Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2016.12.04. 14:19


Hú, de nagy a csend...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.12.03. 14:45


szerepzavar és aránytévesztés ez is, az is
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.12.03. 13:46


Hívhatjuk őket Lazio söpredékének, de többet érnek a szememben mint azok akik majd a stadiontól pár km-re egy kivetítő előtt lengetik a Roma sálukat. Pont emiatt a faktor miatt én 0 vagy max 1 ponttal számolok. Itt lenne az idő egy új szurkolói közösség megalakulásának akik valóban a csapat mellett vannak.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.12.03. 13:24


nagyon készülnek. A Lazio söpredékének a vezérei rapportra hívták a játékosokat. Közölték velük, hogy elvárják, hogy kűzdjenek teljes odaadással, mert ez számukra egy etnikai háború
http://video.repubblica.it/sport/lazio-il-capo-ultra-incita-i-calciatori-il-derby-e-una-guerra-etnica/261421/261748?ref=HRESS-6

amúgy állítólag 3-5-2-vel készülünk.... :o
ROMA (3-5-2): 1 Szczesny; 2 Rudiger, 20 Fazio, 44 Manolas; 13 Peres, 4 Nainggolan, 16 De Rossi, 6 Strootman, 33 Emerson; 8 Perotti, 9 Dzeko.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.11.28. 21:22


feree80 írta:no végre, hogy felébredtetek :D pörög a topik, no én meg megyek és hunyok egyet, szóljatok ha jön a köv. meccs, de TÉNYLEG szóljatok, mert qrva kíváncsi vagyok, hogy megszépülnek é a fiúk?! :D :D :D
:

Fereeeeeee, te trollkodsz!
De azt legalább stílusosan :D

Ja és Lima szerintem lényegesen jobb játékos volt mint Taddei. Meg még szebb is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.11.28. 20:02


köszi feree :D :D :D :D :D
L & L :D :D :D
Loria minden idők legbárgyúbb fejű igazolása nálunk :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.11.28. 19:29


Én részemről Antoniot és Panuccit sírom vissza. Mekkora lett volna, ha leigazoljuk ingyen még erre a szezonra és az EL-re összeállt volna a Cassano - Totti duó.

Ja Feree, neandervölgyi olasz.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.11.28. 19:03


no végre, hogy felébredtetek :D pörög a topik, no én meg megyek és hunyok egyet, szóljatok ha jön a köv. meccs, de TÉNYLEG szóljatok, mert qrva kíváncsi vagyok, hogy megszépülnek é a fiúk?! :D :D :D

Trigonak, háthaa nem fog tudni aludni az este, szeretettel :D
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/23 ... 49963c.jpg
http://www.almanaccogiallorosso.it/Gioc ... ia1011.jpg de legalább olasz :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.11.28. 18:20


szerintem félreértés van
mert ericcartmen az utolsó éveire gondol Taddeinek, ami valóban pocsék volt, míg F.Totti a legvégére, ami meg valóban jó volt már. Bár talán az egész utolsó éve, már nem emlékszem. Amikor kitalálták neki a "megvan a labda, azonnal adod a legközelebbi társnak" elvet.

Rosit utáltam mindig is. Most nem néznék utána, de a rendszeres játék erős túlzás szerintem nála. Mármint csereként lehetett rendszeres, de szerintem ez sem az az év volt amikor az Arsenal kiejtett minket. Meg is néztem: akkor a Livornoban volt már kölcsön (2008/2009). 11/12-ben jött vissza még, szzerintem akkor játszott többet. de az már másik Roma volt.
Rosi was also part of the A.S. Roma team that lost 7–1 against Manchester United in April 2007.[2] His second goal was scored against Messina during the last home game of the 2006–07 season.
és után ment kölcsönbe

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html
a keret az Arsenal ellen
Baptista anyám :twisted:
https://www.youtube.com/watch?v=r7rPY_SgGBI
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.11.28. 16:56


Öregszünk.. illetve főleg ti :D

Azért mondok egy nevet abból a csapatból, akit szerintem senki nem sír vissza, pedig rendszeresen játszott: Aleandro Rosi.
És egyből be is védeném, mert pl én őt sokkal szívesebben láttam a csapatban, mint Taddeit. De borzalmas volt a "sajtója".

Casetti? Ja, őt bírtam. Bár életem első élő Roma meccsén még utáltam. Zseniálisan játszott ellenünk a Leccében. Cufre és Aquillani rémálmaiban biztos előjön még néha. 2-2 lett a vége (Mancini góllal:)) és totális kudarcként éltem meg. Pedig micsoda egy Lecce volt. Bojinov, Bjelanovic, Ledesma, Dalla Bona, Pinardi. Igazi zemanos focit toltak. A vasárnapi Roma ellen 4ig meg sem álltak volna.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2016.11.28. 16:52


Nem értek egyet F.Totti, Taddei abban az 1-2 évben igenis hasznos tagja volt a csapatnak. Cselezni nem cselezett, védekezni nem tudott, de a gyors passzos, egyérintős játékból kivette a részét, és sokat hajtott, nem hagyta élni az ellenfelet. Nálam inkább a vége rombolt a nimbuszán, sirtam, ha pályára lépett.
Cassetti pl kevésbé volt jó, bár szinte bármelyik szélsővédőnket odaadnám most Casettiért.
Persze az is lehet, hogy csak az idő szépiti az emlékeket.

De tekintve, hogy akkor szép és elég eredményes focit játszottunk, nekem egyáltalán nem meglepő, hogy visszasirunk bárkit és bármit.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.11.28. 15:10


Így van. Sajnos egyetértek :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.11.28. 14:55


A legszebb focit jatszottuk az Arsenallal egyutt akkor Europaban. A felsorolt nevek nem nagyon voltak abban benne.
Taddeinek abban az 1-2 evben jo eve volt. De ezek szerint egyetertunk abban hogy a fene se gondolta akkor h visszasirjuk. Vagy DDR sirja vissza...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.11.28. 14:45


De mondok még neveket a szép múltunkból: Abel Xavier, Barusso, Kharja, Faty, Tavano, Matteo Ferrari, Diamutene, Loria, Alvarez, Cicinho, Mauro Esposito, Artur, Doni, Eleftheropoulus, Bojan, Gago... Telis tele voltunk mindig sittes igazolásokkal. Csak épp a krém, tényleg krém volt. Tottiék húzták fel elviselhetőre ezeket az embereket. Most ez hiányzik.

A kapusposzt tényleg durva. Ha jól rémlik volt olyan szezonunk, amikor a fenti 2 brazil és a görög alkotta a kapus triót. Egy fél Boris Becker többet ér.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.11.28. 14:36


Na ne. Taddei tudása???? :shock: :o
Mentalitása, az talán. De milyen tudása volt? Vicc volt a faszi. Iturbe szint. Soha nem egy-egyezett, soha nem gyorsított rá vagy passzolt mélységit. Teljes pályafutása alatt egy darab cselt láttam tőle. A védekezése is kimerült a jelenlétével. Florenzi klasszisokkal jobb. A taddei emlékeket csak az utolsó 2-3 hónapja "szépíti". Az tényleg megható és szívet melengető volt. De pályafutása "csúcsán" a csapat egyik leggyengébb játékosa volt.

Ja és a lényeg. Soha nem gondoltam volna, hogy valaha valaki visszasírja Tádét. Én nem is fogom, DDR elfogult, de rajtatok őszintén megdöbbentem :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2016.11.28. 14:50-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.11.28. 14:01


ki a fenének ne kéne az a két ember akkori tudásával jelenleg???
a kérdés úgy szólt, hogy AKKORIBAN gondoltuk volna-e ezt? Szerintem tuti nem. Mivel senki se látta előre a serie a hanyatlását, és ezzel együtt a Romáét sem.
Taddei sose tartozott a legjobbak közé, Mancinit meg a viselkedése miatt kívántuk a pokolba. De jelenleg az akkori csapatból BÁRKIT elfogadnék. Ok, talán a kapusposzt jó így ahogy van most.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2016.11.28. 13:51


Trigoria írta:tegye fel a kezét, akkor akkoriban azt gondolta hogy egyszer ezt a két nevet fogjuk/fogják visszasírni :)

Mancini elég penge játékos volt akkoriban, az akkori Taddei pedig Florenzi univerzális posztját és munkabirását képviselte kicsit gyengébb kivitelben.
Egy Salah-akkori Mancini cserét bármikor elfogadnék, de egy-egy meccs után a Salah-akkori Taddei cserébe is simán belemennék, pedig nem is ugyanaz a poszt.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.11.28. 12:53


Mindössze egy ponttal álltok a Lazio előtt. A derbi kulcsfontosságú lesz a Bajnokok Ligája helyekért folytatott harcban?
"Elég jól szerepelnek. Sokszor alábecsülik őket, pedig a Laziónak jó játékosai vannak. Én mindig veszélyes csapatként tekintettem rájuk. A vasárnapi meccs nagyon fontos lesz a későbbi bajnoki helyezés szempontjából, amire régebben nem mindig volt példa."

Mondjuk azt tudjuk Dani fiam. Érik máris a piros lap :D És két mondatban úgy dicsérte meg őket, hogy menten be is alázta. :D

"Igen, másképpen játszunk. Akkor a legjobb futballt játszottuk Európában és az abból állt, hogy visszazártunk és vártuk az ellenfelet, hogy aztán végigvigyünk egy halálos kontrát. Az a csapat arra épült fel, olyan támadó közzéppályásunk volt, mint Taddei és Mancini a szélen
tegye fel a kezét, akkor akkoriban azt gondolta hogy egyszer ezt a két nevet fogjuk/fogják visszasírni :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.11.28. 09:05


Mostanában nem vagyunk jók, de a Lazio és a Milan ellen azok leszünk. A Juve ellen meg nem. Szerintem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2016.11.28. 08:16


Lehet furcsa lesz amit mondok, de a meccset De Rossi nyerte meg nekünk.
Ha nem áll be tutti X...
Hosszúak voltunk nagyon és nem volt egyensúly a középpályán 20 méteres sáv tök üres volt. Gerson nem tud szűrőt játszani, Stroci egyedül kevés volt. Nagyon átjöttek rajtunk, illetve Rüdigerék nagyon beseggeltek.
DDR rutinja és helyezkedése mentette meg a meccset.
Lényeg, hogy megvan:)
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.11.28. 06:04


borzalmasan gyenge ez a csapat, es hogy igy is masodikok tudunk lenni.... ez igen nagy kritika a bajnoksagra nezve..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.11.28. 04:32


hehe, ezt is elaludtam, csak úgy mint a csütörtökit, mért nem keltettetek fe? :lol:
de ha már így alakult. írjatok egy esszét(jól és tartalmasan megtöltve) a 2dik félidőről.....

amúgy pont azt gondolom, mint cejas gerzsonról, meg van benne az x, az iturbe faktor.....(1. félidő alapján).
az eredményt látva, hát ezt meg kellett hallgatnom, hogy megerősítsem a hitem, hogy továbbra is jó csapatnak szurkolok, alszok el :)
https://www.youtube.com/watch?v=xT9tf9MmWMU

szal ismét erős vagyok a hitemben, hogy roma az én csapatom


no, akkor jó reggelt, jó szurkolást, ébresztő roma szurkerek! :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.11.28. 00:14


De ez kb. szerintem erről is szólt. Lazio, Milan, Juve, Chievo mérkőzések jönnek, azokon mégse küldheti pályára de valami esélyt mégis kellett neki adni, hogy lássuk mire is lesz jó. Talán még a gyurgyevó ellen beveti a kopasz, de ezzel gyaníthatóan vége is a római karrierjének erre a szezonra.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.11.27. 23:13


Azért valljuk be Spalletti igen bátor volt pl. Gerson pályára küldésével. Gerson még az EL-ben is csak perceket kap. Igaz, ki ellen ha nem otthon a Pescara ellen...

Gerson valami bűnrossz helyezkedésben és labda nélküli mozgásban. Ma is többször a védekező csatár mögé bújt, mikor annyi lett volna a feladata, hogy mindig megjátszható. A védekező készségeitől soha nem is vártunk sokat. Előre ritkán ment, ha ment ismét megjátszhatatlan volt (bele a közepébe). Fogalmam nincs hogy mennyit futott, de Strootman 4x annyit. Legtöbbször sétálgatott az "új 10-esünk".
Értem én, hogy elől érezné jobban magát, de ez így értelmetlen. A következő Iturbénket termeljük ki éppen, miközben az első még el sem ment. Kölcsön kell a srácnak, mert a nyakunkon marad.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.11.27. 23:00


:D
eskü mcsabi, amióta ez az avatarod, elég odanézni, és mindig nevetek :D :D :D


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... at-2538939
őőő b.zdmeg
„Remélem, már megszereztük ma a győzelmet, de ahhoz, hogy ezüstéremmel zárjuk az idényt, idegenben is eredményesnek kell lennünk!” – adta ki a szezon hátralévő részére érvényes parancsot már a szünetben Perrotti
és ezek után még csodálkozik valaki?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 69 vendég