Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.10.26. 20:21


köszi, közben újra működik az olasz(?)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.10.26. 20:15


http://sport-media.org/match-futbol2
ruszki, de legalább megy
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2016.10.26. 20:14


Még a stream is megakadt ijedtében
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.10.26. 20:14


fradista romanista írta:manó pld mit csinált?

Nem tudom, mert egy használható streamet se találok banok oldalán :(
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.10.26. 20:13


hűűűűűűűűűűűű mekkora csattanós
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.10.26. 20:00


manó pld mit csinált?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.10.26. 19:59


én nem, egyáltalán nem :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.10.26. 19:59


Na sajnos ezt éreztem :(
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.10.26. 19:52


csakhogy a Palermo egy f.s csapat, a Sassuolo meg k.rva jó
a győzelem sem több mint 65% nálam, nemhogy a félidő 2-0 :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: rageee Dátum: 2016.10.26. 19:32


Jó estét jó szurkolást !

SAS kezdőjét látván , ezt a meccset hozni kell .
Csak nem olyan álmoskásan kezdeni , mint a PAlermo ellen.
Félidőre 0-2vel kell menni !
Dzek9 rúgja meg a 9.-et.
rageee
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2013.01.23. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.10.26. 08:09


Corso22 írta: Félek csak azért állunk ilyen jól, mert senki nem akart 10 gólt lőni nekünk (vagy nem képes). Ha Rüdi visszajön, az mit változtat?


Spalletti az új rendszerével sokat kockáztatunk. Egyrészt mert a játékosoknak is új (Paredes és Nainggolan is keresgélte a helyét), másrészt mert önmagában rettentő veszélyes. De a Torino meccs után muszáj volt valamit változtatni. Az az oldalunk, amelyik elmegy támadni labdavesztés esetén nem tud visszaérni, mert nem a támadásba lép be a szélsővédő, hanem alapból fent helyezkedik. Már a sima 4 védős rendszernél is nagyon fontos a gyors középső védőpár, ennél meg egyenesen kötelező. Nem véletlen, hogy Manolas oldalán játsszuk csak és nem Florenzi miatt. Minden meccsünkön van 4-5 olyan szituáció, ahol a védőink egy az egyben védekeznek és a középpálya nagyon messze van tőlük. Rosszabb esetben a szélre kell kiérniük középről. Fazionak egész jó meccsei vannak, de ilyen alkattal ehhez nem lehet elég gyors. Ha Manolas Rüdigerrel lesz belül, akkor váltott oldalon játszhatjuk ezt a 3,5 védős rendszert, mert úgy tűnik Emersonnal (és gondolom a visszatérő törpével is) van egy ilyen terv. Na azt sokkal nehezebb lesz levédekezni. Plusz sokkal többet leszünk fent 3 védővel meccsszituációtól függően.

Szóval bármilyen furcsa, de Rüdiger visszatérésével a támadójátékunk lehet sokkal színesebb és hatékonyabb, a védekezésünk meg még önveszélyesebb. Fazio statikus, de okos védő, a passz és fejjátéka nagyon jó. Rüdiger nagyon más karakter. Ha maradunk ennél a rendzsernél fel kell készülnünk a sokgólos meccsekre. Úgyis népszerű álláspont volt itt is nemrég, hogy inkább egy 7-4-es zakó, mint egy unalmas 1-1 :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2016.10.26. 01:18


Corso22 írta:[quote="fogkefe1"Engem amúgy nem kussoltatott még el Dzeko. :) Egy csatár akkor jó csatár ha huzamosabb ideig jó.


Akkor lesz ez rendben, ha sikerül a 28 gól. Ha így menne tovább, akkor minden rendben lenne, és Zeman-os rúgott góloknál is jobbat produkálnánk. Rudi baromi jó kezdéseket csinált a csapattal, de november elején jött a "nagy baj". Spal és a csapat rám frászt hozott az évad elején, de már újra azt hiszem, hogy mi vagyunk a világon a legjobbak.

Kérek valakit, hogy adjon értelmet nekem: Elöl értek talán mindent, középen értek talán mindent (még a kettő között is), de mi van hátul? Félek csak azért állunk ilyen jól, mert senki nem akart 10 gólt lőni nekünk (vagy nem képes). Ha Rüdi visszajön, az mit változtat?[/quote]
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.10.26. 00:42


feree80 írta:1 észrevétel tegnapról, emerson tetszett, ritkán mondom, de tegnap tényleg jó volt.


Nagy volt a kontraszt, mert JJ helyére farolt át... :D
Tavaly volt néhány egész emberes meccse, nem véletlenül marasztalták. Persze egy 11-es, majd egy kiállítás kombóval az egyik legfontosabb oda-visszavágón rendesen pihenőre küldte magát. Hullámzó. Tény, hogy JJ minden meccsen csinál valami olyat, amitől a maradék hajam is kihullik. Emerson csak 4-5 meccsenként. De azért akkor ő is odateszi magát. :)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.10.25. 23:08


akkor jól jött Milik kidőlése :)))
amúgy anno én néztem néha a Wolfsburgban Dzekot. Cefet jó volt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.10.25. 19:53


Trigoria írta:A Dzekos kussoltatos hszeket nekunk akarod bookmarkolni F.Totti???? Epp azert irom oket, hogy Dzeko probalta a goljaival elfedni a rossz jatekat!!! Aztan azota elkezdett jol jatszani, de kabalabol is tolom tovabb, hisz o is nyomja az interjukban:)))

Ja meg magamnak is. De leginkább hülyülök. Örülök hogy jó és hogy tavaly fogadtam ellene. Ráadásul duplán nyerek vele (kopkopkop) mert idén arra tettem, hogy több gólt lő, mint Milik :-D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.10.25. 19:47


Mondjuk az sem árt,ha egy kapus, egy védő vagy egy középpályás is huzamosabb ideig jó. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2016.10.25. 19:23


Engem amúgy nem kussoltatott még el Dzeko. :) Volt két jó hónapja. Ilyen kb minden csatár életében van.(tudom neki nem az első ez már, de nálunk az) Volt már Szalai is jó a Mainzban. Boriellonak is volt egy csodás féléve úgy 2010 körül nálunk. Destronak is ment mindig a kupában emlékszem. Egy csatár akkor jó csatár ha huzamosabb ideig jó.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.10.25. 18:59


Hiába a legjobbunk, hiába kezd folyamatosan, hiába épít rá minden edzője, de nem tudja irányítani a védelmet
ezt mondta a fololdalon is fene tudja mar ki, hogy a palyan csendes tipus. Es ez egy kozepso vedotol bizony nem elony.

A Dzekos kussoltatos hszeket nekunk akarod bookmarkolni F.Totti???? Epp azert irom oket, hogy Dzeko probalta a goljaival elfedni a rossz jatekat!!! Aztan azota elkezdett jol jatszani, de kabalabol is tolom tovabb, hisz o is nyomja az interjukban:)))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.10.25. 16:47


rüdiger benne a holnapi keretben, amit ha jól látok, a tv nem ad.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.10.25. 10:20


Dzeko ilyen. remek csatár, de tele van a pályafutása megmegyarázhatatlan hullámvölgyekkel és -hegyekkel*. De ahogy a völgyek is alföld kiterjedésőek, a hegyek is inkább hosszan elnyúló fennsíkok. Úgyhogy én optimista vagyok az egész idényt illetően. Simán lehet egy olyan éve, mint annnak idején Battigolnak :D

*ezért is tudtuk anno megvszerezni. És gondolom ezért is gondolták a vezetők, h.érdemes megtartani...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.10.25. 08:36


Trigoria írta:
Trigo, te saját hozzászólást is szoktál törölni néha? :D
sűrűbben mint hinnéd :wink: :D

amúgy jah, az a Dzeko lövés tökéletes volt. Már már gyanúsan az :D


Tudjátok mi ezzel az egyetlen bajom? A faszi olyan formában játszik, amilyenben soha nem láttam. Szerintem messze nincs ennyi benne, de mondjuk Wolfsburgban nem láttam. Nem csak a lövése, hanem 1-2 bénázásán kívül minden mozdulata. Minden labda jó irányba pattan róla. Kegyelmi állapot ez inkább, mint zsenialitás. Remélem jó sokáig kitart, de azért bookmarkolok egy-két ilyen "pofabefogós" kommentet, hogy ha jönnek a nehezebb idők, akkor emlékeztetni tudjalak vele titeket :D
Van abban valami szürreális, amikor dzsékó-zik a stadion. Nehéz elhinni és megszokni, de reméljük egy év múlva már olyan természetes lesz, mint a core de sta citta vagy neadj isten a Cé solo un capitano. Na jó, azt azért inkább ne:)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.10.25. 08:26


Na kicsit melóznom kellett, úgyhogy tegnap értem magam utol meccsügyileg.
90%-ban tetszik amit látok. Spalletti, a játékosok és helyenként már a hangulat is. Kíváncsi leszek milyen tábor jön Bécsbe.

Elnézést csak másfél oldalt olvastam vissza, így lehet hogy ismétlek. Gerson nagyon tetszett. Ha dinamikában még tud előrelépni, akkor nem kidobott pénz. most először láttam, hogy van agya a focihoz. Mélységi irányítónak nem jó, de azt Paredes megoldja egész komoly szinten. Paredes szabija szerintem mesteri volt. Pont úgy és oda rúgta, ahová kell. Ezért is lepkézte be a kapus. Rohadt jó rúgótechnikája van. És igen, ahogy Cejas is írta miatta nem hiányzik most már Pjanic. Szépen építi Spalletti a Pjanic nélküli csapatunkat. Látni a koncepciót és úgy tűnik nem is nagy a kabát a játékosokra.

Iturbe. Szó szerint megható volt látni az igyekezetét és azt nagyon jó volt hallani, hogy a stadion is értékelte. Persze tudom, hogyne az igyekezetével tűnjön ki egy 26 milliós játékos, de nem ő tehet róla, hogy így benéztük. Azt csinálja ami az elvárható maximum. Én nem fogom szidni. Ami miatt szomorú vagyok, az pont az a három játékos, akiktől a legtöbbet vártam. Nainggolan formán kívül. Mondjuk legalább harcol, de ez nála alap és láttuk hogy sokkal több van benne. Így remélhetőleg nem viszik el tőlünk :). Manolas. Biztos csak beleképzelem, de minden mozdulatán azt látom, hogy nem része a "csapatnak". Középső védőt nem láttam még egyénieskedni, de esküszöm ezt teszi a görögünk. Jó kis játékos ő, de nagyobb az arca, mint ami kell a klasszissá váláshoz. gondolom Angliában kiteljesedik majd, mert az még inkább az ő focija. Olaszországban azért vannak sokkal jobban funkcionáló belső védők. Hiába a legjobbunk, hiába kezd folyamatosan, hiába épít rá minden edzője, de nem tudja irányítani a védelmet. És nem is tűnik úgy, hogy fejlődne ebben. Valószínűleg a többiek is egy komolyabb köteg Eurót látnak benne, nem a csapattársukat. Akkor inkább már rüdigerek-emersonok. És a harmadik JJ. Katasztrófa. És az is az, hogy mennyire benéztem. Ez jobban is fáj ;). Ráadásul arra a 0,5 védő+0,5 szélső szerepkörre, amit Florenzinek (és Emersonnak) kitalált Spalletti tökéletesen alkalmatlan. Gyorsan el fog tűnni a kezdőnkből. Jön a törpe és Rüdiger, javulgat Emerson, középre meg felépül Vermaelen. Megfeszíteni nem kell, de pápá Jesus.

Az összkép miatt bizakodó vagyok. Mindenekelőtt Spalletti. Aztán Florenzi, DDR és Totti, aki még mindig Totti. 2016-os kivitelben ugyan, de zseni. Az év végi EL összefoglaló szerkesztőit irigylem. Elég az öreg pillanatait összevágni és kész is a melójuk. Paredes, Perotti, az eheti El Sharaawy és Gerson, az idei Dzeko, Strootman, Alisson. Jók és számomra szerethetők. Nagyon várom a bécsi utat.

Ja és nem Spalletti nem cserélte be Totti. Lehet habzó szájjal szidni miatta, de öngól. Tizenhatos előtti bedobásnál nem cseréljük le a belső védőket (Dzeko ilyenkor az), utána meg a játékosok folytatták túl gyorsan a játékot, ezért nem szakította meg Calvarese. Attól, hogy kimegy a labda még lehet folyamatos egy akció. Spalletti (illetve nem ő, hanem a stáb) annál a két dobásnál már nem jelzett. Az pedig az ellenfél megalázása lett volna, ha azért kirúgjuk a labdát, hogy capitano bejöhessen. Meggyőződésem, hogy ő sem akarta volna ilyen áron azt a +2-3 percet. De azért az jó, ha ez a legnagyobb problémánk egy meccs után. Meg az, hogy csúnya gólokat lövünk :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.10.24. 22:27


Itt a teljes cikk. Engem a válasz érdekel inkább. Gondolom az is ütött.
http://www.101greatgoals.com/gvideos/ro ... d-on-desk/
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.10.24. 22:15


vajh mit kérdezett az újságíró mcsabi?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2016.10.24. 21:45


feree80 írta:1 észrevétel tegnapról, emerson tetszett, ritkán mondom, de tegnap tényleg jó volt.


Bizony, sokkal jobb volt, mint LB-ben!
Azért itt látszik h mennyire gyenge a calcio... nagy múltú csapatokat, közepes játékkal botrányosan megtömünk (udinese, palermo). tegnap sem voltunk jók, 30 percig sztem botrányosan gyengék voltunk támadásépítésben, de ez a palermo annyira gyenge mind mentálisan mind fizikálisan, mind játéktudásban, h pont borítékolható volt h ekkora zakót kapnak. Félidő 1-0nál mondtam h 4-5 lesz a vége!
De h még ezektől is sikerült gólt kapni :D :D Csecsnyi agymenést kapott konkrétan :D
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég