Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.12.10. 22:12


akik tényleg ótvar xarok, zalevszki, pellegrini, ha ezt elbírjuk, akkor nyerünk, ja de nem
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.10. 21:40


Tény, hogy eddig példásan lenullázzuk a Fiót.
De nekünk nincs semmi sémánk, ami alapján támadnánk. Tavaly se volt, azelőtt se. Ezalatt azt értem, hogy van a dybalás Roma és a Dybala-mentes Roma.
Oké, hogy ha kiesik a legjobb játékosod, azt minden csapat megsínyli. Világos. De nekünk nincs semmilyen taktikánk/sémánk/alapjátékunk, amit tudnánk folytatni nélküle.
Ez szerintem edzői hiba, mert minden csapatnál van sérült dögivel, de valamilyen játékot tudnak hozni, mégha nem is mindig eredményesen.
De mindegy, a szurkolók is kiírták, hogy Mou romanista, úgyhogy örökké a szívben.
Simán benne van, hogy csonttá védekezzük a második félidőt.
És őszintén: most nem is kell több.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.12.10. 21:36


dybala sérülése óta ócska xar egy meccs, lukaku elképesztő mennyire képzetlen, buta néger, hogy egyetlenegy rá fellőtt labdát se levenni se megjátszani nem tud, nézni is xar
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.12.10. 21:10


Eddig jol alakult.
Minek csuszik be az ilyen? De tenyleg!
Mindenesetre a mor…
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2023.12.09. 08:49


F.Totti írta:Nekem nem volt bajom ezzel a meccsel, sőt Mourinho kifejezetten jól meccselt.
Tegyétek félre az ellenszenveteket. Én sem szeretem Mourinhot. Manipulatív, arrogáns, feszültséget kelt, nagyarcú és hisztis. Mindig másban keresi a hibát. tudom. Utálom is ezekért. De most nézzük csak ezt a meccset.

Az alapjátékunk is működött, így enyhe fölényben kezdtünk. Lövés alig volt, de uraltuk a pályát. A Sassuolo nem kontracsapat, mégis visszaálltak. Pedig pl a Juve ellen előnyben, vagy az Inter ellen idegenben sem adták így át a területet.
Dybala sajnos kioltotta Bovet mert folyton hátramozgott, így a kis olaszunk ment fel a helyére. Az nem az ő játéka. Így viszont Lukakunak egyáltalán nem volt passzopciója, ha véletlenül labdához jutott. Spinazzola és Karsdorp egy-egyezett végig a szélen (4231 ellen mindig ezt kell meglovagolni), ráadásul elég nagy területen, de egyszer sem tudták megverni az emberüket. Erre az első 45 percre húzta meg José a Azmoun-Bove és Kristensen-Karsdorp cseréket. Higgyétek el, hogy egyáltalán nem a gólok miatt mondom, de már mikor kijöttünk a második félidőre láttam, hogy ebben van ötlet. Nagyon-nagyon ritkán érzem, hogy mit szeretne Mou, d emost ez nagyon logikus két csere volt. És akkor jött még egy extra. Mindkét szélsőnk elkezdett belépegetni a félterületekre úgy, hogy jobb oldalon Dybala, a balon pedig NDicka adta a szélességet. Hoppá! A Salernitana meccs óta hiányolom ezt. Akkor faszán működött, de nem nyerünk vele. El is dobta Mourinho. Most végre elővette újra. A második félidő elején még kerestük a területeket, de az ötlet jó volt. A 11es is ebből jött. Meg a mákos gól. Azmoun is segített Lukakunak levegőhöz jutni, így gyakorlatilag csont nélkül bejött Mourinho terve. Nem volt látványos amit csináltunk, de mindenképp következetes. Volt egy terv, működött, nem álltunk le vele. Nem jött tömegnek Bellotti vagy valami hasonló blődség. Csak posztokon frissített és támadóbbra hangolt Mourinho, amikor SES és Pelle is bejöttek. Végig ott volt a lehetőség a játékunkban, pedig amikor 25 méteren védekeznek ellened 441-ben, full tömören, akkor ott nehéz helyet találni a 16oson belül. hiába az emberelőny.
Nem akarok nagyon átbillenni, de szerintem idén még nem volt Mourinhonak ilyen jó meccse. Persze tudom, hogy a piros lap is segített, meg a mákos gól és a 11es, de a gólhoz és a 11eshez is kellett az, amit kitalált szünetben. ez egy baromi fontos felvezetés volt a decemberi sorozatunkhoz. Így lendületből és pozitívan mehetünk neki. Rohadtul remélem, hogy merjük a saját játékunkat (azt a mostanit, nem a tavalyit) játszani a erősebb csapatok ellen 0-0nál is.

Szóval, ha eltekintetek a José jelenségtől, simán élvezhetőek a meccseink. Számomra legalábbis szerencsére egyre inkább azok. Nem játszunk nagy focit és tényleg vicces az iram és a színvonal is a BL vagy PL top csapataihoz képest, de ebben a kis posványban, ami idén a Serie A egész jól elvagyunk.


Teljes mértékben egyetértek!!!!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.05. 17:18


A mozgásokhoz nem értek, amúgy hibátlan gondolatok. :)
De én képtelen vagyok félretenni azt az embert.
Mindig megpróbálom, aztán a meccsek közben már azt veszem észre, hogy azt kívánom, hogy nálunk ne legyen sikeres.
Bárhol máshol nyugodtan.
Nem tudom, miért van ez.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.12.05. 12:42


Nekem nem volt bajom ezzel a meccsel, sőt Mourinho kifejezetten jól meccselt.
Tegyétek félre az ellenszenveteket. Én sem szeretem Mourinhot. Manipulatív, arrogáns, feszültséget kelt, nagyarcú és hisztis. Mindig másban keresi a hibát. tudom. Utálom is ezekért. De most nézzük csak ezt a meccset.

Az alapjátékunk is működött, így enyhe fölényben kezdtünk. Lövés alig volt, de uraltuk a pályát. A Sassuolo nem kontracsapat, mégis visszaálltak. Pedig pl a Juve ellen előnyben, vagy az Inter ellen idegenben sem adták így át a területet.
Dybala sajnos kioltotta Bovet mert folyton hátramozgott, így a kis olaszunk ment fel a helyére. Az nem az ő játéka. Így viszont Lukakunak egyáltalán nem volt passzopciója, ha véletlenül labdához jutott. Spinazzola és Karsdorp egy-egyezett végig a szélen (4231 ellen mindig ezt kell meglovagolni), ráadásul elég nagy területen, de egyszer sem tudták megverni az emberüket. Erre az első 45 percre húzta meg José a Azmoun-Bove és Kristensen-Karsdorp cseréket. Higgyétek el, hogy egyáltalán nem a gólok miatt mondom, de már mikor kijöttünk a második félidőre láttam, hogy ebben van ötlet. Nagyon-nagyon ritkán érzem, hogy mit szeretne Mou, d emost ez nagyon logikus két csere volt. És akkor jött még egy extra. Mindkét szélsőnk elkezdett belépegetni a félterületekre úgy, hogy jobb oldalon Dybala, a balon pedig NDicka adta a szélességet. Hoppá! A Salernitana meccs óta hiányolom ezt. Akkor faszán működött, de nem nyerünk vele. El is dobta Mourinho. Most végre elővette újra. A második félidő elején még kerestük a területeket, de az ötlet jó volt. A 11es is ebből jött. Meg a mákos gól. Azmoun is segített Lukakunak levegőhöz jutni, így gyakorlatilag csont nélkül bejött Mourinho terve. Nem volt látványos amit csináltunk, de mindenképp következetes. Volt egy terv, működött, nem álltunk le vele. Nem jött tömegnek Bellotti vagy valami hasonló blődség. Csak posztokon frissített és támadóbbra hangolt Mourinho, amikor SES és Pelle is bejöttek. Végig ott volt a lehetőség a játékunkban, pedig amikor 25 méteren védekeznek ellened 441-ben, full tömören, akkor ott nehéz helyet találni a 16oson belül. hiába az emberelőny.
Nem akarok nagyon átbillenni, de szerintem idén még nem volt Mourinhonak ilyen jó meccse. Persze tudom, hogy a piros lap is segített, meg a mákos gól és a 11es, de a gólhoz és a 11eshez is kellett az, amit kitalált szünetben. ez egy baromi fontos felvezetés volt a decemberi sorozatunkhoz. Így lendületből és pozitívan mehetünk neki. Rohadtul remélem, hogy merjük a saját játékunkat (azt a mostanit, nem a tavalyit) játszani a erősebb csapatok ellen 0-0nál is.

Szóval, ha eltekintetek a José jelenségtől, simán élvezhetőek a meccseink. Számomra legalábbis szerencsére egyre inkább azok. Nem játszunk nagy focit és tényleg vicces az iram és a színvonal is a BL vagy PL top csapataihoz képest, de ebben a kis posványban, ami idén a Serie A egész jól elvagyunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.05. 12:07


Ámen! :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.12.05. 09:24


Zsolti, voltunk már 4ben tavalyi szezonban is, év elején ha jól emlékszem, mikor a két milánói hullámvölgybe került, akkor egy-egy számunkra kedvezően alakuló forduló után ott voltunk simán a 4ben.
Nem is azt mondtam, hogy most vágják ki, hanem ha ezen a 4 meccsen, pont a riválisok ellen szerzünk 0 pontot, akkor már megint messze lenne a top4.
Egyébként elég jó sorsolásunk volt eddig, de itt most sorban jönnek a rangadók, itt könnyen a helyünkre kerülhetünk.
Persze Mou úgyis megmagyarázza, majd hibáztatja a sok sérültet. a bírókat vagy a játékosokat. MIndenki hibás lesz, csak ő nem. Legkésőbb nyáron meg megy Szaud-Arábiába, és remélhetőleg sosem tér már vissza európába.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.05. 05:50


Eric, most minden gúnyolódás nélkül: míért vágnák ki Mou-t, mikor még ilyen magaslatokban alig voltunk vele?
Amikor idejött, akkor nyertünk vele zsinórban 5 meccset, és vezettük a tabellát. Azóta bukdácsolunk a bajnokságban.
Most viszont kábé szárnyalunk, és jönnek a pontok dögivel.
És mivel a Napoli, Lazio, Atalanta trió valami minősíthetetlenül gyenge formát mutat, kábé bravúrteljesítmény nélkül is ott maradhatunk a 4. helyen.
Pedig Mou megmondta, hogy ez nem reális.
Jaj, dehogynem, ebben a kiherélt mezőnyben...
.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.12.04. 21:57


Igen, tudom, de régen is volt EB/VB, mégis volt szünet. Gondolom igy kevesebb hétközi forduló lesz.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.04. 21:33


EB lesz nyáron Eric, biztos ez lehet az oka
a 2 pont reálisnak hangzik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.12.04. 20:30


Most néztem meg a december végig sorsolást. December 23 Napoli, 30 Juve, január 7 Atalanta, 14 meg Milan.
Egyrészt mi történt a jó két hetes karácsonyi szünettel, másrészt hány pontot szerzünk vajon ezen a 4 meccsen?
Vajon ha 0-át, akkor kivágják végre Mourinhot? Amúgy nyilván nem, de azárt kiváncsi leszek. 2 pontnál többre nem számitok, sőt már a 2 is bravúr lenne.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2023.12.03. 23:18


adamasr írta::D én is ezt csináltam csak főzés helyett a City-Spurs és a Leverkusen-Dortmund meccseket követtem :D


nekem sztem az adja a lelki békét, hogy nem nézek más focit, kizárólag csak a Roma-meccseket
se BL, se más bajnokság, még a válogatottat is max haverokkal, vagy a háttérben zajnak

így pedig nincs mihez viszonyítsak, ami elkeserítene, hogy mekkora sz.r a szeretett csapatom játéka :) amit nem tudok, az nem fáj :D
szóval ahhoz képest (a csapat önmagához képest) sztem van fejlődés
de valszeg egy BL-csapat játékát akkor fogjuk utolérni, mint drága hazánk Ausztriát :)
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.03. 22:32


Ja. Köszi a választ!
Ha Mancini, Cristante vagy Pellegrini felrúgnak valakit, egyből reklamálnak izomból. De lehet azért, mert olaszok. Megőrjítenek.
Zalewski rendes fiú, de színészpalánta.
Ezt a Dybala-Lukakut elnézném egy másik edzővel.
De valószínűbb, hogy jövőre már egyik sem lesz itt.
Hátha visszatérhet még egyszer a nagy kedvencem, Tammy.
Tudom, tudom, gyengus, de imádom a srácot.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.03. 22:28


Zsolti írta:De neked csak Mourinho az oka, hogy nem nézed? :)
Ahogy elmegy, egyből nézni fogod?
Mert a szenvedély esetleges hosszabb távú távolmaradásáról már beszéltünk.

hát ez jó kérdés. Az idő mindent meggyógyít, de az idő nevel is. Kinevel a Romából épp.:(
Kizárólag Mourinho az oka, hogy be se kapcsolom. Ha új edző lenne, minimum menne a háttérben.
A másik ok Mancini, rühellem azt a gyereket. Viszont hiszem, hogy Mou hatására lett ilyen. Ha egy DDR lenne az edzője, lehet ki nem merné nyitni a pofáját a bíró felé. Ha más edzővel is ilyen lenne, akkor asszem miatta se nézném lehet.

A harmadik ok, a klubfoci általános érdeklődésvesztése nálam
A negyedik ok, hogy a serie A egyre gyengébb. Tudom, hogy nem feltétlenül, és vannak bíztató jelek, de valahogy mégis azt érzem, hogy B kategóriás vagy levitézlett sztárocskák jönnek csak ide.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.03. 22:23


Összekapunk mindenkivel.
Ez Mourinho álma, ahogy F.Totti többször is megjegyezte már.
És közben ott fityeg a 4. hely...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.12.03. 21:46


azé a meccs végén dionisi megjegyezte hogy a fairplay roma ott az 51.perc környékén annyira fairplay volt, hogy lukaku majdnem gólt lőtt, azután meg a sass kapusa kirúgta a labdát, hogy a sass játékosát ápolhassák, mondjuk durva, ha jól emléxem egyszer sem lassították az esetet, szal nemtom mancsilla vagy cristante volt é szabálytalan akkor....

mondjuk nem dzsosét akarom védeni, isten mentsen tőle, de a roma mindig is ilyen volt, még annó spá idejében is, ha volt szabálytalanság, és nem fújta le a spori, a roma mindigis a bíróra hagyta a döntést, hogy leállítsa e a játékot.

amúgy a portugál(tán visszanyalt a fagyi? :mrgreen: mancini sárgát kap, meg tartok a bírótól :mrgreen: ) a meccs végén csak portugálul volt hajlandó elemezni a meccset, természetesen tolmács fordított a firkászoknak.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.03. 21:02


De neked csak Mourinho az oka, hogy nem nézed? :)
Ahogy elmegy, egyből nézni fogod?
Mert a szenvedély esetleges hosszabb távú távolmaradásáról már beszéltünk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.03. 20:47


Szurkolni szeretett csapatunknak igazából szórakozásnak, pihenésnek kellene lennie, és ha van akinek a jelenlegi helyzetben is ezt jelenti, annak szívből örülök.
de szépen mondtad :!:
Ezért néztem vitorlásversenyet felvételről meccs helyett, míg anyám és apám odahaza nézte a Romát - állítólag jobb híján. Még az eredményt is anyám mondta, amikor pont beszéltünk a végén. Felfordult az életem :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.12.03. 20:40


ha nem josénak fogják híni a roma edzőjét, akkor majd lesz hit, és remélhetőleg tényleg kikapcsolódásnak, szórakoztatásnak jók lesznek a roma meccsei, győzzük kivárni, én már vágom a centit. :!: :wink:

amúgy amit nem értek, hogy egy Totti miért favorizálja ennyire josét, Totti is látványos és szórakozató romában játszott annó, nem mondja nekem senki, hogy amit ez játszat, ez szórakoztató és élvezetes lenne?! hisz még csak nem is eredményes.
másik ez a hótbéna paredes hogy a jó istenbe kaphatta meg a 16 mezt, fáj.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2023.12.03. 20:30


Bocs, én is visszaveszek a negatív hangulatból, kicsit szüneteltetem magam, most tényleg (tudom, múltkor is ezt ígértem).
Nyilván Mindenkinek megvan a saját véleménye, és én ezt tiszteletben is tartom, azzal meg valószínűleg, hogy folyton leírom én mit gondolok - mivel ez sajnos mostanában nem túl pozitív - inkább frusztrálok másokat is. És ez nem cél. Szurkolni szeretett csapatunknak igazából szórakozásnak, pihenésnek kellene lennie, és ha van akinek a jelenlegi helyzetben is ezt jelenti, annak szívből örülök. Remélem én is mihamarabb visszatalálok erre az útra.
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.03. 20:15


Ki kell jelentenem, hogy szinte mindenben igazuk van most a Mou-t és a játékot védőknek.
Nem fogom nézni a meccseket, mert nem tudok szurkolni a csapatnak. És ilyen fas.ságokat írok ide.
Emiatt a provokatív, sportszerűtlen, tuskó alak miatt mindenkit csak kritizálok.
Nem szeretném, ha sikeres lenne Rómában.
És az "értékeit" már teljesen átvette a közeg.
Ezt azért a mellette állók sem vitathatják.
Jöjjön már valaki, aki ezzel a csapattal már az elejétől támadó focit játszat. És nem vár két évet.
Remélem Pintónak és Friedkinnek helyén lesz az esze.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2023.12.03. 20:12


Én nem így láttam, de lehet Neked van igazad, és csak én láttam bele.
Ferkosz írta:
adamasr írta:Az mi volt amikor Mancini a felezővonalnál úgy, hogy a labdát nem is nézte mellel leütközte a Sassuolo játékosát? :D látszott, hogy nézi a gyereket, hogy tudná felöklelni :D utána meg megindult felé, mintha még agyon is akarná rúgni. :D Idióta. És még sárgát sem kapott. Szépen átvesszük ezt a mentalitást. Másik példa Azmoun (aki ránézésre egy jó gyereknek tűnik) a hosszabbításban a technikai zónában leütközik egy Sassuolo szakit, és meg se nézi, hogy él-e még :D Kurva sportszerűek vagyunk. Szimpatikus.


Azért ennyire ne legyünk elfogultak a saját játékosunk ellen. Azmounnal szemben szabálytalankodtak, kitántorodott a lendülettől es a “szaki” nem ugrott el onnan, de amúgy semmi “leütközés” nem volt. A kontakt meg szinte nulla, az ellenfél meg támad közben. A “szaki” simán állt tovább. Mit kellett volna csinálnia Azmounnal az ellenfél támadása közben? Az állva maradt csávót elsősegelyben részesíteni, vagy mi?
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.12.03. 20:09


adamasr írta:Az mi volt amikor Mancini a felezővonalnál úgy, hogy a labdát nem is nézte mellel leütközte a Sassuolo játékosát? :D látszott, hogy nézi a gyereket, hogy tudná felöklelni :D utána meg megindult felé, mintha még agyon is akarná rúgni. :D Idióta. És még sárgát sem kapott. Szépen átvesszük ezt a mentalitást. Másik példa Azmoun (aki ránézésre egy jó gyereknek tűnik) a hosszabbításban a technikai zónában leütközik egy Sassuolo szakit, és meg se nézi, hogy él-e még :D Kurva sportszerűek vagyunk. Szimpatikus.


Azért ennyire ne legyünk elfogultak a saját játékosunk ellen. Azmounnal szemben szabálytalankodtak, kitántorodott a lendülettől es a “szaki” nem ugrott el onnan, de amúgy semmi “leütközés” nem volt. A kontakt meg szinte nulla, az ellenfél meg támad közben. A “szaki” simán állt tovább. Mit kellett volna csinálnia Azmounnal az ellenfél támadása közben? Az állva maradt csávót elsősegelyben részesíteni, vagy mi?
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég