Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.12.16. 20:57


:D
Jo reggelt kivanok!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.12.16. 20:56


Kihagyta a két meccset: SPAL, Chievo.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.12.16. 20:52


Ezt nem értem, DDR nem két mérkőzéses eltiltást kapott? Átaludtam volna egy fordulót?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.12.12. 22:13


Nekem pedig Spalletti miatt lett elviselhető az Inter. Pedig a két merda mellett őket utáltam a legjobban. Most már befér eléjük a Milan is és így pont leszorulnak a dobogóról.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.12.12. 04:42


+1 :D

nem lesz ő többet edző már nálunk tuti
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2017.12.11. 21:51


Spalletti az itt töltött évei alatt sok kellemes emléket szerzett, végig szimpatikus volt, egy igazi szeretető figura, ha x év múlva úgy alakulna szivesen látnám megint a padon.
Most az inter padján látni elég ambivalens érzés, Spalletti ellen nem tudok és nem is akarok szurkolni, az internek viszont nem tudok és nem is akarok szurkolni.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.12.11. 19:13


A juve így is úgy is bajnok lesz. Csak az inter ellen drukkoltam nekik, mondjuk az erôs túlzás, mert a juvét kb mindennél jobban rühellem. Akkor úgy fogalmazok, hogy a juve-inter meccsen a juvénak kívántam a kevesebb rosszat.

Fr: imádtam Spallettit, megviselt a távozása, mérges voltam a szurkolókra és a közegre, de.... Már a sintér kispadján ül, és ott mindenki unszimpatikus lesz pikkpakk.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.12.11. 11:57


Tegnap idegesebb voltam, mert azt hittem lazább hetek jönnek és akkor tényleg felesleges lett volna ennyi embert pihentetni. aztán ránéztem a menetrendre és volt benne ráció. Ettől persze még bebizonyosodott, hogy rossz döntést hozott EdF, de az kicsit sem baj, ha ragaszkodik a koncepciójához.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.12.11. 10:22


Jaigen. Ebben igy egyetertunk.
Mondjuk az tendencia, hogy egy-egy ilyen bl-szereples utan iszonyu nehez egy kiscsapatot idegenben lenyomni. Ugyhogy annyira nagyon nem varatlan.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.12.11. 09:48


Bocs tomm, akkor félreérthető voltam. Két teljesen külön gondolat volt. Schick kezdetése időszerű volt. És jó, hogy középen próbáltuk ki. Ez szerintem nem volt rossz döntés. Az sem, hogy végig pályán maradt. Építeni kell a gyereket, ebben meg nagyon jó Di Francesco.

Viszont ebben a helyzetben szerintem túl sokat rotált. A Juve meccs csak két hét múlva lesz. Gyakorlatilag az az egyetlen fontos meccsünk a téliszünetig. Ugyan most 5 meccs jön 1 hónap alatt, de nincs széthajtva a kezdő. Jesus, Peres, Schick, Gonalons, Gerson egyszerre túl sok volt a második vonalból. De volt már máskor is ilyen, csak most nem jött be. Erre írtam (utólag okosan), hogy hiba volt, de néha előfordul.

Más. És ezt a "Spalletti miatt hajrá Juve" vonalat én sem tudom, hová tenni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.12.11. 09:41


fr egyetértek
sn mostanában kivetkőzött magából - radikalizálódott :) :roll:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.12.11. 09:36


F.Totti írta:Defrelnek mázlija van Schickkel. Sokkal jobb céltábla lesz itt.

Elment két tuti pont. Szar volt ez így. Osztom hogy EdF ezzel ma mellényúlt. Néha lehet ilyen is.


Dzeko formajat elnezve, egyatalan nem biztos, hogy ezen ment el
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.12.11. 07:57


Továbbra sem értem, mi ez a megveszekedett indulat Spallettivel szemben. Nagyon sokat tett szeretett csaatáért, csak hát a római közeg méltatlanul belekergette egy kezelhetetlen helyzetbe. Oké, nem kell miatta a csapatának szurkolni (páéne a sintéreknek...), de hogy egy romanista pont miatta a giuvének szurkoljon, ez számomra ne haragudjatok, de fel- és elfoghatatlan elfogultság
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2017.12.11. 07:39


snatch írta:az inter lóf*szt ne érjen el idén, és jövőre se. megutáltam Spallettit és minden rosszat kívánok neki az inter kispadján. sajnálom, ez van. tegnap is titkon a juvénak drukkoltam...a juve így is úgy is bajnok lesz, tök mindegy.

és ma örültem a napoli bénázásának.


Basszus,mintha ezeket a sorokat én írtam volna!!!!
Egyetértek az utolsó betűig!!!!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.12.11. 02:25


Radja-t meg sürgősen jegelni kell, mert teljesen formán kívül van.
Ő a legszarabb formájában is atomkezdő lenne nálunk, annyival jobb a Strootmanéknál. Már ha úgy értetted, hogy nem játszik most jól. Ha úgy, hogy pihennie kéne, akkor nem szóltam. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.12.11. 00:05


Defrelnek mázlija van Schickkel. Sokkal jobb céltábla lesz itt.

Elment két tuti pont. Szar volt ez így. Osztom hogy EdF ezzel ma mellényúlt. Néha lehet ilyen is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2017.12.10. 22:46


Többet kéne próbálkozni átlövéssel, főleg amikor a beadások hatástalanok. Bár azok is egy külön téma, mert rendre rosszak, alig találunk kaput. A legjobb az volt, amikor a 93. percben BP kirúgta a stadionból a labdát és a spori le is fújta, na ott majdnem lerúgtam a tv-t. :D
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.12.10. 22:32


Nekem más bajom van! Megint átszunyókáltuk az első félidőt, de legalábbis az első 30 percet mindenképp. amikor x-el egymással a juve-inter, akkor nem hiszem h külön ki kéne emelni a játkosoknak h mi nyerhető ezzel a fordulóval. ennek ellenére lassú víz tempóban kezdtük a meccset, köbö a 25ik perc tájékán jutottunk el helyzetig, mondjuk a ziccer volt.
A beadásainkról ódákat lehetne írni, de már Kolarov is szépen beletanult... még véletlenül se jók, még véletlenül se... ha nem volt 40 szélről belőtt labdánk akkor egy sem, és kábé 3 ha veszélyt teremtett, egyszerűen nem hiszem el h ha az taktika h széleken bontunk, márpedig az, akkor utána jönni kéne a labdáknak befelé... de nem úgy h annak a 90 százaléka használhatatlan...
az meg h egy 40 éves középszerű kapust hőssé teszünk, megint a mi kritikánk, ez a meccs hű tükre volt a jelenlegi helyzetünknek, és már nem nyertünk. újra, ahogy a genoa ellen sem. még a qarabagot legyűrtük, de aformánk és a játékunk borzasztó egy ideje...
Radja-t meg sürgősen jegelni kell, mert teljesen formán kívül van.
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2017.12.10. 20:58


snatch írta:az inter lóf*szt ne érjen el idén, és jövőre se. megutáltam Spallettit és minden rosszat kívánok neki az inter kispadján. sajnálom, ez van. tegnap is titkon a juvénak drukkoltam...a juve így is úgy is bajnok lesz, tök mindegy.

és ma örültem a napoli bénázásának.

Mintha csak én írtam volna! Legjobban az Intert utálom ebben a szezonban, főleg Spalletti miatt. Nagyon szúrja a szemem, hogy ott vannak az első négyben. Akár ma nyerhetett volna a Napoli, hogy ne ők vezessék a tabellát! De majd a Meazza-ban elkapjuk őket! :wink:
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.12.10. 20:32


az inter lóf*szt ne érjen el idén, és jövőre se. megutáltam Spallettit és minden rosszat kívánok neki az inter kispadján. sajnálom, ez van. tegnap is titkon a juvénak drukkoltam...a juve így is úgy is bajnok lesz, tök mindegy.

és ma örültem a napoli bénázásának.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.12.10. 19:04


Még ha idén bajnokok is lesznek jövőre más lesz a helyzet...
még ha??? :D
Bár lennénk idén bajnokok mi, jövőre meg 4. mondjuk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.12.10. 18:34


Zsolti írta:Nyári feladat: venni egy atomkezdő, ballábas jobb szélsőt.


Nekem az is megfelelne, ha Verdét nem adnánk kölcsön. Igen, szépsége a dolognak, hogy van Ünder, néha SES, Defrel, újabban Gerson, sőt Schick is erre az egy posztra. 5 ember, akik közül egy sem alkalmas hosszú távon egy Dzeko vagy Kolarov féle szereplésre.

Én azért remélem, hogy a szurkolók kicsit kikezdik ma Schicket, hogy mehet a Barcába és a MU-ba. Hátha kicsit javul a teljesítménye.
Ma sok rossz teljesítmény volt, a bíró hagyott érthetetlen szabálytalanságokat és Sorrentino fogott mindent. Ez az első alkalom, hogy nem jön be EDF bátor rotálása. A Napoli is ugyanilyen eredményt ért itt el, ez lehetett volna figyelmeztető jel...

A rotálás jó, de egy általános fáradtság látszik (sok rossz teljesítmény). Nemcsak nálunk, hanem a Napolinál is. Az Inter idén jó nemzetközi kupa nélkül. Sokat számít. Még ha idén bajnokok is lesznek jövőre más lesz a helyzet...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.12.10. 16:53


ahhoz képest elég jól jöttünk ki ebből a nullás fordulóból---- :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.12.10. 15:20


és még 2 észrevétel, összességében volt min 10 szögletünk a meccsen, ebből ha jól emléxem 2 talált embert, 1, gonalons lágy fejese, 2, juan lábáról lepörgő labda, emlett min3 olyan szögletünk volt, hogy szöglet elvégzése után 15 másodpercre már a kapusunknál volt hátul a labda.
másik ez az első félidőben megduplázom főleg a bal oldalt és jobbat a szélsővel és szélvédővel, de qrvára nem mentünk vele semmire.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.12.10. 15:13


ez a gerson sztem csak neve miatt brazil, mert se cselezni, se gyorsan futni nem tud, ergo csak vmi koppincs brazil lehet, mert a valódi brazilok ezt mind tudják, sőt szinezni is a játékot....
:D :D :D :D ez jó volt

Fáraót nem fogom szidni. Meg kell becsülni a fehér holló olaszokat a csapatban. Drukkolok neki, és sokkel többet elnézek.

Kolarov beadásai nem szoktak ennyire rosszak lenni, de ma valami tragédia volt. Szögletei is.

Salah: az idő szépít feree. Hol is tudtuk volna ma kihasználni a gyorsaságát? Máshoz meg nem értett.

Helyzetünk azért volt. Gonalons is lefordult Schick passzából aztán a vénember védte a lövését pár méterről. De tény, barcás kijátszott helyzetünk nem volt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég

cron