Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Totti4ever Dátum: 2014.11.09. 21:00


Nezzük a jó oldalát, megpihen :)
Avatar
Totti4ever
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.04.01. 13:30
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.09. 20:58


Jól tudod...:(
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Totti4ever Dátum: 2014.11.09. 20:57


Ha jól tudom Feri a következő meccsen nem jatszhat :bah:
Avatar
Totti4ever
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.04.01. 13:30
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.09. 20:56


Sir Captain. Erre semmi szükség nem volt wazzeg....:(
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.09. 20:55


Feri Feri...


Óriási pozitívum, hogy végre nem az a gyökér közvetíti a mérkőzésünket, aki a Bayern ellenieket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2014.11.09. 20:56-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.11.09. 20:54


szép gól.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.09. 20:53


Ilyet a csatárainktól bezzeg ritkán látunk.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.09. 20:53


Toroooo a Bikák ellen betalált....:DDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.09. 20:47


VAMOS!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2014.11.09. 20:52-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.11.09. 20:42


És elérkezett ez a pillanat is... Strootman a padon :scarf:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.11.09. 20:35


ROMA (4-3-3) De Sanctis; Torosidis, Manolas, Mapou, Cole; Pjanic, De Rossi, Keita; Gervinho, Totti, Ljajic

Volt már ilyen kp trio?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.11.09. 20:34


Kezdő? Nagy itt a csend.:)
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.07. 16:09


Ninját anynira lefogták, hogy képtelen volt támadni. Általában kettő ember volt rajta, mert a Bayern is tudta, hogy DDR és Keita nem jeleskedik előrejátékoban. Annyira letámadtak minket, annyira beszűkítették a terültetett, hogy semmit nem tudtunk volna csinálni. Max becserélni Nikolicot aztán indítani és rugatni vele egy mesterhármast. :D Amúgy viccen kívül csak hosszú passzokkal kellett volna indítani a srácokat, amimt kétszer megtettünk és majdnem lett belőle helyzet. Ja meg néha azért jól jönne szögletből is egy fejes gól. Tudom nem erőssége a srácoknak nem véletlenül próbáljuk okosan megoldani, ha jólemlékszem idén egy gól született szögletből DDR gólja a Cesena ellen.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.07. 14:33


DDR csak szurjon jol. En keitaban sem erzek tobbet, szur aztan kepes elpasszolni a legkozelebbi embernek. Nem rossz de nem vagyok tole hasraesve mint itt sokan. Akinek ezen a kpn elore kellett vna jatszania az ninja. Na neki most nem megy, pjanic beallt de sztem o sem tudja minek. Ha ddrtol jo elorejatekot var valaki az csalodni fog, engem nem erdekel addig amig jol vedekezik. Toro volt a legrosszabb igazabol, de barki jatszhatptt volna a csapatbol azon a poszton szar lett volna. A nyilatkozatok ultra gazak. Az antifutballt megneztuk, nem panaszkodtunk, de kicsit ugy erzem minket szurkolokat b.sznanak at egy ilyennel. Kozben meg gondolom a jatekosoknak szolt. Amig nem lesz jo a kp addig akadozni fog a csapat tamadojateka 4-3-3 ban. Amig nincs szelso vedo addig a vedekezes is dadogni fog
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.07. 01:56


Azért bőven nem vagyunk a bl leggyengébbje.
én nem is mondtam ezt. Leggyengébbjei között. Ezt mondtam. És akkor, HA nem verjük meg a Moszkvát. Sok a ha.

Amúgy DDR-ről én magam jutok eszembe. :D Régen fiatalabb koromban egyáltalán nem voltam kifejezetten védő. Aztán a focikon mivel senki nem szeret hátul játszani, én meg jófej vagyok :) , hátramentem, és idővel ott ragadtam. Csakhogy az a poszt más játékot igényel. Így az évek alatt szépen elfelejtettem cselezni pl, több a biztonsági játék. Na most nem mondom, hogy DDR-nél ugyanez van. Lehet lassan tisztult le benne (és edzőiben), hogy mit szeret. De ha évek óta védekezésre figyel, arra megy az energiája, akkor idővel átáll a játéka is arra. Már nem várhatjuk el tőle ugyanazt a játékot előrefelé mint régen. Előbb lesz belőle belső védő, mint újra támadóbb középpályás.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.06. 20:59


A kozepso vedokkel van igazolas szepontjabol a legkevesebb gond.
Iden juniusban ez nem volt problema, volt 2 nagyon stabil belso vedonk. Most talan kevesbe stabil, de szelso vedo poszt mar 3 eve a csapat egyik gyenge pontja.

Jedvaj nagy arccal erkezett. Valaki hianyolta ot az elso 10 meccsen? Akkoriban Maicon is a huzoemberek koze szamitott.
Jedvaj most is tanul jobbbekent. Beljebb megy o,csak tanulnia kell.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.06. 18:49


Rudi legnagyobb hibájának Jedvaj mellőzését tartom. Az egyetlen egészséges jobbhátvéd a hektikus Toro, belső védőnk is épp annyi van, hogy ki tudjunk állni, ő meg egy jelenleg sajnos jobb csapatban bizonyít és alapember.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.06. 18:17


Trigoria írta:Amúgy meg azt gondolom, hogy lassan a kis és középcsapatok is egyre jobb eredményeket érnek el a Bl-ben (lásd Olympiakosz, vagy tegnap a Maribor pl). Csak valahogy a Bayern elleni meccsek valahogy nagyon nagyon kiscsapatot csináltak belőlünk. Ennek egyedüli javítása a Moszkva elleni meccs lehet. Ha azt behúzzuk elfogadható játékkal, akkor azt mondom, hogy nem vagyunk idén a BL leggyengébbjei között.

Azért bőven nem vagyunk a bl leggyengébbje. Rossz formában vagyunk, de emlékezzük, hogy 5:1-re vertük a moszkvát és döntetlen lett a city ellen. Az a mi nagy bajunk, hogy egyrészt brutál csoportba kerültünk, másrészt annál nagyobb csapat vagyunk, hogy lesajnáljanak minket és ne teljes erőbedobással jöjjenek ellenünk, nálunk meg még semmi bl tapasztalata a csapat felének.
Ciki a 7:1, de cikibb a napoli buktája a Bilbao ellen, vagy hogy a juve ebben a nyamvadt csoportban élet-halál harcot vív. Régen el kellett volna dönteniük.

Szerintem most pont félúton vagyunk, megjártuk a mennyet és a poklot a bl-ben eddig, ha túlleszünk a maradék 2 meccsen, akkor érdemes értékelni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.06. 17:19


Sajnos én is ezt érzem.
Hátha visszafordítható még a folyamat.
Bízzunk benne.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.11.06. 16:08


Hát ez a rövidzárlat Rudinál kezd elég hosszú lenni. és ez már bizony maradandó károsodáshoz vezethet.... :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.06. 15:42


Cejas, szerintem Astori és Inga-Binga jó igazolásnak bizonyul. Manolasról is szerteném ezt elmondani, de neki még fejlődni kell. (Inga-Binga nem jobb mint Manolas, de ingyen megérte, Manolas meg ahhoz képest, hogy 10+millió volt, háát, de bízok benne, lesz ő még jó. Kicsit chubby a srác, de megedződik majd.)

De Rossi kérdés bennem is felmerült, aztán tegnap pont néztem, mert szép zöld szipőben volt (mint Pjanic (zöld-fekete)) meg van egy másik vonal a hosszúszárú nrancssárga, Nainggolan, Gervinho, Holebas, meg Manolas bár neki rövidszárú. A harmadik vonal meg a Totti-Florenzis féle két különböző cipő. :D Mindig szoktam nézni a cipőket, mert szerintem azért valamennyit elárul a játékosokról. Keita, pl sima fekete csukába túlja mint anno Totti.

Na szóval néztem De Rossit és az az ember, hatalmas kedvvel védekezik. Tényleg. Szereti ezt csinálni és jó is benne. Csak már nem a régi, azért már nem a világ egyik legjobb védekező középpályása (szerintem koáig top3 volt) most már azért visszaesett, de így is jó. Előrejátéka viszont tényleg meghalt, azt leszarja, egyszerűen ad egy alibipasszt és ennyi. A védekezése mégegyszer mondom elég jó. A baj, csak az volt, hogy Ninját elég jól lefogták, nagyon nem tudott támadni, ők viszont mindig a bal oldalon Riberynél támadtak, így mindenki ide tolódott NInjának a túl oldalon nagyobb terültet ellett fedeznie és szerintem avédekezésben tegnap elfáradt. Keitában van lehetőség, mármint arra, hogy megindul és jók a passzai, labdabiztos, de annyira ő se védekezik jól mint De Rossi. Viszont talán többet ér ebben a hátravont irányító szerepben, mert ugye a Barcánál is ezt játszotta és nagyon vezér típus az ürge, nagyon szeretem.

Pjanicot sosem szerettem. Azt hittem ez az ő éve lesz a vb- után. Hát sajnos nem. Talán egy másik poozicíóban közelebb a kapuhoz jobb lenne, de itt nem. Felőlem is mehet télen.

Destroról meg annyit mondanék, hogy meccs közbe valaki írta, hogy olyan mint egy jóllakott ovodás, hát ez nagyon igaz rá. :D Ha valaki pontosan odavarázsolja a lábára a labdát és nem veszik el tőle akkor húzhat valami váratlant, de alapból semmi munkája nincsen labda nélkül, plusz ha nem jól megy hozzá akkor már át sem tudja venni vagy ha van egy védő egyből mellette az esetek többségében elveszi tőle a labdát.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.06. 15:09


Így igaz,Trigo.
És nézzük meg,hogy tavaly kik voltak a három mezőny csapatrész motorjai: Benatia, Strootman, Gervinho.
Ezek közül egy játszik most a csapatban,de az sincs kirobbanó formában,mint az előző szezonban.
Nem vagyunk erősebbek,de még ugyanolyanok sem.
Ennek ellenére kezünkbe pottyant a továbbjutás lehetősége a BL-ben.
Éljünk vele,no.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.06. 14:41


Garcia nyilatkozatai vicc kategória
Lehet Pep is röhögött amikor hallotta - magában. Mert tiszteli az ellenfelet, és nyilvánosan nem hahotázik.

Fontos volt, hogy megtaláljuk a módját annak, ahogy meglephetjük őket,
Ja, szinte láttam is az arcukon a döbbenetet, hogy megleptük őket.

Ennyire egyoldalú meccset rég láttam. Itt még 10-ből egyszer se nyertünk volna ezzel a taktikával. Persze nem baj, nem baj ha védekezünk és kis vereséggel akarjuk megúszni. Csak akkor nem kell ez az ostoba nyilatkozat utána.
Amúgy meg azt gondolom, hogy lassan a kis és középcsapatok is egyre jobb eredményeket érnek el a Bl-ben (lásd Olympiakosz, vagy tegnap a Maribor pl). Csak valahogy a Bayern elleni meccsek valahogy nagyon nagyon kiscsapatot csináltak belőlünk. Ennek egyedüli javítása a Moszkva elleni meccs lehet. Ha azt behúzzuk elfogadható játékkal, akkor azt mondom, hogy nem vagyunk idén a BL leggyengébbjei között.

Amúgy állítom, ha nem lett volna a BL idén, akkor a Napoli se csapott volna meg minket. Idén a BL pofonokat és pénzt hoz csak - egyelőre.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: giobarath Dátum: 2014.11.06. 11:56


Mindenki nyugodjon meg. Idén az összes tétmeccsünket megnyerjük, csak a City ellen lesz x, de az nem számít bele, mert addigra már továbbjutottunk a csoportból.
giobarath
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.01.04. 14:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.06. 11:18


zsolti írta:Valószínű,hogy semmi köze a dolgokhoz,de én baromira nem örültem neki,hogy Rudi összejött azzal a tévés csajszival.

Balszerencsés időzítés volt, hogy akkor került ki a sajtó elé, nem a spiné miatt szereplünk mostanában rosszul. Ennyi boldogságtól meg mégse foszthatjuk meg a mestert :D.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 56 vendég