Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.01.17. 22:58


F.Totti írta::D mi ez a verseny fiatalok?

Talán bízunk abban, hogy egy bajnok esélyes így játszik idegenben (ÚÚÚtálom egyébként a Cselszkit) http://sportgeza.hu/futball/2015/01/17/ ... belefert/#
de tudjuk, ez nem így van. Viszont magyarok vagyunk, és önmarcangolunk.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2015.01.17. 22:56


aeser írta:Kicsit most elvonatkoztatnék az aktuális meccstől.
Sok gazdaság válságban van, az olasz is, meg is látszik a bajnokság színvonalán, de azért itt nem olyan régen még top foci folyt. De most tényleg ki lenne kíváncsi erre a magunkfajta szurkolókon kívül, amikor egy elvileg kiélezett meccs utolsó 15 percében 1 perc foci zajlik. Még az 5 perc ráadás sem hozott 5 másodperc focit sem.
Érdekelhet ez bárkit a fanatikusokon kívül?



Hát igen, akik nem olyan mazochista fanatikusak, mint mi, azok angol vagy esetleg német bajnokságot néznek.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.17. 22:56


feree80 írta:
feree80 írta:hát ez vmi egészen elképesztően szánalmas volt, garciát lehet tökösnek mondani, de badzmeg ne most találjon már ki vmit új felálllást, pláne ha nincs idő begyakorolni :twisted:

na és végre a helyünkre kerültnük, a távolbalátást be lehet fejezni :!: :wink: inkább kezdjünk el hátrafelé nézelődni, ide a rozsdás hogy a juve holnap nyer, és tevez megtalálja rég elveszett góllövő csukáját....
kérdés, 10 ponton belül végzünk a juve mögött, vagy becsúszunk 1számjegyűre?! :twisted: :wink: :mrgreen:
páros lábbal baxnám ki romából destrot, iturbét és maicont.

mi változott tavaly óta?!
a védelmünk ég és föld a tavalyihoz képest, manolas jó vétel, de yanga és astorit semmi pénzért nem venném meg, simán pótolható játékosok, de manolas hiába jó, meg sem közelítik a tavalyi benatia, castan parást.
támadók, na ezt irtózatos, és förtelmes, egyszerűen nem hiszem el, hogy nincs egy ember, aki jó formában lenne, garcia mi a picsáért nem tud legalább 1 embert formába hozni, DE még ezt is elbírnánk, ha a kpályánk olyan jó, jól működne mint tavaly, de ez sem úgy működik :(
szal így nem kell csodálkozni, hogy nem jönnek a 3 pontok :wink:


Ha ilyenatomfosok vagyunk, akkor miért nem jönnek a zakók? Azért remélem Garcia kiválasztja azt az egy embert és végre megdolgozik a pénzéért.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.17. 22:55


Astori és De Sanctis közösen összehozták a gólt...
Első félidő borzalmas volt, második félidőben feljavult a játék. Mapou már mutatott életjeleket, Astori borzalmas volt. Strootman is feljavult a második félidőre, Pjanic borzalmas. Szépen megtartja a labdtát, de kezdeni már semmit nem tud vele. Paredest végre láthattuk, nekem tetszett. Jó volt, nem lógott ki, sőt. Iturbe borzalmas volt, szeretném elhinni, hogy jó, de sajnos nem. Ő nagyon bukta. Egy támadó ne 2 gólt rúgjon fél év után, mégha sérült is volt. Verde beállítása nagyon meglepett, Rudi érezte, hogy Iturbét le kell kapni, de azt hittem UCan jön középpályára, Florenzi előre. Verdenek 18 évesen ez még nagyon nagy szint volt, gyenge volt. Totti egész héten nem edzett, nem tudom minek kellett 10 percre beállítani. Destro kuka.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.17. 22:55


F.Totti írta:Maicon ma mit követett el?
(úgy amúgy én is kiraknám, de a mai szidalmak számomra értelmezhetetlenek. Egyszer még védekezett s :))

lötyögött egyet, amúgy semmit nem csinált, szó szerint
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8254
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.17. 22:54


aeser írta:Kicsit most elvonatkoztatnék az aktuális meccstől.
Sok gazdaság válságban van, az olasz is, meg is látszik a bajnokság színvonalán, de azért itt nem olyan régen még top foci folyt. De most tényleg ki lenne kíváncsi erre a magunkfajta szurkolókon kívül, amikor egy elvileg kiélezett meccs utolsó 15 percében 1 perc foci zajlik. Még az 5 perc ráadás sem hozott 5 másodperc focit sem.
Érdekelhet ez bárkit a fanatikusokon kívül?


Ez mondjuk tök igaz. De a spori volt a farkinca, hogy ezt tűrte, illetve hagyta eddig fajulni a dolgokat. Kb úgy be volt szarva, mintha Borsodban vezetett volna a mennyeiben.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.17. 22:54


feree80 írta:hát ez vmi egészen elképesztően szánalmas volt, garciát lehet tökösnek mondani, de badzmeg ne most találjon már ki vmit új felálllást, pláne ha nincs idő begyakorolni :twisted:

na és végre a helyünkre kerültnük, a távolbalátást be lehet fejezni :!: :wink: inkább kezdjünk el hátrafelé nézelődni, ide a rozsdás hogy a juve holnap nyer, és tevez megtalálja rég elveszett góllövő csukáját....
kérdés, 10 ponton belül végzünk a juve mögött, vagy becsúszunk 1számjegyűre?! :twisted: :wink: :mrgreen:
páros lábbal baxnám ki romából destrot, iturbét és maicont.

mi változott tavaly óta?!
a védelmünk ég és föld a tavalyihoz képest, manolas jó vétel, de yanga és astorit semmi pénzért nem venném meg, simán pótolható játékosok, de manolas hiába jó, meg sem közelítik a tavalyi benatia, castan parást.
támadók, na ezt irtózatos, és förtelmes, egyszerűen nem hiszem el, hogy nincs egy ember, aki jó formában lenne, garcia mi a picsáért nem tud legalább 1 embert formába hozni, DE még ezt is elbírnánk, ha a kpályánk olyan jó, jól működne mint tavaly, de ez sem úgy működik :(
szal így nem kell csodálkozni, hogy nem jönnek a 3 pontok :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8254
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.17. 22:53


Nem értem mi a bajotok..visszatért a csatárunk, vert is egy gólt idegenben, feljöttünk 2 pontra a juvéra... :mrgreen: :lol:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.17. 22:52


Maicon ma mit követett el?
(úgy amúgy én is kiraknám, de a mai szidalmak számomra értelmezhetetlenek. Egyszer még védekezett s :))
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.01.17. 22:51


Kicsit most elvonatkoztatnék az aktuális meccstől.
Sok gazdaság válságban van, az olasz is, meg is látszik a bajnokság színvonalán, de azért itt nem olyan régen még top foci folyt. De most tényleg ki lenne kíváncsi erre a magunkfajta szurkolókon kívül, amikor egy elvileg kiélezett meccs utolsó 15 percében 1 perc foci zajlik. Még az 5 perc ráadás sem hozott 5 másodperc focit sem.
Érdekelhet ez bárkit a fanatikusokon kívül?
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.17. 22:50


:D
mi ez a verseny fiatalok? Ki tud keményebben beszólni Garciának? Vagy ki temeti látványosabban a csapatot? Volt valami ilyen kiírás csak lemaradtam róla?
A fiatal fetisiszták ilyenkor hol maradnak? És ugye pihentetni is kell a fáradt embreket.

Nekem nem volt bajom a meccsel. Persze rohadtul hiányzik majd ez a két pont, de ez a Palermo azért nem rossz csapat. Strootmannak egyre jobban örülök. A motorja már a régi. Megtaláltuk a balbekkünket is. Ljajicnak volt nagyon szar meccse, meg persze Astorinak. Parades küzdött és sokat futott. Pjanic iszont sem őt sem Strootmant nem érzi, így az ő játéka nagyon gyenge volt. De hogy nem akart volna az ba...darság.

(Iturbéról direkt nem írok, mert nem akarok felszállni a szidjuk keményen a csapatot vonatra)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.17. 22:50


Ugyanezt gondolom én is!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2015.01.17. 22:50


Trigoria írta:
Masterposi írta:Ennél a döntetlennél sajna ma nem volt több benne a csapatban. Ez volt a maximum, amit ezzel a zsenge produkcióval kilehetett hozni ebből a meccsből.
Bízzunk a csodában holnap Torinóban!

minek? Itt most nagyon úgy tűnik hogy hétről hétre csoda kéne :(



Csak hogy a bajnokság végéig lehessen reménykedni a lehetetlenben :D
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2015.01.17. 22:49


Egyre inkább nézhetetlen játék.
Míg tavaly a második félidőben hoztuk a meccseket most már a Lazio ellen és most is úgy éreztem az egyenlítés után mintha nem is akarnánk nyerni, pedig múlt héten is , most is még rengeteg idő volt hátra.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.17. 22:46


Sajnos úgy néz ki, h Maiconban még a tavalyi 1 év volt benne....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.17. 22:44


hát ez vmi egészen elképesztően szánalmas volt, garciát lehet tökösnek mondani, de badzmeg ne most találjon már ki vmit új felálllást, pláne ha nincs idő begyakorolni :twisted:

na és végre a helyünkre kerültnük, a távolbalátást be lehet fejezni :!: :wink: inkább kezdjünk el hátrafelé nézelődni, ide a rozsdás hogy a juve holnap nyer, és tevez megtalálja rég elveszett góllövő csukáját....
kérdés, 10 ponton belül végzünk a juve mögött, vagy becsúszunk 1számjegyűre?! :twisted: :wink: :mrgreen:
páros lábbal baxnám ki romából destrot, iturbét és maicont.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8254
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.17. 22:43


Én x-re tettem csak azt hittem lesz 2-2 gól! Egyébként vicc ez az eredmény szerintem...

Lehet, hogy Off lesz, de talán nem. Én azt látom, hogy folyamatosan süllyed a morálunk. Ez a csapat már annyira nem éhes a sikerre. És ha nem lesz a télen valami változás, (minőségi igazolás) legkésőbb a nyáron akkor tovább fogunk gurulni azon a bizonyos lejtőn! Egyedül Florenzin nem láttam a kedvetlenséget. És akkor még nem arról beszélünk, hogy kinek milyen tűz csillog a szemében... Sajnálatos fájó igazság ez, de ez van! Hol van már 13-14-es szezon eleje, amikor mindenkit szétvágtunk!?!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2015.01.17. 22:45-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.17. 22:42


Masterposi írta:Ennél a döntetlennél sajna ma nem volt több benne a csapatban. Ez volt a maximum, amit ezzel a zsenge produkcióval kilehetett hozni ebből a meccsből.
Bízzunk a csodában holnap Torinóban!

minek? Itt most nagyon úgy tűnik hogy hétről hétre csoda kéne :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.17. 22:42


Akkor Juve 5 ponttal megy.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2015.01.17. 22:42


Rudi elszórakozott 2 pontot. Megzavarta a kispadokon a Ceazars Palace felirat.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.01.17. 22:42


Most már nyerjen holnap este az a retek Juve,hogy ne kelljen itt számolgatni.Vagy kövessük normálisan őket,vagy legyen köztünk 7-8 pont.
Ez a balfas.oskodás a legsza.abb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2015.01.17. 22:42-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11433
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2015.01.17. 22:41


Ennél a döntetlennél sajna ma nem volt több benne a csapatban. Ez volt a maximum, amit ezzel a zsenge produkcióval kilehetett hozni ebből a meccsből.
Bízzunk a csodában holnap Torinóban!
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.17. 22:39


De jó, h. vége. A szenvedésnek
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.17. 22:37


Capello ilyen teljesitemny utan vonta meg a fizetest anno nem?
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.01.17. 22:37


Trigoria írta:
Corso22 írta:. De mindegy


Tök nem mindegy, mert drukkolunk, és ne lőjön így senki. FORZA ROMA 2 perc!!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov, feram89, feree80, snatch, Zsolti valamint 33 vendég