Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.11.17. 00:37


ForzaRoma34 írta:Amúgy engem tudjátok h mi érdekelne? Flor véleménye! Hetek óta se eg nyilatkozat, se egy elszólás, se semmi... ha tudtok ilyet, mondjátok, én nem találkoztam vele... itt vmi nagy gebasz van, mert oltári qrva nagy csönd van a témában, még a játékos részéről is, pedig más esetekben ilyenkor már legalább pletyka szinten hallunk híreket!

https://sempreinter.com/2019/11/16/ales ... hem-ahead/
Itt a nyilatkozatod. Korrekt hozzáállás a részéről, remélhetőleg sikerül bizonyítania Fonsecanak.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.11.13. 22:01


Amúgy igen, tomm, ezúttal osztom a szavaid, se tűzbe, se lázba nem hoz már ideje egy-egy meccsünk, kötelességből leülök, bekapcsolom, szurkolok kábé 10 percig bírom, utána inkább játszok a gyerekekkel, csinálom a dolgaimat és néha rápillantok h van-e vmi... igen, persze öregszem, de nem emiatt...kevés a szerethető a csapatban sajnos, és egyre több olyan van, akit látni is teher...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.11.13. 06:59


Oszinten szolva en bele is untam.
Mintha direkt arra jatszananak, hogy minden szimpatiamat elveszitsem irantuk.
Egyelore jol csinaljak....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.11.13. 01:20


instán rak fel időnként ezt azt Flo. Gyerekével pl, vagy most épp a válogatottból egy közös baráti képet Mancinivel. Meg eleve, válogatottba behívják. Beszólhatott Fonsecának valami durvát. Vagy halálos mesterlövészes fenyegetést kapott, hogy lelövik meccsen, de csak Roma meccsen. :)
De komolyan , a F.SZOMBA MÁR, hogy minden évben ilyeneket kell találgatnunk :twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.11.12. 21:55


Amúgy engem tudjátok h mi érdekelne? Flor véleménye! Hetek óta se eg nyilatkozat, se egy elszólás, se semmi... ha tudtok ilyet, mondjátok, én nem találkoztam vele... itt vmi nagy gebasz van, mert oltári qrva nagy csönd van a témában, még a játékos részéről is, pedig más esetekben ilyenkor már legalább pletyka szinten hallunk híreket!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.11.12. 20:18


fogkefe1 írta:
F.Totti írta:Az mondjuk fura lenne, ha az edző nem állna hierarchiában a játékosok felett.
Persze csak névleg van így, mert mindenhol vannak kivételek, de másképp nem működhetne az öltöző.

Normális helyen szerintem nem így kellene működnie...

Akkor nincs normális hely. De normális színház vagy filmstudió se.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi Dátum: 2019.11.12. 19:27


tomm írta:Nem dugta meg.
Arrol van szo, hogy fonseca egy barom. Meg petrarci is egy barom. Meg pallotta is egy barom. Errol van szo...



Én ezt adom!!!!
Csebi
 
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2019.09.22. 11:41

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.11.12. 17:23


F.Totti írta:Az mondjuk fura lenne, ha az edző nem állna hierarchiában a játékosok felett.
Persze csak névleg van így, mert mindenhol vannak kivételek, de másképp nem működhetne az öltöző.

Normális helyen szerintem nem így kellene működnie. Lásd Monchit. Leépítette a fél Rómát majd elment. Kérdem megérte? Mennyi pénzt buktunk miatta? Mennyi pénzt nyerhettünk volna ha azt mondjuk jó fiam tudd hol a helyed.
Persze papíron az edző mindenek felett áll. Aztán érdekes Bale sem ment el ingyen Kínába, mert Perez rájött, hogy az neki hol éri meg?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.11.12. 15:54


Totti és De Rossi esetében magyarázható volt a korral a dolog. De Florenzi nem számít öregnek, még csak olyan nagy hangadó sem lehet. Azért, mert római... Ebben nem hiszek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11477
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.11.12. 13:16


Az mondjuk fura lenne, ha az edző nem állna hierarchiában a játékosok felett.
Persze csak névleg van így, mert mindenhol vannak kivételek, de másképp nem működhetne az öltöző.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.11.12. 13:01


Nem értem egy edző miért áll egy játékos felett. Gazdaságilag egy játékos többet keres és több pénzt hoz, ráadásul venni is kell és el lehet adni.
Most ha eladjuk Florenzit januárban és év végén Fonseca 7. lesz a bajnokságban és elküldik akkor megérte?

Ha Fonseca bajnok lesz a Romával Florenzi nélkül oké, de nem ad magyarázatot.

Egyértelmű szerintem. Totti, De Rossi és Florenzi. Nekem nagyon gyanús, hogy nem az edző kérése/akarata ez hanem a tulajdonosi köré. Szerintem a tulajokat zavarja Florenzi.

Szegény Florenzi.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2019.11.12. 10:16


Trigoria írta:Ha kirakják a keretből, akkor viszont valamit mondani kéne.
Egy sérülést bármikor be lehet kamuzni.
Trigoria írta: Így most meg lehet mondani, hogy nem kell Fonsecának a kezdőbe.
De nem (csak) azzal van a baj, hogy nem kezd Flo, azt lehetne azzal magyarázni, hogy Spinazzola jobb.
De látványosan mellőzve van, kb 5 meccse egy percet sem játszott, még Santon is előtte van a sorban.
De ez csak kötekedés, tudom hogy igy értetted :)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.11.12. 10:05


Egyébként nekem ez sem elég indok. Ha megdugta, hát megdugta. De akkor is játsszon.
Különben sem egy húha a felesége, de lánya ígéretes. És az már feszegetné az "elégséges ok" kategóriát. :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.11.12. 08:56


Nem dugta meg.
Arrol van szo, hogy fonseca egy barom. Meg petrarci is egy barom. Meg pallotta is egy barom. Errol van szo...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.11.12. 00:20


F.Totti írta:Zsolti, persze hogy létezik, hisz látjuk, ezt teszi.
Olyan ok viszont nem létezik, amit elfogadnék. Ha lenne ilyen, az olyan durva lenne, hogy kommunikálnál. Szóval maradjunk abban, hogy nincs.

ezt hívom hibahatárnak :wink:

de egy példa: Flo megdugta Dzeko nőjét. Egy ilyet sosem fognak kommunikálni. Ha kirakják a keretből, akkor viszont valamit mondani kéne. Így most meg lehet mondani, hogy nem kell Fonsecának a kezdőbe.
De ez a hibahatáron belül van. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.11.11. 18:57


igen, egy kicsit túltoltam tegnap, tudom, de a lényegen nem változtat, ha holnap meccs lenne, feltolná ugyanazt a kezdőt, dzeko tegnap gáz volt, ha én is aszondom, akkor az is volt, de igazából a játéka a 2.félidőben ott megszűnt létezni, mikor elkezdtük tolni a "2 szélső támadó majd középütt nekimegy a parmai falnak, és átpréselik magukat játékkal".

különben az a fura helyzet állhat elő, hogy míg sérült volt egy raklap játékos, jöttek az eredmények, majd felépül mindenki, visszasüppedünk oda, mikor nem jöttek az eredmények, mindezt majd egy fullos kerettel.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2019.11.11. 17:14


Nekem az egyetlen elfogadható ok, ha valamiért Florenzi kérte, hogy ne játsszon (pl tragédia a családban, vagy ilyesmi), de ez nem valószinű, meg ezt lehet inkább kommunikálnák.
Ha nem személyes indok húzodna a háttérben, akkor egyszerúen ráfognák, hogy sérült, és kivennék a keretből.
Szóval nálam továbbra is #fonsecaout

Amig jöttek az eredmények ez eléggé háttérben volt, de még pár rosszabb meccs és remélhetőleg felkapja a dolgot a sajtó is.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.11.11. 16:57


Zsolti, persze hogy létezik, hisz látjuk, ezt teszi.
Olyan ok viszont nem létezik, amit elfogadnék. Ha lenne ilyen, az olyan durva lenne, hogy kommunikálnál. Szóval maradjunk abban, hogy nincs.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.11.11. 16:18


Dzeko esetében nem számít a tegnapi teljesítmény, a folyamat a lényeg.
Eric, létezik az az ok, amiért Fonseca jegeli Florenzit.
De annak nagyon durvának kell lennie.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11477
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.11.11. 16:06


Nem éreztem durvának Dzeko teljesítményét. 4-en vették általában körbe és néztem ő volt az egyetlen is a boxban. Annyi van a rovásán h a meccs második felében jelképesen bele.... De most se Pastore, se Zaniolo, se Kolarov, se Santon nem volt jó h adott volna neki 1-2 labdát. Kluivert és Veretout még épphogy talán a jobbak között volt, de semmi. Elfogyott ez a vonat az utolsó kettő meccsre. Lehet, hogy azelőtt 4 meccsen szárnyalt, de azóta felsővezeték meghibásodás lett és 15 km/h-val rotyog.

Lehetett volna most itt Icardi, Cavani, Milik, Abraham, Rashford, Messi, Higuain se lett volna más az eredmény. Talán ha Lewandowski van Dzeko helyett azt mondom benne van az 1 pont, de ez a meccs nem Dzeko sara. Ha kihagyott volna 2 ordító ziccert azt mondom oké, de ma annyira védték hogy a többieknek kellett volna remekelni. De Zaniolo is ötösön belül 3x megtolja, meg Pastore is csak akkor lövi el ha 100%-os a helyzet mint kispályán. Kluivert meg csak 30-on túl tüzel, mert közelebbről nem illik.

Dzeko ma szar volt és nem csinált semmit, de ha nem ő van hanem egy jobb csatár sem lett volna más az eredmény, mert a többi 9 mezőnyjátekos is olyan enervált volt, hogy értelme nem volt őket pályára küldeni.

Ez a meccs és az előző is Fonseca sara, aki látszik, hogy nem játszott sose FM-mel, mert akkor tudhatná, hogy a fáradsággal alábbhagy a játékos teljesítménye. De közben meg érdekes nem hülye, mert tudja h Pastore a 2x15 perces kispályán nevelkedett és rendszerint lekapja a 60 percben. Plusz Faziot hozza le Mancini helyett. Ezek teljesen normális cserék. Ami megmagyarázhatatlan az Florenzi, meg h minek ülnek a többiek a padon.
Nem azt mondom h Antonucci jó játékos, de fejben biztos gyorsabb lett volna mint Zaniolo. De én már Calafiorot is behoztam volna vagy JJ-t Kolarov helyett.

Akin kb nem látszik a fáradság az Kluivert és Veretout. A többiekre ráférne pár meccs pihi.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2019.11.11. 16:04


Igazából az arcsérülése óta nem is igazi középcsatárt játszik Dzeko, sokat mozog ki szélre, lép hátra labdákért, kevesebbet van a 16oson belül, nem ivelgetik a többiek a fejére a labdát, lényegesen többször jön ki rá az előkészités mint a bejezés. Ezt pedig lehet más hatékonyabban tudná csinálni a csapatból (pl Zaniolo avgy Perrotti), úgyhogy pláne nem kéne már érinthetetlennek lennie.

Florenzi kérdésben pedig egyetértek a többséggel, és örülök , hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel.
Elfogadhatatlan, Fonsecának menie kell, eredményektől függetlenül.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.11.11. 13:29


engem meg, hogy amikor hanyatlik a formája, és végre kikerülhetne a fix robbanthatatlan kezdő szerepéből, akkor nekiadják a karszalagot, ami megint ott tartja egy ideig
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.11.11. 13:22


Az Isten áldjon meg téged, F. TOTTI a statisztikáiddal és a számaiddal együtt. :wink: Köszönöm. Dzekónak évek óta nincs rivalizálás a posztján, és ő ezzel bőven visszaél. Egy befejező csatár nem ilyen. Egy igazi. Nincs hasznára a csapatnak annyira, amennyit játszik. Aránytalan.
Engem az érinthetetlensége baromira frusztrál.
Jó fejnek tűnik olykor, sokszor hajt is, de alapvetően kellene nekünk egy igazi gólvágó.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11477
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.11.11. 10:48


Fogkefe, Cornelius mennyivel kapott használhatóbb labdákat? Az a gólem mégis végig harcolta az egész meccset. Az pedig, hogy mennyire vagy megtalálható, az leginkább rajtad múlik. Egy dolog, hogy gólt nem tudsz rúgni, mert nem olyanok az érintéseid, de akkor is tudsz aktív lenni. A dán ugyanolyan magas, mint Dzeko. 9 fejpárbajt nyert meg, úgy hogy folyamatosan dupláztuk. A bosnyák egyet. A csapunk passzkísérleteinek 4,5%-a tartozott a bosnyákhoz, Corneliushoz 9%. Pont a duplája. Pedig ők sem támadtak többet, nem is jobb játékos, mint dzeko, csak épp van alázata a szakmájához. És ha nem is vagy egy zseni, de gürizel 90+ percen keresztül, akkor a jutalmad egy gól a 93. percben.

De véletlenül sem akarom Dzeko nyakába varrni a tegnapit. Csak a "nem kap támogatást" hozzászólásra reflektáltam. Még a tegnapi Dzekonál is volt szarabb játékosunk a pályán: Santon, Kolarov, Spinazzola, Fazio, Pastore, Zaniolo... csaka fél csapat. Egyedül Kluivert, Lopez és Veretout teljesítménye volt egyértelműen jobb, mint a bosnyáké. Persze ezt a "jobb"-at is illett volna idézőjelbe tennem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.11.11. 14:45-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi Dátum: 2019.11.11. 08:15


Basszus a többi csapat nem fáradt!!?? Csak mi? Idióta fonseca
Csebi
 
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2019.09.22. 11:41

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 108 vendég