Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.01. 20:31


tök örülök, hogy Lobont néha védhet legalább ilyen meccseken
annyira aranyos kis hobbit :D
mondjuk ekkora fizetésért nem is csoda hogy elcsövezik a csapatnál évről évre :D

ellenfelet nem nagyon hagyjuk játszani - lezuhant gép ide vagy oda

és ki az a jó nő Totti mellett? :shock: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.08.31. 21:39


Jó lesz a holnapi barimeccs, mert legalább megismerem az új primavera játékosokat:
http://www.asroma.com/en/news/2017/8/schick-named-in-squad-for-chapecoense-friendly
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2017.08.27. 19:00


Én azt mondom,amíg Fazio helyére nem találunk egy értelmes védőt,ez lesz a komolyabb csapatok ellen.Az első gólnál kirohant a semmire ész nélkül,az üresen maradt helyén Icardi beverte,a másodiknál egyszerüen lemaradt,de az első az súlyos hiba volt.Defrel eddig vérszegény,Schick gyerek talán jobb lenne a helyén,ő maradhatna tartaléknak.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aszi Dátum: 2017.08.27. 09:16


Piszok bosszantó meccs volt, mert sima győzelem lehetett volna a játék képe alapján. Elég jó játszott a csapat, hajtott mindenki. Most nem volt leállás 1-0-nál. Eszméletlen mázlija volt az Internek a kapufákkal és a bíróval. Ennyire padlón lévő csapat nyerni tudjon...
Egyébként tudja valaki, hogy van a videóbíró szabályzata? Ezen a meccsen volt 2 döntő eset, ahol használhatták: Dzeko gólja, és a Perotti elleni szabálytalanság. Csak a gólnál nézték meg. Ahol a Romának kedvezően változhatott volna a döntés ott nem. Ez így nyilvánvaló csalásnak tűnt a bíró részéről. Az lenne az igazságos és logikus, ha mindkét csapat kérhetné mondjuk 2-szer egy meccs alatt, és ha igaza volt, megmarad a lehetőség. Így semmi értelme, sőt jobb lenne, ha be sem vezették volna. Amúgy teljesen egyértelmű 11-es volt a labdát megtolta, az továbbgurult, a védő vitte a lábat. Az ilyent 98%-ban befújják. Érthetetlen volt számomra, mit látott a spori.
Defrel elég középszerű játékosnak tűnik, Salah-ot nem tudja pótolni. Viszont Ünder néhány megmozdulásából, labdaérintéséből látszik, hogy nagy tehetség a gyerek. Vajon nem bír még egy teljes meccset, hogy nem ő kezdett. Defrel lehet, hogy jobban védekezik, de egy szélső támadónál nehogy ez legyen a fontosabb szempont. Mint ahogy mindig írtátok, hogy Bruno Peres is hiába cselez jól védőként, ha gyenge a védekezésben.
Azért biztató volt öszességében a játék. Remélem az Inter előtt végzünk a bajnokságban (arra tippelnék, hogy igen). Spallettinek nem tudnék sok sikert kívánni. Elment az általam legjobban utált olasz csapatba, úgy hogy nem lett kirúgva (tudtommal). Ha igazán tökös lett volna, maradt volna és megmutatja, mire képes a csapattal, hogy már nincs a kényes Totti-ügy.
aszi
 
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017.02.20. 08:51
Tartózkodási hely: Budapest XI. ker. Őrmező

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2017.08.27. 08:51


Under abban a par percben, amit kapott, sokkal kreativabbnak tunt, mint Defrel. Igaz akkor mar nem sokat vedekeztunk, igy a vedo munkajat nem nagyon tudom megitelni. Ha EDF nem ot kezdette, biztos volt/ van oka. De kaphatna kicsit tobb jatekidot!

A jatek biztato volt, a DDR- Ninja -Stro kp igazan ott volt a topon!
Jah, es Alisson se volt gaz sztem :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.08.27. 01:14


Bár másik oldal nálam Salak jobb fényévekkel.
Spal nyilatkozik a saját játékosáról, Mou pedig a volt csapatáról.

Nem néztem utána bővebben, de ha Serie A, a bal oldalon Insigne, B. Keita, Mertens (ha jól emlékszem ott kezdte), Mandzukic (ő meg ide került) és még Papu Gomez nálam megelőzik a Perisicet. Bocs, ha kihagytam valakit. Inkább egy Perotti és SES, mint Perisic.
Válogatott meccseken jobb szokott lenni. Olyan homály labdái vannak sokszor, hogy... Fene se tudja hány támadás ment el rajta. Tavaly láttam a Sassuolo ellen - totál alibi volt a srác.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.27. 00:20


cejas írta:Lehet, hogy F. Totti szerint Perisic a liga legjobb balszélsője.. .

És emellett eltörpül ugyan, de Spalletti és Mourinho is így latja.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.08.26. 22:51


Győzelem után pesszimizmus, vereség után optimizmus.
Ma láttam játékot is a pályán, úgyhogy nyugodt vagyok.

Az első 15 perc elég érdekes volt, mert a játék furcsa sávban zajlott: az Inter kapujától 40 méterre és a mi gólvonalunk között játszottak a csapatok. Nem volt szívderítő. A gól merőben más játékot hozott.
Lehet, hogy F. Totti szerint Perisic a liga legjobb balszélsője, de komolyan mondom brutál szar első félidőt hozott le a horvát: eladott labdák tömkelege. Ja, igen a gyorsasága és a cselei megvannak és elég egy-két villanás is, de ez már a második félidő. Attól még azt mondom, hogy volt hír, hogy Salak + 10-ért menne a MU-ba. Hát Salak nyomába nem ér a gyerek. Átvitt értelemben és szó szerint egyaránt.

A kontrajátékunk Salak távozásával visszaesett, ezt már múlt héten is nyugtáztuk és most sem lett más. Látok valamiféle játékot: belöbbölt és beívelt labdákkal játszunk, ill. távoli lövésekre operálunk. Biztos jól jön mindez, ha vissza kell zárni, de sajnos ez ma nem látszott. A gól szép volt, de a többi kapufa messziről, ahogy írta is valaki egyéni megmozdulások. Valahogy itt volt nagy különbség a végén az Inter javára: mi jobban elfáradtunk, ők pedig laposan be tudták passzolni csatárpozícióba a labdát. Nálunk vagy fejelés van vagy rohanás az ívelés után. Nincs nagyon lábra tett laszti. Persze, ott nehéz - de az Inter megoldotta és a lábon lévő labda más gólhelyzet, mint a "majd beleérünk valahogy". Ez azért nem túl szimpi, de meglátjuk mennyire lesz eredményes. Az pedig ma igazolódott, hogy a visszazárásnál nem sokat segít ez a fajta támadásvezetés.
Ennek ellenére a meccs nagy részében fölényben játszottunk (kellett azért a gól is hozzá, de azt is megszereztük valahogy). Vezettünk egy rahedli támadást volt sok kapufa, volt kapu torkából kivágott labda, volt "úúú". Ha van támadás nekem is más a hangulatom, mint legutóbb az Atalanta ellen. Hatékonyságban az Inter játéka jobb volt. Ennyi. Majd megszokom, hogy ívelünk és bombázunk, de a háromszögelés és a kiugratás laposan a meccs szerint jobb eredményre vezet.

Defrelt húzzuk már le egy meccsre és kezdjen Ünder. Rosszabb nem lehet és egy próbát megér.
Sajna a középpályások ismét szarrá vannak dolgoztatva, úgyhogy hamarosan rotálás lesz, de legkésőbb akkor, mikor elkezdődik a BL. Akkor meglátjuk, hogy hova esik a fókusz. Nem lennék meglepve, ha a bajnokikon tolnánk a legjobb csapattal... Mégiscsak kell az a 4. hely...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: DEROSSIETERNO Dátum: 2017.08.26. 22:26


Csak magunkat okolhatjuk a vereségért, a 60. perc körül simán kivégezhettük volna őket. Legalább három-négy olyan akciónk volt, ahol két passzal Dzekóhoz került a labda, mert már nem is szűrt a középpályájuk. Ott kellett volna lezárni. Kár érte, sokkal biztatóbb volt a játék, mint az Atalanta ellen, és az első góljukig a védelmünk is nagyon jól funkcionált.
Avatar
DEROSSIETERNO
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2017.06.29. 13:16

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.26. 22:21


Őt is csak a sok vakegér, gólfetisiszta láthatta jobbnak ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2017.08.26. 22:48-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.26. 22:08


sajnos az a szemétláda Icardi :( :( :( :( :( :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.26. 22:07


feree80 írta:man of the match diego perotti nálam



Adom.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.08.26. 22:01


man of the match diego perotti nálam

amúgy tényleg furcsa, defrel lement, de a fáraó sztem még tőle is gyengébbet hozott, nálam nem jó csere, persze utólag mondom
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.26. 21:57


úgy oké. 8)
Azt hittem, a játékukra mondtad

de az a ronda kis kopasz ördög. Még volt pofája odamenni a mi fiainkhoz a végén :twisted: :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2017.08.26. 21:56


F.Totti írta:Minden északi nagy undorító. Mindig, mindenhol. De főleg, ha győznek az Olimpicoban. Alap :)

(egyébként Icardi igazi okádék arc. Candrea detto. Ráadásul egy kínai északi csapat volt ez most. Kell még ok? .)


Kösz, hogy megelőztél... :-)
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2017.08.26. 21:56


fradista romanista írta:mért volt undorító?



Nem volt, még mindig az, az is marad.
A Milannal, Juventusszal, Lazióval együtt.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.26. 21:54


Minden északi nagy undorító. Mindig, mindenhol. De főleg, ha győznek az Olimpicoban. Alap :)

(egyébként Icardi igazi okádék arc. Candrea detto. Ráadásul egy kínai északi csapat volt ez most. Kell még ok? .)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.26. 21:52


mért volt undorító?


snatch írta:Ezt Spal tavasszal visszakapja...

Ámen

Hosszú a bajnokság A lényeg úgyis az, h. hányszor fogunk tudni nyerni sz@r játékkal, és nem az, hányszor játszunk jól :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2017.08.26. 21:48


Láttam 65 percig egy csapatot a pályán, láttam egy kifejezetten peches Romát és undorító, szerencsés Intert.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.08.26. 21:48


Az Inter két hatalmas előnnyel indult már a kezdő sípszó előtt a Romával szemben. Spalletti és a jobbszélső védő hiánya. Picit csalódott vagyok, de nem szomorú. Taps a csapatnak. Ja, és bemutatkozott Tumminello!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.08.26. 21:48


vereség ide, én nem kongatom a vészharangot, sztem jók voltunk, nem volt szerencsénk, ami tény jesus nem jobb bekk, jön a szünet, vki majd csak felépül addigra, aki odavaló, ami gáz, kevés a ziccer, a 100%os gólhelyzet, ez gáz, de nagyságrendekkel jobbak voltunk mint az ata ellen....

védelem közepe, az első inter gól előtt akartam írni, hogy a régi fazio, manolas párost látjuk, erre utána benyeltünk 3at, én továbbra is azt mondom, kevés ziccer ide vagy oda, de 3 kapufával ha bentebb megy, meg az elmaradt tizivel ezt a meccset a romának le kellett volna zárnia, és az internek sansza se lett volna.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.08.26. 21:45


Biztos voltam benne, hogy kikapunk. Ehhez kepest sokat fejlodott a csapat, tulajdonkeppen nyernunk kellett volna.
A sportszerutlen-tars 2 gyanus :idea: (inkabb tiszta) 11es esetet vissza sem nezett (jolvan, az olasz foci el es virul, semmilyen technika nem fog ki rajta).
Nainggolannak vissza kellett volna passzolnia istvannak, nem lehetetlen szogbol odapockolni.
Defrel helyen nem egy fantomnak kellett volna fociznia vagy 60 percig...

De jo lesz ez
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.26. 21:44


Ha kidől az összes jobbhátvéded, akkor egy rangadón, egy a csapatodat rohadt jól ismerő edző ellen, ez vár rád.

azon az egy poszton vertek meg. Ez nem JJ kritikája. Az ellen nem tudsz mit tenni, hogy a liga egyik legjobb szélső folyamatosan a rosszabbik lábadra cselez.
Nincs nagy gond. Építkezni kell. Potenciál van a csapatban. A sérültek pedig jönnek vissza.
Ma a teljes középpálya és Perotti is hatalmasat játszott. Ha ők ezt hozzák, akkor ott leszünk az elején.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.08.26. 21:43


Zsolti írta:Mcsabi, ezt mire? Arra a féltizire? Nem, ezt mi és a sors szúrtuk el. :wink:

Az teljes tizi volt és ott el is dőlt volna a mérkőzés. Ha van videóbíró akkor használják, mert így semmit nem ér...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.08.26. 21:41


Ezt Spal tavasszal visszakapja...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 197 vendég