Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.12.10. 22:54


Egy valamit nem értettem még.
Adott két szélső; 1. A jól cselező, ügyes, de dinamika nélküli Ljajics.
2. A gyorsaságára alapozó Gervinho
Miért Gervinho játszik a világ egyik leggyorsabb (ellenben nem túl jól szerelő) balhátvédjének oldalán és miért Ljajics a kiváló szerelőkészségű, de tetű lassú Zabaléta oldalán?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.10. 22:51


cejas írta:Én is tudom, hogy a kvótát mire adják. És drukkolok is mindig az olasz csapatoknak nemzetközi színtéren.

Tavaly a Napoli miután kiesett a BL-ből és az EL-ben játszogatott egy hónap alatt elbukta az összes esélyét a bajnokságban az első és második helyre. Ráadásul ismerjük Garciát, hogy nála csak a legjobb csapat játszik. Ha sokáig vitézkedünk az EL-ben, akkor bukhatjuk a 2. helyet a bajnokságban (még nem látom, hogy kivel szemben, de ez most nem fontos). Ha pedig csak 3-ok lennénk, akkor cocókázhatunk szeptemberben, mint idén a Napoli tette...
Hát ezért nem örülök!


Én nem a kvótáról beszéltem. A jelenleg 2+1-et nem fenyegeti veszély, 3 meg nem lehet belőle. A koefficiensünkön kell javítanunk. Tök más. Ahhoz kellenek az EL pontok. Egy EL döntőért most odaadnám az ezüstöt. Szerintem nem vagyok vele egyedül.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2014.12.10. 22:50


bangbang187 írta:NEM voltunk gyengébbek a Citynél, nem ezt érdemeltük, több nagyobb helyzetünk volt...Nekik kapufáról be, nekünk kifelé pattant. Rudi kurva szarul cserélt. Bíró kétszer is adhatott volna tizenegyest kezezésért, egyszer se fújta be...

Ugyanezt gondolom én is semmivel nem érdemelte meg jobban a City a továbbjutást
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.10. 22:49


bangbang187 írta:NEM voltunk gyengébbek a Citynél, nem ezt érdemeltük, több nagyobb helyzetünk volt...Nekik kapufáról be, nekünk kifelé pattant. Rudi kurva szarul cserélt. Bíró kétszer is adhatott volna tizenegyest kezezésért, egyszer se fújta be...


Ez a beszéd! Ugyan hazabeszéd (legalábbis a 11es követelés mindenképp), de legyünk már szurkolók és nyugodtan elfogultak. Sokkal jobb, mind a folyamatos fanyalgás és melankolia.
LIKE!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.12.10. 22:47


Én is tudom, hogy a kvótát mire adják. És drukkolok is mindig az olasz csapatoknak nemzetközi színtéren.

Tavaly a Napoli miután kiesett a BL-ből és az EL-ben játszogatott egy hónap alatt elbukta az összes esélyét a bajnokságban az első és második helyre. Ráadásul ismerjük Garciát, hogy nála csak a legjobb csapat játszik. Ha sokáig vitézkedünk az EL-ben, akkor bukhatjuk a 2. helyet a bajnokságban (még nem látom, hogy kivel szemben, de ez most nem fontos). Ha pedig csak 3-ok lennénk, akkor cocókázhatunk szeptemberben, mint idén a Napoli tette...
Hát ezért nem örülök!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2014.12.10. 22:47


Hunszi írta:
wini írta:Amit én nem értettem a meccs előtt.
Ha jó nekünk az x,akkor miért játszunk négy támadóval?
Pjanic vagy Totti helyett DDR, előre két gyors ember,és játszunk kontrára és kivárásra.a Citynek lett volna fontos a győzelem!
Simán le lehetett volna hozni az x-t.


nekünk csak a 0-0as x lett volna jó...arra meg azért nem lehetett hajazni

Nem a csak 0-0,hanem a kontrajáték a lényeg Egy kis ésszel.Ha egy Demichelisnek futni kell,az nekünk jó lett volna.
Kezdek kételkedni Rudi taktikai felkészültségében.Tudunk, alap játékot ami elég a kiscsapatok ellen,a nagyok ellen ha szerencsénk van.Amyúgy semmi.
Ja és nem tudunk még "bekkelni" sem,pedig néha nem árt.ld Moszkva.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.12.10. 22:47


azért ne feledjük, hogy ez mégis csak az ún. halálcsoport volt banyek. Harmadikok lettünk, én ezt vártam elején is sőt...utolsó meccsig volt esély a továbbjutásra. Első év tanuló év volt.

de hogy miért Ljajicot cserélte le Garcia először? :roll: :shock:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8074
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.10. 22:45


feree80 írta:már múltkor is írtam, most még hatványozottabban igaz, a rómából hiányzik a GYŐZTES MENTALITÁS, hétvégén nyerni kellett volna a juve x-e után, hát nem sikerült, pedig nevezhetem fontosnak, sorsdöntőnek, ma nyerni, vagy pontosabban tov.jutni kellett volna, szintén sorsdöntő meccs, szintén elbaxtuk, cska ellen idegenben simán nyerni kellett volna, az sem sikerült.

nekünk ez marad, sajnáljuk/sajnáltatjuk magunkat, sajnálnak minket semleges szurkolók,szomorkodunk(gyakorlatilag életérzéssé vált) stöbö, szal ez az emocionális xar(ha ezt belőjük, ha van egy kis szerencsénk) marad nekünk, megszoktuk már, csak nekem már egy kicsit uncsi



Ugyan már, ne izélj Feri. Simán jobb nálunk ma Európában 8-10 csapat. További 8-10 legalább ezt tudja. Nem mentalitás kérdése ez. Nézd meg a gazdasági potenciált a klubok mögött. Ahhoz képest csoda, hogy ennyire meccsben voltunk ebben a csoportban. Ez a mai is meglehetett volna. Nasri lövése döntött. Addig rendben voltunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.12.10. 22:44


NEM voltunk gyengébbek a Citynél, nem ezt érdemeltük, több nagyobb helyzetünk volt...Nekik kapufáról be, nekünk kifelé pattant. Rudi kurva szarul cserélt. Bíró kétszer is adhatott volna tizenegyest kezezésért, egyszer se fújta be...
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: nemirigy Dátum: 2014.12.10. 22:44


Hagyjuk már ezeket a sirámokat...ennyi volt!Ami eddig bement az most nem.Most gyengén megy nekünk.Marad a bajnokság és ott kell javítani illetve átvészelni ezt a gyenge időszakot.Engem az EL nem érdekel, de lehet játszatni a fiatalokat...!!FORZA ROMA!!!PER SEMPRE!!
nemirigy
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.03.14. 10:51

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: figure Dátum: 2014.12.10. 22:43


mcsabi írta:zárójelben megjegyzem ha most megnyernénk így az EL-t, akkor azt elcserélnétek a 16 közé jutásért? :D


én speciel igen :D bár az EL-t szerintem az elődöntőtöl lehetne komolyan venni :mrgreen:

szerintem jó volt ma a csapat, mindenki jó teljesítményt nyújtott senki se lógott kifelé.. talán Totti sajna :( Gervinho szerintem jó volt, több jó megindulása volt

ami ma a különbséget jelentette: van egy rohadt jó kapusuk és nem volt szerencsénk.
figure
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.08.24. 21:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.10. 22:42


cejas írta:Teljesen megéri egy rakat meccset játszani és fáradtan tolni a bajnokságban, mindezt aprópénzért (EL).


Pedig megéri. Különben jövőre is marad a negyedik kalap és egy hasonló csoport. Muszáj menni pár kört az ELben.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.12.10. 22:42


Én nem ennyit vártam, mert akkor nem ülök le nézni. Tényleg nem volt átütő erő ebben a City-ben, semmilyen játékkal nyertek. De a mi játékunk is semmilyen volt...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.10. 22:42


már múltkor is írtam, most még hatványozottabban igaz, a rómából hiányzik a GYŐZTES MENTALITÁS, hétvégén nyerni kellett volna a juve x-e után, hát nem sikerült, pedig nevezhetem fontosnak, sorsdöntőnek, ma nyerni, vagy pontosabban tov.jutni kellett volna, szintén sorsdöntő meccs, szintén elbaxtuk, cska ellen idegenben simán nyerni kellett volna, az sem sikerült.

nekünk ez marad, sajnáljuk/sajnáltatjuk magunkat, sajnálnak minket semleges szurkolók,szomorkodunk(gyakorlatilag életérzéssé vált) stöbö, szal ez az emocionális xar(ha ezt belőjük, ha van egy kis szerencsénk) marad nekünk, megszoktuk már, csak nekem már egy kicsit uncsi
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.10. 22:41


Nekem rendben volt ez ameccs.
Kábé ennyit vártam.
És most visszagondolok a sorsolásra...
....
....
....igen.
Ennyit vártam.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.12.10. 22:40


Teljesen megéri egy rakat meccset játszani és fáradtan tolni a bajnokságban, mindezt aprópénzért (EL).
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.10. 22:40


Én most optimista vagyok. Az EL-t simán nyerhetjük, a BL-ből meg úgyis zakó lett volna 2 meccs múlva.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.12.10. 22:39


Sajnos ennyit érünk egy Manchaster City B ellen...
Nainggolan egy átlag Seria A meccsen szerel annyit mint a 6 BL csoportmeccsen tette, ő a tipikus példa; ott minden meccsen kitűnik, a mezőny legjobbja, ma lassú volt fejben, késtek a belépői, kifejezetten gyenge volt.
A 2 klasszis Totti és Pjanic szintén nulla volt, pont amikor a legjobban kellett volna.
Egyedül Manolas dicsérhető.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.12.10. 22:38


wini írta:Amit én nem értettem a meccs előtt.
Ha jó nekünk az x,akkor miért játszunk négy támadóval?
Pjanic vagy Totti helyett DDR, előre két gyors ember,és játszunk kontrára és kivárásra.a Citynek lett volna fontos a győzelem!
Simán le lehetett volna hozni az x-t.


nekünk csak a 0-0as x lett volna jó...arra meg azért nem lehetett hajazni
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.12.10. 22:37


Az egész csapatból Nainggolan ér valamit. Ha mindenkit eladnánk sem venném észre. Max. a kis csapatoktól is kikapnánk néha...

Na, de elég a méltatlankodásból! Nem értékelek senkit, mert nem lehet. Fiatalok sorsolása hétfőn - ők a legjobb 16 között. Mi a legjobb 32 macskajancsi csapat között az EL-ben.

Hétvégén pedig:
http://grifoni.blog.nepsport.hu/files/2014/12/nyisd%20ki%20degyorsan.jpg
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.12.10. 22:36


kiváncsi vagyok ha sikerült volna verni a cskat mi lett volna a helyzet a mai meccsen
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2014.12.10. 22:36


Amit én nem értettem a meccs előtt.
Ha jó nekünk az x,akkor miért játszunk négy támadóval?
Pjanic vagy Totti helyett DDR, előre két gyors ember,és játszunk kontrára és kivárásra.a Citynek lett volna fontos a győzelem!
Simán le lehetett volna hozni az x-t.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.10. 22:36


zárójelben megjegyzem ha most megnyernénk így az EL-t, akkor azt elcserélnétek a 16 közé jutásért? :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.12.10. 22:34


Nyilván kiestünk volna, csak ugye plussz 15 millió...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.12.10. 22:34


Vigyázz Estoril, Lokeren és Legia - JÖVÜNK!

B csapat? Van Garciánál olyan? Ugynúgy a legjobbak állnak ki majd az EL-ben is.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég