Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.12.13. 17:14


Azt eddig is tudtuk, hogy Schick technikás, nálunk is szinte minden meccsén van egy-két szép lefordulása. Tegnap is volt egy, aminél csak felrúgni tudták, csak nem kapta meg a 11est.
Megnézve a videót pont az van mint nálunk, teljesen haszontalanok ezek a szép mozdulatok. Hiába ver meg 2 embert ha bután belevezeti a 3ikba, vagy már nincs ereje passzolni.
A videón is talán csak a bergkampos lefordulásból lesz gól, a többiből nem. Mondjuk az brutálszép volt.
Menez jut eszembe, ő is időnként tök szépen megvert 2 embert, majd lágyan odaguritotta a kapusnak a labdát.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.13. 15:53


A női fórumtársaknál
polkorrekt duma :D Tudjuk, hogy már nincsenek :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.13. 13:25


Hogy a fenébe lenne mindegy???! Ha nő kell neki, akkor eggyel kevesebb jut a világ összes többi férfijára. Statisztikailag kimutatható, hogy hatással van ránk is :)
A női fórumtársaknál pedig pont fordítva.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.13. 13:19


Mondtam, pszichiáter kell neki. és/vagy (új) nő! (v. fiú, nekem mindegy :D ):
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.13. 13:00


nem szoktam ilyen videókat nézni, de azon a videón amit Schick 1:46-nál művel.... :shock: ha Messi csinálta volna, tele lenne vele a net
mindig mondtam, hogy technikás srác
Dzekónál sokkal technikásabb

én még mindig bízom benne
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.12.13. 12:40


Sadiq-ot a Rangers visszatessékelte Romába fél szezon után, uh kaptunk még egy "tehetséget" a padra :lol:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.13. 12:15


Detto
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.12.13. 11:58


JOSBOMO írta:Lehet így is nézni, de sajnos Schick határait látjuk, egy Plzen ellen nem tud lehozni egy közepes meccset...
De nyilván úgy sem tudlak meggyőzni, azt fogad el, hogy hiába vannak statisztikák, GPS mérések minden, az emberi érzelmeket, a motivációt, az ösztönös helyzetbe kerülést és góllövést nem lehet pótolni.

https://www.youtube.com/watch?v=SyH5CwqbMUI https://www.youtube.com/watch?v=I88jtbF-ZOc
Nyilván nem mindent mond el egy ilyen videó, de hogy a jelenleginél többet tud Schick és nem az a határa amit mostanában látunk tőle, az 1000%. Szerintem már azt se tudnánk ki az a Dzeko, ha a tavalyi szezonban nem 7 teljes mérkőzést kapott volna szélsőként, hanem csatárként valóban megkapja a bizalmat. Idén 5 mérkőzést kapott kezdőként egy mentálisan teljesen összeomlott csapatban úgy, hogy végig a pályán is maradt, nagy csodát nem érdemes várni ennyi idő után tőle. Tavaly át kellett volna állni néha egy 4-4-2-es rendszerre és a két csatárt együtt szerepeltetni, nem pedig Ünder helyére bepakolni állandóan. Ha Monchi nyakába akarjátok varrni állandóan az ő leigazolását, szerintem legalább annyira hibás ebben EDF is, hogy nem a megfelelő poszton, nem elégszer szerepeltette, aztán itt a meglepetés, ha kidől az egyetlen 33 éves csatár, akire mindent felépít, akkor nagy nullára vagyunk képesek.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.13. 11:01


De ettol meg nem vezer
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2018.12.13. 10:58


Ja, hatalmas vezér. Lelkesítő, ahogy lebasz mindenkit, ha nem neki passzolnak vagy el mernek lőni egy labdát.


Lehet így is nézni, de sajnos Schick határait látjuk, egy Plzen ellen nem tud lehozni egy közepes meccset...
De nyilván úgy sem tudlak meggyőzni, azt fogad el, hogy hiába vannak statisztikák, GPS mérések minden, az emberi érzelmeket, a motivációt, az ösztönös helyzetbe kerülést és góllövést nem lehet pótolni.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.13. 08:28


JOSBOMO írta:Sajnos nincsenek vezérek akik magával ragadnák a többieket.
...
Dzeko ilyen és remélem a károgók beismerik, hogy pótolhatatlan egyenlőre, ...

Ja, hatalmas vezér. Lelkesítő, ahogy lebasz mindenkit, ha nem neki passzolnak vagy el mernek lőni egy labdát.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.13. 08:03


Manolas, a görögből lett római!
ő egyedül ment ki a meccs után a fütyülő szurkolókhoz, és megtapsolta őket!
video itt:https://romanews.eu/notizie-roma/la-roma-crolla-a-plzen-tifosi-furiosi-manolas-va-a-prendersi-i-fischi-foto-e-video/
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2018.12.13. 06:50


Sajnos nincsenek vezérek akik magával ragadnák a többieket.
DDR sérült és nem lesz már sokáig
Dzeko ilyen és remélem a károgók beismerik, hogy pótolhatatlan egyenlőre, Schickben ennyi van Samp, Calgiari szint
Strootman eladva
Radja eladva
Manolas, Kolarov mellé kell vezér és akkor ők is belelkesednek

Nzonzi sajnos színtelen, szagtalan mindig is ilyen volt, ő nem vezér típus
A fiatalok jók lehetnek, de kellenének mellé akikre feltudnak nézni akik a pályán rájuk szólnak
Pastore látszik, hogy sérült még nincs benne dinamika, nincs benne ötlet, nézzétek meg minden passza mennyivel hosszabb, ütemtelen

Di Francesconál én is hibásabbnak érzem Monchit, kicsit úgy érzem a faszi azt gondolja magáról, hogy nem tud hibázni és ez nem jó tulajdonság.
Karakán, erős személyiségeket kellene igazolni, nagyon fontos a csapat összetétele ilyen szempontból is.

Maradjon az edző és épüljenek fel a hiányzók, így még tavasszal meg lehet a 4. hely, így hogy az inter és napoli kiesett megint ketten osztozzunk a juvéval a BL pénz nagy részén, szóval anyagilag nem állunk rosszul.
Szakmailag nehéz a dolog, de nem reménytelen.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.13. 00:37


utoljára nov. 11-én nyertünk, a Samp ellen. Az utóbbi 1 hónap mérlege: 3 vereség és 2 döntetlen. Hol vagy, Rudi? :shock:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.12.12. 22:42


Ez igaz, de miközben a juve önbizalma csúcsán van és simán belefér egy ilyen laza meccs, mi kínlódunk mint a kutya hétről-hétre és minden győzelemre égető szükségünk lenne az önbizalom szempontjából. Augusztus óta várjuk a csapattól a jó játékot, most dec közepe van, ha EDF jó edző, akkor ennyi idő alatt már legalább az irányt látnunk kéne, dacára a sérüléseknek mindennek. az inter ellen volt a legjobb meccsünk, ezen kívül sajnos semmi... sztem a keret több mint 100 napja együtt van, ennél többet várhatunk el úgy gondolom, még egy ilyen sörmeccsen is!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.12.12. 22:37


ForzaRoma34 írta:A legnagyobb probléma a koncepció hiánya, sztem, egyszerűen sokszor nem látom h mit is akarnánk játszani... áll a játékosunk 40 méterre a kaputól szemben a felállt védelemmel és a teljes tanácstalanság látható. maximm 1 ember esetleg beindul, de azt azonnal lefedezik, marad a hátrapassz, semmi kreatív, semmi váratlan, semmi taktika, és ez akkor is EDF sara sztem, ha mások ezzel nem értenek egyet.
pont a fiatal tökös gyerekektől várnék valami egyénit, valami váratlant de Cengiz-en kívül (aki rövidesen pattanni fog innen) mindenki nulla. az általatok agyonsztárolt Kluivertnek az első pályára lépésén kívül egy jó meccse nem volt, fizikálisan nulla, védekezésben nulla, párharcot nem nyer, beadásai nullák... gyors és ennyi, ezenkvül nulla...
Schick 5 meccse játszik, megkapta a kért bizalmat, akkora nulla h én már várom Dzekot!!! kábé leküzdötte magát Iturbe és Defrel szintre... volt egy jó sarkazása Flo elé z inter meccsen, kábé ennyi, ma mondjuk nem kapta meg a tizit, ez igaz, de ez nagyon kevés...
mindenhogy szét van esve a társulat és én már nem tudom h megvan-e az a bizonyos x EDF-ben h ebből kivezesse őket... vhogy rajta is azt érzem h Cagliariban megtört...
és ha olvastok a sorok közt, Manolas is erről beszél....
azt érzem edzőt kell váltani :(


Sajnos ez így igaz!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.12. 22:28


azért azt tegyük hozzá, hogy ebben az utolsó körben elég sok nagycsapat "botlott", ráadásul úgy, hogy ezzel csopelsőhelyeket buktak, vagy kockáztattak
a juve is épp vereségre áll - bár az MU is ,így megteheti. Nagyon látszik idén, hogy a már továbbjutott csapatok nem tudják felpörgetni magukat.
Ezzel nem a Romát mentem fel, mert ennek a kezdőnek enyni volt a pörgés :D

és közben épp látom, már kettővel ég a juve:D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.12.12. 22:20


A legnagyobb probléma a koncepció hiánya, sztem, egyszerűen sokszor nem látom h mit is akarnánk játszani... áll a játékosunk 40 méterre a kaputól szemben a felállt védelemmel és a teljes tanácstalanság látható. maximm 1 ember esetleg beindul, de azt azonnal lefedezik, marad a hátrapassz, semmi kreatív, semmi váratlan, semmi taktika, és ez akkor is EDF sara sztem, ha mások ezzel nem értenek egyet.
pont a fiatal tökös gyerekektől várnék valami egyénit, valami váratlant de Cengiz-en kívül (aki rövidesen pattanni fog innen) mindenki nulla. az általatok agyonsztárolt Kluivertnek az első pályára lépésén kívül egy jó meccse nem volt, fizikálisan nulla, védekezésben nulla, párharcot nem nyer, beadásai nullák... gyors és ennyi, ezenkvül nulla...
Schick 5 meccse játszik, megkapta a kért bizalmat, akkora nulla h én már várom Dzekot!!! kábé leküzdötte magát Iturbe és Defrel szintre... volt egy jó sarkazása Flo elé z inter meccsen, kábé ennyi, ma mondjuk nem kapta meg a tizit, ez igaz, de ez nagyon kevés...
mindenhogy szét van esve a társulat és én már nem tudom h megvan-e az a bizonyos x EDF-ben h ebből kivezesse őket... vhogy rajta is azt érzem h Cagliariban megtört...
és ha olvastok a sorok közt, Manolas is erről beszél....
azt érzem edzőt kell váltani :(
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.12. 21:57


Bocs de elaldutam a végét. :oops: :)

F.Totti írta:Trigo, 2 ember kivételével az. Már ha a sérülteket nem nézem

igen, így értettem, hogy azért vannak sérültek.

Hunszi:
A fogalmazás minőségét elismerem, hogy nem megfelelő...de nagyon elszakadt most már az a bizonyos cérnaszál :S
Ez ok, van ilyen, előfordul. De kérlek ilyet így ne írj be ide meccs közben. Pláne ne magyarázd később. :wink:

Azért a CSKA-nál mekkora csalódás lesz ez az este, 4-0as összesítéssel kétszer megverik a címvédőt s úgyis kiesnek...
és tényleg :D

feree:
vhogy olyan szerencsém van, ha bl meccset játszunk, és nem adja a tv,
Spíler 1 adta.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.12.12. 21:18


Na igen. Pastore nagyon nem találta a helyét. Sikk a szokásos volt, a szélsők pedig nem éppen csúcsformában. Ez volt a támadójátékunk, a szélső védőink pedig fentmaradtak és szépen visszakontráztak a helyükre.
Jó kis sörmeccs volt na!

Egyébként mit akartok, a Realból csak egy CR és egy edző ment el, mégis darabjaira hullottak. :D

A cserepadot nem értettem. Zaniolon kívül egy támadó szellemű játékos sem ült a padon. Egy komplett hátvédsort kapussal együtt be tudtunk volna cserélni, ha van 5 csere. Sőt jobb bekkből kettő is volt egyszerre.
Azt nem értem, hogy olyan játékosok, mint Pastore vagy Karsdorp vagy Marcano minek játszanak egyáltalán. Pastore helyett akkor legyen Coric vagy Riccardi, akiben még van fantázia. Az igaz, hogy Marcano helyén inkább ne játsszon Bianda...

Azért a csapatunk mellett a fejlécben a forma árulkodó: L-D-D-L-L

Azt még észrevételezném, hogy tavaly probléma volt a rúgott gólok száma, ezért a támadó szekciót erősítettük. Nem sikerült. Kolarov több gólt rúgott a bajnokságban, mint Dzeko és Schick együttvéve. :lol:

A csapat fiatal és szerethető lesz, csak le kell szokni az elvárásokról. Másrészt viszont ha szerethető csapatot akarok, akkor nem adom el a következő szezonban a kezdő csapat jobbik felét. Nem tudok szerelmes lenni, ha váltogatom szerelmem tárgyát. Ó be szép is fiatalnak lenni.

Cejas mercatoja: Dzeko off, Pastore off, Marcano off; DM on, SC on. DM valahonnan kell kintről, SC-ben jó lesz Tumminello vissza vagy Celar ha nincs pénz vagy más megoldás... Aztán a ritiro majd megoldja. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.12.12. 20:59


én örültem volna ha megnyerjük a csoportot 8)

vhogy olyan szerencsém van, ha bl meccset játszunk, és nem adja a tv, akkor nekem 1 szteam se megy, sztem jól jártam, de azt látom a feszkót mindenki edf-en verné le, hisz ez a legkönnyebb :wink: én nem, én a kakasülön levő spanyol nemes férfiút akarom a halál faxára kívánni, sőt megátkozni :mrgreen: miatta tartunk itt, ahol. :wink:

jól látom pastore volt az első csere, édes istenem ez a spanyol hogy gyártja a flopokat.....karsdorp, pastore, marcano, sikk. (17+24+40=81 milla) de nincs baj, majd apró darabjaira mercatozza a romát(kezdve télen cunderrel).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.12.12. 20:49


Na, visszanéztem mi az eredmény, úgy érzem jól döntöttem. Azt hiszem a továbbiakban is így teszek, ameddig EDF annak a bizonyos faluhelyi macskának a sorsára nem jut.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tor Dátum: 2018.12.12. 20:49


Ez szánalmas, tönkretették a csapatot. Lehet fiatalítani, de ami most van azt nem lehet megtenni egy ekkora klubnál. Szerintem rosszabbak vagyunk, mint amikor az ultrák le akarták vetetni Flóriékkal a mezt...
"If they ever tell my story let them say that I walked with giants. Men rise and fall like the winter wheat, but these names will never die. Let them say I lived in the time of Francesco Totti."
Avatar
Tor
 
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2018.02.14. 20:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.12. 20:47


Le fog. És nem lesz jobb edzőnk idén nála.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.12.12. 20:47


Schick is csak a saját formáját hozza! EDF helyébe én lemondanék!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

cron