Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.09.20. 19:21


Hát én pedig azt mondom, hogy szurkolók ide vagy oda, Barca meccs ide vagy oda! Itthon kellett volna a 3 pont!!! Szégyen ez az eredmény és ez a játék egy Sassuolo ellen....:(
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.20. 19:08


Jaja.Túlságosan el lett felejtve Gervinho. Ennyire azért nem gyengébb a többieknél.
Falque csak Dzekóval a pályán hasznos,mert ő inkább a beadásaival tűnik ki,mint a cseleivel.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.09.20. 17:43


Ez jogos.
Szerdán kezd Dzeko a Samp ellen, szombaton meg az öreg a BL-re való tekintettel.
Amúgy kövezzetek meg, de én ma szívesebben láttam volna Gervinhot a bal szélen szaladgálni, mint Falque-t.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.20. 17:43


Tomm egy picit meggyőzött engem,úgyhogy azt kívánom az ultráinktól,hogy vagy az egész szezonban ne szurkoljanak,vagy már a következő hazai meccsen is.
Már ha marad persze a prefektusi döntés.
Marad.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Asabil Dátum: 2015.09.20. 17:39


Szerdán is lesz meccs, majd ott Dzeko kezd. 23 nap alatt 7 meccs nálunk nagyobb csapatokat is megizzaszt.
Asabil
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2007.08.12. 18:05

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.09.20. 17:28


Ez a "B-csapat" ikszelt sorozatban tavaly a hasonló meccseken, ugyan miért változott volna ez meg? De ami igazán elgondolkodtató hogy a középpályán a jelek szerint még B-sor sincsen, a többi csapatrészben megy a rotálás, Vainquert és Ucant valószínűleg akkor látjuk majd miután Nainggolanék lesérültek. Bár ami azt illeti Pjanics is lesérült, szóval nem kizárt hogy akkor sem.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.20. 17:07


ez így van :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.09.20. 16:55


"
aki pedig élete végéig azt hitte Indiában jár. :wink:"

hahh, ez talált... :D
de a lényeget tekintve akkor is igaza volt
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.09.20. 16:52


Csak nincs értelme ennek az egésznek. Ezt a harcot a szavazófülkékben kell megvívni, nem pedig a lelátón. Amikor féltik a helyüket ezek az öltönyös maffiózók, akkor leszedik a kerítést. Addig őket tutira nem fogja érdekelni, hogy 5 római szurkoló van kint teljes csendben vagy 50 000 tombolva.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.20. 16:46


majd F72 elmagyarázza ha erre jár mcsabi, hogy milyen az a szurkoló :wink:

tomm: ok értem amit mondasz, de én nem hiszek ebben. Maradjunk ennyiben.
ezt a kérdést anno biztos sokan feltették kolombusz kristófnak is, csak szekerekkel
aki pedig élete végéig azt hitte Indiában jár. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.09.20. 16:32


Én nem tudom ki hogy van vele, de ha Rómában élnék, biztos hogy akármi történik (persze ha lenne rá zsém) én akkor is kint lennék és buzdítanám a csapatot, ha már Garcia most erre képtelen volt. Nem értem, hogy milyen szurkoló az, amelyik képes feláldozni az esélyt a scudettora azért, hogy lebontsák azt a kerítést, amelyiket max 2 évig kell még elviselni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.09.20. 16:28


Trigoria írta:persze, nem is kell
de azért az autópályán mindenki szembejön esetről gondolom hallottál már :wink:
vagy a mindenki hülye, csak én nem-ről

elképzelem ahogy a nagycsapatok azért nem nyernek bajnokikat mert a szurkolóik nem szurkolnak. Sanszos...


sztem pl a sziti ellenünk is, meg pláne a juve ellen azért szerepelt olyan gyengén otthon(és ezért se tudnak normálisan menetelni), mert többet lehetett hallani a forza roma-t, mint a mittoménmi hazait...
nem mondom, hogy ez az egy oka van, de ez is egy, és elég nyomós ok..

"de azért az autópályán mindenki szembejön esetről gondolom hallottál már :wink:
vagy a mindenki hülye, csak én nem-ről"

ezt a kérdést anno biztos sokan feltették kolombusz kristófnak is, csak szekerekkel
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.09.20. 16:22


Ha TOtti visszavonul és még mindig ez a homártasi garcia lesz az edző tuti biztos, hogy több Roma meccset nem nézek. Nem hiányzik ez nekem. A faszi évről évre, olyan erősítéseket kap mint még soha senki elődei közül és legbalf*szabb focit játszatja a csapattal. Hát normális ez kérem??????
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2015.09.20. 16:20


mcsabi írta:
wini írta:Tegnap a Veszprém bénázta el a mixemet ma meg a Róma!

Remélem levontad a következtetést

A Veszprém marad,mert ők "felülről" bénázták el,míg itt rikán éreztem azt, hogy nyerhetünk.Sajnos úgy látszik megint a Juve lesz a fix a Serie-A-ban.

Kiváncsi voltam a Barca meccs után mire leszünk képesek,mert ott darabokra szedtek bennünnket fizikailag.Ők még egy meccset simán lejátszottak volna,nekünk még lépni is alig maradt erőnk.Ja és erre volt piszkosul büszke Rudi.Ez volt az a más játékrendszer,amikor Dzeko is a saját tizenhatosánál védekezik.Szerintem ezért akart rotálni.De viszont egy védekező csapat ellen Dzekonak csak arra kellene vigyázni,hogy ne legyen lesen.Szerintem simán játszhatott volna.Egy ilyen felállt védelem ellen ki lehetett volna próbálni a Totti Pjanic kettőst Dzeko mögött mert a futógépek nem igazán hasznosak ilyenkor elől.
Kiváncsi vagyok Rudi mit nyilatkozik.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.20. 16:19


persze, nem is kell
de azért az autópályán mindenki szembejön esetről gondolom hallottál már :wink:
vagy a mindenki hülye, csak én nem-ről

elképzelem ahogy a nagycsapatok azért nem nyernek bajnokikat mert a szurkolóik nem szurkolnak. Sanszos...
Vagy elismerjük hogy nem vagyunk nagycsapat, méghozzá nagyon nem, közelében sem, és akkor a szurkolók jelenléte lehet ennyire fontos (persze még ebben se hiszek), de akkor hagyjuk a Scudetto témát. Vagy nagycsapat vagyunk, és hagyjuk a szrukolótémát.



Garcia megpróbálta, hogy kiscsapat ellen felrakja a B-t. Sajnos Maicon, Toro már ide is kevés. Totti is kb. :( Iturbe se jó.
Remélem tanult a meccsből, és többször nem próbálja ezt meg. Egyszer elnéztem neki.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2015.09.20. 16:14


tomm írta:hogy hagynám?
az a hazai pálya lényege, hogy neked szurkol több tízezer ember. egy barca meccs után, egy sassuolo ellen csak egy mongolidióta gondolta, hogy úgy fogunk fickándozni mint valami megveszeedett vadló.. még írtam is, hogy kell a szurkolás, mert ezek a legnehezebb meccsek lelkileg..
igen, ma őket teszem a fő felelőssé. sokkal inkább ők, mint torisidis vagy garcia


És ha holnaptól Róma népe szarik a focira,akkor alig nyerünk meccset.?
Nem biztos,hogy jó példa,de ott a Fradi...... :D
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.09.20. 16:14


tomm, torosidist még megértem, de hogy garciát felelőssé tenni?? Hát ő szerencsétlen, miről tehet már. hát csak ott áll a partvonalon, ő a tökéletes taktikát vázolta fel,a tökéletes kezdő 11-et álmodta meg, tökéletes mentális állapotban lévő játékosoknak, akiket ő tüzelt fel a meccs előtt. nem az ő hibája, hát most végülis 0 helyzetből nem rúghat gólt ő sem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.09.20. 16:12


az sose határozta meg a gondolkodásom, hogy merre megy a tömeg...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.09.20. 16:10


ok, tomm, ez is egy vélemény, kár hogy egyedül vagy vele asszem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.09.20. 16:07


hogy hagynám?
az a hazai pálya lényege, hogy neked szurkol több tízezer ember. egy barca meccs után, egy sassuolo ellen csak egy mongolidióta gondolta, hogy úgy fogunk fickándozni mint valami megveszeedett vadló.. még írtam is, hogy kell a szurkolás, mert ezek a legnehezebb meccsek lelkileg..
igen, ma őket teszem a fő felelőssé. sokkal inkább ők, mint torisidis vagy garcia
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.09.20. 16:07


pedig már arról cikkezett a sajtó, hogy kicserélték ezt a Romát, rá sem lehet ismerni. De ma ezt sikeresen megcáfoltuk :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.09.20. 16:05


zsolti írta:Tomm,hagyjuk már ezt a szurkolósdit...
Tavaly végignyomták az egész szezont 1-2 meccs kivételével,és ugyanilyen fosok voltunk hazai pályán.
Mikor nyertünk itthon legutóbb 2 góllal?

Idegenbe se nyertünk, ja de.
Hála azon a meccsen Rudi letaktikázta a Frosinonét. Nehéz meccs volt, de szerencsére nyertünk miatta.!
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2015.09.20. 16:04


tomm írta:szinte biztos voltam benne, hogy ez lesz

megköszönhetjük a kedves un. drukkereknek, akik gyalázatosan leszerepeltek....
de bizonyára a prefektus most könnyek közt vonja vissza az összes eddigi negatív határozatot!
büdös proli népség. eddig ezt csak róma kisebbik felére lehetett elmondani


Nekem se tetszik a tiltakozásnak ez a fajtája,de egy biztos,nem ők keresnek euromilliókat.
Ha úgy döntenek nem járnak meccsre,attól még a kiscsapatokat meg kéne verni.
Nekik úgymond nem fizet senki,hogy kötelező legyen megjelenniük.
Ettől függetlenül sokat segíthetett volna a sud,de ezt nélkülük is kötelező lett volna......
Én már annyit szidtam Rudit,most nem bántom,inkább sajnos a beletörődés a jellemző.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.09.20. 16:04


Virga írta:Garcia Rómában még nem verte a Sasst, azért ez kemény.
Kár a -2 pontért (pont lenullázta a Juve elleni győzelmet), de igazából 2 ember mínusszal kezdtük a meccset.
Torosidist teljesen értelmetlen a baloldalon számításba venni.
Ami érdekes, hogy Manolas egy év alatt szerintem semmit nem fejlődött (mondjuk legalább rosszabb sem lett :D)
Salah agilis, Florenzi tud lendületet hozni a játékba. Ninja helyén ma akárki játszhatott volna, hozta volna ezt a szintet. Tottinak megvan a 300 :) Forza Roma

Szerintem nagyon sokat fejlődött Manolas, nem is értem. Csak az a baj, hogy sokszor elmélázik. De nagyon jó játékos ő.
Jelentkezzen aki szerint Ninja nem volt fáradt!

Rudi is olyan hülyén cserél. A végén még eléri, hogy Dzeko beleszürküljön a csapatba és akkor annyi. Pont annyi gólja van mint Iturbénak. Azért okosabban is lehetne használni a srácot. Pjanic meg elképesztően gyenge volt már megint. Nem tudom elhinni, hogy miért kellett játszania. Annyi de annyi fejfájást okoz ez a csapat, hogy nehéz leírni.

MÉg szerencse, hogy Rudi Garcia az edző!!! Ő a legjobb, hát döntetlenezett a Barca ellen.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.09.20. 16:03


Tomm,hagyjuk már ezt a szurkolósdit...
Tavaly végignyomták az egész szezont 1-2 meccs kivételével,és ugyanilyen fosok voltunk hazai pályán.
Mikor nyertünk itthon legutóbb 2 góllal?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 83 vendég

cron