Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.04.24. 15:41


Na az ilyen videókkal van ki a f**m s dugig van velük a net, tele baromsággal...remélem meglepetést okozunk.

https://www.facebook.com/OhMyGoal.KeliNetwork/videos/1819547231439115/
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.24. 15:20


melóban kell ezeket olvasnom este 8-ig grrr :evil:
kivételesen fel vagyok spanolva
mert kivételes pillanatok ezek, iszonyat érdekes párosítás. És ezt a világon mindenki így látja

abban vagyok egészen biztos, hogy Salahnak nem fogunk területet hagyni. Emlékezzünk, hogy a betömörülő kiscsapatok ellen megette a fene a játékát.


http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... al-2631733
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.24. 15:12


:D
Így van tomm, de én még melóban rohadok, úgyhogy egy szó se essék a sörökről!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.24. 15:07


En meg mar sik ideg vagyok. A barca ellen is csak ugy dontottem magamba a soroket, hogy valahogy el birjam viselni azt az iszonyat feszultseget. Mar most erzem, ez ma sem lesz maskepp.
Micsoda csodalatos pillanatok!!!
Ahhhh
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.24. 14:17

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.04.24. 14:14


Perrotti még nem teljesen egészséges?
Ha nem Schick kezd, akkor én inkább őt várom a kezdőbe a török helyett, a nagyobb rutinja meg a jobb védekezése miatt.
Az előny lehet, hogy mi inkább tudunk belőlük készülni, mint ők belőlünk, pláne hogy ők kezdenek otthon, és támadniuk kell.
Ha EdF meg tudja lepni Kloppot, akkor még valami jó is kisülhet ebből.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.24. 13:44


Eh, de várom már, hogy EDF mit talál ki. A tömörülés majdnem biztos, de támadásban kíváncsi leszek a koncepcióra. Lovren és van Dijk is 190cm körül van. Sőt inkább felette. Schick és Dzeko fizikailag felveszi velük a versenyt, de azért ez sokkal keményebb meccs lesz, mint a Barca belső párosa ellen.
A Pool 4-1-4-1-et játszik, de baromi kétarcúan. Labdavesztés után közel fél percig baromi magasan, agresszívan visszatámadva, majd ha nincs meg a labda tök mélyre visszaállva. Mondjuk csak a rangadóikat láttam, de ez is az lesz és Klopp amúgy sem az a variálós fajta.
Ez a játék pedig ívelésekért kiállt. Így nyilván Ünder kezd majd és nem ívelgetünk :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.24. 12:16


Salah-salah-salah.
Iden hanyszor talalkozott taktikusan jatszo-vedekezo csapattal?
Nalunk is baromira jo volt, mikor az ellen tamadott es mehetett a kick&run. Na, ebbol ma nem sokat fog latni.
Messi is ugy le lett veve, mintha valami iturbe lett volna...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2018.04.24. 11:27


Szvsz a legfontosabb hogy tudjunk gólt szerezni..még ha ki is kapunk.. de jobb lenne mint egy 0-0! Pl. ha Barcelonába 3-0 ra kapunk ki , nem 4-1 re akkor a hazai 3-0al még csak a hosszabításban vagyunk... vagy ott a united a sevillai 0-0-al mire ment ! Lehet kicsit én értékelem túl az idegen gólt , de valahogy oda-visszavágós párharcoknál szerintem ez a legfontosabb , inkább kapjunk ki 2-1 vagy 3-1 re mint 0-0.. ezért nem tartom jó taktikának a "buszt"...valahogy azt érzem olyan sok gólós meccs lesz mint amit a Chelsea-vel játszottunk..! De annyira nem lehet ezt megmondani...szinte bármi lehet.. főleg a két meccsen.. meg annyi mindenen múlhat túl a felálláson és a taktikán.. elég egy potyagól , egy rossz bíroi ítélet , egy gyors kiállítás, egy rögzített gól..sérülés stb. stb. sokszor angliába jól megy , de kaptunk már ki 7-1 re is..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.24. 11:15


én szerintem labdatartós, játéklassító focival próbálkozunk majd, dupla védelmi vonallal, amiből az elsőt akár fel is lehet tolni vagy visszavonni betömörülős védekezéshez. Salak semlegesítése több ember feldata lesz, már a középpályán, nehogy beindulhasson. És ismét hosszanti előreívelésekkel próbálkozunk majd támadni.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.04.24. 10:44


Szerintem eloretolt vedekezesunk lesz... lestaktika
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.04.24. 09:54


Egyetértek...sztem a Poolnál is nagyon készülnek a Barca felállásra. Kitudja megint Gerson lesz a semmiből, mint a Chelsea ellen :lol:

Másképp durva a Pool drukkerek elfogúltsága. A kommentek 80% ilyen 2-0, 3-0-át vár...meg, hogy áhh sima, első meccsen eldől stb. Már csak ezért is kéne meglepetést okozzan a fiúk és döntőbe jutni :D 1 éven keresztül a Roma folyna ki a sajtóból (még akkor is ha elbuknánk a döntőt).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.24. 08:59


Tök felesleges az előző meccsekből kiindulni. A bajnokikból meg még inkább.
Mélyen fogunk védekezni, ha nem akarunk szépen meghalni. A 3 védő szerintem garantált. Elől pedig Schick és Dzekó kellene, de Ünderen gondolkodik EDF. A török jobb formában van és papíron jobban is fekszik neki az angol védelem, de nem fogunk tudni labdát kihozni és birtokolni. Labdabirtoklás nélkül pedig a török súlytalan.

Mondanám én is a Barca elleni csapatot, de annyira ez a papírforma, hogy EDF egészen biztos belecsavar valamit.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.24. 08:19


A tippmixpron 1.43 a pool tovabbjutasa, a mienk 2.56
A meccsre 1.47 ill. 6.25, az x 4.3
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2018.04.24. 08:09


nem tudom mit gondoljak az 1.5 ös szorzóról. A haza meccsre adták vagy a továbbjutásra ? Mert a hazaira szerintem rendben van. Szerintem a világ egyik legjobb fociját játszák liverpoolban . Nálam konkrétan BL-favoritok már. X re azért jó lenne kihozni, de irtó nehéz lesz.

2 meccsen meglesz. Döntőben meg megvágjuk 1 meccsen a Bayernt és kész !
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.04.24. 06:34


Egyértelműen a busz fele fogunk szerintem tendálni, attól függ kapunke gólt, szerintem ameddig 0-0 az állás, addig nem fogunk erőteljes letámadást végezni. Mindenképp fog menni a csapat a gólért, de szerintem az első félidőben nem a Barca elleni játékot fogjuk látni, hanem inkább egy biztonsági játékot. Salah és társai ííírtó gyorsak, egy kontrából szétszednek minket, szóval semmiképp nem adhat a csapat nekik erre lehetőséget. Jó csapat a Liverpool, de szerintem túl nagy a hype körülőttük, az a csapat, aki egy félidő alatt képes 3 gólt kapni a Sevillától és 5 perc alatt kettőt egy már kiesett West Bromtól, azt sztem ne nevezze senki olyan esélyesnek velünk szemben, hogy 1.5-ös!! szorzó legyen rájuk egy elődöntőben. Oké...nem vagyunk egy Barca, de 1.5-ös szorzó? Nevetséges...Nézegetem a fogadó oldalakat, csomó ember megteszi, hogy legalább 2 góllal nyer a Pool stb. A szezon során rengeteg csapnivaló meccse volt a Poolnak (oké, tudom nekünk is) és remélem, hogy a mai meccsük is ilyen lesz és tudunk szerezni egy gólt.

Két kiszámíthatatlan csapat harca, ahol tényleg bármilyen eredmény születhet...viszont nem gondolom úgy, hogy egyik csapat is kitömhetné a másikat. Remélem a római katlanba a Pool jövő héten legalább egy 1-1 után kell majd pályára lépjen :) Mondjuk fura, hogy a csapat az egész szezonban inkább idegenben játszott jól, legalábis a bajnokságban, de még egy jó eredményünk sem született idegenben a BL-ben (a Qarabagot azért nem venném ide), szóval épp ideje megtőrni ezt a sorozatot :D

Ui. Az egyedüli félelmem ezzel a meccsel kapcsolatban, hogy 1-0as vezetésnél kitámadunk és lesz a vége egy 2-0. Mondjuk ijesztő stat, hogy a Pool hazai pályán idén csak egyszer kapott ki :S
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.04.23. 21:44


Nagyon érdekelne, hogy mi járt EDF fejében, amikor taktikát választott a holnapi meccsre. Nekik megyünk, mint a Barcának a visszavágón, vagy egy óvatosabb Romát fogunk látni? Fogalmam sincs, mi lenne a jó taktika.
A Pool védelme elég szeszélyes tud lenni, a két szélső védőnek alig van nemzetközi rutinja, a City ellen nagyon jól lehozták, de az mégiscsak egy angol csata volt. Lovrenben is benne van a hiba, kérdés mit tudnának kezdeni egy olyan totális letámadással, mint amilyen a Barca elleni volt. Másik kérdés, hogy mi bírnánk-e fizikailag egy angol csapat ellen. A középpályájuk stabil, masszív, de a labdakihozatalba ők se tudnának szerintem nyomás alatt érdemlegeset húzni, maradnának a felívelt labdák, amit a Fazio-Manolas párosnak meg kell oldani. A támadó triójuk miatt ugyanakkor rendkívül rizikós lenne a letámadás, mert elég ha egyszer kihozzák a labdát, vagy egyszer benéz a védelmünk valamit, és a szélvészgyors szélsőik ziccerben is lesznek. A Salah-Kolarov párharc sorsdöntő lesz, és talán Bruno Perest is célszerűbb lenne kezdetni, hogy Manéval felvegye a versenyfutást, de ő sajnos alkalmatlan, bármikor benne van, hogy elcselezi, vagy csinál vmi fas*ságot.
Én azon a véleményen vagyok, hogy kezdjen a Barca elleni nyerő 11, menjünk nekik idegenben, mert kell a gól nagyon. Viszont ez esetben látok arra, 10-20% esélyt, hogy kitömnek minket, szóval én akkor sem fogok neheztelni EDF-re, ha betoljuk a buszt. Na meg persze ott van egy átmeneti megoldás, amikor a köríven kezdődik a letámadás, ezt is előszeretettel alkalmazza EDF.
Ő az edző, én csak laikusként tűnődtem ezen, amilyen taktikát választott, az lesz a jó, és az fog működni!
Forza!!!!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.04.22. 19:28

Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.22. 18:23


Kandó. M4 szint :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.22. 17:37


azt meg se jegyeztem tegnap, hogy a magyar kommentátor többször Francescózott Di Francesco helyett
nos nem vagyok olaszos, de a vezetékneve Di Francesco tudtommal, és nem Francesco
valakitől megerősítés? cáfolat? :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.22. 14:33


Örült ő, mosolygott, rázta az öklét, futott, a kispadon pacsizott Dzekóval. 0-3 lett a góljával a SPAL ellen, delíriumközeli állapotot azért nem várhattunk el tőle. A Torino ellen már lőtt kupagólt.
Szóval számos érv van arra, hogy ez most nem az eufória pillanata volt. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.22. 12:09


Jaja, ebben van vmi. A gólja után tényleg sokkal nagyobb ünneplést vártam.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.22. 09:21


De nem annak szoktak adni a golt, aki magaenak mondja, hanem aki a haloba juttatja. Es eloszor schick is volt golszerzonek irva az eredmenyeken, nainggolan, mint golpasszt ado volt feltuntetve. Ide mulder kene vagy columbo.
Meg nekem ugy tunt, a sajat goljanal sem unnepelt olyan magy eksztazisban. Sztem ilyan nagy nyomas van a sracon, hogy a benne levo iszonyat feszltseget nem oldja fel 1-2 gol.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.22. 08:06


Schick vs Radja. Ha a pályán nem kezded el magad ünnepelni, utólag már nem mondhatod hogy beleértél mert mindenki hülyének néz. A pályán meg nem merte magát ünnepelni Schick, mert mindenki Nainggolanhoz futott. Így inkább dobta a gólt. Fura volt. Dzeko vajon mit tett volna? :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.22. 06:56


snatch írta:Zsolti, szerintem igen.

Ezen mekkorát röhögtem :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég