Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2015.11.08. 15:10


Maradtam le valamiről?

Hajrá! :scarfbig:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2015.11.08. 14:54


bence írta:Csúnya célfutballra számítok, a kezdő nekem nagyon nem tetszik, szerintem nem a derbin kéne formációt váltani.
Akárhogy is de meg kell nyerni a meccset!

Maicon, Flo, DDR, Pjanic, Keita, Totti (plusz Castan és Strootman) hiányzik. Te hogy máshogy állnál fel?
Esetleg Ucant lehetne betenni, de a védekezés biztosan nem lenne stabilabb vele sem.
Remélem a sérültek közül van egykét ember, aki bir fél órát, mert igy csere sincs (csak Iturbe, meg 20 év alattiak)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.11.08. 14:38


Ha középpályán dől el akkor lehet hogy nem két középpályással kéne felállni. Persze ha nincs több...
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.11.08. 14:36


Csúnya célfutballra számítok, a kezdő nekem nagyon nem tetszik, szerintem nem a derbin kéne formációt váltani.
Akárhogy is de meg kell nyerni a meccset!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.07. 19:10


köszönöm Levy, most már sokkal jobb :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.11.07. 18:56


cristianO
ronaldO

totO
cotunniO

leandrO

francescO
totti ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.07. 15:03


mi még itthonról csak csak próbálunk elnézni a szurkolók hiánya felett
de azok akik ott vannak a meccsen, pláne akik játszanak, azoknak vajon milyen érzés lehet

OFF:
Zsolti:
Óriási a cassanós analógia.
ne tudd meg meddig gondolkodtam, míg találtam egy o-ra végződő külföldit :D :D :D Aztán mégse kellett olyan messzire menni :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.07. 10:53


Plusz egy. :wink: Mondom én,hogy többen leszünk.Antifák egyesüljetek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2015.11.07. 15:13-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.11.07. 10:45


es egy jo steau buta-rest?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.07. 10:41


Nem is tudtam,hogy ilyen haverjaik vannak. Jön Nikolics. :)
És a stadionon kívül fognak segíteni? Az egymás közötti fociban?
A viccet félretéve: nem fog szurkolni a Lazio-mag,akkor hol segítenek be? Utcai csetepatékra gondoltál?
Majd hívunk mi is ultrákat segítségül.
Livorno,Ajax,Tottenham.A Cionista Tábor majd megmutatja a Lazio-csürhének. :wink:
Apropó,a csürhe,csőcselék kifejezésektől továbbra is elhatárolódom.
Számomra a Lazio-tábor is szent.Meg az Újpest-tábor is. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2015.11.07. 08:33


Az mindegy, csak Fnoord szurkolok ne jöjjenek :shock:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.11.07. 08:27


lehet, h. örülhetsz és balhés lesz. a lácijó-csőcseléknek pld a hírek szerint jönnek "segíteni" a haverjaik, a keményfiúk Varsóból meg Londonból (Legia, West Ham) :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.07. 08:21


Nem vagy egyedül.
Szerintem jobb egy balhégyanús derbi,mint egy hangulattalan, békés meccs.
Persze könnyű ezt mondanom,mert nem én szenvedem el az esetleges attrocitásokat,de valóban közeleg a futball halála.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2015.11.07. 08:07


Holnap Derby. De ez már sajnos nem olyan... Régen vártam a meccset, a hangulatot, milyen koreok lesznek, ki fog kezdeni, stb...Most sajnos lassan minden meghal. Kanyarok üresek lesznek...
Nagyon fáj...
Bocs ha kicsit nyálas lett, de ezt érzem...
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.07. 07:39


Óriási a cassanós analógia.És így van:ilyenkor a toldalék hatására az amúgy rövid záró magánhangzó hosszúvá válik. :wink:
Ezt már megszokta Trigo. :)
A szexizmust meg ne piszkáljuk.Kocsis Mátétól tanultam,hogy így kell mondani:"Nem vagyok buzi." :D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.07. 01:17


OFF
véletlenül sem kötekedni akarok F.Totti, de (és majd Zsolti kijavít vagy megerősít), de ugyebár Trigo az alap de Trigónak a ragozott a magyarban. (Mint Cassano, de Cassanóval. Zsolti?) :)
De tényleg van jobb téma is ennél az tuti! :oops: :D

A jól informáltságának forrására én is kíváncsi lennék. Nem mondom, hogy téved, de... :D :D :D
ON
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.11.06. 23:26


zsolti írta:Trigónak elég,ha csak a hegyét nyalogatod. :wink:
Amúgy UGYANEZT érzem én is,mint te,F.Totti.Sokkal jobb a helyzet,mint tavaly,de címet én sem érzek bele ebbe a szezonba.


Először is Trigo, másodszor meg, honnan vagy ilyen jól informált?
Mivel itt fiatalkorúak is lehetnek, inkább privátba írd meg.... oh wait... :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.11.06. 20:54


Trigónak elég,ha csak a hegyét nyalogatod. :wink:
Amúgy UGYANEZT érzem én is,mint te,F.Totti.Sokkal jobb a helyzet,mint tavaly,de címet én sem érzek bele ebbe a szezonba.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.11.06. 20:12


Trigoria írta:
F.Totti írta:Ja megjegyzem, hogy trigo a legsumákabb az összes kommentelő közül. Úgy tolja a kritikát, hogy közben bajnoki címet jósol. HINTAPOLITIKA! :)

egyrészt, bekaphatod :D :D
másrészt: nem trigó, vagy trigo, hanem Trigo! :wink:

de amúgy miért hintapolitika? :) Én nem akarok senkinek sem megfelelni. Ugyanolyan kritikus vagyok, mint mindig. Csak ennek ellenére szezon elejétől azt érzem, hogy idén megnyerjük.


Jogos minden, de nem kapom be :P
Közben én is rájöttem, hogy a hintapolitika a kicsik eszköze. Itt meg te vagy a nagyhatalom :)

Egyébként érdekes, hogy mennyire másként látjuk. Én idén sokkal kevésbé vagyok kritikus... na jó, korábban sem én voltam a legvéresszájúbb :) .... de én annak ellenére, hogy nagyon jónak tartom az eddigi eredményeinket, sőt a mutatott játékunkat is, majdnem biztos vagyok benne, hogy nem nyerünk címet. Továbbra is Juve, Nápoly és Roma a sorrendem, de míg szezon előtt második helyre vártam magunkat nagyon szorosan, most ugyanolyan szorosan inkább harmadikra. De ezt is szeretni fogom, ha végig versenyben leszünk és hasonló sokgólos meccseket játszunk. A lényeg, hogy előrelépjünk tavalyhoz képest.

Ja és ha valami ki tud billenteni a "nem lesz scudetto" érzésből, azok az ilyen "érzem hogy megnyerjük" kommentek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.11.06. 18:41


F.Totti írta:
Virga írta:... szerintetek sem teljesít 20 milliós értéken a bal hátvédünk, mert erre lehet érdemben reagálni.


Azt nem tudom, hogy értékén teljesít-e (egyelőre nem került 20ba, de teljesítményt számszerűsíteni nem igazán tudok), de azt igen, hogy messze jobb, mint az elődjei voltak. És potenciál van benne.
Az én várakozásaim felett teljesít egyébként. Szerintem a legjobb meccse messze nem a Juve elleni volt. Az Inter ellen nálam ő volt pl a legjobbunk.

Szerintem Nainggolan.

Amúgy év elején örültem, de lassan nálam megint előjön a kapuskérdés.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.11.06. 17:39


F.Totti írta:Ja megjegyzem, hogy trigo a legsumákabb az összes kommentelő közül. Úgy tolja a kritikát, hogy közben bajnoki címet jósol. HINTAPOLITIKA! :)

egyrészt, bekaphatod :D :D
másrészt: nem trigó, vagy trigo, hanem Trigo! :wink:

de amúgy miért hintapolitika? :) Én nem akarok senkinek sem megfelelni. Ugyanolyan kritikus vagyok, mint mindig. Csak ennek ellenére szezon elejétől azt érzem, hogy idén megnyerjük.

Nekem rengeteg örömet adott ez a meccs. Nektek is.
Nekem csak ímmel ámmal. De mókás volt :D

OFF:
GR: van (vagy volt) ott olyan csapat aki egésze Romás
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.11.06. 15:11


tomm írta:derbi olasz nélül?
eléggé fintorgós
de úgy is mondhatnám, hogy szégyen gyalázat. de az lesz/lenne 2 v. 3 olasszal is...

De ez miért baj? Ha olcsóbb és jobb a külföldi mint játsszon a hazai?
Az olasz focit kb olyan posvány veszi körül mint a magyart. Teljesen egy kaptafa megítélésem szerint. Gyenge, szervezetlen utánpótlás. Idős, betokosodott edzők. A sportdirektorunk úgy néz ki mint egy 1000 éves csöves. (tudjátok, hogy nagyon szeretem, de attól még adhatna magára.) Pl betűri a galléros pólót az kb fehérre koptatotta farmerjába öv nélkül. :D Szerintem vicc, de ha neki jó. Najó ez most kicsit átment Sab ekézésébe, de a lényeg, hogy ha az olaszok igazán változást akarnak, akkor rá kell eszmélniük, hogy át kell alakítani az ifi bajnokságot. U21-ig ki kell tolni a korhatárt vagy a csapatok indíthatnak B csapatot a Seria C-ben. Ettől lesz jobb a foci, mert a 19-20 évesek örökre játékban maradnak, nem pedig az lesz, hogy örökre padoznak nem kerülnek fel az a csapatba. Elmennek kölcsönbe vagy játszanak vagy nem, de jól ritkán jönnek ki belőle. (Flo kijött).

Németeknél, angoloknál, spanyoloknál, mindenhol van B csapat. Nem tudok olaszoknál miért nehéz ez, sőt továbbmegyek, Mo.-on is van B csapat.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.11.06. 15:03


Virga írta:... szerintetek sem teljesít 20 milliós értéken a bal hátvédünk, mert erre lehet érdemben reagálni.


Azt nem tudom, hogy értékén teljesít-e (egyelőre nem került 20ba, de teljesítményt számszerűsíteni nem igazán tudok), de azt igen, hogy messze jobb, mint az elődjei voltak. És potenciál van benne.
Az én várakozásaim felett teljesít egyébként. Szerintem a legjobb meccse messze nem a Juve elleni volt. Az Inter ellen nálam ő volt pl a legjobbunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.11.06. 14:58


Virga írta:
F.Totti írta:És ezt az érzést kell felidézni egy meccsből, nem azt hogy Dignét hogy forgatták, vagy a kishercegünk hogy ragadt be lesezésnél.

Mivel ezeket én írtam ezért reagálok is rá. Örültem a meccs végeredményének és nekem is sok örömet okozott. Egy szóval nem mondtam, hogy nem nyerünk semmit, sőt azt mondtam, hogy nem kell aggódni, tovább fogunk jutni.
És igen, azt a gondolatot fogom felidézni, amire lehet érdemben reagálni, hogy szerintetek sem teljesít 20 milliós értéken a bal hátvédünk, mert erre lehet érdemben reagálni. Leírhatom, hogy k*rva jó, hogy nyertünk és akkor leírjátok, hogy ja, tényleg k*rva jó. Pont. Ebből maximum ennyi társalgást lehet kihozni :D
Én ettől még tiszta szívből örülök magamban, boldog vagyok, hogy nyertünk.


Ja, nem kifejezetten erre írtam. Csak példaként említettem a két dolgot. Nem is dedikáltam senkinek a kommentet. Úgy általában gondolkodtam rajta, hogy mennyire másképp marad meg bennünk a meccs, attól függetlenül, hogy közben ugyanazt érezzük. És az is általános, hogy egy ilyen csapatnál aki arra hajt, hogy "ugye megmondtam", az negatív lesz folyamatosan, mert akkor tud többször sikeresen ugyemegmondani. Viszont ünnepelni is kevésbé tud majd felszabadultan. Bár ez utóbbiban nem vagyok biztos.

Szóval elnézést, hogy ha te említetted pont ezeket, nem kifejezetten arra reagáltam és kifejezetten nem akartam személyeskedni :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.11.06. 14:27


derbi olasz nélül?
eléggé fintorgós
de úgy is mondhatnám, hogy szégyen gyalázat. de az lesz/lenne 2 v. 3 olasszal is...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég