Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2015.05.31. 18:46


Skorupski; Florenzi, Spolli, Astori, Balzaretti; Paredes, De Rossi, Uçan; Ljajic, Doumbia, Totti

pedig azt hittem megússzuk Spolli megvételét... de mivel pályára lép érvénybe lép a vásárlási opció... lehet hogy ez Garcia "búcsú ajándéka"?
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.05.31. 10:07


Abszolút,fradista.Szerintem ezt majd' mindannyian így látjuk.Gőgös,másra mutogató és felelősségtaszító habitusa igencsak látható.Tűnés innen!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.05.31. 09:50


Nem t'om, h. mi az igazság, de azt írják, Rudi jövője azért még függőben van.
Csütörtökön Londonban lesz vezetőségi értekezlet Pallottával, és mintha erre Rudi nem lett volna hivatalos, de mégis bejelentkezett, hogy (sic!) közölje a feltételeit*, amik maradásra bírnák. U.i. ahogy mondta, kétségei vannak, hogy a vezetőség tervez-e csapat erősítést. És tisztázni akarja a sabatini-hez valós viszont is.
Amit még írnak, h. Rudi távozása esetén Montella v.pláne Mihajlovic( !) lenne az alternatíva, remélhetőleg csak a szokásos alaptalan spekulkáció

*nem t'om, nekem úgy tűnik, hogy kicsit elszaladt vbvele a ló, pedig egy ilyen szzon után inkább magába kéne
szállnia
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.05.30. 16:05


Lesznek fiatalok holnap vagy az Oldboyz-al búcsúztatjuk a nagyérdeműt?...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.05.27. 22:00


újra néztem a kapott gólt
ahogy én látom, yanga hibázott.
pjanic nem ragadt elöl, ő zavarta meg cavanda-t, hogy ne tudjon beadni, de ketten kijátszották, ő megtette, amit meg lehett tenni. manolas teljesen jól csinálta amit csinált, neki ott volt a helye, ahol volt és nem volt oka, hogy a labda felé mozogjon.
yanga azonban ahelyett, hogy követte volna a többieket, de nem tette, ekkor egy pillanatra megtorpant holebas, mert ott maradt 2 védővel és hirtelen nem tudta kire figyeljen és emiatt nem érte el a labdát. aztán yanga-nak már esélye sem volt a visszafejelt labdára odaérni...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.05.27. 15:37


Trigoria írta:https://www.facebook.com/officialasroma/videos/vb.209630315764457/862365340490948/?type=2&theater


Érdekes ez a videó:
- recaro ülések vannak az öltözőben is
- Ferenc egyből az első helyen ül az öltözőben, biztos ott a legjobb a levegő :D
- Keita leragasztott körömmel focizik :shock:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.05.26. 21:19


F.Totti írta:...mindig a komplett csapat védekezési hibája okozza a ziccereket. Ha 8-9 ember jól védekezik, akkor egynek a hibája általában korrigálható.

Kivéve, ha annak az egy embernek a mezére valaki rányomtatta azt a nevet, hogy Astori. Abban az esetben nincs az a csapat, amelyik kivédekezné ezen remek tehetség által kiugratott csatár akcióját.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.05.26. 20:57


igazából qrva sok játékos maradásához nem ragaszkodom, elég ha manolas, castan, flo, romagnoli, ninja, (strootman ha egészséges lesz)toroszidisz, ucan, verde, gervinho és keita marad, a többiek felőlem mehetnek garciával együtt. :wink: sajna nem fog megvalósulni, pedig de szép lenne.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.05.26. 20:46


Bence köszi a részletes leírást és baromi fontos kérdést feszegetsz. Védekezni mindig a csapatnak kell. Egy-két elblf@szkodott potya kivételével, mindig a komplett csapat védekezési hibája okozza a ziccereket. Ha 8-9 ember jól védekezik, akkor egynek a hibája általában korrigálható. Most is megúszhatta volna Yanga és Holebas, ha Pjanic, Radja, Ibarbo és Torosidis jobban mozog vagy Iturbének lett volna még ereje visszajönni. Vagy ha Holebas kiemelkedően jól helyezkedik, akkor sincs gond. Ugyanez igaz Yangára.

Az edző nálam ott kezdődik, aki megtanít egy csapatot együtt védekezni. Ha ez működik, nem kell a zsenialitás a jó eredményekhez (csak a kiugróan jóhoz). Ezért sokkal fontosabb szerintem egy fasza edző, mint bármilyen játékos. És épp ezért nem zavart különösebben Benatia távozása. Aztán koppantam és még mindig nem értem mi történt. Leginkább azzal magyarázom most magamnak az elmúlt fél évet, hogy Garcia taktikailag ugyanaz a zseni aki volt (én az egysíkúságot sem rovom fel neki), de a krízist nem kezeli jól. Rossz pedagógus vagy pszichológus? Vagy valami ilyesmi.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.26. 20:23


ez mind igaz amit írsz bence
de ettől még Yanga embere fejelte a gólt úgy, hogy Yanga a közelében sem volt :wink:
de mondom, abban amit írtál igazad van a többiek mozgásáról
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.05.26. 18:38


Ha már ennyire belementetek itt a kapott gól elemzésébe ( mint a legrosszabb magyar fociedzők :D) én is hozzászólnék, méghozzá Yanga és Holebas védelmében, mert habár ők hibázták a legnagyobbat, kicsit sokrétűbbnek látom a dolgot.
Az egész valahol ott kezdődött, hogy Pjanic elől ragadt, Nindzsa meg mozizott, ezért Felipe Anderson nyugodtan, senkitől sem zavartatva adhatta be a labdát.
Ibarbo próbált kisegíteni, támadta a labdást, látszik is, hogy ott az embere tök üresen a bal szélen, de nem ért oda időben.
Ha jobban megnézitek a videót, láthatjátok, hogy a hosszún Florenzi, Yanga és Holebas egyedül van az emberével, míg DDR Torosidis és Manolas társaságában vesz körül egy teljesen jelentéktelen embert. Egyébként DDR és Toro helyezkedése nagyjából rendben van, de érdemes megnézni a legjobb védőnknek kikiáltott Manolas helyezkedését és mozgását.
Oviban tanítják, hogy ha a kapud felé vezeti a támadó a labdát akkor hátrálni kell, mint azt teszi pl. Holebas és Yanga is, ehhez képest Manolas úgy áll mint egy görög szobor, nem kicsit szarban hagyva ezzel a hosszún egy az egyben védekezőket. Lett is baj belőle, persze őt senki se okolta, én sem akarom , pláne nem egy győztes meccs után, ezzel csupán a két bűnbakot próbáltam védeni.
Szerintem ebben a szituban nagyon érvényes az a közhely, hogy a csapat kapja a gólt. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.26. 17:31

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.05.26. 16:37


Szép egy csőcselék ez a brigád!!!!

https://www.facebook.com/ultrasliberi.h ... =1&theater

Most nem lép a FIFA semmit????
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.26. 15:24


ezt elemezték a stúdióban is a meccs előtt/közben, hogy a felkészülés totál más, ha selejtezned kell. Hetekkel előbb kezdődik és sokakl előbb kell csúcsformában lenned.
És ne felejtsük el, hogy aug 23-án már kezdődik a bajnokság!!!! :!: Nem tudom ennyire hamar szokott-e kezdődni, de most így fog.

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 032b52d30b
:D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.05.26. 15:16


De akkor hamarabb kezdődött volna az alapozás.Vagy a felhőkarcoló-nézegető túra.
Amúgy Garcia arca nekem sem tetszik.Conte így egyre kevésbé unszimpatikus.
Csak hát neki volt is mire arcoskodnia.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.05.26. 15:14


aeser írta:
fogkefe1 írta:Amúgy megértem, hogy ennyire ünnepelnek, mert rengeteg pénzt nyertünk ezzel a meccsel.(mondjuk akkor a tulajoknak kellett volna) :D Komoly BL pénzek. Plusz játékos átigazolni is könnyebb így.

BL selejtezőre készülés helyett mehetnek nyaralni, hogyne lennének boldogok, örülnek mintha SZOT-beutalót kaptak volna.

Tudtommal mi csak az utolsó körben játszottunk volna, ami kb augusztus utolsó hetében szokott lenni. Szerintem akkor nem fognak már nyaralni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.05.26. 14:57


fogkefe1 írta:Amúgy megértem, hogy ennyire ünnepelnek, mert rengeteg pénzt nyertünk ezzel a meccsel.(mondjuk akkor a tulajoknak kellett volna) :D Komoly BL pénzek. Plusz játékos átigazolni is könnyebb így.

BL selejtezőre készülés helyett mehetnek nyaralni, hogyne lennének boldogok, örülnek mintha SZOT-beutalót kaptak volna.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.05.26. 14:30


F.Totti írta:Jól van, akkor legyen Yangáé :)
Abban segítsetek még, hogy hol ez a twitter csati, ahol megnézhető a szituáció?

https://twitter.com/FootyLiveVines/stat ... 2741018624
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.05.26. 13:52


Jól van, akkor legyen Yangáé :)
Abban segítsetek még, hogy hol ez a twitter csati, ahol megnézhető a szituáció?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.05.26. 13:42


Köszi Trigo, szerintem is.

Amúgy megértem, hogy ennyire ünnepelnek, mert rengeteg pénzt nyertünk ezzel a meccsel.(mondjuk akkor a tulajoknak kellett volna) :D Komoly BL pénzek. Plusz játékos átigazolni is könnyebb így.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.26. 12:45


https://www.facebook.com/officialasroma ... =2&theater
mintha bajnokok lennénk kb :D

Holebas mögé beívelték és lefejelte az embere.
Mindig mondom (mint védő), hogy ha a hosszúra átívelt beadás TÖKÉLETES, akkor a támadó mindig el tudja fejelni (vagy legalábbis jobb helyzetben lesz), ugyanis a védő ott már belül helyezkedik, ergo max úgy tudja a támadó fejesét megakadályozni, ha testtel elnyomja, valahogy odafurakszik, taszigálja közben. Máshogy nem. Hiszen hiába látja, hogy ez a beadás mögé fog érkezni, már nem tud odahátrálni, mert mögötte a támadó teste megakadályozza. Annyit tehet maximálisan, amennyit kb Holebas meg is tett, hogy olyan helyzetbe hozza, hogy kapura ne tudjon bólintani, max visszafejelni.
Most közben átnéztem azt a gólt alaposan. Mind a ketten jól helyezkednek Yangával az ívelés kezdetének pillanatában. Szépen sasszéznak hátrafelé az emberükkel. (Már abban az esetben ha a lesre állítást feladták, mert ahhoz nem így kellett volna helyezkedni.) De ahogy jön az ívelés, érthetetlen módon Yanga tesz egy lépést előre! Mintha elszámolta volna a beadást. (Ott már így lesre állítani nem nagyon lehet.) Holebast nem hibáztatom, Klose az Klose, és tökéletes beadás volt a fejére. Ez Yanga gólja, nálam kétséget kizáróan.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.05.26. 12:44


F.Totti írta:
fogkefe1 írta:
F.Totti írta:Yanga is szar, mert rettenetesen helyezkedik és könnyelmű. A gól fifti-fifti volt. Holebas is lemaradt és ő is belógott, mert a vonalat Manolas húzza. De abban egyetértek, hogy Yanga cserének elmegy.

Kiraktam twitterre a gólt nézd vissza. Yanga a ludas. Yanga kb 5 méterrel áll hátrébb mint Manolas teljesen egyedül bent a kapu előtt. Holebas még tartani akarja a vonalat, de hülyeség, mert nincs vonal, mivel Yanga bent bénázik, erre van egy tök jó beívelés, amire Klose befut és elfejeli Holebas elől a labdát. Na nagy cucc, Klose lefejeli Holebast. Kit szeretnél jövőre??? Peres, Digne? Kit?? Klose mindegyik elől elfejelte volna.


Holebas mögé beívelték és lefejelte az embere. Nálam ez hiba. De közel ekkora hiba volt, amikor Basta elé fejelt ki egy labdát a 48. percben. Ezen kívül is volt most is sok hibája (pl egy nevetséges passz a támadóharmadban, amiből nem mi kerültünk gólhelyzetbe, hanem megkontráztak csúnyán) és korábbi meccseken is.
De nem tudom igazán, hogy mi a kérdés. Peres és Digne szerintem a mi szintünkön nagyon jó játékosok.
Yangát nem védtem, sőt pont azt írtam, hogy nem kezdő szint. Nagyon lehúzni nem akarom, mert ha jól emlékszem volt valami fejes a végén :)

Most nem a tudásukról beszélek. Mert pl Holebas szerintem e legbénább a keretbe. Csodálom hogy játékos lett. Meccs közben ezen gondolkoztam, hogy én hülye most tanulok az érettségire aztán majd szívok az egyetemen, ahelyett, hogy elmentem volna balszélső védőnek (mivel ballábas vagyok) komolyan annyit én is tudok mint Holebas. Mindig odapasszolom a legközelebbi embernek a labdát (lényegében Nainggolan, Iturbe vagy Yanga) szerintem másnak nem is passzolt, persze szigorúan bal lábbal. Aztán mivel 15 percet ácsorogtam, ezért most futok egyet előre. Persze szigorúan bal lábbal tolom meg a labdát az oldalvonal mellett majd vaktába beívelem, amiből 10/8szor szöglet lesz, mert a védőbe lövöm, kétszer meg elmegy a semmibe. Semmi affinitása nincs a focihoz szerintem.
Azt mondom, hogy a gólnál ő hibája szinte minimum, mert most basszus, magyar bajnokságba nem férne be szerintem, erre nem tudja elfejelni a világ második legjobban fejelő játékos elől a labdát úgy hogy két fejjel alacsonyabb...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.05.26. 12:38


fogkefe1 írta:
F.Totti írta:Yanga is szar, mert rettenetesen helyezkedik és könnyelmű. A gól fifti-fifti volt. Holebas is lemaradt és ő is belógott, mert a vonalat Manolas húzza. De abban egyetértek, hogy Yanga cserének elmegy.

Kiraktam twitterre a gólt nézd vissza. Yanga a ludas. Yanga kb 5 méterrel áll hátrébb mint Manolas teljesen egyedül bent a kapu előtt. Holebas még tartani akarja a vonalat, de hülyeség, mert nincs vonal, mivel Yanga bent bénázik, erre van egy tök jó beívelés, amire Klose befut és elfejeli Holebas elől a labdát. Na nagy cucc, Klose lefejeli Holebast. Kit szeretnél jövőre??? Peres, Digne? Kit?? Klose mindegyik elől elfejelte volna.


Holebas mögé beívelték és lefejelte az embere. Nálam ez hiba. De közel ekkora hiba volt, amikor Basta elé fejelt ki egy labdát a 48. percben. Ezen kívül is volt sok hibája (pl egy nevetséges passz a támadóharmadban, amiből nem mi kerültünk gólhelyzetbe, hanem megkontráztak csúnyán) és korábbi meccseken is.
De nem tudom igazán, hogy mi a kérdés. Peres és Digne szerintem a mi szintünkön nagyon jó játékosok.
Yangát nem védtem, sőt pont azt írtam, hogy nem kezdő szint. Nagyon lehúzni nem akarom, mert ha jól emlékszem volt valami fejes a végén :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.05.26. 12:23


F.Totti írta:Yanga is szar, mert rettenetesen helyezkedik és könnyelmű. A gól fifti-fifti volt. Holebas is lemaradt és ő is belógott, mert a vonalat Manolas húzza. De abban egyetértek, hogy Yanga cserének elmegy.

Kiraktam twitterre a gólt nézd vissza. Yanga a ludas. Yanga kb 5 méterrel áll hátrébb mint Manolas teljesen egyedül bent a kapu előtt. Holebas még tartani akarja a vonalat, de hülyeség, mert nincs vonal, mivel Yanga bent bénázik, erre van egy tök jó beívelés, amire Klose befut és elfejeli Holebas elől a labdát. Na nagy cucc, Klose lefejeli Holebast. Kit szeretnél jövőre??? Peres, Digne? Kit?? Klose mindegyik elől elfejelte volna. Na erre jön a slussz poén. Mivel Yanga ráeszmélt, hogy szar helyen van, elkezd kifutni, de akkor már ellőtték a a labdát és nincs les, erre a helyére befut Djordjevic és üresen fejel, ahelyett, hogy akkor már maradt volna ott Yanga és megnehezítette volna a dolgát.
Mondom, egy mozdulattal kettő hibát vétett az IngaBinga.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.05.26. 11:39


Versenyképesek leszünk hol? A Seria A-ban? A Bl-ben vagy majd az El-ben? Nagyon nem mindegy!!! Én mindenképpen a Bl-re fókuszálnék, hiszen azzal párhuzamosan jönnie kéne a bajnokságban is a jó szereplésnek! Viszont fordítva, meg láthattuk mi történik!

Sab hatalmasat nőne a szemembe ha eltudná 1+1 évre hozni Xavi-t, mielőtt eligazol az arabokhoz!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

cron