Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.01. 17:39


Ez a Strootman kérdés kezd nyílt és végleges lenni. Csak az ár a kérdés és én is szomorú lennék, ha 40 m alatt menne el tőlünk. Mikor a MU húsz éves balbekket vesz ennyiért...

Strootman jobb volt, mint most Ninja. Ninja is nagyon jó nekünk, de a holland egy szinttel magasabban van. Pont az ilyen meccseken annyira át tudta fordítani a középpályát a mi javunkra ütközéssekkel, labdaszerzésekkel, befutásokkal, távoli lövésekkel, kiugrásokkal. Pótolhatatlan!
Nem tudom milyen lesz a sérülés után, de imádkozhatunk megint, hogy valahonnan egyszer legyen egy ilyen középpályásunk.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.01. 17:31


feree80 írta:én továbbra is azt mondom, a roma legerősebb kpályás sora az lesz, amikor a ninja, keita, strootman 3as játszik, az ő teljesítményük ingadozik a legkevésbé....csak győzzem kivárni, mikor ez össze fog állni

Max januárig, mert akkor Stroci lelép
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.01. 17:31


Az a baj, hogy megint csak ismételni tudom magamat. Pjanic és Ninja és Gervinho végigrobotolták a meccset, a védelem hatalmas sérüléshullámban van. Nem igaz, hogy nem tudják beküldeni a kuka embereket. Torosidis is olyan béna, hogy nem hiszem el, hogy Calebresi vagy Somma rosszabb lenne nála.
Bayern ellen simán kikapunk vagy 5-0-ra, egyszerűbb lenne ha eleve feladnánk a meccset és mindenki piehnne egyet. Így álnnánk fel:
Skorupski-Somma-Calebresi-IngaBinga-Anyukám-DeRossi(csk-nak)-Ucan-Paredes-Sanabria-Adamo-Destro. 7-nél több gólt úgyse kapnánk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.01. 17:22


én továbbra is azt mondom, a roma legerősebb kpályás sora az lesz, amikor a ninja, keita, strootman 3as játszik, az ő teljesítményük ingadozik a legkevésbé....csak győzzem kivárni, mikor ez össze fog állni
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.01. 17:21


Igen én is megjegyeztem faternak, hogy 16-ról, az ő lövőtechnikájával tüzelni kellene, nem pedig továbbtolni eggyel a labdát még akkor is ha adott esetben jó passzt ad.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.01. 17:20


a mai meccsel a fejekben(hozzáteszem az első félidőben azt éreztem hogy nincsenek is itt fejben) plusz a 7-1es emlék tudatában, 100%ig biztos vagyok benne hogy németben is zakózunk, max a mérete a kérdéses....meg persze ugyanez a csapat fog pályára lépni(max 1-2 változtatással)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.01. 17:19


totti11 írta:Ninja csak összehozta a 2. gólt,seggén veszi a levegőt hetek óta.....
Rudi-Rudi nem lesz ez így jó. Belefáradt ő is.

NEhogymár NInját hibáztasd amikor hatalmasat küzdött az egséz meccsen, az az ember egy állat! Pl, amikor gólvonalról tisztázott azelőtt lenyomott egy jó 60méteres sprintet, többiek hol voltak? Amikor kaptuk a helyén a gólt, akkro is miért? Mert pont nála volt és nézd meg, hogy mekkorát küzdött érte, persze Keita fáradt volt már, Inga-Binga bóklászott és nézzétek meg Ljajicnak kellett volna visszalépni a helyére, kb 5 métert kellett volna hátrakocognia, csak persze minek ő csatár, gondolja. Nem egy csapatjátékos úgy néz ki. Destro is amikor visszajön áldogál, mert ő csatár, hát az eszem megáll, nézzétek meg amikor Ibra, Rooney vagy Drogba fut vissza. Ugyanúgy küzd.

bence írta:Az a baj, hogy rengeteg olyan játékosunk van, aki egy bizonyos szint fölött képtelen kibontakozni és hozni azt, amit gyengébb ellenfelek ellen tud.
A legjobb példa erre Gervinho, de az a megérzésem, hogy Iturbe is ilyen alkat.
Aki ma nem vallott szégyent az Pjanic, hibázott ő is, de fontos helyeken szerzett labdát, volt már kulcspassza is, amivel mögéjük tudtunk kerülni. Hiába....


Igen, szerintem is Pjanic jó volt. Csak egy baj van vele, hogy a kapu előtt már béna. Valamiért nem mer lőni, az utolsó megmozdulásai pedig rendszerint rosszak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.01. 17:19


Ha ezt a játékot tudjuk hozni, akkor inkább el se repüljenek a srácok münchenbe. A repjegy árát adják a szegényeknek, vagy tegyék be valami igazolási alapba. Ha Strootman elhagy minket, akkor félek újra visszacsúszunk a híg fos szintre.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.11.01. 17:16


Trigoria írta:hát ez szörnyű volt
elb.szta a hétvégém :(

pont ugyanez jutott eszembe a budin, amikor összefoglaltam a meccset fejben és tettben is...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8101
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.01. 17:15


feree80 írta:gervinho ma egy kupac xar volt hasznosságban, el-elfutkározott, cselezgetett, vagy összejött neki vagy sem, de gólpasszt vagy helyzetet se tudott kihagyni, pedig korábban erre még jó volt, ma még erre sem. igazából bosszankodni sem tudtunk rajta
'
Egyetértek!
Bár ha 1-0-nál és nem 2-0-nál csinálja meg a 93. percben, hogy nem teszi ki a ziccerben érkező Nainggolannak a labdát, akkor elképzelhető, hogy egy-két nem túl szép jelzővel illettem, pedig nem szokásom saját játékost szidni.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.01. 17:14


Mindegy a 3 középpályás, amíg 3 van belőle (legyenek bármilyen védekező felfogásúak)... A védelem ellenünk most is a középpálya volt, a csatársor pedig a középpálya.

Feladni Bayern ellen a 3 középpályást. 4-5-1, széleken Iturbe és Gervinho. Elől Destro (mondjuk). Védekezni és hosszú labdákkal operálni, amire a 2 gyors szélsőnk felfut vagy az 1 szem csatár visszapaszol (kár hogy Destro pont passzban és csapatjátékban gyenge...). Esetleg egy Pjanic átrohan a labdával a középpályán. Soha nem csináltunk ilyet, de ha a szokásos felállásban lépünk pályára megesznek minket a középpályán és a felezővonalat sem fogjuk átlépni ismét...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.01. 17:09


destrot nem baszogatnám, őt ki kell szolgálni, na de ki szolgálja ki?! :lol:

gervinho ma egy kupac xar volt hasznosságban, el-elfutkározott, cselezgetett, vagy összejött neki vagy sem, de gólpasszt vagy helyzetet se tudott kihagyni, pedig korábban erre még jó volt, ma még erre sem. igazából bosszankodni sem tudtunk rajta
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2014.11.01. 17:07


Én már akkor mondtam,hogy a Galata helyett nekünk kellett volna Drogbát megfogni,nem sajnálni tőle a pénzt.A sok nyeretlen kétévessel nem lehet nagy dolgokat elérni.Ahhoz idő kell, de garancia nincs rá,hogy be is válnak.Anno egy Batistutát bevállaltunk.
A Bayern ellen pedig a DDR,Keita,Radja hármassal kell tolni,mert amíg lendületből ráhordják a védelemre a labdát,nem hozunk le kapottgól nélkül meccseket.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.01. 17:01


hibás taktika, hibás hozzáállás, rossz taktika, a játékosok közül kiemelni senkit se lehet, gyakorlatilag könyedán verte meg minket benő, világfájdalom :( :( :( volt 2 v 3 helyzetünk az egész meccsen?! :o
rudi kiküldte per pill a legjobb kezdőt, leégtek, faxa lehet a lelkiállapot, és most gyak. uezt a csapat megy egy olyan meccsbe, ahol szintén beégünk.....tuti vereség a németeknél....
fáradtság, nem fáradság, de a napoly is játszott hétközben?! továbbra is azt mondom garciának qrvára forgatni kéne ezt a csapatot, mert rábaxik, lement összességében 10 vhány meccs, nem létezik hogy egy ucan v egy paredes 1-1 teljes meccsre ne lettek volna jók, tuti hogy elbírta volna a csapat.

és a bölcseség most következik :!: :!:
egyrészt kiszámítható a játékunk, másrészt a tavalyhoz képest sokkal ingadozóbb a teljesítményünk, ergó érződik a kettős terhelés, ettől függetlenül vígan lehetünk ismét 2dikok, de bajnokok azok nem leszünk, ha a fene fenét eszik, akkor sem. :wink: :!:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2014.11.01. 17:00


Nagyon mérges vagyok, egyrészt azért mer csak az 55.perctől láttam a meccset, de az a 35 perc is nagyon felbasz, hihetetlen szar formában vagyunk, mindenki sután ér a labdába, tököl mikor nem kéne, Nainggolan hatalmasat küzd a labdáért de elveszik és gól, Destro nem tudom ért e labdába, nem is értem mért kell Tottit lecserélni, az egyetlen aki tudna valami váratlant húzni, Gervinho ha nem nyerünk rettentően idegesítő hogy nem tud passzolni
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.01. 17:00


Én szezon előtt aláírtam volna a dobogót.Ez még nem a bajnokcsapat.Kell még egy csepp Juve-mítosz csökkenés.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11465
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.01. 16:59


Ebben a szezonban a nagy csapatok ellen egy mérkőzés volt minősíthető! City elleni x. De igazából azt is meg kellett volna nyernünk....
Mármint örülhetünk, hogy x-re hoztuk, miután szanaszét nyomtak minket :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2014.11.01. 16:59


remus írta:
bence írta:Kövezzetek meg, de bármennyire is szar volt Tottit nem kellett volna lecserélni, megint bebizonyosodott, hogy nélküle még a sz*arnál is sz*rabb a támadójátékunk.
Iturbe meg Destro labdába se ért....

Iturbénél volt a labda és legalább erőlködött, de Destrót nem szeretném többet Roma mezben játszani !!!!

Nem csak játszani, hanem látni sem szeretném többet Roma mezben!!!
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.01. 16:58


hát ez szörnyű volt
elb.szta a hétvégém :(

szerdán még megkapjuk a magunkét valszeg, aztán jöhet is majd, hogy cél a BL-be bekerülni megint és ennyi
de reménykedek benne, hogy ez csak egy hullámvölgy
Hisz a juvénak is az van, és mivel egymás mellett futunk, így azonos dombokkal és völgyekkel találkozunk :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2014.11.01. 16:58


bence írta:Kövezzetek meg, de bármennyire is szar volt Tottit nem kellett volna lecserélni, megint bebizonyosodott, hogy nélküle még a sz*arnál is sz*rabb a támadójátékunk.
Iturbe meg Destro labdába se ért....

Iturbénél volt a labda és legalább erőlködött, de Destrót nem szeretném többet Roma mezben játszani !!!!
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.01. 16:56


Az a baj, hogy rengeteg olyan játékosunk van, aki egy bizonyos szint fölött képtelen kibontakozni és hozni azt, amit gyengébb ellenfelek ellen tud.
A legjobb példa erre Gervinho, de az a megérzésem, hogy Iturbe is ilyen alkat.
Aki ma nem vallott szégyent az Pjanic, hibázott ő is, de fontos helyeken szerzett labdát, volt már kulcspassza is, amivel mögéjük tudtunk kerülni. Hiába....
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.01. 16:55


Egyenlőre Iturbe is ráfizetés, mint jó igazolás.

Ebben a szezonban a nagy csapatok ellen egy mérkőzés volt minősíthető! City elleni x. De igazából azt is meg kellett volna nyernünk....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2014.11.01. 16:57-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.01. 16:53


Riporter (Egri Viktor?) de hülye
attól hogy neki új dolog hogy Keita a csk, attól még ne égesse magát tovább
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.01. 16:51


Bölcs leszek:amíg nem lesz egy ilyen Higuaín-szintű csatárunk,addig álom a scudetto.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11465
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.01. 16:50


Amikor elengedtük Marcost és hoztuk helyette Benatiat, azt mondtam, hogy jó bizniszt csináltunk és Benatia megfelelő helyettese Marcosnak. Azt kell mondanom, hogy ezt Sab-nak nem sikerült megismételnie. Úgy engedtük el Benatiát bagóért, hogy közel sincsen meg a megfelelő pótlása..És ez baj!!!! 1000 sebből vérzik a védelmünk, de tisztességes igazolásnak a nyáron kb. Keita minősül eddig. Ez pedig nem hangzik túl jól... Hiába jött Ucan, mert ő nem kap lehetőséget. Azokat vettem csak számba akik lehetőséget kapnak....Ilyenkor levonhatjuk a következtetést a mercato-ról....0 azaz zéró volt, amit csináltak.. A csapat gyengült szerintem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2014.11.01. 16:53-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég

cron