Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.10.20. 12:54


Én csak azért nem értem minek kell ez? Mintha a Roma nem lenne tele négerekkel...Tudom, tudom annak szólt, hogy Rudiger lelépett tőlünk, de akkor is bakker, non sens...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.10.20. 12:48

Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.19. 22:38


Ezt a De Rossi gyengébb mint Gonalons dolog gyorsan felejtsétek el. Fényévekkel jobb. Szimplán más elképzelése volt di Francesconak, de az speciálisan tegnap estére szólt. DDR minden csapatban hatalmas érték lenne. A JELENLÉTE mindenkinél fontosabbá teszi.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.10.19. 22:29

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.10.19. 22:06


Néhány gondolatomat megosztanám veletek, mert fórumon ez így szokás :)

1. A hiányérzetem: egy picivel jobb csapat a tegnapi cselszit nagyon durva pofonnal kergette volna le a pályáról, mi meg kapunk két olyan hülye gólt már megint ami után emberfeletti lett volna még egy reálmadridnak is a fordítás. szóval a hiányérzetem h nem szabad ilyen gólokat engedni, egy vérprofi cspat nem adhatja vissza háromszor a labdát az ellenfélnek, mint mi tettük az első gólnál, mert azt ezen a szinten megbüntetik. a másodiknál Peres elvesztette a cselszi térfelén, és senki nem csinált egyetlen faltot se, pedig be kellett volna vállalni, még akár sárga fejében is. ketten vitték négy védőre... jó megpattant, persze pech, de 5 perc múlva Kolarovnál visszakaptuk. el lehetett volna ezeket kerülni, csak ebben van a hiányérzetem illetve abban h ez a Fazio JJ belső védő duó borzasztó lassú, helyezkedéssel kompenzálnak sok mindent, de nem mindent. Karsdorpot lassan ki kéne próbálni.

2. A pozitívum: egy korábbi Roma lazán összezhant volna 2-0 után Londonban és játszott volna egy laza 5-1-es zakót, ellenben a tegnapi Roma még egy lapáttal rápakolt és folyamatosan nyomtuk őket, aminek a vége x lett, de! juvés haverom este 11kor írt smst h gratulál, 2-0nál nem gondolta volna h ez lesz. ez azért már vmi, megleptük a világot. Gonalons (sajnos) egyértelműen jobb már mint DDR, aki mire Capitano lett eljutott oda h max a védelemben alkalmazható, de talán ott mondjuk Fazionál JJ-nél hatékonyabb lehetne.
Másik dolog ahogy ezta szájbab*szott contét EDF megkajáltatta a 0 olasszal :D Mert hát kire készült a cselszi Dzekonés Radján kívül? Flora, DDR-re esetleges opcióban Sárira. erre kaptak Gonalonst, meg Gersont, akikről Contenak fogalma sincs, míg a többit ismeri, tudja a válogatottból :D
Minél t9bb nemzetközi rutinnal bőven megáldott játékosunk van, annál jobbak az eredményeink a BL-ben is, ezt is észre kell venni. Azért amit Kolarov észrevett az első gólnál, vagy épp Dzeko kigondolt a másodiknál, ehhez rutin meg évek kellenek. sajnos még mindig kevés az igazi BL-rutinos játékosunk, sokan most szerzik itt a Romanal, de pl Gonalons ezért is játszhatott éppen. Nézzük a kezdőt BL/EL rutin szempontjából: Allison 0 rutin, Peres 0 rutin, Fazio a sevillával megedződött, de már lassú, JJ 0 rutin, Kolarov max rutin, Gonalons max rutin, Radja csak ami nálunk, vagyis szinte 0 rutin, Stroci: őt nem tudom pontosan,Perotti, a sevillával megedződött, látszott is, istenien játszott, csak a gól hiányzott, mondjuk az nagyon, Dzeko isten volt, max rutinnal, Gerson 0 rutin, de elég jó volt.
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.10.19. 19:03


Én azt gondolom, hogy Zemannál öngyilkosság volt, mert az ellenfél térfeléről kaptuk a gólpasszokat, de okosan csinálva ez a modern foci alapja.
Baromi nehéz ezt végignyomni 90 percen át, nem is kell persze.
Nekem tetszene ez a stílus hosszabb távon, csak úgy-ahogy jöjjenek vele az eredmények is.
És a tegnapi gólörömök EDF-nél...De régen szerettem volna már ilyeneket látni. Spalletti a vezető gólnál is csak sarkon fordult volna, és ment volna a kispad felé. Megőrültem tőle.
Én most nagyon örülök Di Francescónak, bár ebben az érzésemben kaptam egy nosztalgia-löketet F72-től is.
Két hét múlva egész máshogy fog játszani a Chelsea, ebben biztos vagyok. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy EDF ugyanezzel a taktikával fogja-e felküldeni a csapatot.
Várom a meccseket. Folyamatosan. Az utóbbi években azért nem mindig volt ez így.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2017.10.19. 14:32


Érdekes ez a letámadós, feltolt védős taktika...
Pár éve próbálkoztunk még vele, talán jobb játékosokkal a barca ellen és csúnya pofon lett belőle.
Mit gondoltok?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.10.19. 14:00


teccett tegnap ez a ddrtelen k.pálya. nem hiányzott egy picit se. Kiváncsi vagyok, mennyire lesz ebből újfent gyakorlat, hogy cs.k. a padra..... 8)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.19. 11:07


Nincs mit, főleg hogy leginkább fordítottam. Ne hidd, hogy saját kútfő.
Végighallgattam a BT és a Sky elemzését is. Főleg ez utóbbi baromi informatív. Plusz megnéztem ma reggel a stat oldalakat és figyeltem, hogy mennyire vannak szinkronban az esti infókkal.

Egy ilyen meccset kár elrontani azzal, hogy a taktikára figyelsz. Tegnap annyira a tábor hatása alatt voltam a teljes második félidőben, hogy alig tudtam a meccsre figyelni. Hihetetlen volt amit az a 2-3000 ultra művelet. A lefújáskor fogalmam sem volt, hogy miképp jött össze ez a játék. :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.19. 10:23


De szeretném egyszer ennyire látni a taktikát ahogy F.Totti. Pontosabban, hogy ennyire akarjam is ezt figyelni. :)
Élvezet volt olvasnom, köszi!

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ul-2598223
Carlo is élőben látta a csodát
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.10.19. 09:28


Szerencsés és balszerencsés helyzetben leszünk egyszerre a visszavágó előtt...sajnos pont hétközi forduló lesz a BL előtt, de szerencsénkre mindkét meccs a Bolognaval és a Crotoneval is hazai pályán lesz, így nem kell feleslegesen utaznia a csapatnak és valljuk be, nem a legacélosabb csapatok jönnek Romába, szóval bőven lehet majd rotálni.

Komolyan a tegnapi után alig várom már a visszavágót :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.19. 09:01


Az olasz újságok is hasonlóképp látták. EdF 1,5 osztályzattal "verte" Contét.
Jesus a legrosszabb, utána Peres. A legjobbak szokás szerint a gólszerzők. Érdekes, hogy Gonalont a CdS 7,5-re teszi, a GdS pedig csak 6ra. Nála a legnagyobb a szórás.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.19. 08:46


tomm írta:Most nem nezem vissza,de azt hiszem peres mindket eladott labdabol kapott golunkban vastagon benne volt


Az elsőben nem volt benne. Radját szedték le az oldalvonalnál Peres előtt. Peres megfogta Hazard-t, de a bepasszt Jesus középre rúgta ki, ahol normálisan DDR-nek kellett volna lennie, de Gonalons ugye túl magasan volt, így Luis érkezett. Ennyi kockázat volt a játékunkban.
A másodiknál belenyúlt Gonalons (?) passzába, ami eredetileg nem is neki ment azért volt túl erős. Elpattant, lekontráztak. Itt szintén a hosszabb csapat nyalt vissza, de ezt akkor is nehéz lett volna levédekezni, ha mélyebben játszik a regista.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.10.19. 08:30


fradista romanista írta:A második félidőben sztinte végig (még amikor vesztésre álltunk, és még 3:3 után is egy ideig) bíztam a győzelmünkben, úgyhogy a vélgén nem igazán tudtam értékelni az eredményt


Pedig azt hiszem senki sem adott volna egy lyukas garast sem arra, hogy megmarad az atletivel szembeni 3 pontos kulonbseg :flagbig:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.10.19. 08:23


Most nem nezem vissza,de azt hiszem peres mindket eladott labdabol kapott golunkban vastagon benne volt
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.19. 08:18


Két dolgot talált ki zseniálisan Di Francesco. Egyrészt sokkal hosszabban védekeztette a csapatot mint bajnokikon (nem vagy csak minimálisan tolta fel a védővonalat, mert a két középső védő ott játszott ahol szokott), másrészt támadásban befelé mozgatta (sokszor teljesen keresztbe) a szélsőinket. Először azt hittem, azért játszik Gonalons és Gerson, mert pihentebbek, de nem csak ez volt a cél. Gonalons gyorsabb, mint DDR és Gerson jobb a rövid passzos játékban, mint Florenzi. Gonalons átlagos pozíciója Londonban pont a félpályán volt. DDR a Nápoly és a Milan ellen is 12-14 méterrel hátrébb játszott átlagosan. Ez rettentő nagy különbség. A két támadó szélsőnk átlagosan 3-4 méterrel jött beljebb, mint a bajnokikon. Ez persze csak azért néz így ki, mert folyamatosan középre mozogtak a vonalaktól indulva, nem pedig az alapvonal irányába. A letámadásunk úgy nézett ki, hogy a DM és a ST a szokásosnál 10-12 méterrel feljebb ment. Őket közel ennyivel követve lépett fel az egyik CM és az egyik szélső. 4 emberrel támadtunk le 80 méter magasan. Á'la Mourinho a Reallal. A többiek a helyükön maradtak, de 4 ember iszonyatosan sokat kellett hogy fusson. Persze ez nem mindig ugyanaz a négy volt, mert Radja és Strootman cserélgette a szerepkörét, ahogy Perotti és Gerson is.
A kulcs mégsem ez volt. Peresnek és Kolarovnak egy 15*60méteres sávban egy-egyeznie kellett Alonsoval és Zappacostával. Zseniálisan megoldották. Jesus nem volt jó, de Kolarovnak rendkívül sokat segített a végén, amikor már fáradt az öreg. A BT Sportnál is kiemelték az elemzők, hogy a Chelsea kizárólag short fieldes (rövid pályás vagy mi lenne a magyar megfelelője) gólokat és helyzeteket tudott kialakítani. Összesen 3 támadásuk futott végig a teljes pályán. A többi mind labdaszerzés után alakult. EdF jól kitalálta, de embertelen meló kellett szinte mindenki részéről, hogy ez így kerüljön a pályára. Peres labdaeladásából gólt kaptunk. Jesus is hibázott. De mindketten baromi sokat tettek hozzá a védekezéshez.

A Chelsea pedig ösztönösen behúzódott középre, mert ott volt létszámfölényben a térfelünkön. Egymás tökét taposta Morata, Hazard, Bakayoko, Luiz és Fabregas. Hiába voltak többen, nem volt terük. számomra egészen fura volt, hogy Conte ezzel a Pedro cseréig nem akart mit kezdeni. Pedro viszont jó csere volt. Onnantól kiegyenlített volt a játék, mert hátrébb kellett lépnie a védőinknek és nem tudtunk úgy tömörülni a pálya közepén. De kíváncsian várom a mai elemzéseket, mert biztos volt még rengeteg húzás, amit nem vettünk észre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2017.10.19. 08:33-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.10.19. 07:58


Amikor a szakerto urak meg a knezy-fiucska is azon lamentalt meccs elott, hogy akkor van eselyunk, ha feltoljuk a vedekezesunket egeszen a kozeppalyaig, egyreszt azt gondoltam, hogy ezek h.lyek, masreszt meg, hogy ha ez igy van, akkor semmi eselyunk. Erre tessek
Nagyon tetszik, ahogy edf az ellenhez alkalmazkodva nincs hasfajasa beparkolni a buszt otthon, es nem retten meg londonban teljes letamadast alkalmazni. Es persze, hogy van ver a pucajaban a kezdobe rakni gersont.
Ha elfelejtem, hogy valaha is jatszott nalunk, meg azt is, hogy olasz, engem akkor is megvett...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.10.19. 07:36


Emelem kapalom. Az az igazság, ezt nem néztem volna ki EDF-ből. Attól féltem, h. Conte taktikailag megeszi, de nagyon nem ez történt, sőt!
A második félidőben sztinte végig (még amikor vesztésre álltunk, és még 3:3 után is egy ideig) bíztam a győzelmünkben, úgyhogy a vélgén nem igazán tudtam értékelni az eredményt, pedig azt is lehet, nem csak a mutatott játékot.
Persze hülyeség a "mi lett volna ha"-n filózni, de az biztos, h. ha van Mano, akkor egyik góljuk se lett volna . (persze, akkor lett volna más helyette, meg az ellennél se volt pld Kante, stb, stb)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.10.19. 05:27


Elképesztően jó meccs volt, az a régi Roma - Chelsea 3-1 jutott eszembe, amikor csoportelsők lettek a srácok. Egy az egyben az a "azt a ku*va" teljesítmény volt. Nagyon örülök az egy pontnak, de tényleg sajnálom h nem tudtunk ráülni a vezetésre. Akkor 2 hét múlva egy Chelsea X-el biztos továbbjutás ünnepelhettünk volna az AM eredményétől függetlenül (feltéve ha hazai pályán meglesz a Qarabag). Persze ez még nincs veszve, ha az Olimpicoban sikerül nyerni, óriási meglepetésre már az 4. fordulóban lehetne örülni. Na de ha ezt a játékot mutatjuk akkor is, abban az esetben reális esély lehet a győzelemre. Addig sérültek is visszatérnek. Bárhogy is lesz élmény volt ez a meccs.

Amit így kiemelnék és meccsről meccsre észreveszem. Elképesztő mennyire képtelenek vagyunk egy jó szögletet rúgni. Az egész vagy lapos vagy túl hosszú, de középre egy se megy...tegnap rendesen vicc volt, amik "szöglet" címén lementek.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2017.10.19. 04:48


Nagyon komoly volt a tegnapi teljesítmény. A károgóknak annyit megjegyeznék, hogy az angol bajnok és a spanyol dobogós ellen 1-1 pont , illetve azeri 3 pont /lásd AM/ nagy dolog.
Di Fra nagyon tökös edző Gonalons végig nyomata DDR kárára, illetve Gerson se lógót ki.
Én azt bírom benne, hogy tudja mit akar és azt látom egyre jobban magáévá teszik a játékosok, nem vagyunk hosszúak a letámadásnál, jó helyen áll mindenki. Pedig valljuk be Commandate és Jesus nemzetközi szinten lassúak, az ideális ehhez a taktikához Manolas+Moreno lenne, mégis bevállalja.
Dzekot ezért nem szabad szidni, ő egy tipikus 9 es az ehhez szükséges egóval, és ezért kell mindig fent hagyni, mert ő tud ilyen meccseket.
Nagyon jó volt megélni a szurkolóinkat, nekem furcsa volt, hogy a Chelsea otthon ennyire színházi...
Szóval szerintem jó az irány, jó edző Di Francesco csak maradjon már legalább 3 évig, hogy ki tudjon fejlődni.
Nekem bejött Knézy happy hangulata, a szokásos langyos járatjuk a semmibe meccshez képest tényleg extra volt a meccs dinamikája.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.19. 00:15


hogy egy szomorú hsz-el kezdjem:
Nincs a Roma kezdőcsapatában olasz játékos ! Az angoloknál van egy.


és hogy szomorúan folytassam: focin voltam, úgy volt 20 percet nem látok max az elejéből, ehhez képest 40-t nem láttam. Gondoltam végre rászokok arra, hogy NEM KELL kötelezően minden meccsünket megnézni hosszú évek óta már mindig.
HÁT AZ ÉLET ÚGY B.SZOTT POFÁN, hogy a fal adta a másikat! :D :D

Ahonnan láttam, abból az jött le nekem, hogy míg a Napoli ellen kiderült, hogy eléggé le vagyunk maradva, most pont az derült ki hogy nem. K.rva nagy meccs volt!!! (ok persze benne van, hogy a Napli jobb mint Chelsea jelenleg valszeg, és más taktika meg hasonlók tudom)
De vesszek meg ha értem. Dzeko testében ki játszott??? Vagy ezt így hogy??? Gondolhatta megyünk angolhülyékhez, na akkor most aztán mivel én sztár vagyok, úúúúgy megmutatom nekik bazze, hogy majd néznek! Hát néztek Edin. Mi is. :shock: Parádés.
Kolarov detto. Vagy ő csak jaaa, hülyengolok? Azokat én szopattam nem? De? Akkor vissza a kikövezett útra.


Kolarov az a gól előtti megkerülős két ember mellett - óó anyám, nem gyenge
Dzeko a bomba előtt.... lassításnál lehet jól látni, ahogy kiszámolja a labdát, és két lépést kisasszézik hozzá. Még mindig libabőrös vagyok tőle :oops: :D Az a foci legszebbjei közé való. Ha nem anyámnál nézem, kirántom rá a brét, és szétcsapkodom vele a lakást :D :D :D

ja és a legutolsó jelenetnél, ha Flo(?) bepasszt választ és nem a kapust akarja seglyukon rúgni....

Knézy tomm2.0 volt. :) nagyon durván élvezte a meccset. Végig. Már már indokolatlanul nagyon. De soha rosszabbat végre tőle.


ha már vezettünk, jól jött volna a 3 pont, de így is jó helyzetben vagyunk. Arra kell figyelni, hogy a hegyieket verni (ettől a mai meccsük előtt is féltem, most meg pláne), és AM-től nem kikapni



Zsolti, igen, ez afféle csúsztatás, amivel érzékeltetni szerettem volna azt, hogy kb. ilyen szintű már a károgás. Én így érzem legalábbis. Ezért az elnagyolt jelző.
Bocs, de engem tényleg zavart. Élvezd, de ne légy akkor ennyire pesszimista. Oks? :D ;)
Zsolti, károgj nyugodtan. Ha feree-től elviseljük ezt, és már senki se szól érte, akkor pont Zsoltira szólunk? :shock: :shock: :evil: Zsolti veled vagyok tesó! :gyigyigyi: károgjunk együtt :D (pláne ha ez a vége ami ma:))

Most lehet hatalmas hülyeséget fogok írni, de úgy tudom a labdarúgópályáknak megvannak a minimum, illetve a maximum méterei.
így van
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2017.10.18. 23:15


Hatalmasat játszottunk! Mentálisan is felnőttünk a feladathoz! Csak így tovább!!!
Nekem végül nem jött össze, így kicsit irigylem azokat akik kijutottak a meccsre :)
Szurkolóink csinálták a hangulatot, az angolok helyében mélyen elszégyellném magam :D
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.18. 22:29


Conte sem a Juvéval, sem a válogatottal nem játszatott letámadást. Sarri meg még az Empolival és az Alessandriával a nagyok ellen is. Ők hozták, amit szoktak. Di Francesco pedig hozzájuk hangolta a játékunkat. Ezért tudtuk féken tartani a Nápolyt és ezért rúgtunk 3at a Chelseanek.

A különbség abban volt, hogy a Nápoly most jobb, mint az angolok. És persze a szerencse is sokat számít.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2017.10.18. 22:23


Most lehet hatalmas hülyeséget fogok írni, de úgy tudom a labdarúgópályáknak megvannak a minimum, illetve a maximum méterei.
Ha nem csal az emlékezetem a Camp Nou, pl. a Barca játékstílusa miatt ki van maxolva, de nekem az Olimpico is nagynak tűnik.
A Stamford Bridge ellenben kisebbnek tűnt, nagyon feküdt, és jobban ült ez a letámadós játék.
Tudom, hogy pár perc kutatómunkával utána lehetne járni a felvetésemnek, de akkora extázisban vagyok még mindig, hogy képtelen vagyok rá.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.10.18. 21:59


de most ezek után muszáj feltennem a 100 ft-os, a világot megváltó költői kérdést....amit meg is válaszolok.

hogy a pélóba lehet az, hogy ma londonban a csúzli otthonában nemcsak szépen, látványosan, hanem EREDMÉNYESEN játszva, sőt labdát többet birtokolva lehozunk egy meccset, ehhez képes 3 nappal korábban hazai pályán egy nápolyi ellen, számomra a meccsen köbö 20 percen türhetően teljesítő roma simán kikap egy nápolitól.

a válasz, a napoly nem hagyott bennünket játszani, mert nem volt nálunk a labda, nyomoztuk, szinte csak ők járatták, ehhez képest ma a csúzli hagyott bennünket játszani, holott olasz az edzője.

mindig mondtam, közhely de igaz, egyszerű játék ez a futbal. :) no és úgy fest, érdemes volt faternak kivernie az álmot a szememből. :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég

cron