azon a meccsen és szétfutotta az agyát. Kíváncsian várom.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.25. 15:15


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ja-2151833
Inzaghit mindig is bírtam:) Mesterien hagyta ki a kihagyhatatlan helyzeteket és hihetetlen arányban rúgott gólt reménytelen helyzetekből :lol: (persze, egy kis sarkítással)
Továbbá azért is bírom, mert nincs még egy olyan ember, aki akkorát tudott volna köpni, mint ő
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.24. 09:26


Bradleyt ne írd le! Bírom a kis kopact:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.24. 08:55


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... mo-2151729
miért nem mi??? :(
jó tudom, nem brazil de még csak nem is argentín, és 29 de akkor is....
egy Bradley szintet minimum hoz
na mindegy... uru-fan vagyok, csak kesergek :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.22. 19:13


Elfogadom az érvet. Nem vagyunk egyformák
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.22. 18:50


Xaba írta: ...kitűznek egy teljesen irreális célt, én beveszem és el is várom, hogy meglegyen, ha ilyen bizton állítják. És akkor amikor nem lesz meg, akkor úgy érzem, hogy hazudtak nekem :|


Megértelek, ez a különbség kettőnk között, én nem érzem ezt hazugságnak.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.07.22. 18:19


Múlt évben is ilyen nyilatkozatok után jöttek a sima hármasok a kiesőjelöltektől, lehet h kinéz egy komoly verés az usa-ban is. :D
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.22. 17:49


Muszáj hogy kicsit legalizálják ezzel ezt a fajta csapatépítést, hogy jó úton járnak
Nem hiszem komolyan, hogy Zeman már idén hisz a scudettoban, de szerintem ki volt adva neki, hogy ezt kell mondania. Mindegy, most nem haragszom rá emiatt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.22. 16:37


bigg írta:
Xaba írta:Ó anyukám:(
Miért kell ez a szimpatikus alak ilyeneket mondjon? Inkább szidná Mourinhot és osztaná a bundabotrányt


Zavar a magabiztosság?
Vagy attól tartasz, hogy a többi csapat nevetségesnek tartja ezt a kijelentést? (Kit érdekel!)
Nincs ebben semmi kivetnivaló, mi és szerintem ő is tudja mi a realitás, de nem elbízni fogjuk magunkat, ez csak motiváció, miért is bízhatnánk el magunkat?, nincs miért, aki fönt van az elbízhatja magát.
Vagy hogy hiú reményeket kergetünk majd?, ugyan már... :lol:

(Még egy dolog amiben párhuzamot vonhatok a Roma és a Fradi között, Détári is lépten-nyomon a bajnoki címet emlegeti, hát kb. ugyan annyi az esély. :P )

Én lesz(rom a többi csapat véleményét. Csupán fájdalmas, sértő és felettébb meggondolatlan ilyen kijelentést tenni, majd 4-5-6-7. nek végezni.. Ez olyan, mint tavaly év közben scudettoról beszéltek.. majd 2. hely...majd bizton állították a 3. helyet, olyan magabiztossággal, hogy senki meg nem kérdőjelezte=> aztán lettünk 7. ek :cry: Csalódtam én, csalódtak a szurkolok.. akik meg ezt nyilatkozták, azok év végén kussoltak vagy várják a szebb jövőt. Tehát kitűznek egy teljesen irreális célt, én beveszem és el is várom, hogy meglegyen, ha ilyen bizton állítják. És akkor amikor nem lesz meg, akkor úgy érzem, hogy hazudtak nekem :| Inkább mondják, hogy megtesznek minden tőlük telhetőt annak érdekében, hogy jó helyet érjenek el.. nem ámítani az embereket.
Motiválni őket meccsről-meccsre, pontról-pontra kell és nem egy motivációs bombát adni nekik másfél hónappal a bajnokság előtt..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.22. 14:56


fradista romanista írta:Tegnap Döme is olyat mondott, hgy cél a bajnoki elsőség. De számára mentő körülmény, hogy esetleg nem volt józan :)

:lol:
Vele ilyen nem fordulhat elő :D
Zeman meg lehet áttért a füves cigire :) Egyébként én bízom benne, esküszöm! Legalább mi szurkolók legyünk optimisták.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.22. 14:39


százszor inkább beszéljen bajnoki cimről, mint bundázzon egész évben...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.22. 14:26


uglykidjoe írta:Már a mester is kezdi:

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... en-2151179


Xaba írta:Ó anyukám:(
Miért kell ez a szimpatikus alak ilyeneket mondjon? Inkább szidná Mourinhot és osztaná a bundabotrányt


Zavar a magabiztosság?
Vagy attól tartasz, hogy a többi csapat nevetségesnek tartja ezt a kijelentést? (Kit érdekel!)
Nincs ebben semmi kivetnivaló, mi és szerintem ő is tudja mi a realitás, de nem elbízni fogjuk magunkat, ez csak motiváció, miért is bízhatnánk el magunkat?, nincs miért, aki fönt van az elbízhatja magát.
Vagy hogy hiú reményeket kergetünk majd?, ugyan már... :lol:

(Még egy dolog amiben párhuzamot vonhatok a Roma és a Fradi között, Détári is lépten-nyomon a bajnoki címet emlegeti, hát kb. ugyan annyi az esély. :P )
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.07.22. 14:19


Tegnap Döme is olyat mondott, hgy cél a bajnoki elsőség. De számára mentő körülmény, hogy esetleg nem volt józan :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2012.07.22. 14:30-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.22. 12:10


Ó anyukám:(
Miért kell ez a szimpatikus alak ilyeneket mondjon? Inkább szidná Mourinhot és osztaná a bundabotrányt
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.07.22. 11:09

uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.21. 22:03


fradista romanista írta:nekem is az az Arsenal ellen elqrt 11ese..... :(

Amúgy welesleges sajnálkozni, a végére belefásult a Rómába, kellett neki a környezetváltozás, hogy a képességeihez méltóan játsszon.

Totti, DDR és Cassano például panenkásan rontott 11est, de nem ez maradt meg bennem... Velem van a baj? :D
A 2. részében igazad van, csak eszembe jutott a minitorna kapcsán mert jól játszott :wink:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.21. 22:01


Itt is a képességeihez méltóan játszott..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.07.21. 21:58


nekem is az az Arsenal ellen elqrt 11ese..... :(

Amúgy welesleges sajnálkozni, a végére belefásult a Rómába, kellett neki a környezetváltozás, hogy a képességeihez méltóan játsszon.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.21. 21:56


Palacionak én is örülök, hogy nem ide jött?
És miért egy legelőn játszottak? :lol: Bari-legelőn... :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2012.07.21. 21:54


Hát szerintem elég gyenge ez a torna, de egy valaminek örülök, hogy ez a Palacio nem nálunk kötött ki... Azért érdemes még megemlíteni a real ellen szerzett fejesét is. Tény, hogy sokszor megmentette a csapatot, de az arca egyre nagyobb lett, és télleg nem lett volna értelme maradnia, ha nem akart....
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.21. 21:47


Xaba írta:Igen, csakhogy már-már annyira flegma volt az életben és a pályán, hogy az hihetetlen. Tényleg jó játékos, ez kétségtelen. Sosem felejtem el (remélem) a 93. percben fejelt gólját, amivel nyertünk az Inter ellen ( http://www.youtube.com/watch?v=WEEsiXwJrWw ). De már motiválatlan volt nálunk és el is akart menni. Lehúzott itt 5 évet, az elég. És ne feledjük el, hogy ő is köszönettel tartozik nekünk, mert itt lett igazán jó játékos, a rómaiak keze alatt!

Nekem örök emlék a Lazio elleni duplája, a Manchesternek lőtt gólja, meg ez az Interes is.
Nehéz eset volt az tény, ilyen a profi világ sajnos, hogy elviheti egy jobb csapat. Na de ennyiért? Nálam ő 25 millió eurót is megért volna
http://www.youtube.com/watch?v=SPiEK1Nv ... re=related
Van rövidebb is, de ez Zampás :D Ja és egy Taddei tizenegyes :lol:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.21. 21:40


Igen, csakhogy már-már annyira flegma volt az életben és a pályán, hogy az hihetetlen. Tényleg jó játékos, ez kétségtelen. Sosem felejtem el (remélem) a 93. percben fejelt gólját, amivel nyertünk az Inter ellen ( http://www.youtube.com/watch?v=WEEsiXwJrWw ). De már motiválatlan volt nálunk és el is akart menni. Lehúzott itt 5 évet, az elég. És ne feledjük el, hogy ő is köszönettel tartozik nekünk, mert itt lett igazán jó játékos, a rómaiak keze alatt!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.21. 21:33


Nézem ezt a minitornát.. Meg kell fogalmazzak egy indokolt kérdést. Ki volt az a szerencsétlen aki eladta Vucit kb. annyiért amennyiért Osvaldot vettük??
Rossz belegondolni is.. Eszméletlen jó játékos
Nosztalgiáztam kicsit a napokban és azért nálunk (is) nem kevés fontos(!!) meccset döntött el. ááá
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.20. 10:07


62 misi Silva és Ibra? Hát.. a mostani árakhoz képest, szerintem jó üzletet csinált a PSG!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.19. 17:43


befuthatunk jah
és Cavani MÉG ott van Nápolyban, ezért is mondtam hogy ha MOST kéne tippelnem :wink:
amúgy közbe találkoztam egy Lazios haverommal, amiből rájöttem hogy a mászóka-kékeket kifelejtettem (lehet nem véletlen? :D )
valszeg ők is megelőzik majd az Intert

a Juve első helye biztos, utána kb bármi lehet majd, de ha nincs stabil formája senkinek, akkor a Napoli megszerzi a 2. helyet szvsz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég