Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.02.20. 10:24


Mindig bajom volt Paredes lövéseivel, erre tegnap úgy elsült a lába, hogy döbbenet. Fenomenalis volt, de mind a négy gól.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.02.20. 09:59


A helyesírás helyzete úgy általánosságban tényleg siralmas, ellenben a buszokon szerintem azért nem írják már ki nagy betűkkel hogy tilos enni, mert eszükbe sem jut hogy valakinek van hozzá gusztusa. Amúgy én régebbről is csak fagyis és üveges piktogramokra emlékszem.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.02.20. 09:59


Off. Utoljára a helyesírásról.

A következő lehetőségek vannak:
1. Valaki véletlenül elírja. Ez oké, mert legközelebb nem teszi.
2. Valaki konzekvensen elírja, mert rosszul tudja. Ilyenkor a legkézenfekvőbb felhívni a figyelmét, hogy helyesen hogy kell írni a gólyát.
3. Valaki szándékosan írja rosszul.
a) eset
Ha a szándék csupán rosszindulatúság, akkor feree80 Roma mezben be lesz terelve egy Lazio-Juve mérkőzés valamelyik kanyarjába.
b) eset
Ha a szándék tréfa - úgy is mondhatnám, hogy egyfajta irodalmi kifejezőeszköz, akkor semmi kivetnivalót nem találok benne. Én még egy szépirodalmi regényben is el tudom képzelni, hogy egy szereplőt minden oldalon kicsit másképp hívnak. Hiába na a 20. századtól a művészet az önkifejezés olyan magasságait engedte meg, ahol bármit szabad és még mindig művészet. Még akkor is ha bosszantja a publikumot. Bár ha bosszantja, akkor a szerző számoljon a záptojások áradatával. Szóval feree80 ha a művészkedésből a) eset lett, akkor számolj az a) eset következéményeivel. :D

On. A továbbiakban az aktuális meccsről írok ide... Bár most nincs mit írnom. Egyetértek Trigoval. De jó lett volna ebben a formában kapni a Juvét itthon! Elkentük volna a szájukat biztosan!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2017.02.20. 09:12


fradista romanista írta:micsoda boldogság. Ez az egyetlen csámcsogni való meccsnap után :lol: :lol: :lol:


Túl jól megy a csapatnak, Dzeko is kussoltat, kell valami téma :D

Egyébként a helyesírásra én is harapok. A munkakörömből adódóan naponta kell hivatalos leveleket, iratokat ellenőriznem, javítanom, úgyhogy átérzem Trigo helyzetét.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.02.20. 09:00


micsoda boldogság. Ez az egyetlen csámcsogni való meccsnap után :lol: :lol: :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.02.20. 08:54


Helyesírás-diktatúra.
Hétfőtől.
(Nem akarom elpoénkodni, tegyünk meg mindent, emberek.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.02.20. 04:35


Srácok, ha tetszik, ha nem, egyetértek Trigóval. Én mondjuk nem vagyok az a típusú ember, aki a szabályokat ilyen ügyesen képes betartatni, ahogy ezt teszi ô immár 13 éve. Lássuk be, jól végzi a feladatát és lehet, hogy egyesek egója nem képes lenyelni azt, hogy bizony egy ilyen fórumon kell lenni fônöknek és az lehet, hogy nem ô, azt sajnálom, de ez van. El sem tudom képzelni, hogy mi lenne itt, ha Trigo évek óta nem próbálná egy élhetô, normális mederben tartani a fórumozást.

Annak ellenére, hogy nem vagyok egy nyelvtan professzor, a helyesírásra én is háklis vagyok, zavar az igénytelenség. Azért itt olyan nagy gond nincs, értelmes srácok vagytok, hibázni mindenki szokott, ez benne van, de éppen azért, mert ez nem egy csürhe :), én is kérek mindenkit a szabályok betartására. Én egy cikkben elég sokszor leírom Vermaelen nevét és ha hiszitek, ha nem, nem olyan nehéz jól írni :).

Élni és élni hagyni. Mi hagyunk mindenkit kibontakozni itt, de kérlek, fogadjátok el, hogy vannak dolgok, amit cserébe mi kérünk. Köszi.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.02.20. 00:25


off:

Már bocs, de ez itt nem arról szól, hogy ki kivel van, meg kinek mi a probléma vagy mi nem az.
Ez itt nem demokrácia.
Nem győzzük eléggé hangsúlyozni ezt régóta, hogy ez nem az indexfórum, nem az nso fórum, nem bisszebasszomf.szomtudja akármilyen fórum, hanem az asroma.hu fóruma, ahol a szabályok nem demokratikusak, nem a többség hozza, nem megvitatás tárgya. Ez itt egy magánoldal fóruma, amin a szabályokat az hozza/hozta, akié az oldal (ez lenne snatch), illetve akiket megbíz ezzel. Betartatni is azok tartatják be.

Régen volt itt egy alapvetés, ami a kezdet kezdetén lett lefektetve. Ugyan nem minden van az oldal etikettjében, de sok százszor el lett mondva. A játékosainkat (leszámítva a beceneveiket) nagy kezdőbetűvel, helyesen írjuk le. Ennek Levy volt a fő szószólója. Az hogy már Levy manapság alig jár ide, és nem figyel már ilyenekre, és nem többen mondjuk, hanem általában csak én, nem jelenti a szabályok és szokások megváltozását.
(A káromkodások kipontozása is ugyanilyen egyedi szabály. )
Az hogy manapság lassan egyre többen tojtok ezekre, az nem jelenti a változás elfogadását.

Ez pont olyan mint a bkv járatain manapság. Én úgy nőttem fel, hogy villamoson, buszon kajálni nem szabad (ki volt ragasztva nagy matricán), a kutyát szájkosár nélkül fel sem engedte a vezető. Nos, manapság a közhiedelemmel ellentétben ezek a szabályok még mindig léteznek (illetve a szájkosarat csak tippelem hogy még van), de a kajálást tiltó matricák már piciben és nem is minden járművön vannak kint, a szájkosarast kb sehol se látom. És mi van ma? A fiatalok lazán tolják a bűzölgő kajáikat a villamoson, és kutyán szájkosarat ezer éve nem láttam. Felnőtt kb egy generáció úgy, hogy AZT SE TUDJA, HOGY LÉTEZIK ILYEN SZABÁLY. Miért? Mert senki sem szól rájuk! A szüleik nem nevelték beléjük, és mivel ugye általában nem is velük utaznak, így nincs is honnan nevelést kapniuk. A járművezetők telibesz.rják már ezeket.
Nos a példa szerintem pont jó ide. Megtehetnénk, hogy itt is tojunk ezekre a változásokra és elnézzük ha valaki valamit rosszul ír, vagy személyeskedik vagy nevetünk feree szándékos provokáló vermálen írásmódján. Megtehetnénk.
De nem tesszük.

cejas:
Szerintem Trigo problémája az, hogy ez a fórum tök jól működik és kevés dolga akad. Mindenki kedélyesen cseverészik, jó a hangulat stb.
cejas, ezt ugye nem írtad komolyan? Hogy az a probléma hogy minden jó??????
Nekem a név nem számít és a többi sem.
Elfogadom, de itt mégis számít. Ez van, te is fogadd el.
Utálom amikor egy pontosvesszőt, ékezetet (okostelefonok korában) stb. úgy vesznek egyesek gorcső alá egyes honlapokon, hogy... (nem feltétlenül itt, hanem úgy általában) Van egy értelmes hozzászólás nyelvtani hibával. Mi a lényeg? Hogy valaki elírt egy betűt. Ezen mindig leakadok. A tartalom a lényeg és hogy megértetted. És pont.
Itt két külön dolgot kellene szétválasztani. Sőt, hármat. Van az újságírás/cikkírás/hivatalos cuccok írása mondjuk, van a fórumozás, és van a chatelés. Az elsőben ugyebár nem kérdés a jó helyesírás igénye. A harmadikban pedig kb el se lehet várni. A lényeg a középsőben van. Ebben vagyunk mi is itt. Míg a chatelést olvassa általában két ember, a két résztvevő, esetleg néha még páran, majd az üzenet utána eleve legördül és a túró se kíváncsi többet rá, addig a fórumozásnál beírsz valamit, azt akár több százan vagy több ezren is megnézik, megmarad a fejekben úgy ahogy, és megmarad az utókornak - egy ideig legalábbis.
Nos ez bizony már népnevelő dolog is lehet, hisz ha mindenki azt látja a fórumon, hogy a muszájt muszálynak írják, akkor azok a bizonytalanok, akik eddig nem tudták biztosra hogyan kell írni, esetleg rászoknak a rosszra. De ez most sarkítás volt, mert sok apró helyesírási szabályra igaz ez. Ja hogy a helyesírás nem fontos egyesek szerint egy fórumon? Nos erről lehet vitatkozni, de egyrészt az igénytelenség, ha valaki nagyon rosszul ír (hisz tanulható és kifelé mutat magáról egy képet), másrészt van akinek ez bántja a szemét. De még mindig itt van az, hogy melyik fórum mennyire veszi ezt komolyan, mennyire érdekli a fórumozói helyesírása. Ez is lehet döntés kérdése.
Nos, és ezt tessék megjegyezni, EZ A FÓRUM KOMOLYAN VESZI a helyesírást. Már persze annyira komolyan csak, amennyire eddig láttátok. Azt nem mondom cejas, hogy sok hsz kerül törlésre mert ez messze nem igaz (mondjuk ma volt egy :)), de hogy én hányszor javítok hszekbe apró hibákat, az már számolatlan. Azért nem nagyon sűrű, de rendszeres. Kérdés van-e értelme. Nos, ez megint eldöntés kérdése. Engem zavar a rossz helyesírás (Zsoltit is minimum), és zavarja a szemem ha durva hibát látok. (És csak és kizárólag a legdurvább, VISSZATÉRŐ hibákért szólok). Ezt megint lehet venni sértődéssel és felesleges b.sztatásnak, pedig nem annak szánom. Nem szégyen tanulni. Senki sem tökéletes (én sem).
(És itt most nem a félreütött betűkre gondolok, vagy rossz helyen lévő vesszőkre ez remélem világos, hanem a visszatérő, standard helyesírási hibákra.)
Itt megint jöhet, hogy két út van a fórumozó előtt. Megszoksz vagy megszöksz. Nyilvánvalóan senkit nem akarok/akarunk elüldözni ilyen dolgok miatt. De ha valakinek ez annyira nem tetszik, hogy nemhogy szóvá teszi, de még tudatosan provokál is vele engem/minket, ott bizony a megszöksz sem elvetendő opció. De jelzem, ilyen - hogy valaki helyesírás miatt távozott volna - tudtommal még nem volt! :)

A játékosnevek meg a beazonosítást segítik. Gersont állandóan Gerzsonozom, de mindenki tudja, hogy kiről írok. Egyszer kaptam a fejemre itt, mert Jesust írtam simán.
Érezd a különsbéget cejas! Az hogy TUDOD, hogyan kell írni, de magyarítod néha, ahol a Gerzson kb egy létező név (Gera:)) és nagybetűvel kezded, vagy feree elfelejti/lesz.rja/lusta utánanézni, hogy Vermaelen-t hogyan kell írni és vermálenezi, az nem ugyanaz. A mai világban utánanézni egy névnek 2 mp a neten. Aki nem veszi a fáradtságot, hogy a Roma játékosaira ezt a 2mp-t egyszer (vagy ha elfelejti akkor még párszor) rászánja, az ne akarjon Roma fórumon fórumozni.
Aki pedig a kérés és szólás ellenére még szándékosan többedszerre is provokál vele, nos ott nem tudok mit tenni, jönnek a szankciók. Az hogy megsértődik ezen mondjuk pl feree, és távozik a fórumról? Nem örülnék neki, nagyon nem. (Emlékszem amikor egyszer évekkel ezelőtt már félig meddig távozott, és privátban levélváltásban kértem szépen hogy jöjjön vissza (ezt feree meg tudja erősíteni ha akarja)). De egy renitens ember távozása ha nyugalmat hoz, akkor a kisebbik rosszat választjuk. (Volt erre egyszer példa, tudjuk mindannyian a "király" kizárását anno :)) De természetesen itt most ilyenről még szó nincsen! Csak elméleti okfejtés volt. Nem vagyunk sokan, ne csökkenjünk hülyeségek miatt.

(cejas, Jesus miatt tuti nem kaptál a fejedre, hisz ez a neve. Ha valakitől mégis, akkor tévedés volt.)

És zárásként:
Tehát ezen a fórumon ezek a szabályok. Azt meg lehet tenni, hogy megkéritek snatch-t, hogy változtasson rajta. Beírjátok a megfelelő topikba (Társalgó - Változások), vagy írtok neki privátban, vagy hasonlók. Kifejtitek, hogy nem tetszik nektek ez a névmánia, a helyesírás-mánia, vagy bármi, ami nem jó. És majd ő fontolóra veszi és változtat ha úgy látja jónak. És onnantól azokat a szabályokat és SZOKÁSOKAT fogjuk betartatni.
Azt is meg lehet írni neki, hogy elég volt Trigóból, sok amit csinál, álljon le, tűnjön el, stb :) Snatch nem a Sátán, a közösség érdekeit tartja szem előtt (amúgy ez nem igaz de psszt :wink: :D ). Én régóta mondom, hogy belefáradtam már ebbe, de olyan típus vagyok, aki nem hagy félbe semmit, illetve ha csinálok valamit, akkor csinálom. (És természetesen snatch-el napi kapcsolatban vagyunk, így ha bármi gondja van pl velem vagy bármivel, azt azonnal mondja és megbeszéljük és vice versa)
vagy lehet kéne egy szavazás ezekről...esetleg egy kérdőív :)


(ja és nincs rossz napom cejas, de feree provokációja betalált)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.02.19. 23:52


Áh, ez csak Anders Frisk és Robbie Flower szerelemgyerek lehet. Tuti primaveras, mert Cejasnak az a hazai pályája :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2017.02.19. 23:18


cejas írta: "xskfjaoiwerpwr"

Szerintem ő az arsenal középhátvédje nem?

(Esetleg a porto ex-középpályása bár hogy róla miért írnátok az rejtély.)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.02.19. 22:54


Nincs mit, Trigo. :wink:
(Szerintem feree véletlenül rontotta el a művésznevedet. Három ilyen hibát nem követ el direkt az ember. Most egy ilyen visszafojtós-megpukkadós nevető smiley jönne, de olyan nincs.)

Amúgy Trigóval vagyok. És nem azért, mert magyartanár vagyok. Akinek van ideje és lehetősége, olvassa át a hozzászólását. Ne restelljen belejavítani. A digitális kommunikáció korában ennyit tehetünk nyelvünk ápolásáért. Gyerünk, gyerekek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.02.19. 22:49


Szerintem Trigo problémája az, hogy ez a fórum tök jól működik és kevés dolga akad. Mindenki kedélyesen cseverészik, jó a hangulat stb.
Most mindjárt jön a cáfolat, hogy ha én tudnám mennyi hozzászólás kerül törlésre...

Nekem a név nem számít és a többi sem. A lényeg a tartalom. Csatorna rendben, kódolást pedig lefordítom. Utálom amikor egy pontosvesszőt, ékezetet (okostelefonok korában) stb. úgy vesznek egyesek gorcső alá egyes honlapokon, hogy... (nem feltétlenül itt, hanem úgy általában) Van egy értelmes hozzászólás nyelvtani hibával. Mi a lényeg? Hogy valaki elírt egy betűt. Ezen mindig leakadok. A tartalom a lényeg és hogy megértetted. És pont.

A játékosnevek meg a beazonosítást segítik. Gersont állandóan Gerzsonozom, de mindenki tudja, hogy kiről írok. Egyszer kaptam a fejemre itt, mert Jesust írtam simán. Pedig:

Kép

Kedves feree80! Amíg megértem, addig nekem nem probléma. A "Strootman", "Strútmán", "Stroma", "az a holland, aki nálunk játszik" nekem megfelel. Ha azt írod, hogy "xskfjaoiwerpwr" akkor lehet, hogy megkérdezem, hogy az kicsoda és mióta a csapat játékosa.

Egyébként minden tiszteletem azoké, akik bármilyen formában a fórum fenntartásán dolgoznak. Legyen akár rossz napja Trigonak, ezt nem veheti el tőle senki! Köszi!!!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.02.19. 22:23


Zsolti: mindent látok, de köszi hogy te azoknak is kiemelted, akik netán nem vették észre
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.02.19. 22:19


En annak drukkoltam, hogy ne passzolja le, hanem tuzeljen. Persze inkabb egy golra gondoltam :)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.02.19. 22:14


Dzeko amúgy meglepő módon elég jól lő távolról.
Trigo, te nagyon ki tudsz borulni olykor a helyesíráson. :wink: Egyesek ezek után le sem merik majd írni a belga nevét. :)
És azt vetted, hogy feree durván lealázott a saját neveddel, barátom? (Bocs, feree, ezt muszáj volt :wink: )
"trigorita"
1. Kis kezdőbetű
2. Felesleges "t" az "a" előtt
3. Rita.
Alázat a köbön. :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.02.19. 21:44


így van, ezt is számításba kell venni, amikor valaki lő. Hogy NEKI ez mennyire ziccer. Dzekonak azért 16-ról ezek nem akkora ziccerek. De határozottan fejlődik. Salahnak 10méterről inkább lett volna.
Na mindegy, ezek apróságok, finomságok. Önzetlenség, csapategység, barátság, odafigyelés stb. Nem mindenki jó ebben ez tény. Dzekóval amúgy nincs gond ilyen téren, de a mai meccsen kifejezetten önző volt. De nem baj, ez van.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.02.19. 21:25


Egyébként mindkettő jó lövőhelyzet volt, szemben a kapuval 16-ról, a másodiknál Salah már inkább a szélen volt. El kellett volna találnia a kaput, Nainggolan a mostani lövőformájában valószínűleg legalább egyiket beverte volna.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.02.19. 21:21


Trigoria írta:F.Totti: én amióta focizom, mindig pontosan tudtam mikor kell lőni és mikor kell passzolni. Jó, elfogadom ha nem mindenki tudja. De biztosak lehetünk benne, hogy Dzeko is tudja, de az aranycipő az aranycipő.

Elfogadom, de elég nehéz profi focista fejjel gondolkodni.
16ról nekik ez már ziccer. A döntési szituáció kb a következő :
Mi kecsegtet inkább góllal? Ha én lövök 16ról vagy ha én passzolok, majd Salah lő 10ről? Nem biztos, hogy Salahban nem bízott. Lehet hogy a saját passzpontosságában látott komoly kockázatot. :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.02.19. 21:15

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.02.19. 21:09


Nem hiszem hogy ez most gondot okozna a csapategységben, ahogy a tizenegyesek sem, az is bevett dolog hogy átengedik többgólos vezetésnél a gólkirályjelölteknek. Tottit meg pont nem kellene felhozni, hajtott ő is aranycipőre, és aládolgozott a csapat (volt hogy az ellenfél is).

Na és akkor jó ómen ez az új címer a diginél, azóta négy gólig meg sem állunk.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.02.19. 20:51


F.Totti: én amióta focizom, mindig pontosan tudtam mikor kell lőni és mikor kell passzolni. Jó, elfogadom ha nem mindenki tudja. De biztosak lehetünk benne, hogy Dzeko is tudja, de az aranycipő az aranycipő. És amikor sima egy meccs, akkor nem azért károgok én sem ezen, mert a győzelmet féltem, hanem a csapategység miatt fontos. Azok, akinek ilyenkor nem passzol egyszer, kétszer, háromszor, egy idő után nem fognak ennek örülni, akár vezet a csapat 4-0-ra akár nem.


off:
feree: Engem azzal nyugtatsz meg ha rendesen leírod. Nem érdekel ki mit kezdett. Rendesen írod vagy törlés.
a belgát meg természetesen direkt csinálom.
gratulálok hozzá

fr: köszönöm, építő észrevétel volt amit nekem írtál. Ja, nem.
(pontosan tudtam ki lesz az aki azonnal visszalő. Igen, Te. Ki nem hagynád.)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.02.19. 20:40


Címer. Az EL meccset egy olyan szerkesztő csinálta a diginél, aki sosem szokott olaszt. Észrevette, hogy nem stimmel az UEFA és a Digi logó. Adás előtt 1 órával kerített egy grafikust (ez önmagában impssible mssion kategria, de sikerült neki) és lecseréltette. Tök véletlen, mert a fix stábból mindenki tudta, hogy marad szezon végéig a régi. Viszont most már nem rakják vissza. De megtudom a nevét a szemétnek! :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2017.02.19. 20:37


Amúgy nem Dzeko hanem Džeko :D
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.02.19. 20:35


amúgy nem tudom, h. a curva parancsnokok engedélyével vagy nem, de kezd a nép visszaszivárogni....
Kép
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.02.19. 20:28


F.Totti írta:De inkább az igazi Dzekoról írnék. Nyílván menjen a k anyukájába, hogy ilyen helyzetben nem passzol. A csapattársak semmibe vétele, túl nagy egó, morálrombolás, én a csapat előtt. És lehet még közhelyeket puffogtatni teljesen jogosan. Salah helyében elküldtem volna a ..csába akkor is, hogy 78 gólnál tartana. Eléggé pipa voltam rá.

Ugyanakkor a csapatnak mi a jobb? A tavalyi Dzeko tuti passzol mindkét helyzetben. Oké, az egyiket valószínűleg a szögletzászlónak, de mondjuk a másikból gól lett volna. Azzal előrébb vagyunk? Ahhoz hogy 20+ gólos szezonod legyen, bizony el kell vállani az ilyen lövéseket is. Nem mindig, de esetenként. Egyszerűen azért, mert ott meg sem fordulhat a fejedben, hogy nem rúgod be. És ha úgyis berúgod, akkor miért passzolnál?
Szóval ha innen nézed, akkor nem nagy gond, hogy ellőtte mindkettőt. De szeretni nem fogom érte akkor sem.

Totti pl a pályafutása csúcsán is passzolt volna kettőből kétszer. De ő Totti. Idióta vagyok, hogy hozzá mérek bárkit is :)



Spal amiatt cseszegette/unszolta nemrég, hogy nem elég gólra törő, túl önzetlen.
Úgy látszik, túl hatásos volt a fejmosás. :lol:
de ez legyen a legnegyobb gondunk 8)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég

cron