Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.06.05. 20:32


snatch írta:Feree, Spolli végül pályára lépett...ez akkor most nem jött be, ugye? :) ha jól rémlik azt jósoltad, hogy egy percet nem fog játszani. ehhez képest az utolsó meccs egyik meghatározó embere volt, igaz mint negatívum :)

de bejött, asszem azt írtam, ha dögvész pusztít, ergo tét nélküli xar volt, szal nem oszt v szoroz, de nem néztem, apám kérdezte is, hogy nem nézem? mire én....tudom mi lesz a vége, vereség, uccsó meccsen hazai pályán, a kilátogató roma szurkerek szeme előtt, ez a roma, így kell megjutalmazni a szurkereket, akik kimentek a stadioba, meg is lepődtem volna, ha győzünk, vagy más a meccs vége

ja, a bl kiesés nálam nem garcia sara, az 5dik forduló(mind2 meccs - eredménye) volt a döntő.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.06.05. 19:47


Ja. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11422
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.06.05. 14:31


attól függ, hogy alakul. ha rosszul, akkor nem várnék túl sokáig
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10283
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.06.04. 23:19


akard értelmezni a kérdést tomm :wink: AKARD! :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.06.04. 17:56


ha jól alakul a szezon, miért rúgnám ki?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10283
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.06.04. 17:27


Tomm,te Pallotta helyében mikor küldenéd el Rudit?
Tegyük fel,hogy ő kezdi a következő szezont,mert megérdemli a lehetőséget.
?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11422
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.06.04. 16:52


ráadásul lehetetlen megitélni a dolgokat:
csakhogy mikor idejött, mindenki fintorgott. aztán tavaly év végén mindenki ünnepelte. a city elleni x után pedig minden roma rajongó orgazmus közeli állapotba jött egy rudi-kép láttán. aztán eletelt pár hónap és már nemhogy csak fintorognak, időnként aláznak is...
de mégis, mindig, mindenki szetül meg van győződve arról, hogy a pillanatnyi igazsága a világ legegyértelműbb igazsága. most pl az, hogy rüdi húzzon innen, mint a vadliba. ez jelenleg az univerzum origója.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10283
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.06.04. 10:56


remus írta:Ámen FANATIC kb így látom én is csak már nincs időm, energiák és kedvem állandóan vitatkozni itt. Talán annyi, hogy Castan maradt még ki a felsorolásodból. Gyere sűrűbben!


remus, korábban én többször kifogásoltam egyes játékosokkal vagy edzőkkel vagy csak a csapattal szembeni túlzott kritikát, fröcsögést.
A másik véglet kicsit az "akkor teszünk jót, ha rosszat nem is írunk, észre se vesszük ezeket" mentalitás. A szerelem vak, de azért nem ennyire...
Ezen a fórumon amúgy is a legtöbb minden nagyon szubjektív. Akár edzők, akár játékosok megítélése is.
Életkor is nyilván meghatározó. Elképzelem magamat 17-18 évesen... ha lett volna már a '80-as évek végén, '90-es évek elején is internet, meg fórum.
Sok dolgot egészen máshogy láttam, éreztem. Egy akkori újságcikkben egy szurkoló a Roma játékosát Giovanni Piacentinit kritizálta gúnyolódva... Micsoda falábú.
Én egy napig nem tudtam aludni a dühtől. Nekem akkor ő egy ASR játékos volt, akit imádtam, mert bár nem volt egy Maradona, de hajtós, küzdős típus.
Hogy gondolhatja azt róla egy állítólagos ASR szurkoló, hogy falábú... Akkor nekem egyik ASR játékos sem volt az.

Lehet, hogy egy mai 18 éves hasonlóan látja ma Gervinhót vagy Pjanicot. Nekem meg így 42 évesen ők senkik... Totti, De Rossi, Florenzi, ehhez a három játékoshoz van érzelmi kötődésem,
többihez semmi. Ettől még nem vagyok vak (18 évesen lehet, hogy ezt nem ismertem volna be), De Rossi rossz árnyéka 5 évvel ezelőtti önmagának, Totti pedig 39 évesen már nem tudom, hogy kezdőként válhat-e még a csapat hasznára.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.06.04. 10:41


F.Totti írta:
fogkefe1 írta:Szerintem még menthető ez a szezon... ha Garciát elküldik. :D

Akkor pozitívan fogok irkálni megint. :D


És tök mindegy ki jön a helyére?

igen
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.06.04. 09:44


Feree, Spolli végül pályára lépett...ez akkor most nem jött be, ugye? :) ha jól rémlik azt jósoltad, hogy egy percet nem fog játszani. ehhez képest az utolsó meccs egyik meghatározó embere volt, igaz mint negatívum :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.06.04. 08:05


fogkefe1 írta:Szerintem még menthető ez a szezon... ha Garciát elküldik. :D

Akkor pozitívan fogok irkálni megint. :D


És tök mindegy ki jön a helyére?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9903
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.06.03. 23:42


Szerintem még menthető ez a szezon... ha Garciát elküldik. :D

Akkor pozitívan fogok irkálni megint. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.06.03. 21:58


szezon értékelés, röviden:

óriási csalódás

pötty pozitívum, hogy összejött a 2dik hely, DE ebben a mezőnyben, ezzel a kerettel ezt korábban, könnyebben és kisujjból kirázva meg kellett volna szerezni, gyak. amit sab és garcia tavaly (véletlenül, bele nyúltak a jóba :?: :!: egyre inkább íy gondolom, mintsem tudatosnak :wink: )tette, azt ezzel az évvel le is rombolta, a kérdés jövőre már csak az, nem a scudetto, hanem hogy képesek lesznek e arra a tavalyi szintre visszajutni, vagy még mélyebbre süllyedünk.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.06.03. 20:57


az elégedett vélemények mindig ritkábbak, mint a kritikaiak. Ez alap. Kritizálni könnyebb. De ettől még az elégedettek nem feltétlenül vannak kevesebben - csak csendesebben :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2015.06.03. 09:02


remus írta:Ámen FANATIC kb így látom én is csak már nincs időm, energiák és kedvem állandóan vitatkozni itt. Talán annyi, hogy Castan maradt még ki a felsorolásodból. Gyere sűrűbben!



Uhhh...Én kérek elnézést...Castan mindenképp.... Castan Manolas....jól hangzik biza... :)
Feljárok én,csak ritkán írok... :) amúgy kössz srácok...
DAJEEEEE!!! :scarf:
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.06.03. 09:01


remus írta:Ámen FANATIC kb így látom én is csak már nincs időm, energiák és kedvem állandóan vitatkozni itt. Talán annyi, hogy Castan maradt még ki a felsorolásodból. Gyere sűrűbben!

azért vannak jó páran még, akik hasonlóan hozzátok pozitívan ítélik meg a dolgokat és ők írnak is, szóval nem kell elkeseredni, ezek szerintem nem viták, egyszerűen mindenki leírja a véleményét. Nyugodtan tedd meg te is. Én biztosan nem foglak elítélni emiatt és szerintem azok sem, akik nincsenek hasonló véleményen veled.

Én amúgy most ilyen semleges párti vagyok, ami aztán igazán übergagyi, hogy nem tudok egyik oldalra sem oda állni, de ez azért van, mert őszintén egyik oldalt sem érzem magaménak. Én sokáig Garcia pártján voltam, aztán az utóbbi nyilatkozatai nálam is nagyban csökkentették a mester elismertségét, de még mindig nem látom, hogy mi lenne a jó és emiatt dönteni sem tudok, talán nem is akarok.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2015.06.03. 06:50


Ámen FANATIC kb így látom én is csak már nincs időm, energiák és kedvem állandóan vitatkozni itt. Talán annyi, hogy Castan maradt még ki a felsorolásodból. Gyere sűrűbben!
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.06.03. 01:32


örülök Fanatic h benézel néha még :scarf:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.06.02. 18:56


FRENETIC AS ROMA!!! :) :wink:
Új közmondás született:Ritka,mint FANATIC AS ROMA borúlátása. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11422
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2015.06.02. 16:46


na császtok :D
Olvasom itt a sok elkenyődött hsz-t...s aki ismer az tudja h tőlem messze áll a pesszimizmus...vhogy csodával határos módon,most is :D
Igen,sokszor nagyon szarul játszottunk...a rengeteg x...pláne otthon...bosszantó volt...s aláírom h csak azért lettünk másodikok ebbe a szezonba mert rettentően gyenge ez az olasz liga...nápolyostul,lazióstul,milánostul,interestül...de meglett,jövőre bl....talán most ez az egyetlen pozitívum...s igen,én is örülök h vége....nagyon...de epp ennnyire várom már az augusztus végét is...!!!
Sokakkal ellentétbe én örülök neki h Garcia marad,igen...nyilatkozni nem tud,nagyon nem...s biztos neki is benne van a keze abba h sokszor nézhetetlen volt a játék...de emberek....minden 2 évbe nem lehet új csapatot építeni...mint ahogy azt itt páran követeltétek...volt egy fasza szezonunk,rekord pont,bl,győzelmi sorozat,szép játék(többnyire)...most volt egy jó szezonkezdet,a tavasz fos...s igen,ezt egy lazio elleni győzelem nem feledteti,max pár órára...de ha most ujra elkezdünk minden előről annak szer semmi értelme...bízok benne h azért az alap megmarad...
Védelem: Manolas biztos,én Mbiwat hagynám,Torot is...max még Holebas...többi mehet...
Kp:nahh az már necces...egyértelmű h Strootman hiányzott nagyon,nálam ez az egyik fő ok a két szezon közti különbségre...bízzunk a felépülésében...Ninjat remélem megszerezzük..s Én remélem h Pjanic is marad...DDR szer még nem megy to USA!Ucan nekem tetszik,remélem h többet fog játszani(ha marad)...
Támadósor:Totti ugy is lesz...Ő örök :D amíb be nem éri Piolát :D Gervinho nulla volt,tőlem mehet...Ljajic is...tőlem a két téli szezeményünk maradhat...pláne Ibarbo,szer jó focista...gyors,erős,robbanékony,nem nagyon volt ideje h megmutassa h mit is tud...ennnél többet...az tuti...s hát akit Ti itt nagyon szidtok...Iturbe barátunk...nahhhh,nálam Ő nagyon megérdemel még egy szezont...én csípem a srácot...igen,nem az Ő szezonja volt...de én akkor is hagynám,biztos vagyok benne h jövőre meghálálja....tudom h alapnak kéne lennie annnak h valaki vért huggyozik,ugy jön le a pályáról...(sajna nem az)....nálam nála feljebb hozzáállásba csak Florenzi van!!!
Florenzit nem lehet sehova venni,Ő játszott mindenhol...eszméletlen figura...Totti után nem DDR fog következni...hanem Ő....Adjunk hálát az égnek h van...miatta érdemes Roma meccset nézni...de tényleg...legalább is ez az én véleményem...
szal nyugivan...szer lesz érkező elég...távozó is sok...azért bízok benne h az alap marad...s akkor bizakodhatunk egy jó szezonba...s hát nálam minimum h a ligába bl-s hely s a bl-be meg továbbjutás a csoportból...csak egy példa...ne mondja nekem senki h a Monaco jobb csapat mint mi...mert ezt nemhiszem...
Szép nyarat ...sikeres Mercatot....s azt jöhet aminek jönnie kell.... :)
DAJEEE ROMAA!!! :) :flagbig:
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2015.06.02. 15:35


tomm írta:azt nem igazán tudom értelmezni, hogy nem az eredményből indulunk ki itélethozatalnál. és ha idén ugyanezen feltételek mellett scudettot netán bl-t is nyerünk akkor is egy ócska év volt, mert verde nem játszott eleget, meg garcia hülyeségeket nyilatkozott?


Ez egy kicsit fura/paradox dolog mert ha BL-t vagy Scudetót nyerünk akkor nem kell arról beszélni hogy Verde nem játszik illetve Garcia miket nyilatkozik, mert abban az esetben Gervinho/Ljalic és a többi olyan teljesítményt nyújt ami alapján Verde nem férne be, illetve nyilatkozattal se lenne gond mert nyernénk a meccseket. De jelenleg az a helyzet hogy Verde 3-4 ? alkalommal lépett pályára és többet csinált mint Gervinho egész év alatt vagy Iturbe. Ezért jogosan kívánjuk a pályára
feram89
 
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.06.02. 12:09


nem túl sok meccsüket láttam, de amit láttam, abból az jött le, hogy tavaly igencsak ócska játékkal nyert a juve
azért azt továbbra se tartom mellékesnek, hogy két alapemberünk egész évben sérült volt.

nyilván értem én, mit mondasz, én magam is csóválom a fejem, de azért tömeges harakirit nem kéne kiváltania egy ezüstéremnek igy vagy úgy.... (ráadásul ez az ezüstérem a jövő szempontjából is rendkivül lényeges)

f72 sokszor emlitette, hogy volt, hpogy a szurkolók azon örömükben sirtak, hogy bennmaradt a csapat. én meg azt kétlem, hogy jó játékkal kieső helyre lehet kerülni. tehát ótvar játékkal ótvar helyen végeztek. mégis sirtak az örömtől...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10283
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.06.02. 12:07


F.Totti írta:
nemirigy írta:
Sztem te nem "Csodálattal vegyes tiszteletet érzek"(-zel) te pikírten blamálod azokat (jelen esetben engem), akik egy az egyben nem úgy vélekednek , mint te...


Ne érezd így, én sem teszem. Szimplán irigy :)
Trigo ráadásul a véleményszabadság és a tolerancia élharcosa itt. Azt nem tudom, hogy "csak" hivatalból vagy amúgy is ilyen, de abban biztos vagyok, hogy nem blamálni akart. Sem téged sem mást. Mivel ez esetben és KIZÁRÓLAG EZ ESETBEN, én is más vagyok, így magamra sem vettem:)

Koszi! Nem csak hivatalbol.


Tomm:
A scudetto az mas lett volna. Akkor nyilvan az eredmeny a fontos. De foleg azert mert olyan reg varunk ra. De lassuk be, scudettot nem lehet nyerni nemjo jatekkal.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.06.02. 11:33


tomm írta:azt nem igazán tudom értelmezni, hogy nem az eredményből indulunk ki itélethozatalnál. és ha idén ugyanezen feltételek mellett scudettot netán bl-t is nyerünk akkor is egy ócska év volt, mert verde nem játszott eleget, meg garcia hülyeségeket nyilatkozott?

nem mondom, én is elégedetlen vagyok, és elkerekedett a szemem, mikor megláttam a nyilatkozatait, mert hatalmas blődségek, de azért a rákba elküldeni...
én is kitenném a szűrét, de nem bárkiért cserébe. azért ő nem volt teljesen noname, mikor idekerült, a lille-el duplázott, azért az valami.

úgy látszik mégis jön az amerikai stáb, már a gyerekek is beiratkozta az iskolába :D
http://www.forzaroma.info/2015/06/02/ro ... ara/443035


+1
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9903
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.06.02. 09:20


azért én ennek jobban tudok örülni, mintha több győzelemmel 3.-ok lettünk volna...

valahogy heynckest kéne visszacsábitani. valahol olvastam olyat, hogy visszatérne (persze valószinű kacsa)
az megvan, hogy az öreg összesen 3-szor vágott neki a bl-nek? és mindháromszor döntőzött, kétszer nyert is?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10283
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: tomm valamint 28 vendég