Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.03.12. 19:57


a betyárját, grenier kezdő :!: :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.03.12. 18:42


Pallotta az én olvasatomban nem azon méltatlankodott, hogy miért nem itt játszanak a kölcsönadott és ott sem játszó játékosaink, hanem hogy ha már egyszer kölcsönadjuk őket, akkor ne a padot koptassák. Hiszen azért adjuk őket kölcsön, hogy fejlődjenek...

De nem olvastam a teljes interjút.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.03.12. 18:18


Pont egy félidőt úgysem fog. :wink:
Ha ég a ház, Dzeko jön majd, 3-4 góllal meg nem fogunk vezetni szerintem, hogy jöjjön Totti.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2017.03.12. 17:45


Tottinak ma legalább egy félidőt játszania kell. Ha nem, a szezon hátralévő meccsei helyett megtanulok eszperantóul, elkezdek valami sorozatot, vagy tudja a fene.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.03.12. 12:41


Zsolti írta:Én a szabályokat nem ismerem pontosan.
Csak sejtem. :wink:


A nagyobb baj, hogy neha a birokon is ez latszik...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.03.12. 10:33


No, ezt a Serie A topikba akartam.
Elbambultam.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.03.12. 08:26


Én a szabályokat nem ismerem pontosan.
Csak sejtem. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.03.12. 07:16


fradista romanista írta:Spal 2 dolgot mond folyvást: az egyik toposz, hogy ha nem nyer semmit ,nincs értelme az ittlétének, úgyhogy inkább elmegy. A másik meg az, hogy amennyiben Feri nem lesz kielégítve egy új szerződéssel, akkor ő is elmegy.

elsőben van ráció, ezért is megy el a nyáron, a második opció, az nálam vmiféle irónia, szóra sem érdemes.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.03.11. 16:58


De most fr egy picit szomorú.
Ám egy cseppet büszke is talán. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.03.11. 16:53


Fr, a mecs utan igazan folytathatnad, halas lennek erte
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2017.03.11. 15:46


Itt fent van a meccs ha valakit érdekel
http://forum.rojadirecta.es/showthread. ... 09-03-2017
Én nem szedtem le, nem tervezem újranézni
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.03.11. 14:37


Pallotta figyelemreméltó "szakértő" nyilatkozata egy ami rádiónak:
(egész jó súgója van, de minek?????)

Frusztrál, h. jól játszottunk, sok helyzetünk volt, de aztán elfogyott a benzin. Néhány játékos nagyon fáradt, azt hiszem. lehet ez sérülések miatt, a mi nyári a hibás piaci döntéseink miatt, hogy kit tartsunk meg és kit ne, hogy túl sok fiatalt kölcsönadtunk, akiket most használhatnánk, hogy pihenhessenek a kezdő játékosok is. Közben meg más csapatok profitálnak ebből. Ezen változtatni fogunk (...)
A Napoli ellen már a meccs előtt rossz érzéseim voltak az összeállítás miatt (sic!. ja persze..., :lol: ). Salahot csak a végén állítottuk be, és attól fogva voltak helyzeteink, 2 kapufa is.
Elejétől fogva játszania kellett volna. Azt hiszem, ezt a hibát Luciano is leismeri.
Tehát a Napoli ellen lehetett volna jobb is, míg a Lyon ellen egyszerűen elfogytunk.

Spal-t kérdezték is a mai sajtájon pallotta nyilvános kritikááról (á la Berlusconi, Zamparini :?: :o ). Kitérő választ adott, hogy nagy szíve van és a játékosokat akarta felmenteni azzal, hogy az edző választását vitatta...

(folytattam volna, de jön a lányaim meccse, úgyhogy ciao :D )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.03.11. 13:19


Még az elsô sincs. Nem vettem fel :) sokszor csak utólag veszek fel meccseket, de ezt még úgy sem volt kedvem. Bocsi ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.03.11. 07:15


Snatch! A Lyon elleni meccs második félideje nincs meg? Belinkelhetnéd. Szívesen megnézném. :D :D
(Bocs. Reflektáltam a múltkori Napoli meccs linkedre...) :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2017.03.10. 18:09


Kizárólag üzleti alapon(tippmix) nézve a Rómát,az alábbi megállapításra jutottam,és ez alapon adok tanácsot a kartársaknak,akik érdeklődnek nálam,mit érdemes fogadni a Rómára.
Ha a Róma,olyan csapattal játszik,ahol jó képességü,alacsony termetü játékosok vannak,tuti,hogy kap gólt, és mivel elől jó a Róma rúg is gólt.Tehát a mindkét csapat szerez gólt opció a jó.Ez mondjuk a Lazonál megdőlt,mert ott nem rúgtunk,de a kapott gól(ok) megvolt(ak).
De mikor belevettem az érzelmeket is,akkor a mindkét csapat szerez gólt és nyerünkkel buktam is a lóvét.
Amíg van egy darabos Fazionk,Rüdigerünk, egy Vermaelenünk sok jóra nem számítok.De ha még melléjük tesszük Emersont,JJ-t,szinte reménytelen a helyzetünk komolyabb csapatok ellen.Középen és elől megvagyunk,de a hátsó rész az nincs rendben.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.03.10. 16:40


Spal 2 dolgot mond folyvást: az egyik toposz, hogy ha nem nyer semmit ,nincs értelme az ittlétének, úgyhogy inkább elmegy. A másik meg az, hogy amennyiben Feri nem lesz kielégítve egy új szerződéssel, akkor ő is elmegy.
Szewritnem ezek az ő fixációi, ezekhez tartani fogja magát.
A tegnapi sajtájon amúgy azt mondta, ő maradni szeretne, nagyon kötődik a klbuhoz és a városhoz,, és a legfőbb ok, hogy a fiai nagy romanisták (még be is mutatta a mobilján e gyereke Forza Ropma tetkóját)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.03.10. 16:30


off
munka közben kikapcsolódásként( :!: ) plusz "r" betűket pakolgatni a Villarreal szavaitokba. Priceless :D :D
most tényleg jól esett, nem vicc :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2017.03.10. 14:50


en is úgy érzem mint tomm, hogy az a villarreal elleni meccs volt az, amikor kicsit kiengedett a csapat. DE nem lehet, hogy a keret nem bír hosszabb szárnyalásokat amúgy? Ezen morfondiroztam
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.03.10. 14:03


én meg azt mondom, hogy Spalletti nem fog távozni. Nála is iszonyat magas az emocionális faktor, ami Romát is körüllengi. Ezért is vállalta el kicsit több mint egy éve a csapat irányítását. Az más kérdés, hogy mivel nincs új szerződése, ezért ez az aláírásig téma lesz, de még talán utána is, hogy ő lesz a juve edzője...pedig nem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.03.10. 13:21


Spall mar az elso erajaban sem tudott cserelni, akkor is ilyen 85. Perces elso cserekkel borzolta a publikum idegeit.
Ez azota sem valtozott.
A legnagyobb hibat ott kovette el, amikor a villarreal elleni visszavagon kicsit engedett a gyeplobol. Kikaptunk, meg is tort a lendulet es most itt vagyunk, kisebb csodara, sot csodakra varva.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.03.10. 12:56


De mikor cserélt Spal??? a nolcvanakérhényadik percben jött be az első csere. Amikor kb az ötvenediktől érezhető volt az enerváltság.

amúgy az is baj, hogy nagyon dzeko-dependesek lettünk. a statiszitkák szerint ha ő eredményes, nyerünk, ha nem, akkor nagy valószínőséggel nem.
És sajnos újra előljött nála a tatós gólcsend, mint decemberben. Akkor a téli szünetben regenerálódott, visszanyerte a formáját. Most erre sajnos nincs mód és idő.
És nincs senki, aki pótolni, tehermentesíteé tudná. pedig láthatóan ez kéne.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.03.10. 12:51


Előfordult párszor hogy olyankor sem hozott be fiatalokat amikor már semmi kockázata nem lett volna, akkor is becserélte inkább az adott meccsen épp pihenő Nainggolant vagy Perest. De azt is látni kell, azért sem kaptak lehetőséget, mert a tipikusan ifistáknak adható meccseket, perceket viszi el idén Totti.

Ami a párharcokat illet, mostanában egyik legdivatosabb stúdióközhely hogy a kétgólos előny a legveszélyesebb. Lássuk.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.03.10. 12:23


Amennyiben a "tuti"=100%, akkor ezt vitatnám. Kétségtelen, hogy kicsi az esélye, de messze nem nulla. És egyébként is, hogy van az a totti idézet mcsabi aláírásában? :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.03.10. 12:08


sztem spá a bajnokság végén lép, ebben meg az lesz irónikus, hogy pont akkor lép, mikor totti is szögre akasztja....

vagy elmegy egy spörszhöz, semmit se nyerni, vagy átveszi a juvét, és ott végül nyer is vmit, mert a romával nem fog, az tuti.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2017.03.10. 11:07


Szerintem jót szól Spal, tényleg próbált a cserékkel frissíteni. Arról nem ő tehet, hogy a Fáraó is nagyon gyengén szállt be, semmit nem tudott hozzátenni, ráadásul az erejét sem tudja normálisan beosztani. Én még vártam volna kicsit a becserélésével, momentuma nem volt.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 90 vendég